[dyskusja] Skowyt Gnojowego Maruchy

Andrzej Szubert: Zacznijmy od tego, że Wiechowski nie jest polskim patriotą. Jego prawdziwą “ojczyzną” jest żydo-katolicyzm. I to ten najbardziej “judaistycznie” fanatyczny – przedsoborowy.
Tłumaczyłem p. Malkowiczowi to parokrotnie, ale jest zbyt naiwny, aby zrozumieć psychikę i mentalność fanatycznego katodebila. Taki pisze o Polsce, ale ma na myśli Polskę skatoliczoną i przybitą do rzymskiej szubienicy. Taki mówi – patriotyzm a myśli – gorliwy katolicyzm. Dla takich debili Polska jako taka nie ma znaczenia – liczy się wyłącznie Polska skatoliczona, rządzona przez katolactfo, z katolickim szariatem, w której “bezbożnicy” są prześladowani, a nawet zabijani.
Tylko ktoś kompletnie naiwny nie dostrzega tego katodebilnego skrzywienia maskowanego “patriotyzmem” u Wiechowskiego i jemu podobnych katodebili. Dla nich każdy nie-katolik to zdrajca, renegat, chuj, skurwysyn i talmudyczna kurwa. A sami są po prostu zaślepionym żydłactwem.
Dobrze napisał na WPS pewien komentator:

Duchowo w ogromnej większości (oprócz niewielkiej grupy Lechitów – Pogan) Polacy to zjudaizowane, rozdarte wewnętrznie, marne, antyspołeczne i antynarodowe kreatury. https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/05/28/xii-sobor-slowianski-delegacja-wps-w-moskwie/comment-page-1/#comment-3673

I takimi zjudeizowanymi (zżydzonymi) kreaturami są właśnie katodebile jak Wiechowski i jego przydupasy.

PB: Panie Januszu, nie zna Pan spraw… Moja działalność jest związana z tą Szuberta od 2010 r. Często agentura i użyteczne gnojki poniżają nas łącznie, bo popieram krytykę katolicznictwa przez Szuberta. a srule widzą w nas silnego, rzeczowego przeciwnika niemal na każdy temat, jaki próbują zmanipulować, nie tylko Polakom.
Od początku próbowałem z dobrej woli rozwiązać po ludzku problemy wynikające z materiałów na blogu Wiechowskiego, dotyczące także Wiesławy z Dąbrowskich (Vismaya)… Za każdym razem napotkałem na beton złej woli. Najpierw “Skowyt psa poety” pióra Marka S. u Maruchy, potem zbudowane na tym poniżenia, również poprzez inne fora, doprowadziły w końcu do orgii “antysemityzmu” u Maruchy … aż zaintersowała się federalna policja kanadyjska LOL
Nie ja wywołałem sytuację i już nie mnie przepraszać ani szukać ugody.
Podniesione przez poszkodowanych, sprawy ich poniżeń u Maruchy były okazją oczyszczenia się przez Admina jak i szkalujących bywalców jego bloga..
W tych strasznych czasach braku wzajemnego poszanowania wśród Polaków, były to też okazje pokazać, że można inaczej niż poddawać się retoryce typowej dla rzeczywistych wrogów — żydłactwa.

Jako opiniotwórczy blogger i potencjalny wzorzec moralny dla Polaków, zwłaszcza katolików, Wiechowski nie zdał egzaminu.

Janusz Malkowicz: Witam Panów, Panowie bądźmy poważni kiedy będziemy mieli już emocje za sobą opadną jak czarna kurtyna – przez nie  jednak musimy  przejść,  przyjdzie kolej na rzeczową dyskusje.

Wyzwiska są jakąś formą odreagowania – taką retorykę przyjęliście a nie pojednanie i szukanie kompromisu to jest Wasza wola.

Panu Andrzejowi proponowałem już takie wspólne miejsce spotkania z Panem Gajowym u mnie w leśniczówce we Francji.

Dużo złego się stało od momentu wejścia nas do UE – są to jedyne wybory w których wziąłem udział – byłem za – dlatego teraz ja nie mam nic w porównaniu z Wami i ponoszę niewspółmierne koszty tej decyzji a przecież nikomu nic złego nie zrobiłem.

Mimo że jestem zadeklarowanym Słowianinem – Poganinem to nigdy bym sobie nie pozwolił na obrażanie Jana Pawła II i  Którego łaski doświadczyłem we Francji chociaż On wie że jestem poganinem.

Ja mam i od początku miałem tego świadomość że moje słowa mogą się stać publiczne za co nie mam żalu do nikogo, występowałem publicznie do władz samorządowych prosząc o zmiany nie ukrywałem swoich personali.
Ale złośliwości nigdy we mnie nie było.

Panów Andrzeja i Pana Mirosława znam jak siebie  samego nie ukrywają oni swoich poglądów – odkrywają tajemnice życia osobistego na sowich Blogach wiec się z nimi zżyłem i darze ich wielką empatią, traktuje ich jak rodzinę – Terencjusz powiedział że nic co ludzkie nie jest nam obce – złość – nienawiść też ale to przechodzi.

Pana Panie Piotrze nie znam bo nie czytam Pan Bloga ale moją korespondencje powinien Pan tak zmodyfikować aby nie raniła innych osób ja jestem osobą twardą życie mnie nieźle doświadczyło a i ostanie lata w WB każdego z Was by dobiło mi się udało przeżyć. Niech Pan nie będzie złośliwy żadnego udziału w tej dyskusji Pana nie było.

Tego Pana Palmera nie znam.
Swoje w życiu już przeżyłem i  jest mi bliżej niż dalej.

Serdecznie pozdrawiam,
dla mnie Sława – nie jest pustym słowem,
Janusz Władysław  Małkowicz

Ps. Dalej czytam Panów Blogi wciągają – raczej uzależniają.

Andrzej Szubert: Jak mi Malkowicz podesłał te jego wyzwiska i bluzgi pod moim adresem też tak to skwitowałem – piękne słownictwo jak na pobożnego, gorliwego bogobojnego katolika.
Ten katodebil nawet nie widzi tego, że używając takiego słownictwa pokazuje, jakim jest “pobożnym” katolikiem.
Ale to własnie cechuje katodebili. Niby bogobojni pobożnisie, a zwykłe prymitywne chuje do potęgi.

PB: ładny dobór słownictwa jak na katolika…

Andrzej Szubert: Chuj Wiechowski na jego gnojówce/gajówce publicznie w komentarzach nazywał mnie chujem (te wyzwisla i obelgi podsyłał mi wcześniej Malkowicz), skurwysynem i kurwą. Ja tylko chujowi Wiechowskiemu odpłacam pięknych za nadobne. – przy czym nie publicznie jak on a w małym gronie. Jest chujem, katodebilem i żydogenną kurwą i tyle.

…………………………………

Skowyt Gnojowego Maruchy

Piotr Bein 28.5.2015

A ja mogie prześcignonć i Gojowego i Szuberta i Kukiza w wulgaryzmie 🙂
Tylko czy warto dla skurwiela? Nie wiem z jakiej sekty on i nie obchodzi mnie gdzie mieszka… ale wiem na własnej skórze, że jako człowiek nie sprawdził się:
– po raz 1-szy, gdy dopuścił poniżające brednie nijakiego Marka S i zignorował żądania usunięcia ze swego bloga naruszeń dóbr osobistych, nie tylko moich, przez Marka S & Co.
– potem ni z gruszki ni z pietruszki, z powołaniem się na Marka S, była powtórka nikczemności w stos. do tychże osób ze strony Bizonia, Pokory i in. bywalców Gojówki, przy nieruchach Gojowego, mimo protestów poszkodowanych (ale gdy mu Pokora na odcisk nadepnął, z miejsca wywalił jego koment!)
– w ostatniej próbie wyczyszczenia obelżywości i nikczemności w ww. materiałach, Gnojpwy dopuścił zwózkę fur gnoju “ożydzającego” Beina, przy czym ‘nie wiedział” o jakiego Marka S chodzi na jego blogu!

Od tego czasu olałem tego fałszywego patry-jotę, któremu najlepiej wychodzi tępić skutecznych publicystów, jakby zagrażali popularności bloga “Wielkiego Polaka”, jak nazywają Wiechowskiego  katodebilni bywalcy (potrafią napisać pod adresem oponenta Obraził Boga katolickiego LOL).

Gnojowy zbiera cenne łajno, układa na półkach forum, odkurza, chroni przed uszkodzeniem i nie daj katolicki Boże, usunięciem. Nie widzę tam powodu do wizyt: praktycznie nie ma oryginlnych tekstów ani własnych tłumaczeń, a w dyskusjach toleruje zafałszowanych fanatyków i gnojków jak Bizoń, Pokora, siostry łowi(e)ckie, Właźliński… w imię nie wiem czego. Za łamanie netykiety na forum Grypy666 tacy wylatywali z hukiem, niektórzy na zawsze.

Dla mnie nie ma wiekszej obelgi, niż nazwanie skutecznego, antysrulowego Polaka ‘żyd’. Ww. pojeby nie tylko będą nękać Żyda za pochodzenie, żeby nie wiem jak dobrze zrobił dla Polskiej Racji Stanu, a oni ‘ożydzili” Polaka! I to z czołówki najskuteczniejszych przeciw żydłactwu!

Oczywiście srulom nic nie zrobią, bo z miejsca poszliby do ciupy za ‘antysemityzm’.

Za to dostali Gnojowy i ww. szlaban na wjazd do Canady… Policja RCMP z początku nie chciała ze mną gadać, bom nie żyd/Żyd, ale założyła sprawę, zaznajomiwszy się z materiałami z Gnojówki i od Cichockiego… Dzięki Bogu prawosławnemu działo się to podczas masakr Hebdo itd. we Francji 🙂

Proszę, Andrzej, nie przypominaj mi o istnieniu moralnego karła, Wiechowskiego. Katodebilizm i oszołomstwo polactfa kfitnie m.in. dlatego, że Gnojkowi blogerzy tłumią rozsądne opinie typu Szubert, li tylko dlatego, że jakaś ich część nie pasuje do ‘wiary’ katolickiej. Tak to katodebile tropią “żydów”, a po raz kolejny wybrali do waadz ‘katolickiego” agenta sruli

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

On 27-May-15, at 2:23 PM, Andrzej Szubert wrote:

Mam w dupie katodebila chuja Wiechowskiego i jego gnojówkę/gajówkę. Mam w dupie co ten katodebil o mnie wypisuje. I jeszcze katodebil kończy słowiańskim pogańskim pozdrowieniem “Sława”, zamiast katodebilnym “szczęść boże”, “awe Maryja” czy “amen”. Tak to katodebil duchowy żyd chuj Wiechowski udaje Słowianina.
Wcześniej, gdy nie zdawałem sobie sprawy z wybitnej szkodliwości żydo-katolicyzmu, z jego antypolskości, omijałem ten temat w publicystyce. I wtedy katodebil chuj Wiechowski był moim miłośnikiem. Napisał nawet osobiście w jego gnojówce, że uważa mnie ze jednego z najlepszych publicystów polskich. Gdy zacząłem demaskować szkodliwość i antypolskość żydo-katolicyzmu ten katodebil natychmiast zmienił zdanie.
Nie tylko on jest katodebilem – wszyscy gorliwi katolicy są katodebilami. To określenie zresztą wymyślił “Palmer” (p.e.1984).
A ja je tylko podchwyciłem.
Jakieś dwa lata temu Palmenr przekonywał mnie w prywatnej korenspondencji, że katodebil chuj Wiechowski ma zadatki na dobrego “narodowca” polskiego. Dużo udzielał się w gnojówce/gajówce w dyskusjach. Ostrzegałem go, że się myli, że chuj Wiechowski to fanatyczny katolik i że nadjordańska dżuma jest dla niego ważniejsza od Polski, że tak naprawdę Polskę ma w dupie. Ważniejsza jest dla niego żydowska nadjordańska oszukańcza zaraza – katolicyzm.
Jakieś pół roku później Palmer napisał do mnie i przyznał mi rację – że chuj Wiechowski to rzeczywiście fanatyczny duchowy żyd, tępogłowy odmóżdżony katolik – po prostu katodebil. Inaczej już o tym katodebilu do mnie nie pisał. Nawet zachęcał mnie do napisania obszernego tekstu o tym, jak żydostwo wykorzystuje katodebili do wojen na fałszywych barykadach (wojny o krzyże, “wiarę”, katolicyzm, prezerwatywy, macice, Rydzyka, obłąkanego Natanka, Wojtyłę (wielki papież czy żydowski sługus), Wielgusa i wiele innych katodebilnych pierdół). Jak do tej pory tego jeszcze nie opisałem, ale być może to jeszcze zrobię. Bo tak faktycznie jest – Polska ginie a katodebilna swołocz zapędzana na fałszywe barykady m.in przez katodebila chuja Wiechowskiego walczy o jakieś żydowskie i żydogenne pierdoły związane z żydo-katolicyzmem.

