Po co bić pianę o poparciu dla żydowskiej wtyki, Dudy

Po co bić pianę o poparciu dla żydowskiej wtyki Dudy, skoro jest już “po ptokach”. Ten żydowski patriota już jest rezydentem Belwederu i prezydętem elektem III Rzydopospolitej.
Naiwność milionów Polaków jest przerażająca. Wierzą, że PiS to konkurent PO.

W obradach knessetu w Krakowie udział brał “patriota” Duda z PiS i wyskoki funkcjonariusz PO, były minister obrony Klich.

Jak widać obie agenturalne, na codzień niby walczące ze sobą partie, gdy idzie o interesy Izraela, są ze sobą zgodne jak członkowie tego samego kibucu.

W popieraniu banderowskiej inicjatywy w Warszawie posłowie PO i PiS też idą ręka w rękę:

“Szmatę, banderówkę Panczenko powinno się już dawno wypędzić na Ukrainę. Tam jest jej miejsce. Banderowska swołocz panoszy się w Warszawie, pluje na Polaków – i ma poparcie „polskich” marionetek politycznych i „polskich” mediów (także Zionzeitung gadzinówki GW).
.
„W inicjatywę zaangażowali się m.in. posłanka Małgorzata Gosiewska (PiS), poseł Marcin Święcicki (PO), były parlamentarzysta Unii Wolności Andrzej Wielowieyski, były minister obrony narodowej Janusz Onyszkiewicz, a także kandydatka SLD do europarlamentu Weronika Marczuk i redaktor naczelny „Krytyki Politycznej” Sławomir Sierakowski.”
Wojna w Noworosji, propagandowa wojna o Ukrainę i banderyzacja Warszawy (i Polski)

Ale nie ma się czemu dziwić. Patriota żydowski Kalkstein w 2006 roku podczes jednej z wielu “pielgrzymek” do Izraela przyznał otwarcie swoim pobratymcom, że nawet jeśli PiS przegra wybory to polityka proizraelska w III Rzydopospolitej się nie zmieni.

https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

Kalkstein wiedział po prostu, że główny “konkurent” PiS – PO – gra w tej samej proizraelskiej drużynie. I dlatego mógł pobratymców zapewnić o niezmienności “polskiej” proizraelskiej polityki, nawet w przypadku przegranej PiS.
Obłuda Duda bardziej niż Bul Komorowski będzie prowadził politykę antyrosyjską i probanderowską. Już ma randkę z bandytą Patroszenko.
http://www.fronda.pl/a/duda-juz-pracuje-w-srode-spotka-sie-z-poroszenka,51951.html

Co Polska na tym wygra?

POPiS to jedna i ta sama żydowska banda. Udają walkę, aby durne polactfo (nie mylić z Polakami) myślało, że PiS to alternatywa, “antyteza” dla PO. A PiS i PO to synteza – jeden bratni żydowski kibuc, na codzień imitujący “walkę” pomiędzy sobą.

Co do żydowskiego patryjoty Dudy – zastanawia mnie jedna tylko rzecz – czy żydowskie harce chanukowe z pobratymcami będzie świętował w Belwederzy w jarmułce (jak jego alterego Kalkstein), czy jak Buł Komorowski bez jarmułki…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/