[książka] Jak się wyleczyć z chorób autoimmunologicznych i raka

From: Jan Paine
Date: June 22, 2015 11:24:11 AM PDT (CA)
To: ===
Subject: Ksiazka

Witam,

Właśnie ukończyłem trwającą ponad 2,5 roku pracę nad seria książek o naukowo rozpoznanych przyczynach chorób autoimmunologicznych i nowotworów z którymi jak wiadomo medycyna nie za bardzo sobie radzi…
Znając przyczyny jest o wiele prościej wyeliminować chorobę, typowe leczenie chemio, czy radioterapią tudzież wycinanie guza jest bardzo niebezpieczne o czym w książkach piszę dość szczegółowo.

Zaczynam od zdrowia …rodziców, następnie okresu ciąży który jest kluczowy dla zdrowia dziecka i dorosłego człowieka, piszę o zagrożeniach tego okresu jak również o mało znanych faktach opartych na badaniach naukowych dotyczących szczepionek, leków chemicznych, wpływu na zdrowie kosmetyków, środków czystości, różnych rodzajów promieniowania. Nie tylko o tym piszę, ale w Raportach podaję stosowne rozwiązania na każdy z tych problemów, nie sztuką jest powiedzieć ż coś jest niewłaściwe, ale sztuką jest dać sprawdzone rozwiązanie!

Dowiesz się z czego wynika autyzm u dzieci i jak go leczyć, ADHD, astma czy alergie, które o średnim stopniu natężenia leczy się w ciągu 3-4 miesięcy i dlaczego typowe na nie odczulanie jest nie skuteczne. Dowiesz się w jaki sposób wyregulować główne układy w organizmie biorące szczególny udział w powstawaniu i leczeniu chorób, jednym słowem skoncentrowana wiedza co wywołuje choroby i jak się pozbyć tych czynników oraz jak ustabilizować pracę najważniejszych układów w organizmie.

Ta wiedza zrozumiana i rzetelnie zastosowana bez wątpienia zminimalizuje ryzyko chorób w tym nowotworowych, teraz w pigułce jest dostępna i dla Ciebie.

Książki

Bardzo proszę aby rozesłać tego e-maila do swoich znajomych gdyż te informacje być może im samym, lub komuś z ich bliskich okażą się bardzo potrzebne, za co z góry bardzo dziękuję 🙂

Pozdrawiam,

Ryszard Grzebyk

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/