[dyskusja] Presstytutka kontra NSZ – Nowe Pokolenie Chicago

Andrzej Szubert: Oczywiście, że tych młodych ludzi należy wykorzystać dla sprawy polskiej. Cieszy ich zapał. Najpierw jednak należy wyrwać ich z łapsk zawodowych dezinformatorów, którzy wszczepiają im fałszywy patriotyzm i fałszywe “wartości”.
Niech uczą się patriotyzmu od młodych bojowników z grupy Rusicz. Akurat wrzuciłem u mnie na blogu info o nich.

Wojna w Donbasie – grupa dywersyjno-szturmowa Rusicz

Edward Maciejczyk: Narodowiec wiszacy na krzyzu nie jest wart kopniecia w dupe z punktu widzenia Slowian czyli Polskich Narodowcow ktorych nigdy nie zabil watykanski jahwe..
“Na bezrybiu i rak ryba”
Wobec kompletnego braku alternatywy do zydosyfilisu otaczajacego kule ziemska, nalezy wylawiac jednostki ktore chca dzialac dla wspolnego dobra Suwerennej Polski i Polakow.
Taka grupe stanowi w Chicago mlodziez z NSZ ktora jest widoczna na niemal wszyskich waznych imprezach podobnie zreszta jak Kosciuszkowcy czyli wg. amerykanow “Listonosze z Hondurasu”
Pozostajac z calym szacunkiem do tych mlodych Patriotow stwierdzam ze uplynie duzo czasu zani sie zorientuja ze sa prowadzeni na smyczy przez zydokatolikow koczujacych w zajatyckiej dupie.
Mimo to deklaruje swa pomoc bo wiem ze czlowiek kiedys dojzewa i powstaje z kolan aby podjac walke w imie Ojczyzny o ile dysponuje Polskim Narodowym Duchem.
Ps. Polskich Narodowcow nalezy dopiero stworzyc na bazie ambitnej mlodziezy ktora nie widzi powodu do pelzania na kolanach za watykanskim okupantem. Taka mlodziez widze w szeregach NSZ ale chwilowo daja oni dupy ze wstretem zydowskiej pandemii zawnej dalek k.k bo jak wspomnialem na wstepie nie maja zadnei alternatywy

Andrzej Szubert: Pani Otylio – powiem krótko – ten list otwarty to chory pseudonarodowy bełkot.
Nie wnikając w szczegóły – NSZ – Nowe Pokolenie Chicago jest manipulowane przez żydo-PiS i rebe Rydzyka. Chorzy są na zaślepiony antypolski pseudopatriotyzm. https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/26/chory-falszywy-szkodliwy-antypolski-patriotyzm/
Ci z NSZ-NPC kosmopolityczny żydogenny katolicyzm utożsamiają z poskością i patriotyzmem. To jest chore i szkodliwe. https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/18/cywilizacja-lacinska-wartosci-chrzescijanskie-i-polska-jako-bastion-chrzescijanstwa/

Nic tak nie szkodziło Polsce od 300 lat jak żydo-katolicyzm. To fanatyzm garstki katolików doprowadził pod koniec XVIII do upadku Rzeczypospolitej. To kk opierał się reformie rolnej po 1918. I kk był współtwórcą żydowsko-watykańskiego konia trojańskiego – Solidarności. I partycypował w żydowskim spisku w Magdalence. I brał po 1989 roku udział w szabrowaniu majątku narodowego wytworzonego w czasach PRL

Stawiane na równi hitlerowców i sowietów jest chore. Oczywiście że zbrodnie żydo-bolszewików należy potępiać. Ale gdyby nie Armia Czerwona, Polski i Polaków już by nie było. To Armia Czerwona przerwała milionowy ubój Polaków przez żydo-hitlerowców i masowe wypędzenia Polaków z naszych ziem. https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/23/wyzwolenie-polski-o-czym-bezwstydni-chcieliby-zapomniec-mikolaj-maliszewski/

Ci z NSZ-NPC zapewne  głośno krzyczą o Katyniu. I słusznie. Ale czy wiedzą o tym, że Katyń to zbrodnia żydowska? I że w tym samym Katyniu żydowscy oprawcy mordowali Rosjan? https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/13/13-kwietnia-dzien-pamieci-ofiar-gruzinsko-zydowskiej-zbrodni-katynskiej/

Kult wyklętych rozdmuchali Kalksteini, żydo-PiS i żydowska IPN. Kontynuowanie walki po wojnie było szaleństwem. Zachód miał Polskę w dupie, sprzedał ją przed wojną, zdradził na początku wojny, sprzedał pod jej koniec w Jałcie. Wiadome było, że palcem nie ruszy i nie pomoże. Więc tylko szaleńcy mogli kontynuować walkę. To rozdrażniało tylko żydo-UB i powodowało większe represje wobec ludności cywilnej. Kult ślepo prozachodnich i prosanacyjnych szaleńców “wyklętych” to nie patriotyzm.

