Zagłosuję na Jarubasa! – Nie na Komorowskiego, Dudę ani Brauna

From: Ambroży Mejer
Date: May 8, 2015 4:32:57 PM PDT (CA)
Subject: Na kogo zagłosuję! – Nie na B. Komorowskiego, A. Dudę i Nie na G. Brauna

Moi Drodzy, wielu mnie pytało na kogo zagłosuję – po analizie oddam głos na Adama Jarubasa
Dlaczego? – skłaniałem się na niego już wcześniej. Wiele w jego wypowiedziach znalazłem wątpliwości – owszem. Ale są one niczym w porównaniu z innymi (PO-PiS) wyraźnie zakulisowo zadeklarowanymi globalistami. Wszystko co najgorsze dla Polski można spodziewać się od nich – już od 25 lat od nich to się realizuje. Ci czołowi najbardziej w mediach promowani wprowadzą do naszego kraju tylko biedę i zepchną nasz kraj na skrajny margines znaczenia w świecie, do ubóstwa i wszelkiej jego poniewierki w ogonie państw – są to szczególnie 3 wymienione nazwiska nie do przyjęcia. Najbardziej podle prezentował się kandydat G. Braun udający się za kogoś, kim wcale nie jest – fałszywie zwodząc wielu poczciwych patriotów, katolików, szczególnie co poniektórych kapłanów, trzymając jak potrzeba różaniec w ręku z zawołaniem Szczęść Boże, jak zaprezentował się w odbytej debacie (5.5.2015), co widzieliśmy. Pozostali to niszowe płotki szerzej nie znani lub zakamuflowani masoni, globaliści (JKM).
W rezultacie wszyscy trzej najmocniej wszem w propagandzie reklamowani wbrew swej mistyfikacji i kamuflażu są mocno na sznurku sterowani przez wspaniale zorganizowanych zakamuflowanych globalistów. Realnie będą oni daleko reprezentować, pilnować i realizować narodowego interes Polski, naszej ukochanej Ojczyzny.
Kandydat PSL na prezydenta zapowiada wzmocnienia bezpieczeństwa Polski. Chce także m.in. ułatwień dla przedsiębiorców i przekształcenia Senatu w izbę samorządowo-gospodarczą.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1409543,Adam-Jarubas-przedstawil-program-Duzy-nacisk-na-obronnosc

Swój program Adam Jarubas zaprezentował podczas konwencji w Opocznie. Jego założenia zebrano w 10 punktach. Jednym z priorytetów będzie zwiększanie polskiego potencjału obronnego – wzmocnienie armii i zwiększenie liczby żołnierzy pod bronią – produkowaną głównie w rodzimych zakładach zbrojeniowych. Kandydat PSL zaznaczył, że w kwestiach bezpieczeństwa będzie starał się zacieśniać współpracę z sojusznikami dla Polski.
Kandydat PSL zapowiedział też obniżkę podatków, wprowadzenie prawa przyjaznego dla przedsiębiorców i usuwanie barier w rozwoju przedsiębiorczości. Jarubas zastrzegł, że na przykład obniżki podatków nie da się przeprowadzić od razu, ale ostatecznie jest ona możliwa do zrobienia. Zapowiedział też prace nad ustawą o firmach rodzinnych i rzemiośle.
Z deklaracji kandydata PSL wynika, że jako prezydent będzie stanowczo bronił złotówki, sprzeciwiając się wprowadzeniu euro. Jak dodał, podobnie do tej sprawy podchodzi jego partia. – Dopóki PSL jest w koalicji rządowej, Polacy mogą spać spokojnie, bo rano za bułki i mleko będą płacić w złotówkach – zaznaczył. Zaznaczył, że własna waluta to ważny element kształtowania konkurencyjności gospodarki.
Adam Jarubas przekonywał, że konieczne jest przeprowadzenie reformy Senatu, bo “w tej formule nie spełnia on swego zadania”. Zaproponował przekształcenie go w izbę samorządowo-gospodarczą. Jak mówił, powinna ona być forum, na którym będzie można prezentować różne idee – samorządowe, gospodarcze czy naukowe.
W 10-punktowym programie Adama Jarubasa znalazły się też obietnice dbania o dobre imię Polski na świecie i poszerzenia współpracy z innymi państwami Europy Środkowo-Wschodniej – krajami „międzymorza”.
Kandydat PSL zobowiązał się, że jako prezydent będzie dążył do zniwelowania skutków kryzysu demograficznego, inicjując wprowadzanie ułatwień dla rodzin wielodzietnych – np. zwolnienie z płacenia podatku dochodowego – i samotnych matek, dla których miałaby powstać na wzór Karty Wielkiej Rodziny – Karta Samotnej Matki.
W programie pojawił się też punkty dotyczący służby zdrowia. Jarubas uważa, że trzeba wprowadzić indywidualną kartę pacjenta i zlikwidować duże dysproporcje w zarobkach w tej branży. Zapowiedział, że jedną z jego pierwszych decyzji jako prezydenta, będzie powołanie prezydenckiego zespołu, który opracuje projekt reformy ochrony służby zdrowia w Polsce.
Kandydat podkreślił także potrzebę ochrony polskiej ziemi i przestrzegał przed powtórzeniem błędów popełnionych w sektorze bankowym. Apelował o jak najszybsze zakończenie prac nad ustawą chroniącą polską ziemię przed wykupem przez obcokrajowców. Dodał, że ma już dosyć dyskusji, czy to jest zgodne z prawem europejskim. Jak przekonywał, silne państwa potrafią dbać o własne interesy, więc Polska też musi.
Na początku swojego przemówienia, przed prezentacją programu, Jarubas starał się przekonać wyborców, że jest najlepszym kandydatem na prezydenta. Zapewniał, że tylko on może rozwiązać ostry konflikt na polskiej scenie politycznej. Jak podkreślił wybór ludowca zakończy spór Prawa i Sprawiedliwości z Platformą Obywatelską. – W 2005 roku prezydentem został polityk PiS i rozpoczęła się wojna polsko-polska. W 2010 roku prezydentem został polityk PO i ta wojna jeszcze bardziej się nakręciła.
Tylko zwycięstwo kandydata szerokiego centrum, kandydata ludowego może zakończyć ten szkodzący Polsce, bezsensowny spór – powiedział Jarubas.
Kandydat PSL dodał , że „wierzy w Polaków” i liczy, że poprą go w wyborach prezydenckich. Jak mówił, będzie to głos „za zgodą, za rozsądkiem, za Polską”.
Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja. Jeśli żaden z kandydatów nie uzyska ponad połowy ważnie oddanych głosów, 24 maja odbędzie się druga tura.
P.S. Kropkę nad „i” w podjęciu decyzji na kogo zagłosuję postawiła mi synowa z Poznania, która wyciągnęła z internetu  argumenty i przesłała mi je te, co powyżej, jako silne dla dobra Polski, Rodziny i jej bezpieczeństwa, które mi samemu przypadły do gustu. Wybaczcie, że przekazuję już po północy, niby w ciszy wyborczej, ale przekazuję do osób mi bliskich i dla tych, którym Polska, nasz kraj leży głęboko na sercu w trosce o pomyślny jego rozwój warunkujący dobro siebie samego i Rodziny. Cisza wyborcza obowiązuję w kompani publicznej, ale nie w komunikacji prywatnego przekazu informacji. Dziękuje za jej przyjęcie – wybór decyzji należy do każdego z Was osobiście.
Podaj dalej jak możesz

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/