[dyskusja] Falstart Putina, ze szkodą dla POLSKIEJ REWOLUCJI NARODOWEJ

Andrzej Dziąba: Panie Andrzeju! Podpisuję się pod tym, co Pan napisał.

PB: Statystyka frekwencji ma znaczenie propagandowo-psychologiczne (Patrzcie, połowa narodu głosowała, wybrali na prezydenta tego a tego). Mogą wymanipulować frekwencję za granicą tak, by średnia wypadła nieco więcej niż 50%.

Andrzej Szubert: Zacznijmy od tego, że w systemie banksterskiej demokratury (dyktatura zakamuflowana tzw. “demokracją parlamentarną”) nie ma przepisu mówiącego o tym, że frekwencja wyborczej farsy poniżej 50 % czyni ją nielegalną czy nieważną. Banksterska demokratura funkcjonuje tak, że nawet przy frekwencji 1% farsa uchodzi za “demokratyczną”, legalną, zgodną z prawem i wyłonione w niej marionetki są “reprezentatami narodu”. Oczywiście że frekwencja poniżej 50 % jest kompromitacją dla funkcjonującej demokratury, ale w ostatecznym rozrachunku – dalszym funcjonowaniu banksterskiej demokratury – nie zmienia. Władza wyłoniona przy frekwencji 1 % jest tak samo “legalna” i zgodna z demokraturą jak przy 100 %.

Ponadto nigdzie nie dostrzegam przejawu “polskiej rewolucji narodowej”. A wręcz przeciwnie – dostrzegam narastającą apatię, rozbicie i skłócenie Polaków mimo aktywności małych niszowych grupek czy pojedynczych osób. Do rewolucji potrzebne są miliony na ulicach. A np. ważne protesty rolników w obronie polskiej ziemi przeszły prawie bez echa i prawie bez wsparcia. Milionów rewolucjonistów nie było na ulicach.

Piękną ale niestety demagogią jest stwierdzenie: To w takiej sytuacji NARÓD POLSKI – przejmuje władzę  Kto jest tym narodem? Rolnicy bez poparcia? Miliony bezrobotnych i emigrantów? A co z tymi co głosowali na marionetki okupanata? Czy oni to już nie “Naród”? I jak “Naród” ma przejąć władzę? Jak rozbite, zniechęcone (lub nie mające pojęcia o niczym) miliony mają kierować państwem? Jak “Naród” ma przejąć kontrolę nad knessejmem, Belwederem, bankami, mediami, policą, wojskiem, sądami, prokuraturą, ambasadami, służbami, urzędami państwowymi, czy choćby lokalnie radą miasta, ratuszem, burmistrzem i strażą miejską?

Samo stwierdzenie Naród przejmuje władzę jest marzeniem pięknoducha. Naród nigdy nie był świadomym monolitem. Zawsze był manipulowany (za sanacji, za PRL – wtedy głównie przez kk i żydowską opozycję). A rzeczywiście niezależne inicjatywy były rozbijane lub kanalizowane przez podstawionych agentów lub przekupionych/zastraszonych liderów. Naród najczęściej był po prostu kopany w d… A gdy władze PRL (Gomułka Gierek) działały dla jego dobra to naród chciał “wolności i demokracji” i władzy nie kochał.

Każdy naród ma takie władze na jakie zasługuje. Nie wystawia nam to pięknego świadectwa, ale niestety z przykrością stwierdzam, ża na lepszą władzą Polacy jako naród obecnie po prostu nie zasługują. O ileż głupszym i gorszym narodem jesteśmy od Rosjan.

Gratulacje od prezydenta Putina są zwykłym praktykowanym konwenasem. Nawet gdyby on Obłudzie nie pogratulował, niczego by to nie było. Putin pokazał, że nie ingeruje w sprawy Polski i nie uważa Polaków i Polskę za wrogów. Choć wie, że żydowska wtyka Obłuda Duda będzie na Rosję i niego szczuł jeszcze mocniej niż Bul.

PB: w kraju frekwencja prawie 49% – a za granicą?
zostawili sobie furtke do manipulacji statystyką frekwencji

Otylia Zigman: BARDZO PROSZE O KOMENTARZ DO TEGO ZALACZNIKA-CO JEST PRAWDA A CO MANIPULACJA???

…………………………………..

Falstart Putina, ze szkodą dla POLSKIEJ REWOLUCJI NARODOWEJ – Krystyna Trzcińska – NEon24.pl

http://trzcinska.neon24.pl/post/122928,falstart-putina-ze-szkoda-dla-polskiej-rewolucji-narodowej

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/