Durna dintojra nie potrafi dostarczyć swej korespondencji

PB: Wg mnie ważne dokumenta sądowe powinna dostarczać policja delikwentowi , zidentyfikować pozytywnie bez wątpliwości, z pobraniem podpisu na potwierdzenie odbioru. A nie jakaś debilka z widzimisię,w prywatnym supermarkecie!

W Kanadzie urzędy też polegają na poczcie. Niestety wprowadzone dla oszczędności na listonoszach skrzynki komunalne podlegają kradzieży (tak, bandy odkręcają całe pudła z kilkunastoma skrzynkami i zawartością, albo wypruwają skrzynkę po skrzynce, zostawiając wrak pudła. W ten sposób ukradli mi subsydia rządowe na mieszkanie, prawdopodobnie drobne zwroty z urzędu podatkowego… i co jeszcze?!

Złodziej skasował czeki w banku, a ten nawet nie zażądał identyfikacji ani podpisu! Wiem, bo urząd przysłał mi kopie skasowanych p[rzez zlodzieja czeków. Czyżby mafia rządowo-przestępcza?

Mogą tak zginąć należne sumy, jak i ważna korespondencja, prywatna i urzędowa. Żeby dojść,  trza nielada szperania po własnych papierach i dzwonienia po urzędach  — a na starość oczy wysiadają i wiecie jak teraz jest — odkładają cię na muzyczkę i czekaj całe kwadranse… i to po przejściu przez gimnastykę z naciskaniem 135 guzików, żeby wybrać cel telefonu!

Ile razy do naszej skrzynki wkłada listonosz pocztę dla innych osób w okolicy, nieraz bardzo dalekiej 🙂 I odwrotnie.

Razu jednego policja RCMP zadresowała do mnie (!) pismo do kogoś w zupełnie innej dzielnicy!

Żont se ułatwia życie, najczęściej z powodu cięć na lichwę pożyczek rządowych od  żydobanksterii, a ty łobywatelu się morduj i świeć oczyma przed biurokurwami. W skardze na niedojście subsydiów na mieszkanie, ja musiałem tańczyć wokół urzędu, jakbym był jakiś oszust! Złożyłem wniosek już pół roku temu, a do dziś nie ma przelwu ani czeku, jaki obiecali rychło nadejdzie  z urzędu. I skąd ja wiem, czy nie było znów rabunku skrzynki komunalnej?

Czemu żont nie skasuje opcji przysyłania czeku pocztą, tylko zostawi jako jedyną alternatywę osobiste pobranie w najbliższym urzędzie usług rządowych, albo wysyłanie na konto delikwenta?

……………………………….

From: Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com>
Date: June 8, 2015 11:37:00 AM PDT (CA)
To: ===
Subject: Fwd: W sprawie odbioru korespondencji

Witam!

W związku ze skandalicznym funkcjonowaniem odbioru przesyłek pocztowych za pośrednictwem PGP/In Post składam doniesienie o przestępczym procederze funkcjonującym w obrocie pocztowym zagrażającym bezpieczeństwu narodowego państwa.

8 czerwca 2015 r. chciałem odebrać przesyłkę sądowa w punkcie odbioru w Będzinie znajdującym się w supermarkecie Netto ul. Hugona Kołłątaja 103. Obsługująca ten punkt odmówiła mi twierdząc, że nie może mi jej wydać, gdyż w dowodzie osobistym nie posiadam adresu zgodnego z adresem na przesyłce pocztowej. To jakiś absurd, skoro w nowych dowodach nie ma już adresu.

Próbowałem przekazać te informacje do PGP/In Post za pośrednictwem poczty elektronicznej, ale te instytucje nie podają takich adresów. Proszę o natychmiastową interwencję w tej sprawie.

Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

Numer przesyłki    086059681300
Data    05.06.2015 12:25
Status    Awizo
Opis    Przesyłka czeka na odbiór w Punkcie InPost
Miejsce awizowania    Kołłątaja 103, BĘDZIN

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/