Ci z NSZ-NPC reprezentują komiczny i skansenowy antykomunizm. Polskę rozgrabił i rozszabrował żydo-kapitalizm. Zniszczył tysiące zakładów i fabryk wybudowanych w czasach komuny. A ci ślepcy są wściekle antykomunistyczni. Ja też byłem antykomunistą. I byłem za to represjonowany. A dzisiaj życzę sobie, aby pozytywne elementy komuny wróciły – upaństwowione banki i państwowy kluczowy przemysł. Brak bezrobocia. Tanie państwowe lecznictwo i szkolnictwo. I brak milionów biedaków obok garstki żydowskich miliarderów.

Kult sanacji i II RP u tych z NSZ-NPC jest idiotyczny. Pomijając okres zbrodniczej żydo-komuny (1944-56) PRL od czasów Gomułki była lepszym państwem niż sanacyjna II RP. Przede wszystkim dawała mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa socjalnego. Nieznane było bezrobocie a poziom życia powoli wzrastał. Gdyby nie V żydowska kolumna w aparacie włady i opozycji to nie chciałbym innego państwa. Za sanacji wojsko i policja krwawo pacyfikowały strajki chłopskie i robotnicze. W ciągu 13 lat za sanacji zginęło z rąk policji i wojska więcej obywateli w w PRL w latach 1956-89.

Obawiam się, że ci z NSZ-NPC są zbyt zaślepieni, ogłupieni i zindoktrynowani, aby to co napisałem zrozumieli.
Polskość to słowiańskość a nie żydogenny kosmopolityczny katolicyzm. Kler jest agenturą Watykanu i służy tylko i wyłącznie własnym interesom. Polskę tak naprawdę ma w dupie.
Dla żydo-zachodu jesteśmy parobkiem do szczucia na Rosję. Sojuszu szukać musimy z Rosją. I odrzucić musimy zaślepiony antykomunizm. To co było w nim złe należy odrzucić, a to co dobre reaktywować. Choćby państwowe banki i emisję pieniądza przez państwo a nie przez żydo-banksterów jako dług.

Młodzi z Nowego Pokolenia NSZ w Chicago – świat nie jest czarno-biały. Ma wiele barw, kolorów i odcieni. Nie wszystko co “lewicowe” jest złe. Nie wszystko co “prawicowe” dobre.
Na pewno zaś katolicym jest czarny. Jest zły, odmóżdżający, żydogenny, kosmopolityczny i antypolski. I skończcie z kultem żydówki Miriam, owej rzekomej “matki boskiej”. To żydowska atrapa. Katolicy polskojęzyczni modlą się do niej od wieków. I gówno to dało. Polska ginie, a ta żydówka nawet palcem nie ruszyła aby cokolwiek zmienić. Bo to żadna “matka boska”. A nawet gdyby nią była to i tak miałaby Polskę w dupie, bo jest żydówą.

Uwolnijcie się od żydo-katolicyzmu. Przestańcie być duchowymi żydami. Bądźcie Polakami

Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)” — http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html
Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)” — http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym
Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.” — http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

Otylia Zigman: Najpierw ta wiadomosc przesylam do moich najblizszych przyjaciol e-mailowych i prosze o zajacie odpowiedniego stanowiska jak i obrony przed atakiem tej wspanialej polskiej mlodziezowej organizacji, jedynej w Chicago jaka istnieje. Nie mozemy pozwolic sobie na poniewieranie nami na kazdym odcinku naszego zycia,tutaj i w Polsce. Bardzo dziekuje za zainteresowanie i zaangazowanie…..
………………………………..

On Tuesday, June 2, 2015 10:52 PM, Narodowe Siły Zbrojne-Nowe Pokolenie Chicago NSZ-NP <nszchicago@gmail.com> wrote:

Chicago, 2015-06-02

List otwarty – Narodowych Sił Zbrojnych-Nowe Pokolenie Chicago.