Proszę mi nie przysyłać nic co dotyczy gnojówki/gajówki i katodebila chujaq Wiechowskiego. To jest zwykły odmóżdżony żydłak, duchowy żyd, dla którego jego żydo-katolicyzm jest najważniejszy. Mam w dupie jego gnojówką/katodebilną gajówkę i samego katodebila chuja, skurwysyna, skatoliczoną żydogenną kurwę Wiechowskiego.

Od teraz ląduje Pan w spamie. Nie mam czasu na pierdoły i katodebili jak chuj Wiechowski.
as

2015-05-27 13:58 GMT+02:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
prawdopodobnie Panie Andrzeju nie uda się Panu wejść na łamy gajówki,

ktoś umieścił Pana tekst, który od razu został zripostowany przez Gajowego.

JerzyS said

2015-05-24 (niedziela) @ 12:29:12

Czy to jeszcze jest Rzeczypospolita Polska?
Aktualizacja: 2010-05-24 11:13 am

czyli kto naprawdę rządzi światem i Polską.

Dwukrotny premier XIX-wiecznego imperium brytyjskiego, Benjamin Disraeli [link – wikipedia] powiedział kiedyś (tej wypowiedzi wikipedia niestety nie przytacza):

“świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest“.

Pamiętajmy, że powiedział to premier rządu najpotężniejszego wówczas światowego mocarstwa. Trudno przy tym jest zakładać, że był on ignorantem lub niepoważnym wyznawcą teorii spiskowych.

A całkiem niedawno (20 maja br.) przewodniczący CSU i premier Bawarii, Horst Seehofer występując jako gość w audycji satyrycznej całkiem na serio i poważnie powiedział:

/…../

Zbliżają się wybory “prezydenckie” (a raczej wybory tytularnego nadzorcy polskiego baraku Unii). A później wybory do sejmu.

Kogo mamy więc wybrać? Dżumę (PiS) czy tyfus plamisty (PO)?

A może by tak wybrać kogoś z ”wykluczonych”?
No i wyprowadzić Polskę z Unii, z NATO, wyprosić z Polski wszystkich Pełniących Obowiązki Polaków?

A także jeszcze odebrać międzynarodowym oszustom przywłaszczone sobie przez nich nasze mienie narodowe?

A przede wszystkim nie pozwalać, aby Polska nadal była szaberplacem światowej lichwy?

Czas pokaże czy zmądrzejemy, czy też podążymy za Grecją…

Andrzej Szubert

za
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=12086&start=0

a Gajowy na to:

Marucha said

2015-05-24 (niedziela) @ 13:16:35

Re 1:
Do Pana Jerzego S i innych:

Nie chciałbym aby w gajówce pojawiały się teksty niejakiego Andrzeja Szuberta.
Jest to po prostu człowiek podły i kawał skurwysyna, który ubliża mi na Internecie, choć nigdy nic złego mu nie zrobiłem.

Kiedyś jeszcze, zanim zorientowałem się w jego poglądach, zamieszczałem go chętnie na łamach gajówki. Potem przestałem. Antyklerykalne pierdoły mogę znaleźć w każdym żydowskim piśmie czy na portalu.

Szubert, choć go niczym nie sprowokowałem, wyzywa mnie m.in. od katodebilów, czy coś w tym stylu.
W głowie tego gównojada nie mieści się możliwość zachowywania się fair wobec ludzi, z którymi nie dzielimy wszystkich poglądów.
Jeśli to nie jest mentalność talmudycznej kurwy, to nie wiem, co nią jest.

Sława,

JW

2015-05-25 11:23 GMT+02:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
Wiechowski to katodebilna swołocz a nie patriota. Przed laty masowo publikował moje teksty. Nie wiem dokładnie ile – 78 – 80. Może 100.
Gdy otwarcie wystąpiłem przeciwko żydo-katolicyzmowi gnida zaczęła mnie ignorować i pozwalała opluwać i znieważać mnie na swoim blogu.

Panie Andrzeju – ale już tylko powierzchownie przeczytałem posty z artykułu p. Marka S “Skowyt … coś tam.

No cóż muszę się z Panem zgodzić to jest bełkot nic nie wnoszący – wszystko się kreci wokół nad inteligencji żydowskiej w stosunku do reszty społeczności i fantasmagorie rodem z protokołów mędrców Syjonu. .

Ale tak na marginesie to Pan jest zazdrosny o p. Maruchę, że Pana nie docenił chociaż tyle artykułów Pan napisał do Gajówki – jest to nie w porządku ze strony Administratora bo widać że ostentacyjnie chwali autora chociaż nie wydaje mi się aby w te brednie wierzył – polityka a i robi to z pewnością ze względów religijnych on nie przepuści nawet Jezusowi.

Sława

JW

post 112

Marucha said

2011-08-01 (poniedziałek) @ 20:32:06
Re 111:
Zrobię to po umieszczeniu wszystkich części. Na razie samo numerowanie odcinków artykułu sugeruje, że są też inne odcinki, a Google bardzo ładnie odnajduje tytuł „Skowyt psa poety”.
W ogóle gratuluję świetnego artykułu, który zasłużenie zdobywa popularność.

post 114

Marek S said

2011-08-01 (poniedziałek) @ 20:42:55

Dziękuję,

Zauważyłem też że poprzedni artykuł: „Jak wygląda rzeczywista władza w Polsce” rozszedł się całkiem sporo po forach. Pomyślałem że może warto by było właczyć do niego link również tutaj, w części która mówi o tym samych sprawach, czyli na samym początku części VII.

„Jak wygląda rzeczywista władza w Polsce można znaleźć pod linkiem:https://marucha.wordpress.com/2011/05/24/jak-wyglada-rzeczywista-wladza-w-polsce/ W tej części opisane będą metody działania tego zakulisowego rządu i także nakreślona jego struktura.”

Zostawiam to jednak Paniu. Nie chcę już więcej Pana męczyć, takim sprawami, a które same narzucają się jak się któryś tam raz z rzędu myśli o tych sprawach.

post 115

Marucha said

2011-08-01 (poniedziałek) @ 21:02:50

Re 114:
Panie Marku, postaram się (choć-żem człowiek ułomny), aby zasługujące na szerokie upowszechnienie artykuły Pańskiego autorstwa uzyskały należną im oprawę, wliczając w to linki.
Nie męczy mnie Pan w żadnym wypadku. Przeciwnie, jestem Panu winien podziękowania za wzbogacenie gajówki.

post 117

Marucha said

2011-08-01 (poniedziałek) @ 21:36:35

Re 116:
Panie Marku, odpowiem językiem już nawet nie prostego gajowego, ale zwykłego drwala: inteligentne i wykształcone k..wy zawsze k..wami pozostaną i głosić będą pochwałę kurestwa.
Dotyczy to w Polsce polityków, dziennikarzy – i, niestety, niestety – wielu kapłanów naszego Kościoła.
Dlatego tacy ludzie, jak Pan czy wielu innych gości gajówki, muszą z poczucia obowiązku zajmować się publicystyką.
Raz jeszcze wytrwałości życzę.

post 118

Marek S said

2011-08-02 (wtorek) @ 18:43:49

Ad. 117

Tak, Panie Gajowy, ileż to ja się nasłuchałem mów tzw: papierowych bohaterów którzy przedstawiali siebie jako „bohaterów” lecz w czasie gdy… nie było żadnego zagrożenia. Gdy się pojawiło nagle stawali się „realistami”, czyli tchórzami, choć swoje zachowanie tłumaczyli realizmem.

Włącza sie do tego również księży. Obecnie jest jeden na 40 000 w Polsce który mówi to co powinno się w tym czasie.

Tyczy się to również błogów. Pański, jako nieliczny, przedstawia tak jak jest. Reszta pisarczyków i blogierów, to jak nie jedno, to drugie mają poprzestawiane w głowie w porzek.

2015-05-14 13:44 GMT+02:00 Andrzej Szubert <[email protected]>:
Wiechowski to katodebilna swołocz a nie patriota. Przed laty masowo publikował moje teksty. Nie wiem dokładnie ile – 78 – 80. Może 100.
Gdy otwarcie wystąpiłem przeciwko żydo-katolicyzmowi gnida zaczęła mnie ignorować i pozwalała opluwać i znieważać mnie na swoim blogu.

http://dziupla-blotniaka.blogspot.de/2011/09/pozne-wnuki-marka-jandoowicza.html

Owym “wędrowcem” byłem ja.

O tamtej haniebnej dyskusji pisał Piotr Bein:

22 strony, 8800 słów

Tutaj jest owa haniebna dyskusja:
Pułapka na Rosję

Ja pisałem jako “obserwator”. Pozna Pan moje komentarze po ikonce:
http://de.gravatar.com/anonymuspl

Tutaj skrót mojej dyskusji z Markiem S
„Nasz” solidaruch śp. Bronek

Skowyt wylatuje z hukiem
PB: Usunalem Skowyt psa poety niejakiego Marka S., podobno. Autor dopuscil sie karygodnego komentarza, graniczacego z przestepstwem, w polemice nt. swego tekstu. Usunalem wszelkie linki do tego tekstu na moich blogach oraz z pod-strony „Biale kruki i plamy”. Ordnung muss sein, chamstwo i podlosc nie przejda …

Andrzej Szubert: O co poszło z Markiem S

W dyskusji nt. „Skowyt psa poety” (3)  wyraziłem kilka wątpliwości.

Skowyt psa poety (3)

Marek S odpowiedział na to opryskliwie i arogancko.

Skowyt psa poety (3)

Zachowałem spokój.

Skowyt psa poety (3)

Marek S odpowiedział długim, ale niczego nie wyjaśniającym komentarzem.

Skowyt psa poety (3)

Wyraziłem kolejną wątpliwość.

Skowyt psa poety (3)

I wtedy Marek S rozpoczął insynuacje pod moim adresem (że zachowuję się jak żydowski prowokator).

Skowyt psa poety (3)

Dalszej polemiki z niepoważnym publicystą wówczas nie podjąłem.

Gdy Marucha opublikował tekst Marka S „Pułapka na Rosję”, nie zdzierżyłem.

Pułapka na Rosję

Ilość niepoważnego wróżenia z fusów była zbyt duża, aby milczeć. Nie chciałem aby Gajówka zmieniła się w blog niepoważnej politycznej astrologii.

Do tego tekstu, jak i ogólniej do „tfurczości” Marka S ustosunkowałem się w tekście polemicznym.

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=13014

Pod tekstem Marka S umieściłem kilka komentarzy. Krytykowałem zawarte w tekście stwierdzenia, ale nie atakowałem ad personam samego autora.

Pułapka na Rosję

Pułapka na Rosję

Jedynie tutaj wyraziłem przekonanie, że Marek S żyje w oparach absurdu, co zresztą podtrzymuję (co nie jest tak obraźliwe, jak insynuowanie, że zachowuje się  on np. jak żydowski prowokator).

Pułapka na Rosję

Mój kolejny komentarz wolny był od wszelkiej złośliwości.

Pułapka na Rosję

W pierwszej odpowiedzi Marek S od razu zainsynuował, że kierują mną złe intencje.

Ostentacyjnie mnie lekceważył, ale merytorycznej dyskusji nie podjął.

Pułapka na Rosję

Markowi S odpowiedziałem spokojnie, nadal wykazując jego ignorancję.

Pułapka na Rosję

Pułapka na Rosję

Do dyskusji włącza się anonimowy lan3 insynuując mi „osobistą niechęć” do Marka S.

Pułapka na Rosję

Kolejna „odpowiedź” marka S to już są chamskie i obraźliwe insynuacje (choć być może jest pan hasbarą z niedorobioną klepką) i pomówienia włącznie z przedstawianiem mnie jako osoby mało rozgarniętej.

Pułapka na Rosję

Pułapka na Rosję

Ja nadal próbowałem spokojnie i rzeczowo dysskutować.

Pułapka na Rosję

Wówczas Marek S zaproponował mi ugodę:

„Ja nie będę się wypowiadał na temat pańskich wypowiedzi, a pan na temat moich.”

Pułapka na Rosję

Propozycję jego odrzuciłem: „Ależ ja nie mam nic przeciwko temu, aby pan krytykował i oceniał moje wypowiedzi. Nie jestem ani zamordystą, ani cenzorem i nikogo nie knebluję.”

Pułapka na Rosję

Potem „dyskusja” coraz bardziej się zaogniała. Głównie za sprawą Marka S , kilku nawiedzonych katolików (Aga, JO) a zwłaszcza anonimowej szumowiny „Kronikarza”, który wypierał się własnych komentarzy, lub pod zarejestrowanym na jego konto innym grawatarem dyskutował sam ze sobą.

„Czlowiek” to właśnie „Kronikarz”.

Pułapka na Rosję

Podstępną szują i insynuatorem okazał się także „Anow”.

