RATOWANIE POCZTY POLSKIEJ

Kazimierz Styrna: Szanowni Państwo.  Nie wyobrażacie sobie jaką MOC Posiadacie we własnych rękach.

Wystarczy zagłosować w REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM, a ta sitwa bankowa i nie tylko padnie na kolana – nie licząc obcych z DEUTSCHE POST. A Poczta Polska stanie się pierwszą narodową firmą, która NIE UPADNIE jak chcą “niektórzy”.
W załączniku prezentuję pełny PLAN pokonania tej sitwy. Szanowni Państwo – POLACY. 2.06.2015.

…………………………

From: niewolnicy banków <niewolnicybankow@gmail.com>
Date: June 5, 2015 3:39:09 AM PDT (CA)
To: ===
Subject: ULOTKA – RATOWANIE POCZTY POLSKIEJ

Witam,

W końcu możemy oficjalnie ogłosić rozpoczęcie Ogólnopolskiego Protestu Konsumenckiego, który będzie polegał na wycofywaniu aktywów oraz likwidacji kont, szczególnie ROR i przenoszenia się do jedynego Polskiego Banku jakim jest Bank Pocztowy.
Akcja nasza ma na celu osłabienie naszego wroga, którym jest obecne lobby Bankowo Rządowe, oraz automatyczna obrona Poczty Polskiej (obecnie 100% udziału skarbu Państwa), która jest właścicielem Banku Pocztowego (75% udziały Poczty Polskiej + 25% udziały PKO BP)
PKO BP (51% udziały skarbu Państwa + 49% udziały obcokapitałowe).
Przed wyborami jesiennymi nasi wszechmogący i pracujący 24h na dobę póki co PO-wo PSL-owi przedstawiciele władzy, bardzo mocno pracują nad sprywatyzowaniem Poczty Polskiej i wypuszczenia ich akcji na światową giełdę, gdzie pewnie sami się chcą obkupić aby ustawić się dorzywotnio (dochody z dywidendy). Wiadomo również, że od dawna ślinka leci DEUTSCHE POST-owi na  przejęcie większościowego pakietu akcji naszego ostatniego Polskiego Bastionu, który w naszym przypadku jest ostatnią deską ratunku, jako miejsce do złożenia naszych Narodowych aktywów czyli przeprowadzenia skutecznego Ogólnopolskiego Protestu Konsumenckiego przeciwko obcokapitałowym bankom.
Rozpowrzechniajcie to drogą elektroniczną, FB, polubienia (i co tam jeszcze IT-nieznam się na tym) po wszystkich dostępnych wam związkach zawodowych, organizacjach poza-rządowych, grupach młodzieżowych (np. kibice), stowarzyszeniach, ruchach szczególnie o upodobaniach Patriotycznych, którym nie obojętny jest przyszły los Polski. Przydałoby się też wydrukować ulotki, jeżeli ktoś potrzebuje zamiast jpg, ten plik w corelu, proszę o e-maila.
PS.
Koniec wmawiania nam, że jsteśmy biedni bo nie mamy własnej gotówki i finansowo zależymy od ich obcokapitałowej dobroduszności. Pozdrowienia dla ZWIĄZKU BANKÓW w POLSCE.

Pozdrawiam,
ANDRZEJ – WROCŁAW

dziękuję
www.niewolnicybankow.pl

 

ULOTKA OBRONY POCZTY POLSKIEJ 2 ULOTKA OBRONY POCZTY POLSKIEJ 1

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.