A. Duda liczy się w pełni z głosem Episkopatu, przemówił z …ambony!!!

PB: “Ruska” razwiedka opanowała Episkopat, panowie Braun i Michalkiewicz? LOL

Sieroty po-kalsztajnowe potrzebują nowego taty.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Piotr 3 Maj 2015 at 18:34 Proszę o pomoc. Trafiłem na artykuł …………………………………………….. i nie wiem czy poglądy Andrzeja Dudy są dalej ok i jako katolik mogę na niego głosować? Czy w tym artykule jest wszystko dobrze. Cały czas planowałem na niego głosować, bo wydaje mi się prawdziwym patriotą i katolikiem, i ma szansę odsunąć Komorowskiego od władzy.
Na G. Brauna nie chcę głosować, bo jest za bronią jądrową i chyba karą śmierci, a to sprzeczne z nauczaniem Jezusa Chrystusa. Jestem za Intronizacją ale nie karą śmierci, bo to także sprzeczne z Orędziami.
Proszę o odpowiedź

Dzieckonmp 3 Maj 2015 at 20:01 Zapomnieli dodać, że Pan Duda powiedział, ze zaakceptuje rozwiązanie, które zaakceptuje episkopat. To chyba normalne jest katolikiem i liczy się z opinią biskupów. Mówi szczerze co myśli, a nie lawiruje jak Komorowski przed poprzednimi wyborami, który bezczelnie twierdził, że jest katolikiem, więc popiera życie czyli in vitro.

Andrzej Duda prowadzi kampanię wyborczą w kościele. A jego sztab sam chwali się tym w Internecie
Kamil Sikora (02.05.2015)

Andrzej Duda prowadzi kampanię wyborczą w kościele. • Fot. Zrzut ekranu z twitter.com/AndrzejDuda2015

Dobrą zasadą jest nieangażowanie się Kościoła w kampanię. Kandydaci też powinni unikać prowadzenia kampanii w świątyniach. Andrzej Duda uznał jednak, że wygłoszenie przemówienia z ambony może mu pomóc przed wyborami.

Andrzej Duda od początku kampanii wyborczej powtarza, że jest głęboko wierzącym katolikiem (konkurenci zamieniają “głęboko wierzący” na “dogmatyczny”). Dlatego nikogo nie dziwią jego kolejne wizyty w kościołach, jak ta w rocznicę pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu, gdzie zresztą przyłapano go na rozmawianiu przez telefon. Teraz Duda znowu przemówił w kościele, ale tym razem nie do telefonu.

W sanktuarium św. Andrzeja Boboli pod Sanokiem spotkali się liderzy tzw. Zjednoczonej Prawicy, czyli PiS, Solidarnej Polski i Polski Razem. Jak widać na zdjęciach umieszczonych na Twitterze przez sztab Dudy wszyscy siedzieli w pierwszym rzędzie podczas mszy św. Tuż po jej zakończeniu na ambonę wszedł kandydat na prezydenta.

Chyba tylko ze względu na majówkę zdjęcia nie wywołały lawiny komentarzy na Twtitterze. “Zonk” – stwierdził tylko Jacek Nizinkiewicz z “Rzeczpospolitej”. “Już nie tylko Jarosława Kaczyńskiego ale i proboszcza chce zastąpić?” – żartował Jarosław Makowski, były szef Instytutu Obywatelskiego.

http://natemat.pl/141315,andrzej-duda-prowadzi-kampanie-wyborcza-w-kosciele-a-jego-sztab-sam-chwali-sie-tym-w-internecie

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/