Pułapka na Rosję

Pułapka na Rosję

Dyskusję sprowadzono najpierw na zarzut pod moim adresem, że nie jestem katolikiem. JO stwierdził, że jeśli nie jestem tradycyjnym katolikiem, to jestem mącicielem. Aktywnie szczuła na mnie katoliczka Aga. Sam Marek S ściągnął moje komentarze z WPS udowadniajc, jakim podejrzanym antykatolikiem jestem. Choć robił to później, już po jego chamskim i prymitywnym komentarzu o „sraniu powybijanymi zębami”.

Z merytorycznej dyskusji nt. tekstu Marka S rozpoczęła się chamska nagonka na mnie.

Kilkakrotnie żegnałem się z „dyskutantami”, bo taplanie się w urządzonym przez nich szambie wywoływało u mnie odrazę, ale za każdym razem, gdy tylko „pożegnałem” dyskusję wściekłe insynuacje i wyzwiska nasilały się, a także do „dyskusji” włączał się ponownie Marek S. To powodowało, że do dyskusji wracałem, co wywoływało oburzenie obrońców i wyznawców Marka S.

Robili ze mnie a to podstępnego agenta, a to żyda, a to pijaka w delirium, a to psychola.

W pewnym momencie Marek S, widząc, że w dyskusji na rzeczowe argumenty i logikę nie ma szans napisał ordynarny komentarz kończący się słowami:

„Zarzucasz mi tchórzostwo jak w 265. Załatwmy to jak mężczyźni, jeśli nie jesteś tchórzem, który rżnie klawiaturowego bohatera. Ja się dużo w przeszłości i z przymusu biłem. Takie środowisko. Żadko przegrywałem. Proponuję ci więc abyśmy się spotkali kiedyś jak będę w Polsce. Sam na sam. Jakoś to się ustali żeby tak to zrobić. Zapewniam cię że dostaniesz taki wpierdoł że będziesz sral swoimi zębmi”

Pułapka na Rosję

Odpowiedziałem krótko i rzeczowo.

A ostatniej propozycji nawet nie komentuję. Tylko prymitywne typy rozwiązują tak „sprawy”.
No i ta „kultura” słowa…

Pułapka na Rosję

Nagonka i szczucie na mnie trwały nadal. Dlatego napisałem ostry komentarz nazywający Marka S pętakiem, grafomanem i tchórzem.

Pułapka na Rosję

To zdanie podtrzymuję nadal. Ponadto jest on niepoważnym aspirantem na publicystę. Zamiast pisać o rzeczywwistych zagrożeniach dla Polski i dla świata uprawia on „political fiction”, czyli zwykłe wróżenie z fusów. Jest to o tyle szkodliwe, że odwraca on tym samym uwagę czytelników od rzeczywistych zagrożeń wiszących nad Polską i nad światem. – Obserwator

Dyskusja zakończona. Sprawa żydowskiego IPN mnie nie interesuje.

as

2015-05-14 12:29 GMT+02:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
Panie Andrzeju,

a może doszło do jakiegoś nieporozumienia przecież Pan Gajowy cały czas utrzymuje, że nic Panu nie uczynił.

Tak, mam szczęście do różnych ch… których nigdy nie zaczepiałem, nic im złego nie zrobiłem, a którzy znajdują swe powołanie w szczekaniu na mnie.
Takie tam, śmiecie…
Admin

Ale również Pana tam chwalą w Gajówce

poczytajcie co powiada madry chlop…

https://opolczykpl.wordpress.com/

i ten wpis jest bardzo mądry

@Admin Co do „donoszenia do WordPressa” to oczywiście moja reakcja była emocjonalna i padło wiele słów, których żałuję i za które przepraszam. Przyczyną jak wiadomo było to, że zmienił pan treść mojego komentarza pozostawiając mój podpis.

Poza wszystkim – i na kolejne ostateczne odchodne – gajówka bardzo dużo mi dała, właściwie zmieniła jako człowieka, Polaka, obywatela… pod każdym względem. Sądzę, że na lepsze, tzn na prawdziwsze/uczciwsze/solidniejsze. Tak jak napisałem na początku swojej „kariery” tutaj (z resztą ciekawe, że tu zostałem zapisany do hasbary, gdzie indziej będąc antysemitą, tu z antify – gdzie indziej z nop, a jeszcze gdzie indziej trafiłem nawet do elitarnego grona ruskiej agentury) – gajówka to najlepsze miejsce w sieci jakie znalazłem. Teraz z różnych względów patrzę nie tylko na gajówkę inaczej.

Tak czy siak, mogę panu tylko dziękować (w tym za cierpliwość). Zatem bardzo dziękuję panie Gajowy.

Darz bór!

cały teks poniżej pochodzi z ostatniego i jednego wątku o wyborach

Sława,

W

RomanK said
2015-05-12 (wtorek) @ 19:35:03

I swoja droga dlaczego Kukiz…
Panowie ..gdyby wybory moglu cokolwiek zmienic..te i takie jak wam sie wydaje i wam serwuja…. To byloby juz dawno zakazane…
poczytajcie co powiada madry chlop…

https://opolczykpl.wordpress.com/

Może on i mądry, ale kawał k…a
Admin

Czołgista said
2015-05-12 (wtorek) @ 19:40:51

@12
Czemu Pan sugeruje, że Kukiz to banderowiec ???

PS. Proszę nie reklamować tutaj bloga Opolczyka. Chociażby z szacunku dla samego Gajowego, na którego Opolczyk ujada.
Wklejajcie sobie te linki gdziekolwiek, ale nie tutaj.

Tak, mam szczęście do różnych ch… których nigdy nie zaczepiałem, nic im złego nie zrobiłem, a którzy znajdują swe powołanie w szczekaniu na mnie.
Takie tam, śmiecie…
Admin

NICK said
2015-05-12 (wtorek) @ 19:55:35

P. Romanie. Był Pana wpis chwa…… . Obiecałem, że nie więc nie. Porzućmy Kukiza. Pan przyjął nadgrodę od kapituły? Napisałem, że będę analizował? Stana? Spoko.
Nawiasem, nikt inny jak Pan, jednym wpisem, umieścił Gajowego za granicą… . Wiadomo, że znaczenia to nie ma. Ale… .

Problem mojego miejsca zamieszkania jest mniej jednoznaczny, niż by to się mogło wydawać.
Niech to wystarczy.
Admin

Lucjusz said
2015-05-12 (wtorek) @ 20:56:30

31. Czołgista
Nie jestem związany z żadnym ch. o ksywie „Opolczyk”, czy jak ta (…) się zowie!
LEDWO tu pan wszedłeś dzisiaj i próbujesz wielu rozstawiać po kątach.
Coś się panu roi i kiełbasi w głowie.

Czołgista said
2015-05-12 (wtorek) @ 20:58:44

@40
Panie Lucjuszu. Post scriptum nie było adresowane do Pana, a była to jedynie ogólna uwaga. Nie chciałem tworzyć nowego wpisu, aby nie zawalać forum. Przepraszam za to nieporozumienie.

Boomcha said
2015-05-12 (wtorek) @ 21:14:24

@Admin Co do „donoszenia do WordPressa” to oczywiście moja reakcja była emocjonalna i padło wiele słów, których żałuję i za które przepraszam. Przyczyną jak wiadomo było to, że zmienił pan treść mojego komentarza pozostawiając mój podpis.

Poza wszystkim – i na kolejne ostateczne odchodne – gajówka bardzo dużo mi dała, właściwie zmieniła jako człowieka, Polaka, obywatela… pod każdym względem. Sądzę, że na lepsze, tzn na prawdziwsze/uczciwsze/solidniejsze. Tak jak napisałem na początku swojej „kariery” tutaj (z resztą ciekawe, że tu zostałem zapisany do hasbary, gdzie indziej będąc antysemitą, tu z antify – gdzie indziej z nop, a jeszcze gdzie indziej trafiłem nawet do elitarnego grona ruskiej agentury) – gajówka to najlepsze miejsce w sieci jakie znalazłem. Teraz z różnych względów patrzę nie tylko na gajówkę inaczej.

Tak czy siak, mogę panu tylko dziękować (w tym za cierpliwość). Zatem bardzo dziękuję panie Gajowy.

Darz bór!

SilMarucha said
2015-05-13 (środa) @ 08:25:13

Re 45:
NIGDY nie zmieniłem ani nie zmienię treści czyjegoś komentarza tak, aby wyglądało na to, że autor napisał coś, czego nie napisał.
Mogę:
– wyrzucić cały wpis bez śladu
– wymazać treść całego wpisu, zostawiając np. trzy kropki
– usunąć część wpisu, wyraźnie to zaznaczając w tekście
– dopisać swoje uwagi.

Cenię w ludziach odwagę cywilną, którą Pan się wykazał w swoim wpisie.

eSlav said
2015-05-13 (środa) @ 07:08:00

21 postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego z 17 sierpnia 1980 /”Solidarność”/

Żądania strajkujących załóg reprezentowanych przez Międzyzakładowy Komitet Strajkowy były następujące:
1.Akceptacja niezależnych od partii i pracodawców wolnych związków zawodowych, wynikająca z ratyfikowanej przez PRL Konwencji nr 87 Międzynarodowej Organizacji Pracy dotyczącej wolności związkowych.
2.Zagwarantowanie prawa do strajku oraz bezpieczeństwa strajkującym i osobom wspomagającym.
3.Przestrzegać zagwarantowaną w Konstytucji PRL wolność słowa, druku, publikacji, a tym samym nie represjonować niezależnych wydawnictw oraz udostępnić środki masowego przekazu dla przedstawicieli wszystkich wyznań.
4.a) przywrócić do poprzednich praw: – ludzi zwolnionych z pracy po strajkach w 1970 i 1976, – studentów wydalonych z uczelni za przekonania,
b) zwolnić wszystkich więźniów politycznych (w tym Edmunda Zadrożyńskiego, Jana Kozłowskiego, Marka Kozłowskiego),
c) znieść represje za przekonania.
5.Podać w środkach masowego przekazu informację o utworzeniu Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego oraz publikować jego żądania.
6.Podjąć realne działania mające na celu wyprowadzenie kraju z sytuacji kryzysowej poprzez: a) podawanie do publicznej wiadomości pełnej informacji o sytuacji społeczno-gospodarczej, ) umożliwienie wszystkim środowiskom i warstwom społecznym uczestniczenie w dyskusji nad programem reform.
7.Wypłacić wszystkim pracownikom biorącym udział w strajku wynagrodzenie za okres strajku jak za urlop wypoczynkowy z funduszu CRZZ.
8.Podnieść wynagrodzenie zasadnicze każdego pracownika o 2000 zł na miesiąc jako rekompensatę dotychczasowego wzrostu cen.
9.Zagwarantować automatyczny wzrost płac równolegle do wzrostu cen i spadku wartości pieniądza.
10.Realizować pełne zaopatrzenie rynku wewnętrznego w artykuły żywnościowe, a eksportować tylko i wyłącznie nadwyżki.
11.Wprowadzić na mięso i przetwory kartki – bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).
12.Znieść ceny komercyjne i sprzedaż za dewizy w tzw. eksporcie wewnętrznym.
13.Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej, oraz znieść przywileje MO, SB i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych, zlikwidowanie specjalnej sprzedaży itp.
14.Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55 lub [zaliczyć] przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 lat dla mężczyzn bez względu na wiek.
15.Zrównać renty i emerytury starego portfela do poziomu aktualnie wypłacanych.
16.Poprawić warunki pracy służby zdrowia, co zapewni pełną opiekę medyczną osobom pracującym.
17.Zapewnić odpowiednią liczbę miejsc w żłobkach i przedszkolach dla dzieci kobiet pracujących.
18.Wprowadzić urlop macierzyński płatny przez okres trzech lat na wychowanie dziecka.
19.Skrócić czas oczekiwania na mieszkanie.
20.Podnieść diety z 40 zł do 100 zł i dodatek za rozłąkę.
21.Wprowadzić wszystkie soboty wolne od pracy. Pracownikom w ruchu ciągłym i systemie 4-brygadowym brak wolnych sobót zrekompensować zwiększonym wymiarem urlopu wypoczynkowego lub innymi płatnymi dniami wolnymi od pracy.

Tak dla przypomnienia pogubionym, gdzie tu zmiany ustrojowe? a pkt 14 -miodzik

Marucha said
2015-05-13 (środa) @ 08:37:27

Jakby kto miał wątpliwości, co sobą reprezentuje Kukiz. Kopiuję komentarz umieszczony w wolnych tematach:

Uwaga, Kukiz definitywnie przebija gajowego w jego najgorszych momentach
admin

Paweł Kukiz – konserwatysta i patriota

Tekst piosenki
Zespół Pawła Kukiza Piersi: Rodzina Slowem Silna
(slowa i muzyka: Kukiz)

Zmyj podloge, wyrzuc smieci
Potem idz wyprowadz psa
Umiesz tylko robic dzieci
Na chuj za ciebie wychodzilam

Kurwo, odpierdol sie
Ty pizdo jebaj sie, oddup sie

Co ty chuju dzis zrobiles
Ujebales znowu sie
Smieci jeszcze nie wyrzuciles
Kurwa jak mi z toba zle

Spierdalaj, odpierdol sie
Idz pizdo, jebaj sie, oddup sie
Spierdalaj, odpierdol sie
Idz pizdo, jebaj sie, oddup sie

Pijesz wciaz, ty skurwysynu
Nic do domu nie przynosisz pieniedzy
Caly dom juz, kurwa, nie wie co sie dzieje
Zyje z toba, kurwa, w nedzy

Ty kurwo, odpierdol sie
Za swoje pija ja, ile chce
Ty kurwo, odpierdol sie
Idz pizdo, jebaj sie, oddup sie

Chuj !