Odpowiadamy na atak, którego dopuścił się red. Grzegorz Dziedzic  wobec naszej organizacji  na łamach Dziennika Związkowego.
W swoim felietonie w numerze z 29 – 31 maja 2015 napisał, że manifestujemy symbolikę neofaszystowską i skrajnie prawicową. Jedyne „neo” jakie się nasuwa…, to neokomunizm w wykonanie red. Grzegorza Dziedzica.

Kilka słów informacyjnych: nasze mundury, odwzorowują  przedwojenne mundury Wojska Polskiego – redaktor nazywa je “strojami jako żywo przypominającymi uniformy NSDAP”. Jeżeli dziennikarz określa polskie mundury, w których oddziały partyzanckie podziemia niepodległościowego walczyły z okupantem niemieckim i sowieckim – uniformami NSDAP, to albo jest historycznym ignorantem i kompletnym idiotą, albo cynicznym kłamcą plującym na świętości – takie jak mundur Wojska Polskiego. My poprzez rekonstrukcję i przywdziewanie tychże mundurów, chcemy przywracać pamięć o Tych, którzy ponieśli najwyższą ofiarę w walce o niepodległą i wolną Polskę. To, że Sowieci i komuniści mordowali, odbierali godność i pluli na Żołnierzy Wyklętych jest w pewien sposób zrozumiałe – żołnierze powstania antykomunistycznego byli ich śmiertelnym wrogiem. Tam gdzie okupant sowiecki terrorem narzucał zbrodniczy ustrój , tam spotykał się ze zbrojnym oporem wiernych Polsce żołnierzy. Natomiast dziś, gdy w czasach III RP jej obywatel – Grzegorz Dziedzic próbuje bezcześcić dobre imię Żołnierzy Wyklętych, jest czymś haniebnym. Wydawałoby się, że po roku 1989 nie będzie wyklinania – nawiązujemy do tradycji Niepodległej Polski, w związku z tym komuna jest wroga, to są ludobójcy i przestępcy, a Ci, którzy złożyli daninę krwi i życia, i Ich rodziny odzyskują szacunek i inny status społeczny. Ale nie… są tacy, którzy dalej podejmują wysiłek (daremnie!) odbierania Im chwały!

Teraz przejdźmy do tej „złowieszczej symboliki”, o której pisze „koryfeusz” historiografii red. Grzegorz Dziedzic.
Otóż przedstawiam jaką symbolikę prezentujemy w naszym umundurowaniu:

1. Polski orzeł wojskowy – jest to orzeł wzorowany na tym z Herbu Polski z lat 1919-1927 – zamknięta korona z krzyżem  (może to tak razi redaktora?)

2. Ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej – wzorowany na tych, które nosili żołnierze formacji Narodowego Zjednoczenia Wojskowego (NZW) – konspiracyjnej organizacji wojskowo-politycznej o charakterze narodowym działającej w latach 1944-1956.

3.Biało-czerwona opaska z napisem NSZ.
Narodowe Siły Zbrojne były formacją ideowo-wojskową Narodu Polskiego powstałą 20 września 1942 roku. Celem tej formacji obozu narodowego było już od momentu powstania zdobycie granic na Odrze i Nysie Łużyckiej, jako naszych granic historycznych.
Dostrzegali zagrożenie komunistyczne, w związku z tym NSZ od początku określał sowieckich komunistów jak i niemieckich nazistów wrogiem numer jeden. Co oznaczało, że nie będzie dialogu z komunistami, jeśli będą próbowali przejąć władzę w kraju. Nie będzie uznawania ich jako sojuszników naszych sojuszników co w efekcie okazało się zgubne dla innych formacji niepodległościowych.
Była to druga co do wielkości organizacja podziemna na terenie okupowanej Polski. Znienawidzona przez okupantów za swoją walkę bez kompromisów. Będąca największym wrogiem dla komunistów z ZSRR i ich pachołków w Polsce.

4. Symbol Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych – BŚ była jedną z największych i najdłużej działających jednostek partyzanckich na ziemiach polskich podczas II wojny światowej. Od początku swego istnienia prowadziła walki z wrogami Polski: z jednostkami okupacyjnymi III Rzeszy oraz z grupami zbrojnymi o obliczu komunistycznym, rodzimymi i sowieckim.

