Na kogo głosować na prezydenta Polski

From: Ambroży Mejer
Date: May 8, 2015 10:49:10 AM PDT (CA)
Subject: Na kogo głosować na prezydenta Polski

Grzegorz Braun — Polski kandydat nr 1 na prezydenta?

Czytaj teraz: Grzegorz Braun Polski kandydat na prezydenta 2015-03

Ojcem Grzegorza Brauna jest Kazimierz Braun, reżyser, profesor reżyserii na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo. Bratem Kazimierza Brauna jest Juliusz Braun, obecny prezes TVP. Dziadek Grzegorza to nieżyjący już Juliusz Braun. Bratem zaś dziadka był Jerzy Braun.

Jeden z ważnych ośrodków masonerii w Polsce, po pierwszej wojnie światowej, został zorganizowany jako Instytut Mesjanistyczny – współpracownikiem wychowankiem był Jerzy Braun – postać niepospolita: filozof, poeta, doskonały publicysta i redaktor pism na dobrym poziomie, przede wszystkim Zetu i Merkuryusza Polskiego Ordynaryjnego.

Jako członek Zakonu wyspecjalizowanego w prowadzeniu dywersji Jerzy Braun – mason wysokiego stopnia, pochodzenia żydowskiego, zaczyna energicznie zwalczać masonerię i Żydów, przede wszystkim na łamach Merkuryusza; można się domyślić z jakim skutkiem.

Film – Część 1. Czy zagraża nam Rosja – spotkanie z G. Braunem i R. Kaczmarkiem prowadzi Tomasz Sakiewicz

W filmie tendencyjnym: „Czy zagraża nam Rosja – spotkanie z G. Braunem i R. Kaczmarkiem”, wyraźne widzimy przyjazne stanowisko G. Brauna, wobec zbrodniczych żydowskich Ukraińców.

Co świadczy o tym, że G. Braun jest antypolakiem.

Braun w swoim wystąpieniach mówi dużo prawdy o sytuacji Polski, o Żydach oraz masonerii. Jednym z głównym punktów programu Brauna jest własność, wolność gospodarcza.

O czym jednak Grzegorz Braun nie mówi?”.

Przeczytaj teraz wszystko o co chodzi w

http://www.usopal.pl/publicystyka/4114-czy-w-polsce-jest-planowany-koszerny-przewrot

Kurierze Codziennym

Międzynarodowe Muzemu Zbrodni Żydów – ukazujący wszelkie zbrodnie żydowskie: spiski, korupcję, zdradę, mordy i rabunek. https://twitter.com/MZbrodniZydow

Jeżeli nadal stawiasz na kogokolwiek, jako Polaka w Parlamencie i uważasz, że są w nim ludzie, którzy służą Polsce ? – Zobacz na filmie Andrzeja Dudę kandydata na Prezydenta z ramienia PiS – Żydo-Prawicy Polskiej udającej partię Polską !

Za: http://www.infoekspres.pl/2015/02/24/knesset-w-krakowie-autor-zenon-nowak-zdrajcy-polski-w-tym-andrzej-duda-z-pis-przeciwko-polsce/

Paweł Kukiz – kandydat na prezydenta

majdanowiec wspierający faszystowską żydo-banderowską UKRAINĘ !

Stawiany jest w propagandzie rzekomo jako 3 w sondażach poparcia po kandydatach od PO-PiS

PREZYDENT obcych !

https://twitter.com/NieRzucimZiemi/status/594772147400237056

Moralnie tego typu człowiek jest z zwyrodnialec – po doświadczeniach alkoholowych śpiewał kiedyś piosenki w Jarocinie o różnych tam ekscesach bezbożnych. Taki mamy pokrój zgłoszonych kandydatów jako proponowani na prezydenta RP – tfu.

Prawda jest mieczem przeciwko mocy ciemności!

Uczestnicy Konferencji w Jałcie: Józef Stalin, Winston Churchill i Franklin Delano Roosevelt to tak zwana „wielka trójka”, która zmieniła życie Słowian na lata w koszmar. Jak się okazuje ludzie ci byli wrogami narodów słowiańskich. Wszyscy byli: żydowskimi syjonistami, zbrodniarzami i masonami !