Gdyby tekst został zaprezentowany w TVP TVN I POLSAT – kandydat Kukiz nie istniałby w wyborach
——————————————————————————-

Kukiz nie reprezentuje sobą absolutnie NIC – zero wiedzy o świecie, zero poglądów.
Jedna z potworniejszych figurek, jakie pojawiły się kiedykolwiek w wyborach prezydenckich.
Nie chce się wierzyć, że ten człowiek dostał (podobno) 20% głosów.
No to ile głosów dostałby, dajmy na to, piesek Dupek barona Radziwiłła?

2015-05-12 12:47 GMT+02:00 Andrzej Szubert <[email protected]>:
Pisałem Panu, że jest Pan naiwny.
Czy myśli Pan, że ja z tą katodebilną gnidą znajdę wspólny język? Zapomniał Pan jak on wyzwał mnie od chujów?

Jest Pan rzeczywiście naiwny.

as

2015-05-12 11:23 GMT+02:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
Panie Andrzeju,

Poniżej przesyłam Panu kopie e-maila jaki wysłałem do Pana Mirosława, publicysty drugiego ważnego bloga pod nazwą “Dziennik Gajowego Maruchy”

Ja ciągle mam nadzieje na wspólne spotkanie i zgodę ponad podziałami.

Szanowny Panie Wiechowski, w ostatnich Pana postach na Pana autorskim blogu “Dziennik Gajowego Maruchy” –  odkryto, rzecz jeszcze nie odkrytą zaliczaną do tzw. tajemnic poliszynela – jakoby nie mieszkał Pan na terytorium RP a jeszcze bardziej – zdemaskowano Pana działalność publicystyczną, która odbywa się również poza RP.
Niewątpliwe jest to, że właśnie dzięki  takiemu zbiegowi okoliczności treści Gajówki są takie jakie są  i mogą być, można ich przekaz porównać tylko  przez analogie do “Kultury” Giedroycia wydawanej poza terytorium PRL-u, która przecież mogła być wydawana w Warszawie czy we Lwowie zamiast w Paryżu zgodnie z retoryką obecnych oponentów.

Dotyczy to także opozycyjnego blogu Pana Szuberta, który też go publikuje spoza terytorium RP. Jest to również drugi blog, który namiętnie czytam.

Trzeci blog, który czytam (to wszystko) to jest Pana Białczyńskiego ale nie po drodze mi z jego postawą polityczną.

Mam nadzieje, że dojdzie między nami zwłaszcza Panami  do współpracy i zgody  dla dobra RP.

Uważam, że do przyszłych wyborów parlamentarnych  wypracujemy wspólne stanowisko co do wzięcia w nich  udziału jak i formy w jakiej w nich wystąpimy.

Uważam również, że w następnych wyborach prezydenckich Pan weźmie udział jako nasz Reprezentant.

Życzę dalszej publikacji obu Panom,

Z wyrazami szacunku,

Janusz Małkowicz

Europ3an said
2015-05-03 (niedziela) at 05:54:11
Szkalujo Maruche
http://naszeblogi.pl/54390-v-kolumna-rosji-koniec-anonimowosci-gajowego-maruchy
Czołgista said
2015-05-03 (niedziela) at 10:11:44
Stosunki Polska-Rosja to jedna wielka manipulacja
Proszę o wywalenie tej gnidy. Najlepsze, że jeszcze ma czelność promować własnego bloga na pańskim portalu !!!
biscoter said
2015-05-03 (niedziela) at 10:27:12
Kefir2010 o Gajowym Marusze popełnił taki oto artykuł:
https://kefir2010.wordpress.com/2015/05/03/gajowy-marucha-wulgarny-oszolom-i-bojowkarz-putina-zdemaskowany/
Panie Gajowy, czytać radzę tylko na siedzącą, z zaparzoną melisą w kubku, kieliszkiem wódki obok i lekiem na nadciśnienie.
Marucha said
2015-05-03 (niedziela) at 10:58:42
Re 161, 162:
Z reguły nie czytam opowieści o sobie, a nigdy nie zniżam się do jakichś polemik czy „sprostowań”.
Im śmiecie mniej o mnie wiedzą, tym lepiej.
Jeszcze jeden nawiedzony dzienikarz iternautowy i tropiciel

WOLNY CZYN: [V Kolumna Rosji] Koniec anonimowości Gajowego Maruchy


Boydar said
2015-05-04 (poniedziałek) at 07:58:56
Żadna z informacji rzekomo dotyczących Pana Gajowego nie nosi znamion prawdy. Każda natomiast wygląda na wyprodukowaną przez stosowną odmianę fotoszopa. I nie mam na myśli wyłącznie tego zdjęcia.
Nic dziwnego nie ma w próbach dyskredytowania Gajowego i Gajówki; popularność strony oraz jej wpływ na korzystny dla Polski bieg wydarzeń musi powodować nerwicę natręctw ….

Sława

Janusz Władysław

2015-05-09 12:26 GMT+02:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
Panie Andrzeju,

W pałacu Staszica w Warszawie znalazłem taką kopie rzeźby odkrytą przez Doriana Dołęgę Chodakowskiego – jest to tzw. “Baba” czy Panu coś o tym wiadomo.

Ja już Panu wspominałem o Grodźcu gdzie jest ta siedziba chramu nie opodal była też tam wioska, która nazywała się Tuczna Baba ale w latach powojennych zmieniono jej nazwę bo była uwłaczająca dla  mieszkańców – czy tam też mogła być taka rzeźba i czy nazwa wsi mówiła o jakimś zapomnianym chramie czy obrzędzie?

Zdjęcia w zał.

Sława,

JW

2015-04-21 14:41 GMT+02:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
Panie Andrzeju przecież to jest ironia z tym “wodzem”, czyżby ten ich język był zaczerpnięty z liturgii posoborowej czy przed soborowej  kk czy też  tradycyjnego kk z mszy trydenckiej jak oni to  nazywają ponoć tam po łacinie jest wykładane.

Szkoda ich zacietrzewienia z tym kk – bo na sprawy wschodnie mają zupełnie dobre rozeznanie – dlatego ich blog czytam – gdyby ideologicznie tak przyjąć – rozsądek ideowy od Pana i ich rozsądek dot. spraw wschodnich i naszej polityki to powstała by zupełnie niezła siła w Narodzie.

Czytałem ostatni Pan wątek z wycieczki – nie wygląda Pan na szczęśliwego ale co można mieć żyjąc w pruskim ordungu.

Przeprowadził by się Pan do Polski to by Pan odżył – znaleźć sobie jakąś pikną okolice – Bieszczady, Podkarpackie? .

Ja wracam do swojego rodzinnego miasta  może mi się uda nawet doprowadzić do odzyskania przez niego praw miejskich.

Puki co zająłem się tematem jesiotra i winnicy

http://forum.rozwadow.pl/viewforum.php?f=11&sid=a1eaac2747041e77f2cfa45c93bb25bb

http://rozwadow.pl/

tam trochę się udzielam ale gdzie mi tam do Pana stylu.

Sława,

Janusz Władysław

2015-04-21 0:59 GMT+02:00 Andrzej Szubert <[email protected]>:
Nie “wodzowi” a odmóżdżonej katodebilnej gnidzie. Sam sobie własnym słownictwem wystawia świadectwo.
Ale mi to zwisa. Gnidami i katodebilami od dawna się nie przejmuję.

as

2015-04-20 16:24 GMT+02:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
Panie Andrzeju,

Pan to już samemu Wodzowi podpadł.

Sława,

Janusz Władysław

poniżej parę postów

Marucha said
2015-04-17 (piątek) at 18:47:53
Niejaki „Opolczyk”, czyli fanatyczna antykatolicka kurwa Andrzej Szubert, próbuje od jakiegoś czasu wystawić Maruchę do odstrzału.
Nigdy się tego człowieka nie czepiałem, nic temu chujowi nigdy nie zrobiłem.
Oby jego nie odstrzelono.

NyndrO said
2015-04-17 (piątek) at 19:26:18
Ad 129.* Spokojnie,Szefie.Daj Pan spokój.Nie wiem,co tam un kombinuje,ale cokolwiek kombinuje,to tylko Pana uwiarygadnia i dodaje Gajówce splendoru.Niech Pan się nie martwi,że to jakaś tam łachmyta.Jeszcze przyjdą takie czasy,że sam szechter się nami zajmie!
Szechtera pigdolę. panie NyndrO. Są inni. Cichsi i niebezpieczniejsi.
Admin

. (@czolgista1) said
2015-04-17 (piątek) at 19:30:41
@129
Chodzi o to, że znowu straszą jakimiś pozwami z wyimaginowanymi, śmiesznymi roszczeniami ? Ślą anonimowe donosy

2015-03-28 11:09 GMT+01:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
Panie Andrzeju,

Jestem z Panem może Pan na mnie liczyć. Niech się Pan trzyma i rozkręci tym procesem batalie o nasze prawa Słowian u nas we własnym Kraju na swojej Ojcowiźnie.

Pan już wie, że Pan przegrał proces już się Pan pogodził z wiezieniem – skąd się bierze takie myślenie u nas – to jest wszystko wdrukowane nam przez lata okupacji?

Niech Pan nie walczy z KK oni doskonale wiedza ze Pan ma chore serce – i będą chcieli wykorzystać tą sytuacje do własnych celów a metody bandytyzmu i skrytobójstwo  maja wypracowane od wieków. Może oni już w tym swoje brudne łapy maczali?

Panie Andrzeju nich Pan wykorzysta  ich broń  – miłością i pojednaniem – dla nich są to puste słowa  /słowa klucze w ich polityce – oni aż dyszą miłością/ dlatego tymi słowami szafują a dla nas Słowian są tożsame z naszą tożsamością niech Pan wystąpi do nich z pojednaniem ale niech Pan z pionkami nie rozmawia – nich Pan napisze list do Franciszka z przeprosinami, że Pan niepotrzebniej wyraził oburzenie polityką ich kościoła w osobie tego ich funkcjonariusza. Zamiast w pierwszej kolejności swoją skargę złożyć na ręce głowy kościoła katolickiego w Rzymie mając świadomość, że jest tam nowy Papież otwarty na „pojednanie”  z wszystkimi religiami – niech Pan  poprosi w liście o możliwość mszy ekumenicznych nas Rodzimowierców z Katolikami spróbuje uzasadnić podłoże istniejącego konfliktu. To pismo przedłoży później w sądzie niemieckim.
Niech Pan poprosi Franciszka o przekazanie nam jednego miejsca kultu naszych Praojców w celach ekumenicznych  – niech Pan poprosi o Złotą Górę w Grodźcu kolo Będzina już o tym miejscu  Panu pisałem jest tam nieczynny kościół pod wezwanie św Doroty i oni nazywają te górę Dorotką – tzn. czynny raz w roku – Niech Pan wskaże go jako miejsce ekumenicznej mszy nas Rodzimowierców i Katolików.  On jest dla nich g. warty więc może odpuszczą – na stokach jego wzgórza są doskonale tereny na założenie winnicy – już się do tego tam powymierzam – to miejsce jest centralnie usytuowane w Europie niech Pan to sprawdzi ja mówię prawdę tam musiało być coś olbrzymiego i bardzo ważnego u Słowian – nie opodal w wykopaliskach znaleziono toporek żercy z trzema nacięciami coś to musi znaczyć, były znalezione jeszcze na terenie Polski dwa z dwoma i z jednym nacięciem. Nieopodal tego miejsca jest tzw. Środula nazwa pochodzi od „środka” starosłowiańskiego słowa, które jest również w sanskrycie  „sri” to święty jak Sri-lanka święta wyspa – a katolicy to tłumaczą, że tam były targi w środę  /po ch. by katolicy na targi jeździli na gore? – jeszcze raz przywołuje tą mapę z środkiem i centralnym miejscem u Słowian.

Niech Pan poinformuje którąś z organizacji rodzimowierczych – sam o d siebie niech Pan wybierze – ja sugerował bym Watrę z ich żerczynią Dorotą  / to są nieprzypadkowe zbiegi okoliczności.  Napisze Panu później o zbiegach okoliczności, które zbiegami nie są a mnie się przydarzają.

