Czy i co Wojtek zmasakrował w KneSSejmie

Andrzej Szubert: Jeśli jest młody – to niech się uczy a nie pcha do mikrofonu. Kler był zawsze antypolski. KK to kosmopolityczna, żydogenna instytucja, przez wieki zbrodnicza i totalitarna. Bazująca na żydowskiej zbrodniczej biblii i żydowskich bredniach znad Jordanu.
Z polskością i patrotyzmem katolicyzm nie miał nigdy nic wspólnego. A wręcz przeciwnie. Wielka Rzeczypospolita upadła, bo bo dla garstki katodebili supremacja katolicyzmu była ważniejsza niż racja stanu państwa. Polskę należy uwolnić od Watykanu, kleru i nadjordańskich guseł!

Ambrozy Mejer: Wojtek jest jeszcze młodzieńcem i nie we wszystkim ma prawo się orientować. Prawdą jest, że talmud jest obecny w kościele w hierarchach i stąd jest taki stan. Rodzina Lutosławskich jest b. zasłużona dla Polski, zaprzyjaźniona z R. Dmowskim. Te niuanse z ks. K. L. wynikają z charakteru ówczesnych czasów. Ale to nie to samo co dzisiaj, inne są juz warunki. Kler dziś nie żyje  w duchu katolickim, lecz masońskim z talmudem w ręku i stąd ten konfliktowy stan nie polski.

Andrzej Szubert: Co do Wojtka w knessejmie – pełna racja. Użyteczny idiota grający na konto żydo-PiS. Mnie przeraża bardziej widoczny gołym okiem katodebilizm wcześniejszego maila: Te wszystkie partie to wrogie Polakom, Polsce i Kościołowi Katolickiemu armie wroga !

KK sam jest wrogiem Polski. To kosmopolityczny, żydogenny pasożyt żerujący na naiwnych owieczkach i na państwie.  https://www.youtube.com/watch?v=NdH5aqorlt0

Troszczy się tylko o własne interesy. Los Polski ma w dupie. Kler to nie tylko agentura Watykanu. Kler wspierał nie tylko żydo-Solidarność, brał udział w żydowskim spisku w Magdalence, w szabrowaniu majątku narodowego w ramach złodziejskiej “komisji majątkowej”. Pchał też Polskę w łapska żydo-zachodu i jewrounii. Zwłasza JP nr 2, agent Rockefellera miał w tym zasługi.
Santo subito JP nr 2 – pupilek CIA

Stosunek “polskiego” kleru do Polski najlepiej odzwierciedla cytat katolickiego klechy uważanego za wielkiego patriotę, autora preambuły konstytucji marcowej 1921, “wychowawcy” harcerzy z jego książki dla harcerzy  “Czuj duch” – ks. Lutosławskiego:

“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”.

No właśnie – pierdolić wolność ojczyzny, ważniejszy jest interes kk. Katodebilizm jest zagrożeniem dla Polski! https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/18/cywilizacja-lacinska-wartosci-chrzescijanskie-i-polska-jako-bastion-chrzescijanstwa/

Kraj, państwo, które lekceważąco patrzy na niszczenie jego własnych prastarych obiektów historycznych nie zasługuje na przetrwanie. To samo dotyczy narodu, społeczeństwa, które ma w nosie, gdy zabytki jego własnej kultury sprzed ponad tysiąca lat powoli giną. Taki naród też nie zasługuje na przetrwanie… https://opolczykpl.wordpress.com/2015/06/18/zapomniane-niszczejace-slowianskie-grodziska/

A tak na marginesie – robię dłuuuugą pauzę. Pisaniem świata nie zmienimy. Durniów nie przekonamy. I coraz więcej ich przybywa.

PB: słuszna uwaga, że pan Wojciech nie ruszył sedna sprawy — a czy wtedy pozwolonoby mu wystąpić w KneSSejmie?
obecna “nagonka” na PO, w której biorą udział (nieświadomie?) naiwni jak pan Wojciech to część skladowa farsy pt. “Raz PO raz PiS – niech sie goje ciesza, ze maja demokracji popis”
to ma przygotowac grunt ludowi pod takich agenturalnych “patriotow” jak Duda i Kukiz oraz następstwo PiS u waadzy
……………………….

