Bp Richard Williamson: Holocaust jest świecką religią NWO

PB: Williamson przykłada się do żydłackiej dezinfo i mętlika we łbach publiki tak gojowskiej jak i żydowskiej. Holkaust to genocydy na ponad 20 grupach przez syjo-hitlerowców z żydobanksterią i syjonizmen światowym. Definicja naukowa, z którą pracowałem w gronie wiodących niezależnych badaczy ludobójstwa. Największą grupę ofiar Holokasutu tak pojętego stanowią Słowianie (Rosjanie, Polacy, Serbowie…), o których pamięć zupełnie zagłuszyły w hasbarze żydowskie ofiary Szoa — wcale nie najliczniejsi, nie unilkalni ani w jakikolwiek sposób zasługujący na uwagę ponad tamtymi grupami.

A tępy goj Williamson właśnie podgrzewa tę żydłacką zmyłkę.  Przeciwnie, panie Williamson: należy roztrąbić i wałkować dzień i noc na prawo i lewo Holokaust na ponad 20 grupach przez żydłactwo podczas II globalnej wojny żydobanksterii przeciw gojom. Do tego dorzucić ludobójstwo przez żydłactwo sowieckie po “komunistycznej” stronie srulowej kurtyny.

Bo tak wlaśnie będzie wyglądać NWO, tyle że mordowanie po cichu w rękawiczkach: “ludowymi” rewolucjami, wojnami z “terrorem”, żarciem GMO, scypionkami, radiacją, chemizacją wszystkiego, co człowiek potrzebuje do życia…

………………………..

http://www.nacjonalista.pl/2013/06/02/bp-richard-williamson-holocaust-jest-swiecka-religia-nowego-porzadku-swiata/

Bp Richard Williamson: Holocaust jest świecką religią Nowego Porządku Świata
Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2013 |

Bp Richard Williamson to bez wątpienia jeden z najbardziej znienawidzonych biskupów katolickich na świecie. Bezkompromisowy w obronie Wiary, bezkompromisowy w poglądach nienależących do sfery sacrum. W trakcie niedawnej dyskusji w programie radia „Truth Jihad” odniósł się ponownie do kwestii holocaustu, o której opinie stały się powodem nagonki na jego osobę. Na początku stwierdził, iż historyczna prawda to nie to samo co emocjonalna prawda, a na emocjach właśnie bazują egzekutorzy „prawdy” o holokauście. Zapytany przez prowadzącego audycję doktora Kevina Barretta, czy zgadza się z opinią niektórych islamskich duchownych, iż syjoniści są siłami Antychrysta odpowiedział: „Antychryst z pewnością działa i wierzę, że jeśli papież, Wikariusz Chrystusa, nie przylgnie do prawdy, a będzie bazował na emocjach, wtedy może stać się narzędziem Antychrysta, ponieważ media i wrogowie Chrystusa – poprzez media właśnie – rządzą emocjami”.

Wracając do zagadnień historycznych, biskup Williamson wyraził opinię, iż w tej materii uczucia muszą zostać podporządkowane rozumowi. „Holocaust zdominował powojenny świat i cała powojenna religia została zbudowana na jego bazie”.

Wszystko to co znamy jako „holocaust” służy jako świecka religia Nowego Porządku Świata – Auschwitz zastąpiło Kalwarię, komory gazowe zastąpiły Krzyż naszego Pana, a 6 milionów odgrywa rolę Odkupiciela. Religia holokaustu jest zaprojektowana praktycznie idealnie, aby zastąpić miejsce chrześcijaństwa i zostało to bardzo sprytnie zrobione.

Religia ma większe znaczenie niż polityka, religia rządzi polityką. To co obecnie obserwujemy to koniec chrześcijaństwa. Sobór Watykański II był swego rodzaju początkiem końcem Kościoła Katolickiego, który teraz będzie trwał aż do końca świata. Efektem soboru jest praktyczny paraliż Kościoła, a próżnię gotowe były lub są zastąpić komunizm, globalizm, religia holocaustu.

Dzięki łasce Boga kocham prawdę i nie chcę być karmiony kłamstwami, nie lubię kłamstw, czasem to rodzi określone konsekwencje, ale cóż.

Biskup Williamson stwierdził także po raz kolejny, iż 11 września to „wewnętrzna robota”, podobnie jak ostatnie wydarzenia w Bostonie. Wszystko to było przeprowadzono w celu wzbudzenia strachu i nienawiści wśród ludzi oraz dania następnych instrumentów do ręki architektom Nowego Porządku Świata.

Fałszywa historia jest mistrzynią fałszywej polityki, jak mawiał klasyk. Dziś za kwestionowanie niektórych wydarzeń z przeszłości, a nawet za próbę dyskusji na ten temat, grożą konsekwencje. Ludzie giną w tajemniczych okolicznościach, są zwalniani z pracy, szykanowani na różne sposoby. „Prawdy historyczne” są tak oczywiste, że trzeba ich bronić paragrafami prawnymi (kuriozum nieznane w historii świata), skazywać niepokornych na wieloletnie więzienia (często dłuższe niż gwałcicieli, pedofilów i morderców). Biskup Williamson ma odwagę przeciwstawić się głosicielom „świeckiej religii” i chwała mu za to.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/