Niech Pan uważa na Niemców i ich sądy – będą sądzić zgodnie z takim interesem i intencjonalnie staną za sobie podobnymi aby chaos u nas się pogłębiał – najgorszą kanalie na która u siebie nie chcieli by nawet splunąć będą wychwalać u nas jako męża stanu i przyjmować u siebie z honorami.
Niech Pan zobaczy co rąbią z naszymi przewoźnikami – chcą nam odebrać cynicznie ostatnią dochodowa gałąź w kraju usługi transportowe na linii geopolitycznej wschód zachód ujmując się fałszywie i obłudnie za naszymi kierowcami – jeżeli im żal kierowców naszych to niech im dopłacają z własnych środków najlepiej z wyłudzonego  z naszego kraju kapitału. Co za szwabski cynizm.
Zobaczy Pan, że epilog będzie taki że szkopy każą opuścić Panu terytorium Niemiec – a Pan nie ma tutaj zaplecza i jest nieprzygotowany do życia i to będzie koniec włącznie z zamknięciem Pana opiniotwórczej strony i cała Pana praca organiczna na uświadamianiu Polaków pójdzie w gwizdek.

Panie Andrzeju parę dni temu „odnalazłem” swojego sp.  Dziadka – niestety nie dożył dni aby się stać Żołnierzem Wyklętym – oczywiście zamordowała go ta mafia germańsko – ptasznikowsko – hitlerowosko – gebelsowsko – Niemiecka, której już było ciasno na naszych odwiecznych terenach.
Urodził się 1 Maja 1908roku w Passaic New Jersey w USA  /piękna data święto pracy a matka jego moja prababcia miała zajęcie/.  Jego syn Józef urodził się 1 Września 1939 roku następna data, a jego matka moja babcia miała przej.  bo jej bomby niemieckie  na głowę leciały.  Zastrzelili go żandarmi Niemieccy 13 Marca 1943 roku w Grębowie miał tylko  35 lat i piękną młodą żonę dwóch synów w tym mojego ojca – tak skończyło się jego życie. Pytanie po co przyjechał z USA do Polski?

Bylem w Fundacji pojednanie Niemiecko – Polskie w tej sprawie aby się więcej dowiedzieć – gdzie znajdują się te dane ofiar terroru niemieckiego ale się nie pojednałem bo fundacja ma swoją siedzibę w Ministerstwie Gospodarki Krucza 36 i aby tam wejść to trzeba wejść do ministrostwa gospodarki i przejść ścisłą kontrole jak to w ministerstwie a mnie te kontrole zawsze wkurwiają do  IPN-u też nie można normalnie już wejść wszędzie już zasieki tak się boją Narodu – Fundacja jak widać jest frontem do pojednania.

Panie Andrzeju ten Pana proces to może być przełomowy dla Słowianowierców zmobilizujmy wszystkie organizacje aby stanęły jednym frontem za Pana sprawą, ja się tym zajmę – dobrze by było nie stracić takiej okazji.

Sława

Janusz Władysław

2015-03-21 12:41 GMT+01:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
Dziękuję za życzenia z okazji Jarych Godów i życzę Panu wzajemnie samych błogosławieństw z naszej przebogatej religii,kultury i tradycji Słowiańskiej.

Sława,

Janusz Władysław

2015-02-23 12:18 GMT+01:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
Sława!  Panie Andrzeju

Sława,

Janusz Władysałw

2015-02-21 21:47 GMT+01:00 Andrzej Szubert <[email protected]>:
Panie Januszu

Widzę, że w mojej pierwszej ocenie nie pomyliłem się –  jest Pan
naiwny. Widzi Pan to co się dzieje na scenie ale nie dostrzega pan
tego co jest za kulisami. Nie widzi Pan scenariusza, reżysera i
animatorów. A to co się na scenie dzieje bierze Pan za samo życie a
nie spektakl.
Otóż spektaklem jest nie tylko “polska scena polityczna”.

Spektaklem jest polityka jewrounii i stosunki polsko-niemieckie (i
wiele innych inscenizacji).
Reżyserom bardzo zależy na tym, aby Niemcy i Polacy nie zorientowali
się, że jedni i drudzy są pod okupacją. I nie chcą, aby Polacy i
Niemcy wystąpili przeciwko wspólnemu wrogowi. Stąd należy szczuć ich
na siebie.
Przy swojej ocenie rzeczywistości ignoruje Pan kilka podstawowych
faktów. Oficjalna historia mówi np., że Hitler wytępił w Niemczech
wszystkich Żydów. Po wojnie masowego osadnictwa żydowskiego w
Niemczech nie było. Skąd więc w Niemczech co dziesiąty Niemiec ma
żydowskie korzenie?
http://www.dw.de/w-niemczech-niewielu-german%C3%B3w/a-2971289

Merkel to ewidentna agentka interesów żydowskich.

https://www.youtube.com/watch?v=kbIA9oRuEeI

Z drugiej strony ogromnie wspierała rewizjonistkę Erikę Steinbach i
tzw. “pruskie powiernictwo”.
Pytaniem jest – dlaczego!
Na koniec wystarczy znać plany żydo-banksterów – rząd światowy,
likwidacja państw, wywłaszcze wszystkich nieżydów z wszystkiego i
przejęcie na prywatną własność całej planety.

Znając te fakty wystarczy poruszyć trochę głową aby wiedzieć, co jest
grane – kto stoi i dlaczego (i w jakim ostatecznym celu) za tymi
“Niemcami” czy rzeczywistymi Niemcami (kiedyś ich też wywłaszczą)
przejmującymi ziemię w Polsce.

Zarzuca mi Pan pisanie nieprawdy ze wzglądu na niemieckich
“chlebodawców”. Nie zna mnie pan – mnie nie da się kupić. Niemcy są
pod okupacją żydowską i w planach banksterów mają skończyć tak jak
Polacy i cała reszta świata – jako zdepopulowane, wywłaszczone ze
wszystkiego ludzkie bydło robocze.

To była ostatnia moja odpowiedź na Pańskie maile.

Sława!

