POPIS LOS-u

Jerzy Truchlewski: Nie raz ani nie dwa LOS udowodnił, że jest zapleczem antypolskiego PIS-u. LOS nie zauważył przez 26 lat, że państwo polskie jest niszczone przez całą kastę polityczną, która uformowała się przy okrągłym stole. Zamiast działać w kierunku zniszczenia tej bandyckiej kasty wszystko robi aby umocnić bandytów. Takie działania należy nazwać kolaboracją z marionetkami okupanta a nie patriotyzmem. Nie wystarczy ogłosić się patriotą aby za takiego uchodzić. Poza emocjami i ślepym działaniem należy mieć jeszcze minimum rozeznania kto jest wrogiem Polski. Nie może być patriotą ten, który wspiera złodziei, kłamców, sprzedawczyków i kundli chodzących na sznurku zachodu.

Należy jeszcze zaznaczyć, że nie było kandydata antysystemowego. To określenie było i jest fałszywe dla stworzenia pozoru, że Polacy mają na kogo głosować. Nie będę opisywał tu poszczególnych kandydatów gdyż ich opis, chociażby w części można znaleźć na stronie WPS jak również na wielu blogach. To co proponuje LOS to nic innego jak fałszywa dla Polaków propaganda, która ma na celu pójście na wybory i głosować na następną sektę okupanta.

Jerzy Truchlewski – Kongres Polski Suwerennej

……………………………..

Dnia Wtorek, 19 Maja 2015 21:48 Liga Obrony Suwerenności <lospolski@lospolski.pl> napisał(a)

Witam,
W związku ze zbliżającą się drugą turą wyborów prezydenckich, zachęcamy do zapoznania się z nowym artykułem Przewodniczącego LOS Wojciecha Podjackiego. Znajdą w nim Państwo argumenty na rzecz poparcia, jakie Liga Obrony Suwerenności udzieliła Andrzejowi Dudzie oraz apel o wzięcie udziału w wyborach, które stanowią szansę na rozbicie  “układu zamkniętego” i dokonanie długo oczekiwanej zmiany na polskiej scenie politycznej.
Z artykułem mogą Państwo zapoznać się klikając w poniższy link:
http://podjacki.lospolski.pl/?p=241

Zachęcamy do lektury oraz do wzięcia udziału w niedzielnym głosowaniu.
Dość władzy szkodników !

Pozdrawiam

Sekretarz Zarządu Głównego LOS

Jarosław Gryń

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/