From: Ambroży Mejer
Date: June 18, 2015 8:56:30 AM PDT (CA)
Subject: Młody Wojtek masakruje rządy PO w Sejmie

Kochani, otrzymałem odważne przesłanie, jako wystąpienie młodego Wojtka w Sejmie, decydujące w treści, co dalej o naszym losie w realiach rzeczywistego stanu życia publicznego, które nas otacza, wobec którego zdajemy się być też bezradni. Przyczynami tego stanu – o których Wojtek też nie wie – są sprzęgnięte w tajne przed nami skrywane przymierza, które coraz bardziej są dziś odsłaniane dla chcących ich poznania, tak, aby nie być naiwnym w nabieraniu się w fałszu życia jaki przed nami się roztacza. Protestuje przed takim złym stanem Polski młody człowiek w Sejmie w którym miał zaszczyt wystąpić, tak, jak jest poniżej o treści nas wszystkich dotykających w ocenie jak najbardziej niechlubnym dla rządzących.
Jesteśmy teraz świadkami doniosłych roszad w organach władz państwa o niebywałych przyczynach w przedmiocie traktowania nas jako swoistego wstrząsu naszym krajem ku jego upadku, a dla nich zabawy w malwersacjach, przestępczym zarządzaniu środkami publicznymi. Obrazują to procesowe dokumenty z afery podsłuchowej których z tajnej stały się jawnie „publicznie” dla niemal wszystkich zainteresowanych po zajrzeniu w ich treść – wystarczy elektronicznie tylko do nich kliknąć. Ich treść jest porażająca w upadku moralnym ich autorów jako przedstawicieli naszego narodu w imieniu którego rządzą naszym krajem doprowadzając go bez skrupułów do świadomego jego upadku i troski o jego los, nas wszystkich życie. Wojtek miał racje mówiąc o tym co wszystkich poraża i przeraża. Materiał jest obszerny – można wybrać dla przejrzenia, potwierdzenia zakresu wagi ich ciężkości przestępstw i wyrządzonej wszystkim krzywdy, i szkód publicznych. Całość w zapoznaniu, jak jest teraz na bieżąco, wyjaśnienia co jest w załączeniu jako kompendium wiedzy dla zrozumienia kulisów tych skandalicznych afer. Dla cierpliwych i zdeterminowanych – chcących wiedzieć o co chodzi, co w propagandzie mediów jest brak.
***************************
Nadesłana niżej poczta obnaża niechlubną treść życia naszego kraju
W linku przesyłam materiały (w wersji spakowanej dla ułatwienia ściągania całości) i rozpakowane dla podglądu poszczególnych akt.
Widać już jasno (co zresztą było wiadome dla wielu już wcześniej), że “(P)państwo istnieje tylko teoretycznie”
http://www.ojczyzna.org/ZASOBY_WWW/DOKUMENTY/Afera_POdsluchowa_Zbigniew_Stonoga_-_21_tomow/
Pozdrawiam – DK
***************************
From: Polska Prawda
Sent: Wednesday, June 10, 2015 8:48 AM
To: Polska Prawda
Subject: Wojtek masakruje PO w Sejmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Młody Wojtek masakruje rządy PO w Sejmie
http://gloria.tv/media/S5qaAinK6kh
Ida jako drugie dno Idy! Skandal nad skandale! http://gloria.tv/media/L3k4WQqumQm
Młody Wojtek masakruje rządy PO w Sejmie
Tylko w tym roku ma zamiar wyjechać za pracą 1milion 250 tysięcy młodych ludzi !!!
To się nazywa CZYSTKA ETNICZNA POLAKÓW w Polsce!!! Rugowanie Polaków z ich Ojczystej ziemi.
Zabrano ze szkół historię, prowadzi się cały czas, a w szczególności od Okrągłego Stołu programowe rozpijanie Polaków i deprawację młodzieży, a ostatnio dzieci ! Wprowadza się eksterminację ludności poprzez zatrutą żywność oraz truciznę jaką jest żywność GMO, aborcję oraz eutanazję, tam gdzie tylko się da, a ludzi się nie leczy lecz wyciąga się od nich kasę, a skutki takiego „leczenia” są katastrofalne dla całej Rodziny ! Żywność pakuje się w plastiki – ale to powoduje impotencję, a nawet sterylizację. Z uwagi na wszelkiego typu toksyny, trucizny i metale (chemtrails) wysiadają nam narządy wewnętrzne, a rak zbiera obfite żniwo. W Kościele Katolickim moderniści walczą z Bogiem, a skutki dla wiernych tego są opłakane. Coraz więcej opętanych, nawet już dzieci, a najwięcej młodzieży.
Dla Polaków nie ma pracy, ale za wszelką cenę ściąga się żydów, islamistów i wszelkiego typu menty, nawet z innych kontynentów.
Te wszystkie partie to wrogie Polakom, Polsce i Kościołowi Katolickiemu armie wroga !
Młody Wojtek masakruje rządy PO w Sejmie http://gloria.tv/media/S5qaAinK6kh
Cywilizacja dewaluacja liberalizacja nihilizm uniwersytet!
http://gloria.tv/media/QFJqXFpDCbp
mariakog@gmail.com
Maria-Teresa Kogowska

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/