as

2015-02-21 14:08 GMT+01:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
> w uzupełnieniu …
> Wejcherty są też w księgach metrykalnych wśród kolonistów niemieckich –
> jakie szambo medialne zrobili z telewizji polskiej  to widać na przykładzie
> TVN – dobrali sobie niezłe towarzycho do kierowania opiniom społeczną –
> etyczne jak ich tv
>
> Durczok w załączniku artykuł z Wprost – niezłe szambo w domu i w głowie i
> takie samo na ekranie.
>
> 2015-02-20 12:25 GMT+01:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
>>
>> Panie Andrzeju, z całym szacunkiem dla Pana osoby muszę się nie zgodzić z
>> Pana teorią zawartą w Pana artykule ostatniego wątku. Nie ulega dla mnie
>> wątpliwości ze mieszkając na obecnym terytorium słowiańskim okupowanym przez
>> Niemcy – chce być pan lojalny w stosunku do chlebodawcy ale też trzeba
>> zachować trochę obiektywizmu.
>> Teoria o 5 kolumnie żydowskiej – rozgrabiającej nasze państwo jest dobra
>> dla osób o nikłej znajomości historii Polski lub dla osób czy organizacji
>> próbujących ukryć cynicznie prawdziwego winowajce zniszczeń i degradacji
>> Rzeczypospolitej /bez względu na numeracje/ i sprowadzenie jej do pariasa
>> Europy ośmieszenie Jej.
>> Ale nie dla Pana Panie Andrzeju przy tak wszechstronnej wiedzy. Sam Pan
>> wielokrotnie podnosił kwestie, że za te skutki odpowiedzialni są żydzi ale
>> ci duchowi będący w organizacji nazywanej kościołem katolickim i z tym się
>> zupełności zgadzam.
>>
>> Jest jeszcze drugi winowajca nie mniej skuteczny w degradacji Polski do
>> roli pariasa Europy – są nim Niemcy. Doskonale Pan zdaje sobie z tego sprawę
>> przy Pana ogromnej wiedzy historycznej i przenikliwości umysłu i jest to
>> moim zdaniem celowe działanie z Pana strony.
>>
>> O ile słowo żydowskiego publicysty nie jest dla pana miarodajne to jednak
>> muszę go tutaj przytoczyć – proszę sobie tylko przeczytać akapit z książki
>> W. Bartoszewskiego „1859 dni Warszawy” jest to tylko kalendarium okupacji
>> niemieckiej w Polsce i w Warszawie – jest tam całe wytłumaczalnie obecnej
>> sytuacji – wystarczy tylko porównać przez analogie do obecnych czasów – cala
>> polityka niemiecka jest wyłożona na dłoni. Przykładowo – zasadniczym calem
>> okupacji niemieckiej było sprowadzenie Polaków do roli prostackiej masy bez
>> żadnych wyższych postaw – przez zniżenie kultury wyższej do kabaretów i
>> głupkowatych filmów czyli do poziomu prostackiej rozrywki – promowanie
>> patologi wśród mieszkańców Warszawy jako nadrzędnej postawy życiowej,
>> ośmieszanie patriotyzmu – promowanie taniego alkoholu itd. niech Pan porówna
>> –
>> a co teraz mamy – media polskie są w niemieckich rękach nie żydowskich i
>> co z tego wynika – mieszkam w Warszawie i to widzę – niczym okupacja
>> niemiecka czasu wojny – prostacki przekaz medialny – w tv – tania
>> ogłupiająca rozrywka – ciągle informacje o patologicznych zachowaniach
>> instytucji i osób – aby uświadomić Polakowi, że jest debilem a jego Państwo
>> to szambo– a do sztandarowych metod manipulacji i degradacji należą reklamy,
>> w których przedstawiana  kobieta Polska Słowianka – sprowadzona jest do
>> flejtucha który się nie podmywa i ciągle ja za przeproszeniem „cipa”  swędzi
>> / i musi stosować jakiś syf zamiast mydła/ za to Polak Słowianin mężczyzna
>> ma ciągle problemy ze zwodem – nie staje mu więc musi żreć środki na
>> potencje – przy oczywistym fakcie ze będzie musiał mieć kontakt z brudnym
>> łonem polskiej kobiety więc guma jest nieodzowna.
>>
>> Takie reklamy ma Pan w Niemczech dotyczące brudnych „cipek” Niemek ja w
>> Anglii takich reklam nie widziałem. Te w Polsce puszczane są w porze
>> największej oglądalności i tzw. porze obiadowej – reklama na sranie,
>> pierdzenie i na żarcie dodatkowo na zmianę.
>>
>> To nie żydzi są zagrożeniem a le my sami sobie – jak pisał Alex Sailor na
>> blogu u Pana Maruchy z czym się zgadzam. Nie ma nikogo kto by nam zagrażał
>> jest tylko nasza naiwność słowiańska i głupota mniejszości.
>> Podczas dojścia do władzy Hitlera i stworzenia przez niego mocnego Państwa
>> żydzi niemieccy byli największymi patriotami w tym okresie – dlaczego bo ta
>> mniejszość miała silne państwo i wiedział czemu służy – przy takim
>> rozmamłanym państwie polskim to każda mniejszość ciągnie na swoją stronę i
>> nie ma w tym nic dziwnego – dotyczy to też pomijanej uporczywie przez Pana
>> mniejszości niemieckiej.
>> Proszę sobie przeczytać na potwierdzenie moich slow książkę O. Terleckiego
>> „Pułkownik Beck” – O. Terleckiego konfidenta UB, którego w tym przypadku
>> trudno posądzać, że będzie pisał dobrze o okresie sanacyjnym i polityce
>> niemieckiej – pan Terlecki był ojcem Ryszarda Terleckiego od którego Pan
>> Białczyński wynajmował mieszkanie w Krakowie.
>>
>> https://bialczynski.wordpress.com/2015/01/
>>
>>
>> Tak się panie Andrzeju złożyło ze sprawy mniejszości niemieckiej są mi
>> bardzo dobrze znane – od mojego przyjazdu do Warszawy w 1999 – przebywam w
>> środowisko mniejszości niemieckiej – są to dawni koloniści niemieccy
>> przybłędy germańskie, którzy za ostatniego rozbioru przywlekli się na ziemie
>> rdzenne polskie z workiem kartofli na plecach za kolonizacji Józefińskiej i
>> przy pomocy bagnetów niemieckich zajęli ziemie wyrugowanych Polskich
>> Rolników – dotyczyło to tzw. Prus Południowych – Okręg Włocławka – ten
>> desant  niemieckiego prostactwa same chłopstwo w dalszej konsekwencji po
>> rozmnożeniu się ponad normę ruszyło do dalszego podboju „drang nach osten” i
>> przeniosło się na tereny stolicy – to pojawiły się nazwiska niemieckie  z
>> tych wsi nie żydowskie bynajmniej chociaż podobne to są Waltery, Loski itd.
>> – cała ta hołota  chłopska b. kolonistów niemieckich przeżyła okupacje
>> niemiecką jako folksdojcze i dobrze się miała to oni byli twórcami list osób
>> Polaków do likwidacji przez hitlerowców.
>> W Powstaniu Warszawskim nie brała udziału wyjechała z Warszawy –
>> przeczekała to u siebie na polskiej wsi u swoich rodzin – więc przeżyła –
>> później robiła dalsza karierę przenikała do struktur prawniczych i
>> decyzyjnych w aparacie administracyjnym i państwowym.
>> Przykład mojego znajomego Niemca jak wielu jego sąsiadów jego przerośnięta
>> rodzina /a pieprzyli się jak króliki  – średni przyrost na rodzinę to około
>> 10 przychówku/  część rodziny w okresie przedwojennym wyemigrowała ze wsi
>> spod włocławskiej  do Warszawy szybko już weszli w posiadanie kamienic –
>> nieruchomości – przeniknęło te zwykle chłopstwo tylko, że strasznie cwane,
>> chytre i chciwe /takie typowo niemieckie/ do władz miasta i innych
>> instytucji – oczywiście przy pomocy już zainstalowanych wcześniej Niemców i
>> promowaniu ich przez rosyjskie władze okupacyjne jako lepszy bat na Polaków.
>> Ten mój znajomy czysty Niemiec jego ojciec był sanacyjnym lekarzem –
>> studia zrobił prawnicze za PRL-u tzw. kursy na Uniwersytecie Warszawskim bo
>> „trza” było wyhodować nowych dyspozycyjnych prawników – gdzie Pan tu widzi
>> żydów – są wprawdzie jednostki ale słynne. W związki małżeńskie wchodził z
>> majętnymi polkami / tak jak to Niemcy preferowali od czasów podboju Słowian
>> – tak wyglądało to na dworach polskich – słowiańskich konsekwencją były
>> późniejsze roszczenia o ziemie/  parę małżeństw i rozwodów i jest majętnym
>> jak o sobie się wypowiada. Resztę majątku zdobył przy pomocy szwindli
>> sądowniczych na które ta sitwa miała wpływ i była przy korycie. Kradli
>> ziemie po reformie rolnej i dekrecie Bieruta. Całe majątki ziemskie po
>> naszej okradzionej arystokracji i ziemiaństwie – napisał bym Panu dalej
>> więcej o mechanizmach i osobach Niemcach ze „świecznika” ale Pan sam
>> przestał być zainteresowany moimi e-mailami i materiałem źródłowym a ten
>> jest tylko ad vocem Pana ostatniego wątku i też nie che nadużywać Pana
>> zaufania, że mam do Pana – prywatny e-mail.
>>
>> W załączniku jest trochę moich materiałów dotyczących moich badań nad
>> osadnictwem niemieckim w Polsce – zebranych w terenie i jeszcze w instytucie
>> niemieckim jaki był przy Al. Ujazdowskich w Warszawie. Dla tego Niemca
>> robiłem badania genealogiczne – bo omamił jedną polską arystokratkę i chciał
>> jej dorównać – sądził, że skoro jest tak mądry /inteligencje kojarzy  z
>> bogactwem/  i majętny to musi być też pruskim junkrem co najmniej – przy
>> badaniach wyszło, że to zwykły trywialny chytry i chciwy prostak niemiecki i
>> tak się też zachowuje – nie okrzesany chłop ze wsi spod włocławka z wyuczoną
>> kulturą, gdy tylko się zdenerwuje zaraz wychodzi jego proweniencja – wtedy
>> przerwał badania genealogiczne bo jego chłopko-germanski etos go nie
>> interesował.
>>
>> To wszystko Panie Andrzeju nie żydzi ale żydo-katolicy i mniejszości w
>> Polsce przy słabym państwie hasają jak chcą i g. im Pan zrobisz a szukanie
>> winnych wśród polskich żydów  to temat dla nieuków i arogantów historycznych
>> – Pan jest zbyt mądrym człowiekiem aby takie brednie pisać. A może Pan nie
>> jest Słowianinem tylko duchowym Słowianinem bez korzeni słowińskich bo
>> przecież ciągle się Pan powołuje na ten PRL – który był Lubelskim kontraktem
>> katolicko-komunistycznym /reforma rolna i kradzież majątków ziemskich
>> arystokracji nie dotyczył dóbr kościoła katolickiego/ a zapomina Pan o
>> czasach Słowiańskich jeszcze przed chrześcijańskich – jaki to był wtedy
>> piękny i bogaty Słowiański Kraj.
>>
>> Sława,
>>
>> Janusz Władysław
>>
>>
>> 2015-02-06 14:32 GMT+01:00 Janusz Malkowicz <[email protected]>:
>>>
>>> Panie Andrzeju,
>>>
>>> Zgodnie z tym co Pan mi napisał w ostatnim e-mailu – w zasadzie zwolnił
>>> mnie Pan z decyzji – więc aby nie czekać piszę pismo do następnego wielkiego
>>> polskiego patrioty Pana Maruchy – zobaczymy jak z jego postawą a później
>>> napisze jak zdobędę e-maila do Pana Białczyńskiego.
>>>
>>> Jak Pan sobie życzy to kopie e-maila do Pana Maruchy mogę Panu przesłać.
>>>
>>> Sława,
>>>
>>> Janusz Władysław
>>>
>>> 2015-02-05 12:12 GMT+01:00 Janusz Malkowicz
>>> <[email protected]>:
>>>>
>>>> Panie Andrzeju,
>>>>
>>>> Może to tak wyglądać z Pana strony ale ja cały czas mam na uwadze Pana
>>>> dorobek intelektualny i do czego Pan zmierza – stąd moja decyzja o napisaniu
>>>> do Pana po ponad 1,5 roku lektury Pana blogu.
>>>> Do niczego nie chcę Pana wciągnąć bo przecież Pan się tym samym tematem
>>>> ciągle zajmuje od ponad chyba 5 lat.
>>>> Wydawało mi się, że trochę zaczął Pan kręcić się w kółko i nakręcać nie
>>>> potrzebnie trwoniąc energie z brakiem ciągłej decyzji co dalej – bo przecież
>>>> już powinno to wszystko działać według Pana.
>>>>
>>>> Niestety z pierwszych słów które mi Pan napisał raczej spodziewałem się
>>>> takiego zakończenia.
>>>>
>>>> cyt.
>>>>
>>>>  Nie potrafię dopatrzyć się sensu w pisaniu listu…
>>>>
>>>> chodziło o Camerona, ale to właśnie dotyczy tego sensu działania jaki
>>>> Pan utracił
>>>> – prawdziwy Słowianin powiedział by niech Pan walczy o swoje i naszą
>>>> wspólną sprawę – my będziemy za Panem stali – bo przecież podnoszone przeze
>>>> mnie kwestie dotyczą nas wszystkich.
>>>>
>>>> Może  na tym  polega wolność unijna aby jednostkowo każdy coś tam
>>>> oświadczył i powiedział następnie – zmagazynować “jego” na serwerach w Utah
>>>> u Mormonów /po to znają wszystkie języki świata/- niech analizują – później
>>>> się na każdego przyda.
>>>>
>>>> Rozumiem, że nie wie Pan co dalej i jak wyhamować inercje własnych
>>>> poczynań.
>>>>
>>>> Mimo wszystko będę czekał na Pana odpowiedzi do podnoszonych przeze mnie
>>>> tematów.
>>>>
>>>> Po co się doszukiwać jakiś podtekstów skoro sprawa jest jasna i czysta –
>>>> jedziemy na tym samym wózku.
>>>>
>>>> Sława,
>>>>
>>>> Janusz Władysław
>>>>
>>>>
>>>>
>>>>
>>>>
>>>> 2015-02-05 2:21 GMT+01:00 Andrzej Szubert <[email protected]>:
>>>>>
>>>>> Panie Januszu
>>>>>
>>>>> Doszedłem do wniosku, że nasza dalsza korenspondencja mija się z celem.
>>>>> Odniosłem wrażenie, że usiłuje mnie wciągać Pan w obszerną i
>>>>> czasochłonną korenspondencją na wiele różnych ciągle dorzucanych przez Pana
>>>>> tematów.
>>>>> A ja po prostu nie mam na to ani czasu, ani ochoty.
>>>>>
>>>>> Pozdrawiam, życzę pomyślności.
>>>>>
>>>>> Sława!
>>>>>
>>>>> Andrzej
>>>>>
>>>>> 2015-01-31 15:15 GMT+01:00 Janusz Malkowicz
>>>>> <[email protected]>:
>>>>>>
>>>>>> Panie Andrzeju,
>>>>>>
>>>>>> Jak chce się Panu przebrnąć przez te pisma do prezydenta Sosnowca w/s
>>>>>> odwołania dyrektora MOSIR-u to są one w załączniku.