P.S. Co poniektórzy – właśnie do nich skierowuję niniejsze wyjaśnienie-uzupełnienie – w wyrażanych do mnie uwagach wysuwają podnoszoną w treściach, a nawet eksponowaną kwestie żydowską. Nie mówią o co chodzi, lecz twierdzą, że niepotrzebne jest o nich wspominanie – acz przecież Kościół im nic nie uchybia i na to nie zezwala, nie mówi o nich źle, a tylko nakazuje rzekomo mówić tylko dobrze, jako „starsi bracia w wierze”. Zgoda, nie można nienawidzić i napastować żadnej nacji, a jakże to oczywiste, że nie, niemniej trzeba mówić prawdę w oparciu o fakty, co ma miejsce w realiach życia i zasadach na jakich się oni opierają, i wobec otoczenia innych ludzi nie-Żydów, też wobec nas Polaków. A przecież nie chodzi tu o człowieka z narodu jako Żyd, czy o ludzi żydowskiego pochodzenia w sensie biologicznym – jest to oczywista bzdura, choć propagandowo jest nagłośniona manipulacja (zorganizowana z jednego źródła), głównego dziś nurtu jako rzekomo funkcjonujący problem z gruntu fałszywy, a nawet wbrew samej naturze człowieka głupi, bo jego ogłupia. Mówienie dziś, że Jezus Chrystus był też Żydem wobec dzisiejszego stanu mieniącego się za nimi (jako stanu ich pochodzenia), jest totalną bzdurą z braku zrozumienia podstaw historycznych – jako ignorancja biegu ich dziejów. Takie stwierdzenia nie są przypadkowe, mają swoją rolę, lecz Ci co je głoszą nie tylko są kłamcami w świetle obecnego stanu „Żydostwa” jako Judaizmu, ale występują przeciwko Chrześcijaństwu, wręcz wypowiadają się przeciwko Zbawicielowi w którym mienią się jego wyznawcami – wyznawcami nauki Jezusa Chrystusa, który głosił prawdę. Są kłamcami, chodząc w ciemności po omacku, a odwołują się butnie do naśladowania samego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, a nimi nie są. A kim są? Są kłamcami, a jeśli twierdzą inaczej, że naśladują Jezusa Chrystusa i nie wiedzą jak błądzą, są idiotami – innymi słowy są naiwnymi, bo głoszą kłamstwo, a obnoszą się jako niby są wyznawcami Jezusa Chrystusa. Przed takimi przestrzega nas całą Ewangelia, a w niej Apokalipsa św. Jana, patrz „list do Kościoła” – Ap3,9. Znaki różne, potwierdzenia rozpoznawcze o tym przekazują również niestety sami hierarchowie ks. biskupi – jak? – ano, spójrz:

ZNAK 666 UCZYNIONY PRZEZ POLSKIEGO BISKUPA  https://www.youtube.com/watch?v=ocTAK3mDuc0

Przerażające dyrektywy masonerii do zniszczenia KK http://gloria.tv/media/fVkQZw5xrne, a księża, kapłani w parafii za nimi powtarzają, choć sami tych zjawisk nie rozumieją naśladując ich styl i „umiłowanie” do różnych symboli i zachowań.

Ale dowiedzmy się co Żydzi mówią i piszą o nas samych Polakach i narodzie polskim:

– dr J. Yorzimmer, dyrektor Polish Bank of Import w liście do Natana Straussa, prezesa Komitetu Obrony Praw Żydów w Polsce, w 1919 r. pisał:

“Czy Pan chciałby pominąć fakt, Żydzi rosyjscy, niemieccy i amerykańscy prowadzą od początku wojny kampanię oszczerczą przeciw Polakom, oskarżając ich o masakrowanie Żydów w czasie, w którym żadną miarą nie było pogromów urządzanych przez Polaków, natomiast były pogromy w Rosji.

Czyż Pan zapomniał o orgii kłamstw i kalumnii, kiedy to Żydzi usiłowali wykazać światu, że Polska nie zasłużyła sobie na niepodległość? Czyż pan przypuszcza, że takie “przyjacielskie” przysługi oddawane Polsce przez żydów, w czasie gdy ta pierwsza rwała więzy długotrwałej niewoli, mogły podnieść uczucie sympatii Polaków względem żydów?

A czy nie słyszał Pan nigdy o Żydowskich lichwiarzach i spekulantach w Polsce, którzy sprzedawali środki spożywcze Austriakom i Niemcom, pozbawiając kraj resztek pożywienia?

Naród Polski przechowa dla przyszłych pokoleń i powtarzać będzie Żydom słowa Natana Straussa, że im szybciej nadejdzie dla Polski godzina nędznego końca, tym bardziej on i jego zwolennicy radować się będą.”

– żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił Żydowską przemoc i dominację:

“W czasie wojny zginęli prości żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce – mówi Sandeuer – to Żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.” “Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi – pisał Sandauer – a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić Żydowskiej głowy” – pouczał Żyd Artur Sandauer.

P.S.-2 Symbolem Judaizmu jest Gwiazda Davida

– symbol judaizmu? Co to znaczy? http://pl.gloria.tv/?media=292314

Logo „duchowe” Judaizmu jest Menora. Eksponowana dziś coraz śmielej w naszych Kościołach. Wprowadzana fałszywie do środka jako element „wiary” obok ołtarza widoczna m.in. na terenie ….

Więcej jest w załączeniu:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/