Obscena, szydzenie z katolicyzmu i syjonistyczna propaganda… na oczach dzieci!

Czyli POlska “sztuka” współczesna.
Obscena, szydzenie z katolicyzmu i syjonistyczna propaganda… na oczach dzieci! [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]
http://www.prawy.pl/z-kraju/9392-obscena-szydzenie-z-katolicyzmu-i-syjonistyczna-propaganda-na-oczach-dzieci

Z kraju
poniedziałek, 18, maj 2015 17:53
Jan Bodakowski

W tym materiale pokażemy tylko nieliczny fragment naszej fotograficznej dokumentacji ostatniej Nocy Muzeów w Warszawie!

Jedną z wątpliwej jakości atrakcji warszawskiej Nocy Muzeów wystawa w Zachęcie, noszącej miano Narodowej Galerii Sztuki. Podczas zwiedzania dwóch wystaw eksponowanych w galerii, widzowie, w tym dzieci towarzyszące rodzicom, mieli okazję “kontemplować” dzieła sztuki nowoczesnej, w tym i te obsceniczne, szydzące z katolicyzmu oraz zawierające syjonistyczną propagandę.

Na wystawie „Kanibalizm? O zawłaszczeniach w sztuce” widzowie mogli oglądać obsceniczne dzieła sztuki nowoczesnej inspirowane innymi obscenicznymi dziełami sztuki nowoczesnej. W tym zdjęcia relacji lesbijskich, porno-fotek z internetu, Czarnej Madonny z Jasnej Góry z dorysowanymi wąsami, mężczyzn prezentujących swoje genitalia.

Na drugiej wystawie żydowskich artystów współczesnych „Młodzi obiecujący artyści jedzą i uprawiają seks” znalazły się eksponaty szydzące z katolicyzmu i zawierające syjonistyczną propagandę.

Na wystawie prezentowane są między innymi prace video Tamy Ben-Tor „w których artystka charakteryzuje się, przebiera, zasłania i odgrywa role, w przewrotny sposób komentując swoją sytuację izraelskiej artystki mieszkającej w Nowym Jorku”. Jak można przeczytać na stronie internetowej Zachęty, „artystka w przewrotny i dowcipny sposób analizuje swoją żydowską tożsamość, współczesne postrzeganie Holokaustu, życie w nowojorskim świecie artystycznym, nieustannie prowokując „normalnych” odbiorców sztuki”.

tekst i foto: Jan Bodakowski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/