>>>>>>
>>>>>> Je ze swojej strony – nie kontynuowałem dalej sprawy ponieważ – oprócz
>>>>>> jodełek wszystkie moje sugestie zostały zrealizowane a też nie jestem
>>>>>> mściwy, żeby pastwić się nad kimś, kto ma dobre chęci ale nie potrafi lub
>>>>>> nie ma zdolności do zarządzania czy też nie panuje i ogarnia powierzonych mu
>>>>>> zadań.
>>>>>>
>>>>>> Niech Pan zwróci uwagę jak te ławki zrobili /spieprzyli/ – są oni tak
>>>>>> żałośni, że wyzwalają współczucie już nawet sympatie – no i ręce opadają.
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> Można zarzucać prezydentowi Sosnowca braku zdolności zarządzania
>>>>>> miastem i ochrony nieudolnych urzędników /sam ich powołał/ ale jest osobą
>>>>>> komunikatywna odpowiadającą na pisma i sugestie za co go bardzo ceniłem – po
>>>>>> nim jest taki niesympatyczny cwaniak.
>>>>>>
>>>>>> Pisma od prezydenta Sosnowca mam zeskanowane – są pod nazwą Szanowny
>>>>>> pan… i Pismo od Prezydenta.
>>>>>>
>>>>>> kolejność czytania tak jak na liście.
>>>>>> 1 pismo e-mail ws. jodełek do dyr MOSIR-u
>>>>>> 2 pismo e-mail o odwołanie do prezydenta dyr. MOSIR-u
>>>>>> 3.pismo odp. na pismo prezydenta
>>>>>> 4. zyczenia
>>>>>>
>>>>>> miłej zabawy,
>>>>>>
>>>>>> Sława,
>>>>>>
>>>>>> Janusz Władysław
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> 2015-01-30 12:36 GMT+01:00 Janusz Malkowicz
>>>>>> <[email protected]>:
>>>>>>>
>>>>>>> Panie Andrzeju,
>>>>>>>
>>>>>>> Ja jeszcze pamiętam jak w latach młodości – twierdziłem, że Polska
>>>>>>> musi być katolicka – twierdziłem też takie brednie, że jestem katolikiem ale
>>>>>>> nie praktykującym. Taki dualizm. Kiedy dojrzałem psychicznie – wypisałem się
>>>>>>> z tej ogłupiającej sekty. Nawet miałem chęć napisać do takiego Nowaka – co
>>>>>>> zajmował się nielegalnymi ruchami religijnymi i sektami z wnioskiem, że
>>>>>>> padłem ofiarą sekty i proszę o wsparcie i wyplatanie mnie z niej –
>>>>>>> oczywiście miałem na myśli religie katolicka – wcześniejszą sektę założona
>>>>>>> przez Jezusa bez względu czy to postać historyczna czy fantom.
>>>>>>> Przeszła mi ta prowokacja i bardzo dobrze.
>>>>>>> Nasz tzw. katolicyzm jest powierzchowny – zabierając im elementy
>>>>>>> naszej rodzimej kultury – ich obrzędy żydowskie staną się tak prostackie, że
>>>>>>> zmiana na posoborowy czy przed soborowy g. da i zmieni. Przecież cały czas
>>>>>>> pogaństwo jest dla nich obrzydliwe więc nie będzie problemów z usunięciem
>>>>>>> jego elementów takich jak choćby świecenie jajek itp. jucz Franciszek o tym
>>>>>>> pomyśli – trzeba mu tylko ten pomysł podrzucić.
>>>>>>> Moja siostra wpadła w dewocie z powodu ciężkich doświadczeń z
>>>>>>> dzieciństwa – ale gdy jej się córeczka urodziła to oczywiście na łóżeczku
>>>>>>> zawiesiła czerwoną wstążeczkę przeciwko złym spojrzeniom i urokom tak jak
>>>>>>> wewnętrznie czuła – na wigilii musi być siano pod obrusem i kutia – tego Pan
>>>>>>> jej nie odbierze jest poganką Słowianką /tak jak ja/ od urodzenia o czym nie
>>>>>>> wie a tylko praktykuje religie obcą naszej kulturze przywleczoną przez tzw.
>>>>>>> apostołów do Europy i Państwa Słowiańskiego.
>>>>>>> Im po prostu trzeba pomóc w powrocie do korzeni. Takie zadanie będzie
>>>>>>> należeć do przyszłego ministra oświecenia publicznego.
>>>>>>>
>>>>>>> Tak samo pan Marucha – niby ciągle szuka nie podoba mu się sekta
>>>>>>> przed soborowa – nie będzie mu się podobać sekto posoborowa – jak mawiał
>>>>>>> klasyk niech sobie nawet i w kozła wierzy – byle zbierał swoje dudki i im
>>>>>>> dawał jak robi to u niego niejaki pan JO. Ja bym Pana Maruchy nie spisywał
>>>>>>> na straty. Jego postawa i poglądy na obecną sytuacje polityczną mimo
>>>>>>> fanatyzmu religijnego jest nad wyraz trafna i skupia on ludzi naprawdę
>>>>>>> mądrych takich jak Aleks sailor.
>>>>>>>
>>>>>>> Listy otwarte trzeba pisać one działają – ja widzę po zachowaniach
>>>>>>> władz w Stalowej Woli i w Sosnowcu, że niektóre elementy mojego listu są
>>>>>>> wdrażane.
>>>>>>> Chociaż autorstwo jest zastrzegane. Bardzo dużo zrobiły – uśmiał by
>>>>>>> się Pan jak sprzątały służby miejskie w Sosnowcu przed moja kamienica –
>>>>>>> teraz mieszka tam tylko  moja Matka ale ja mieszkałem tam wcześniej./ zrobię
>>>>>>> z tego kiedyś reportaż/ Dyrektor MOSIRU tak się przeraził moim listem do
>>>>>>> prezydenta Sosnowca o odwołanie go ze stanowiska / chodziło o to że nie
>>>>>>> podlewał młodych jodełek na stoku narciarskim i uschły/ że do tej pory
>>>>>>> wysyła mi kartki świąteczne na Boże Narodzenie – nie wiedząc że jestem
>>>>>>> poganinem – może bardziej Słowianinem. Rada Miejska w Stalowej Woli na
>>>>>>> którejś nowej  sesji / muszę ściągnąć sobie sprawozdania/ optowała nad
>>>>>>> zwrotem majątku Ordynacji Lubomirskich w Charzewicach ich spadkobiercą
>>>>>>> zgodnie z tym o czym pisałem w moim liście otwartym.
>>>>>>> Oni by też chcieli mieć piękne Państwo tylko nie wiedzą jak to
>>>>>>> zrobić.
>>>>>>>
>>>>>>> Sława,
>>>>>>>
>>>>>>> Janusz Władysław
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> 2015-01-30 1:37 GMT+01:00 Andrzej Szubert <[email protected]>:
>>>>>>>>
>>>>>>>> Panie Januszu
>>>>>>>>
>>>>>>>> Już dawno przestałem pisać listy otwarte do marionetek politycznych
>>>>>>>> okupanta. To było rzucanie grochem o ścianę.
>>>>>>>> Edukacja jest ważna, ale możemy liczyć tylko na siebie. Okupant
>>>>>>>> zawsze uprawiał i uprawia indoktrynację i pranie mózgów. Co zresztą po
>>>>>>>> tekstach i dyskusjach w sieci widać gołym okiem.
>>>>>>>> Marucha zaślepiony żydo-katolicyzmem zapomina, że to właśnie
>>>>>>>> fanatyzm katolików dobił wielką, wielonarodowościową, wielowyznaniową
>>>>>>>> potężną Rzeczypospolitą. On chce Polski przybitej do rzymskiej szubienicy.
>>>>>>>> Polska bez katolicyzmu nie ma dla niego żadnego znaczenia. W rzeczywistości
>>>>>>>> jest on patriotą żydo-katolicyzmu udrapowanego w “polskość”. Jak każdy
>>>>>>>> schizofrenik jahwista utożsamia on polskość i patriotyzm z żydokatolicyzmem.
>>>>>>>> Ten typ ludzi jest dla Polski stracony.
>>>>>>>>
>>>>>>>> Sława!
>>>>>>>>
>>>>>>>> Andrzej
>>>>>>>>
>>>>>>>> 2015-01-29 13:36 GMT+01:00 Janusz Malkowicz
>>>>>>>> <[email protected]>:
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Panie Andrzeju,
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> W liście otwartym do prezydenta Stalowej Woli i do poseł Pawłowicz-
>>>>>>>>> podnosiłem kwestie – poziomu edukacyjnego społeczeństwa Stalowej Woli i
>>>>>>>>> okolicy ich znajomość historii -również dotyczyło to b. prezydenta Stalowej
>>>>>>>>> Woli pana Szlęzaka, na bogu pana Maruchy ukazał się artykuł na temat
>>>>>>>>> dotyczący finansowania książek przez b. pana Prezydenta:
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> https://marucha.wordpress.com/2015/01/27/prezydent-z-pis-zwalcza-wspieranie-wydawania-ksiazek/
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> korci mię aby napisać do Pana Maruchy i przesłać mu te listy
>>>>>>>>> otwarte z komentarzem ale tak jak pisałem wcześniej nie będę się kontaktował
>>>>>>>>> z Panem Maruchą do czasu o którym wspomniałem.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Panie Andrzeju szastanie nie swoimi pieniędzmi – to ogólnopolska
>>>>>>>>> specjalność urzędników  nie jest wyjątkiem również i b. prezydent.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Szkoda, że Pan Marucha reprezentuje opcje popierającą destrukcje
>>>>>>>>> naszego Państwa przez linię zydowską założoną przez niejakiego ksywa
>>>>>>>>> “Nazarejczyk” i moim zdaniem bardziej niebezpieczna niż ta oficjalna.
>>>>>>>>> Niestety wyznawców tej pierwszej charakteryzuje brak zdolności
>>>>>>>>> myślenia krytycznego i przyczynowo – skutkowego dotyczy to również i Pana
>>>>>>>>> Maruchę co nawet pisał na swoim blogu cyt.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> …. Dla takich Polaków szkoda Polski. Nawet, gdyby dostali polskie
>>>>>>>>> państwo, silne, niepodległe i bogate na talerzu – to i tak patridyoci by
>>>>>>>>> wszystko spier…li. W imię nienawiści do Rosji, nakazanej przez Srula.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Niestety nie wie, że sam podobnie myśli.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> cytat pochodzi z artykułu “Zli Rosjanie i “niewinni” Niemcy”
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> I co z tego, że Pan Panie Andrzeju ma racje, Pan Marucha rozumuje
>>>>>>>>> tak samo, że gdy dostaną na talerzu Wolną Polskę to w zębach zaniosą ją do
>>>>>>>>> Watykanu przy okazji merdając ogonem, zmienia się tylko beneficjent.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Chwalebną jest rzeczą wspieranie edukacji – tylko, że b. pan
>>>>>>>>> prezydent promuje te książki via muzeum w St. Woli jeden tytuł przynajmniej
>>>>>>>>> wymieniłem w liście otwartym dotyczyło “W poszukiwaniu bohaterów” Talera. I
>>>>>>>>> prawdopodobnie prezydent czerpie wiedzę historyczną z podobnych
>>>>>>>>> sponsorowanych publikacji.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Sława,
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Janusz Władysław
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> 2014-12-18 13:22 GMT+01:00 Janusz Malkowicz
>>>>>>>>> <[email protected]>:
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Panie Andrzeju,
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Treść ostatniego listu do Premiera Camerona będzie dotyczyła
>>>>>>>>>> właśnie tych kwestii, które Pan podniósł w odpowiedzi – zaraz po pierwszym
>>>>>>>>>> moim piśmie – zacząłem sporządzać listę instytucji i osób działających nie
>>>>>>>>>> zgodnie z prawem, które przyczyniły się do pozbawienia /kradzieży, wrogiego
>>>>>>>>>> przejęcia / mnie agencji nieruchomości.
>>>>>>>>>> Ostatnie wystąpienie Camerona przed dwoma tygodniami w tvn 24 i
>>>>>>>>>> następny  atak na Naszą Emigracje przyspieszył tylko moje działanie.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Forma listu to będzie po prostu faktura do zapłacenia.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Ja nie jestem naiwny i wiem, że żaden złodziej dobrowolnie nie
>>>>>>>>>> oddał skradzionej rzeczy. To samo dotyczy “państwa” które weszło w
>>>>>>>>>> posiadanie majątku droga podboju tzn “kradzieży” czy innej formy o
>>>>>>>>>> charakterze zbrodniczym czy rozbójniczym.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Mój list do E-II  i powołanie się na “casus” historyczny –  miał
>>>>>>>>>> za zadanie skończyć z tym dochodzeniem – gdybym dostał odpowiedź typu jest
>>>>>>>>>> nam przykro itp. niestety Królowa Brytyjska  zajęła stanowisko stricte
>>>>>>>>>> prawnicze, /bez względu kto za Nią odpowiedział na moje pismo/ ja po prostu
>>>>>>>>>> wiem jakie “piekło” przeszedłem i w jakim “bagnie” pracowałem – jedno
>>>>>>>>>> życzliwe słowo zamknęło by sprawę a tak muszę w to brnąć dalej.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Z policją brytyjską to ładnie można wyjść na zdjęciu – wiele razy
>>>>>>>>>> miałem z nimi do czynienia – moje interwencje – rozmowy prywatne, zwróciłem
>>>>>>>>>> uwagę, że eskalują problemy, podżegają – pracownicy albo są niedojrzali
>>>>>>>>>> psychicznie albo mają takie zadanie czy wytyczne – prawdopodobnie jest to
>>>>>>>>>> zadanie dotyczące statystyki – środowisko emigracji polskiej ma być
>>>>>>>>>> przestępcze i oni wszystko robią aby tak było, później można robić nagonki
>>>>>>>>>> polityczne włącznie z akceptacja społeczna na pozbycie się droga polityczna
>>>>>>>>>> polskiej emigracji.
>>>>>>>>>> Dziwne, że dotyczy to tylko polskich obywateli – pewnie jest w tym
>>>>>>>>>> jakiś zamysł.
>>>>>>>>>> W kradzież mojej agencji była zamieszana polka ale to była
>>>>>>>>>> kochanka “starego dziada angielskiego”, który za nią stał.
>>>>>>>>>> Doskonale znam środowisko brytyjskie w którym była mi dana
>>>>>>>>>> możliwość przebywania- moja praca jako agenta nieruchomości dawała mi wzgląd
>>>>>>>>>> w każdą społeczność jaka występuje na terytorium WB – znam ich poglądy,
>>>>>>>>>> nastroje, kryminalne tajemnice i metody działania.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Jest jeszcze jedna sprawa dosyć ważna – niech takie pismo sobie
>>>>>>>>>> spokojnie leży na Downing Street 10 a niech sobie czeka – przyjdą czasy że
>>>>>>>>>> się ktoś tym zainteresuje i nie będzie tak, że nikt nic nie mówił.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Przesyłam Panu załączniki które otrzymał Cameron. Dla pełniejszego