5.  Trupia czaszka oraz skrót Ś.W.O. (Śmierć Wrogom Ojczyzny) –   Tego symbolu używało wiele organizacji niepodległościowych (nie sposób wymienić wszystkie), głównie przyjęły go oddziały partyzanckie NSZ. Np. kompania NSZ „Warszawianka” – żołnierze walczący, jako kompania szturmowa w Powstaniu Warszawskim nosili naszywki z trupią czaszką na lewym ramieniu, później tak samo uczynił jeden z oddziałów leśnych VII okręgu NSZ Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. W 3 Wileńskiej Brygadzie NZW (wcześniej 3 Wileńskiej Brygadzie AK) partyzanci 1 kompanii szturmowej tej jednostki pod dowództwemppor. Romualda Rajsa „Burego” nosili naszyte na prawym rękawie czarne plakietki w kształcie tarczy, na której wyhaftowana była trupia głowa ze skrzyżowanymi piszczelami, przez które przeplatał się symbol żółtej błyskawicy, a w dole tarczy umieszczone był skrót Ś.W.O. Z symbolem trupiej głowy spotykamy się również w 6 Brygadzie AK, gdzie funkcyjni podoficerowie 1 kompanii mieli prawo do noszenia z lewej strony czapek zdobycznych SS-mańskich trupich główek ze skrzyżowanymi piszczelami. Takie samo prawo mieli żołnierze i oficerowie NZW, którzy podczas wojny zlikwidowali SS-mana. Identyczne zastosowanie miało miejsce z czerwoną gwiazdą – symboliką NKWD.  Żołnierz lub oficer, który zlikwidował NKWD-ziste, mógł mieć wpiętą w kaburę sowiecką gwiazdę.
Ten ostatni symbol pozbawiony kontekstu historycznego na pewno budziłby grozę. Wiele grup rekonstrukcyjnych w Polsce używa tego symbolu, i nikt nie oskarża tych ludzi o faszyzm! My akcentujemy to tylko i wyłącznie na mundurach, gdzie chcieliśmy w miarę możliwości pokazać różnorodność symboliki wykorzystywanej przez oddziały partyzanckie – obozu narodowego, a przy tym nie profanować mundurów. To przecież były oddziały leśne, o żadnym jednolitym umundurowaniu mówić w tym przypadku nie można! Czy tych żołnierzy i oficerów oskarżyłby dziennikarz o identyfikowanie się ze zbrodniczą ideologią…

Przy tej okazji chcielibyśmy przedstawić jakie jest nasze prawdziwe oblicze – kim jesteśmy i czym się zajmujemy:
Jesteśmy organizacją patriotyczną o charakterze narodowym, czyli nasz system wartości oparty jest na fundamencie katolickim i tradycji narodowej.
Nasze założenia realizujemy poprzez tworzenie wystaw, organizowanie lub współorganizowanie uroczystości rocznicowych, lekcje w polskich szkołach, publikacje, wyświetlanie filmów, działalność wydawniczą, gromadzenie materiałów archiwalnych, zapraszanie na wykłady publicystów, historyków (o uznanym autorytecie) z Polski, organizowanie zbiórek dla naszych najbardziej potrzebujących rodaków na Kresach i w Polsce.
Nasze cele to:
Propagowanie i poszerzanie wiedzy na temat historii Polski, historii polskiego ruchu niepodległościowego
Propagowanie wzorów postaw etycznych Żołnierzy Wojska Polskiego i wszystkich formacji podziemia niepodległościowego z lat 1939-1989.
Wspieranie patriotycznego wychowania i edukacji młodzieży.
Upamiętnianie ważnych wydarzeń oraz osób w historii Narodu Polskiego.
Pomoc kombatantom, którzy walczyli o niepodległy byt Państwa Polskiego oraz ich rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych.
Podtrzymywanie więzi z rodakami z Kresów oraz stanie na straży pamięci tradycji i dziedzictwa kresowego.
Więcej o nas i naszej działalności można znaleźć na stronie internetowej –  www.nszchicago.com i na fb – Patriotyczna Polonia Chicago.

Stygmatyzowanie, spłycanie i obrażanie uczuć najbliższych patriotom, to był cel red. Grzegorz Dziedzica. Intencją autora felietonu  było zasianie dezorientacji i zdyskredytowanie nas w oczach czytelników. Wyjątkowo perfidny atak na aktywnych ludzi połączonych wspólną ideą i miłością do Ojczyzny.

Tam gdzie wraca normalność – ośrodki lewicowe i neokomunistyczne nazywają faszyzmem.

Poniżej link do artykułu z Dziennika Związkowego
http://dziennikzwiazkowy.com/opinie/beret-z-guzikami-ciag-dalszy/#comment-84324

Arkadiusz Cimoch

Narodowe Siły Zbrojne-Nowe Pokolenie Chicago

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/