Fatalna opinia o polskiej polityce w Czechach!!!

Fatalna opinia o polskiej polityce w Czechach!!!

Majdan byla speciální operace Spojených států a Polska, míní polský kadidát na prezidnta a europoslanec

http://www.stalo-se.cz/?p=24989

Dobytek v čele EU Tusk je zklamaný, že Evropané nechtějí jít do války s Ruskem

14. Duben 2015 | 09:15

http://www.stalo-se.cz/?p=24923

Podle Orbána je největším rusofobem v EU polský kačer Donald Tusk

20. Únor 2015 | 10:41
BUDAPEŠŤ | Předseda maďarské vlády Viktor Orbán podrobil kritice některé členské země Evropské unie, které se snaží izolovat Rusko kvůli jeho politice vůči Ukrajině, oznámila ve čtvrtek maďarská média. Za hlavní osobu prosazující podobnou politiku pokládá Orbán předsedu Evropské rady, bývalého polského premiéra Donalda Tuska. Informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska.

Podle mínění maďarského premiéra je Evropská unie rozdělena podle toho, jak si členské státy představují kontakty s Ruskem. Maďarsko je se spolu s Českou republikou, Slovenskem a Rakouskem toho názoru, že s Moskvou je třeba spolupracovat.

Poláci a země Pobaltí trpí přímo dementní rusofobií. V České republice jsou to havloidné a figurky z fašistické TOP 09.

http://www.stalo-se.cz/?p=24068

Polsko chce zneužít Visegrádskou skupinu a diktovat zbylým členům, řekl to polský mistr zharničí Zaorálkovi v Praze

11. Říjen 2014 |

PRAHA | Při schvalování dosud posledního balíku sankcí patřilo Polsko mezi země, které je nejvíce prosazovaly, oproti tomu zaujímala Česká republika, Slovensko a Maďarsko podstatně zdrženlivější postoj. Teď by Poláci chtěli dosáhnout konsenzu i s těmito zeměmi V4, protože , jak poznamenal polský ministr zahraničních věcí: „Jednotný hlas skupiny V4 je lepší slyšet v Evropě a zvlášť v Bruselu.“ Informuje Tisková agentura Slovenské republiky na svém zpravodajském serveru Teraz.sk.

Doktor Cvach české zahraniční politiky Luboš Zaorálek se sešel s polským válečným štváčem a ministrem zahraničí Polska Grzegorzem Schetynem v Praze, kdy polský protějšek přivítal v rámci oficiální zahraniční návštěvy polského ministra a oszukaća.

Podle dostupných informací chce Polsko své partnery v rámci V4 vydírat, aby Slovensko, Maďarsko a Česko v rámci EU souhlasili s Polskými postoji, anebo je přímo uplácet tím, že pokud zbylé země V4 půjdou Polsku na ruku, tak budou mít přes prezidenta EU Poláka a Kačera Donalda Tuska větší vliv a výhody.

http://www.stalo-se.cz/?p=21715

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/