>>>>>>>>>> obrazu sytuacji może się kiedyś przydadzą Panu zwłaszcza, że jest tam o
>>>>>>>>>> samorządzie miejskim –  podnosił Pan tą kwestie w ostatnim wątku i post’cie
>>>>>>>>>> – dotyczącym  wyborów samorządowych. zał. List otwarty ws. strategi…
>>>>>>>>>> Do debaty nie doszło – klimat był, kompletne dno finansów
>>>>>>>>>> miejskich i infrastruktury miejskiej – ale interesy samorządowców całkiem
>>>>>>>>>> inne – pogoń za akumulacja pierwotną – musiało być coś jeszcze do ukradzenia
>>>>>>>>>> ale to już jest ukryte przed oczami nie wtajemniczonych. Pana Gowina
>>>>>>>>>> włączyłem do tej debaty bo właśnie on wykazywał się rozsądkiem /pomijając
>>>>>>>>>> jego poglądy/ korespondowałem z nim wcześniej temat dotyczący deregulacji
>>>>>>>>>> zawodu agenta nieruchomości.
>>>>>>>>>> Zał. do Premiera Buzka – jest on bardzo silnie edukacyjnie –
>>>>>>>>>> pewnie finansowo też związany z Wyższą Szkoła Humanitas w Sosnowcu gdzie
>>>>>>>>>> jest “twarzą” marketingową – ma pewnie napędzać studentów. Odpowiedzi
>>>>>>>>>> oczywiście nie dostałem – bo tak jak wspomniałem wyżej cele są różne od
>>>>>>>>>> moich.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Wyższa Szkoła Humanitas to “instytucja samorządowa” – wszyscy tam
>>>>>>>>>> “łażą” wrogowie polityczni – policja -itd łączą ich jakieś niewidzialne cele
>>>>>>>>>> i interesy.
>>>>>>>>>> Szkoła działa chyba dzięki inercji i studentom ukraińskim, którym
>>>>>>>>>> czesne płaci państwo polskie /chyba tak wygląda jej finansowanie/.
>>>>>>>>>> Ja korzystałem z pracowni komputerowej gdzie sporządzałem projekt
>>>>>>>>>> rewitalizacji parku sieleckiego w Sosnowcu i dzielnic centralnych w
>>>>>>>>>> programie architektonicznym- była to moja samodzielna inicjatywa. Nikt
>>>>>>>>>> dosłownie nikt z zarządu i instytucji nie był zainteresowany tym projektem –
>>>>>>>>>> zainteresowane były tylko Panie z portierni, którym się szalenie podobał.
>>>>>>>>>> Zgodzili się na moją obecność w “Szkole” chyba tylko dla tego, że sądzili,
>>>>>>>>>> że to taka zabawa  a i może dla tego, że  szkoła zionie pustkami – pracownia
>>>>>>>>>> około 50 komputerów kupionych – “dzięki UE” jest niewykorzystanych. Przez
>>>>>>>>>> około semestr jaki tam spędziłem – może parę razy pracownia była
>>>>>>>>>> wykorzystana przez “studentów”.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Nie chciał bym Pana zasypywać dalszymi sprawami związanymi z
>>>>>>>>>> samorządem miejskim bo wiem ile ma Pan zajęcia ale jak Pan pozwoli to
>>>>>>>>>> później będę kontynuował.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> W następnym e- mailu na temat Złotej Góry aby nie łączyć tych
>>>>>>>>>> wątków
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Sława,
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> 2014-12-17 23:43 GMT+01:00 Andrzej Szubert
>>>>>>>>>> <[email protected]>:
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Panie Januszu
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Nie potrafię dopatrzyć się sensu w pisaniu listu do marionetki
>>>>>>>>>>> Camerona. Przecież on tego listu nie przeczyta. List ugrzęźnie w jego
>>>>>>>>>>> kancelarii. Co najwyżej otrzyma Pan zdawkową odpowiedź od jednego z
>>>>>>>>>>> podrzędnych urzędników kancelarii Camerona podobną do tej od “królowej” (ona
>>>>>>>>>>> też nie czytała tego listu – odpisał Panu jakiś urzędas jej kancelarii).
>>>>>>>>>>> Na dopuszczenie do parlamentu brytyjskiego ma Pan szanse
>>>>>>>>>>> niezwykle nikłe.
>>>>>>>>>>> Gdybym ja coś takiego robił, napisałbym to w formie listu
>>>>>>>>>>> otwartego do Camerona. Dodałbym zwięzłe ale szczegółowe opisanie kto, jak,
>>>>>>>>>>> gdzie, z czego i kiedy mnie okradł – z nazwiskami i nazwami instytucji.
>>>>>>>>>>> List napisałbym w wersji polskiej i angielskiej i wysłałbym go
>>>>>>>>>>> oprócz podanych przez Pana adresatów do ambasady polskiej w UK i brytyjskiej
>>>>>>>>>>> w Polsce, a przede wszystkim – niestety – i do obmierzłych mediów/gazet
>>>>>>>>>>> angielsko- i polskojęzycznych (Time, Guarduian, Polityka, NIE itp.).
>>>>>>>>>>> Takie marionetki jak Cameron jedynie naciskiem mediów można
>>>>>>>>>>> zmusić do zajęcia się Pańską sprawą.
>>>>>>>>>>> To oczywiście nie zmieni stosunku marionetkowych władz UK do
>>>>>>>>>>> emigrantów. Kraj biednieje (jedynie banksterzy i ich pocioty z wielkiego
>>>>>>>>>>> kapitału nadal się bogacą), marionetkowe władze tną socjal i winę za biedą
>>>>>>>>>>> zwalają nie na bandycki system bankowy ograbiający UK a na emigrację. Nie
>>>>>>>>>>> przypuszczam, aby zmusił Pan marionetkę Camerona do tego aby powiedział to
>>>>>>>>>>> na głos.
>>>>>>>>>>> A to że Pana ograbili to po prostu sprawa kryminalna. Powinien
>>>>>>>>>>> Pan tym zainteresować policję brytyjską – tą kryminalną.
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Więcej nie potrafię Panu w tej sprawie doradzić.
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> A co się tyczy tego pogańskiego wzgórza to jest to Złota Góra w
>>>>>>>>>>> Będzinie, skatoliczona na górę św. Doroty.
>>>>>>>>>>> Niestety o tym pogańskim świętym miejscu nie posiadam praktycznie
>>>>>>>>>>> żadnych informacji. Znalazłem jedynie info, że żydłacka ruina nadal
>>>>>>>>>>> wykorzystywana jest kilka razy do roku na jahwistyczne gusła:
>>>>>>>>>>> * w uroczystość patronki św Doroty 6 lutego (msza o 15.oo)
>>>>>>>>>>> * w uroczystość Przemienienia Pańskiego 6 sierpnia (odpust
>>>>>>>>>>> przenoszony zazwyczaj na niedzielę)
>>>>>>>>>>> * od 2009 r. – msza święta o godzinie 15:00 w pierwszą sobotę
>>>>>>>>>>> miesiąca (dodatkowo np. 14 II 2010).
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> http://www.grodziec.fora.pl/ciekawe-miejsca,3/gora-sw-doroty,33.html
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Jeśli jest Pan w posiadaniu wiedzy o pogańskich korzeniach Złotej
>>>>>>>>>>> Góry w Będzinie z chęcią bym je opublikował.
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Pozdrawiam
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Sława!
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Andrzej
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> 2014-12-16 13:04 GMT+01:00 Janusz Malkowicz
>>>>>>>>>>> <[email protected]>:
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> Panie Andrzeju,
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> Serdecznie Panu dziękuję  za odpis mam nadzieję, że jest Pan
>>>>>>>>>>>> nadal zainteresowany moim pismem do premiera  Camerona i jego załącznikami.
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> Puki co korzystając z okazji Szczodrych Godów przesyłam Panu
>>>>>>>>>>>> życzenia i w załączniku mały prezent – jest to jedna opuszczona i zapomniana
>>>>>>>>>>>> Nasza Świątynia Światowida, o której mało kto wie – nie zdradzę na razie
>>>>>>>>>>>> tylko Panu jej dokładnego miejsca, niech to będzie zagadką. /nawet kk
>>>>>>>>>>>> zapomniał o swojej budowli tam postawionej – im się pod górkę nie che już
>>>>>>>>>>>> chodzić/.
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> Ta Świątynia ma w połowie drogi na szczyt źródełko – trochę
>>>>>>>>>>>> zniszczone przez kk ale woda źródlana – ciągle ta sama spod stóp Światowida.
>>>>>>>>>>>> Kk twierdził, że pomaga na oczy – może przejrzeli? dlatego opuścili to
>>>>>>>>>>>> miejsce.
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> Niech Pan zwróci uwagę na wyżłobioną drogę na szczyt – nie
>>>>>>>>>>>> zrobili jej katolicy – bo oni na górze tylko od około 1600 roku.
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> Jedna nazwa miejscowa tej góry to Złota Góra ale złota tam nie
>>>>>>>>>>>> poszukiwali – wzgórze jest dolomitowo-wapienne.
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> Z góry jest przepiękny widok na okolice – w okolicy były
>>>>>>>>>>>> olbrzymie cmentarzyska całopalne – ale zostały zniszczone przy budowie
>>>>>>>>>>>> zalewu i pod elektrownie.
>>>>>>>>>>>> Co ciekawe znaleziono tutaj “grzechotki” gliniane dla niemowląt
>>>>>>>>>>>> – co już wymownie świadczy o kulturze byłych mieszkańców.
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> Sława,
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> Janusz Władysław
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>> 2014-12-15 0:12 GMT+01:00 Andrzej Szubert
>>>>>>>>>>>> <[email protected]>:
>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>> Witam ponownie.
>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>> Pisał Pan o Marusze i Białczyńskim.
>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>> Maruchę znam od lat. Wcześniej, zanim otworzyłem obecny blog
>>>>>>>>>>>>> opublikował wiele (ok. 100) moich tekstów. Gdy zacząłem na
>>>>>>>>>>>>> obecnym
>>>>>>>>>>>>> blogu demaskować żydo-katolicyzm Marucha uznał mnie za wroga,
>>>>>>>>>>>>> zdrajcę
>>>>>>>>>>>>> i renegata jego ukochanego żydo-katolicyzmu.
>>>>>>>>>>>>> Dla nas to człowiek stracony, choć w sprawie Rosji jak garstka
>>>>>>>>>>>>> innych
>>>>>>>>>>>>> katolików jest po właściwej stronie.
>>>>>>>>>>>>> Dla Maruchy żydo-katolicyzm ważniejszy jest niż Polska. Jego
>>>>>>>>>>>>> pozorny
>>>>>>>>>>>>> patriotyzm jest w rzeczywistości patriotyzmem katolicyzmu i
>>>>>>>>>>>>> Polski
>>>>>>>>>>>>> przybitej do krzyża.
>>>>>>>>>>>>> Przedsoborowy kk był skrajnie fanatyczny i nietoterancyjny,
>>>>>>>>>>>>> wręcz
>>>>>>>>>>>>> religijnie szowinistyczny jak judaizm. Głosił, że tylko
>>>>>>>>>>>>> żydo-katolicy
>>>>>>>>>>>>> mają szansę na “zbawienie”, a cała reszta (także protestanci
>>>>>>>>>>>>> czy
>>>>>>>>>>>>> prawosławni) to pomiot szatana i pójdzie do “piekła”. Dialogu z
>>>>>>>>>>>>> innymi
>>>>>>>>>>>>> odpryskami jahwizmu przedsoborowy kk nie prowadził – uważał, że
>>>>>>>>>>>>> “heretyków” nateży wytępić lub “nawrócić”. Ważny wtedy był
>>>>>>>>>>>>> indeks
>>>>>>>>>>>>> ksiąg zakazanych i za przeczytanie choćby jednej zakazanej
>>>>>>>>>>>>> książki
>>>>>>>>>>>>> była natychmiastowa ekskomunika. I takiego fanatycznego
>>>>>>>>>>>>> przedsoborowego żydo-katolicyzmu wyznawcą jest Marucha.
>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>> Głosi on też hasła przyłączenia do Polski “Kresów wschodnich”
>>>>>>>>>>>>> co
>>>>>>>>>>>>> jedynie antagonizuje nas z Ukraińcami, Białorusinami i
>>>>>>>>>>>>> Litwinami. Do
>>>>>>>>>>>>> niego nie dociera to, że Polska nie potrzebuje tych ziem i
>>>>>>>>>>>>> dziesiątków
>>>>>>>>>>>>> milionów wrogich nam Ukraińców, Białorusinów i Litwinów.
>>>>>>>>>>>>> Tak więc oprócz fanatycznego jahwizmu cechuje go przerośnięty
>>>>>>>>>>>>> szowinizm.
>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>> Co do Białczyńskiego – znam go już od ponad dwóch lat i już
>>>>>>>>>>>>> dawno
>>>>>>>>>>>>> zauważyłem w jego zachowaniu i publikacjach podejrzane momenty.
>>>>>>>>>>>>> Np.
>>>>>>>>>>>>> gorliwych katolików ogłaszał “Strażnikami Przyrodzonej Wiary
>>>>>>>>>>>>> Słowian”.
>>>>>>>>>>>>> Jego wrogość wobec Rosji to patologia. Przy czym gdy publikuje
>>>>>>>>>>>>> jego
>>>>>>>>>>>>> kłamstwa o Rosji i o Putinie czy jego kłamstwa gloryfikujące
>>>>>>>>>>>>> bandycki
>>>>>>>>>>>>> jewromajdan, banderowców i kijowską juntą ma on pełną
>>>>>>>>>>>>> świadomość tego,
>>>>>>>>>>>>> że pisze nieprawdę. A jednak to robi.
>>>>>>>>>>>>> Jest on po prostu świadomym kłamcą i dezinformatorem. Najgorsze
>>>>>>>>>>>>> co
>>>>>>>>>>>>> zrobił, to wciągnął na jego blog kryptożyda Kopko/”Orlickiego”
>>>>>>>>>>>>> –
>>>>>>>>>>>>> ewidentnego agenta wpływu. A nawet umożliwia temu agentowi i
>>>>>>>>>>>>> “krześcijaninowi” pisanie w kwartalniku Słowianić. Oboje
>>>>>>>>>>>>> zżydzają
>>>>>>>>>>>>> jahwizmem Słowiańszczyznę i szczują na Rosję.
>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>> Nie ma co Pan liczyć na to, że Marucha przestanie być
>>>>>>>>>>>>> katodebilem i że
>>>>>>>>>>>>> Białczyński cokolwiek “zrozumie”. Marucha jest fanatykiem
>>>>>>>>>>>>> jahwizmu a
>>>>>>>>>>>>> Białczyński szczuje na Rosję i Putina z pełną świadomością.
>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>> Pozdrawiam — as
>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>> 2014-12-14 2:06 GMT+01:00 Andrzej Szubert:
>>>>>>>>>>>>> > Panie Januszu, Piotr przesłał mi Pańskiego maila. Dziękuję za niego. Niestety chwilowo jestem strasznie zawalony różnymi sprawami. Odezwę się w najbliższym czasie, gdy znajdę chwilę wytchnienia.
>>>>>>>>>>>>> > Pozdrawiam. Sława! — as

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/