Na którego przestępcę głosować – Na Dudę czy Komorowskiego?

Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu

Na którego przestępcę głosować – Na  Dudę czy Komorowskiego?

Polacy nie mają wyboru. Bo od 1989 roku decydują o wyborze prezydentów, parlamentu, lokalnych samorządów  przestępcze  kliki, koterie, bandy polityczne sterowane i nadzorowane przez ośrodki zagraniczne, kapitalistyczne. w USA, Brukseli, Izraelu,  a w kraju przez Kościół,  wspierający     głupotę i niewiedzę  ,polską ciemnotę. Polacy nie mają żadnego wpływu na życie i losy  kraju. Od sierpnia 1980 roku, tzn.. od zakończenia strajków i podpisaniem korzystnych dla społeczeństwa umów z Rządem PRL, a następnie  opanowanie kierownictwa związków  zawodowych, zwłaszcza NSZZ, i przekształcenia ich w partię polityczną ( ruch społeczny)  pod nazwą Solidarność,  Polacy utracili jakikolwiek wpływ na losy kraju i nie odzyskali go do dziś. Znany polityk  Janusz Korwin Mikke słusznie twierdził , że Polską rządzą bandyci, a obecni posłowie  powinni siedzieć  w więzieniu a nie w łamach poselskich. Zdrady kraju dokonali  m.in.  takie lumpy społeczne jak, Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki, Władysław Frasyniuk , Lech i Jarasław Kaczyński , Karol Modzelewski, Adam Michnik…  To oni i ich koledzy z podobnych klik zniszczyli ,na polecenie obcych, wrogich Polsce sił, nasz kraj, naszą gospodarkę, ekonomie, kulturę, a większość społeczeństwa  wpędzili w nędze lub wypędzili z kraju za chlebem.

Przedstawicielami zrujnowanego kraju i pozbawienie społeczeństwa wszelkiej nadziei są właśnie

Bronisław Komorowski i  Andrzej Duda.

MĄDRZY, UCZCIWI POLACY, PRZYZWOICI LUDZIE NIE POWINNI NA NICH GŁOSOWAĆ I POWONNI W TYM DNIU POZOSTAĆ W DUMU !!!

W pierwszej turze   nie wzięło udziału PONAD 15 MILIONÓW  uprawnionych do głosowania .

Dr Leszek Skonka – Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu ,Wrocław 18 maja 2015

Dr Leszek Skonka – Współorganizator i współkierujący strajkiem w sierpniu 1980 roku we Wrocławiu. Członek Prezydium w pierwszym składzie  Zarządu Regionu  Dolnośląskiego NSZZ. Organizator i prowadzący pierwsze kursy ( jeszcze w czasie strajku)   na temat organizowania i działania związkowego, a następnie  w MKZ po zakończeniu strajku, dla działaczy i  organizatorów nowych związków.  Inicjator  i organizator  Wolnych Związków Zawodowych  (WZZ) na Dolnym Śląsku  przed sierpniem 1980.

Sprzeciwiał się wprowadzaniu KOR-u i upolitycznieniu Związku, zrywaniu Umowy Gdańskiej, awanturnictwu politycznemu. Chciał by Związek nie wychodził poza  swój Statut. Za swą postawę pomówiony  został przez kierownictwo „Solidarności” publicznie bez jakichkolwiek podstaw o rzekome sprzyjanie PZPR, działanie na szkodę Związku, współpracę z SB. Usunięty ze  wszystkich funkcji, również ze Związku, którego był współtwórcą, spotwarzony publicznie, bez prawa do obrony, skazany na karę śmierci cywilnej przez „Solidarność” kierowaną przez Karola Modzelewskiego i Władysława Frasyniuka. Solidarność wydała zakaz zatrudnienia go na jakimkolwiek stanowiska w kraju, nawet na stanowisku robotnika fizycznego.

Założyciel i przewodniczący  istniejącego od 1988 roku Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce oraz Instytutu Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, zbudował  w 1989 roku pierwszy w Polsce i na świecie Pomnik Ofiar Stalinizmu  stojący od ponad 25 lat  w centrum Wrocławia.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/