Panowie życia i śmierci — Rząd Świata

Bilderberg — tajna grupa, która rządzi światem. Kim są “władcy marionetek”?
Czyli , jakby nie patrzeć wszyscy przedstawiani w mediach jako politycy – reprezentanci parlamentarni to zwykłe muppety do wynajęcia. Dzięki temu że rządzący sprawują władzę nad edukacją i mediami , to 99% populacji jawi się jako stado baranów które można przeganiać , ćwiczyć i wyrzynać zgodnie z ICH wolą. Paru cwaniaków sprawują władzę równą faraonom, a gawiedź nawet nie jest w stanie tego zauważyć. Prawdziwi właściciele planety Ziemia ! GENIALNE ! Nie muszą sobie zawracać dupy tzw. ”
demokracją “, nikt nie będzie urządzał pod ich domami protestów i manifestacji oraz obsmarowywał w mediach , bo są ICH własnością. GENIALNE !! Pomimo XXI wieku dalej tkwimy w niewolnictwie. Przy czym kajdany założone są na umysły, okupacja świadomości to genialny wynalazek naszych panów. CHAPOU BAS !! kto jest na czołowy miejscu, oczywiście- . George Soros (węg. György Soros właśc. György Schwartz [ur. 12 sierpnia 1930 w Budapeszcie – finansista amerykański pochodzenia
węgiersko-żydowskiego, Rothschild (pl. Rotszyld) – międzynarodowa rodzina niemieckich Żydów, a więc ok. naród wybrany, ich guru to Mojżesz zabijce Rzymskiego żołnierza.
Papież Franciszek potępił system gospodarczy, w którym centralne miejsce zajmuje pieniądz, a nie człowiek. – Za pieniądze nawet małpa będzie tańczyć – stwierdził. Wielkie mocarstwa podzieliły się Europą jak tortem – dodał.
Największą zbrodnią jest wojna, walka o powiększenie obszarów, wojna agresywna, wojna obronna jest uzasadniona.
A co z wojną Fanatyczną, przeciwko wszystkiemu i wszystkim, przeciwko gojom, taka wojna wiś nad światem.
. Otwarcie i po cichu, przez wpływy polityczne Ameryka została sprowadzona pod żydowską kontrolę. zmusiliśmy Amerykę do dawania Izraelowi od 6 do 10 miliardów rocznie,
“FT”: premier Izraela w Kongresie bezczelnie ingerował w politykę USA
Występując w Kongresie USA bez zaproszenia Białego Domu, premier Izraela Benjamin Netanjahu chciał zniszczyć negocjowane z Iranem porozumienie atomowe; nigdy wcześniej obcy przywódca nie ingerował tak bezczelnie w politykę USA – pisze “Financial Times”. A jednak ktoś może, otrzyma oklaski.
W Polsce żeby pokazać że ten kraj jest pozbawiony suwerenności urządzili sobie w Krakowie posiedzenie Knesetu Izraelskiego z takimi gośćmi jak Komorowski czy Duda i wielu innymi znakomitościami sceny politycznej tzw. IIIRP.
Kim oni są już wiemy, a do czego dążą,  George Soros usiłuje obalać rządy z upoważnienia globalnej elity
George Soros reprezentujący interesy rodziny Rothschild’ów stara się wpłynąć na administracje rządową USA aby odebrać amerykanom wolność Działalność Sorosa nie ogranicza się tylko do Ameryki, on wpływa na wyniki wyborów we wszystkich krajach, sponsoruje rewolucje w wschodniej Europie i na Bliskim Wschodzie – złowieszczy ślad George Soros jest wszędzie. George Soros (węg. György Soros właściwie.
György Schwartz ur. 12 sierpnia 1930 w Budapeszcie – finansista amerykański pochodzenia węgiersko-żydowskiego, Rothschild (pl. Rotszyld) – międzynarodowa rodzina niemieckich Żydów George Soros – “zbrodniarz” i filantrop.
Z zimną krwią Naprawdę głośno zrobiło się jednak o nim po serii ataków na waluty i systemy finansowe kilku państw. We wrześniu 1992 roku dokonał spekulacyjnego ataku przeciwko brytyjskiemu funtowi. Zdestabilizował go tak, że rząd musiał wycofać walutę z Mechanizmu Kursów Walutowych. Soros zarobił, ale jego gra kosztowała Brytyjczyków 6 mld dolarów. Dziś nie jest osobą mile widzianą w Londynie. W 1994 roku z sukcesem zaatakował Włochy. Największą nienawiść jego nazwisko wzbudza jednak w Azji.
W Japonii po nieudanym ataku na jena uchodzi za persona non grata. W kilku kolejnych krajach doprowadził do bankructwa firm i utraty rezerw walutowych (Tajlandia, Indonezja, Filipiny, Malezja i Korea Południowa). Efektem działań Sorosa było tracenie z dnia na dzień pracy i oszczędności całego życia (w tym zabezpieczenia emerytalnego) przez miliony ludzi. Politycy w wymienionych krajach nie wahają się nazywać go zbrodniarzem.
Zdaniem dwóch politologów Johna Mearsheimera i Stephena Walta amerykańska polityka zagraniczna prowadzona jest pod dyktando wszechpotężnego lobby żydowskiego cytuję fragmenty- prof. John J. Mearsheimer z Uniwersytetu Chicago i prof. Stephen M. Walt z Uniwersytetu Harvarda – oskarżyli Żydów o to, że przejęli kontrolę nad amerykańską polityką zagraniczną. Od chwili swego powstania w 1946 r. Państwo Izrael otrzymało ponad 140 mld dolarów pomocy, – USA były pierwszym państwem na świecie, które de
facto uznało Izrael – stało się tak w zaledwie 11 minut po ogłoszeniu powstania państwa żydowskiego 14 maja 1948 roku, 11 minut wnioski wyciągnijcie sami. USA stały się głównym dostawcą broni do Izraela. Zaczęły też udzielać Izraelowi mocnego wsparcia na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ: Autorzy przypominają też, że od 1982 r. Waszyngton zawetował w Radzie Bezpieczeństwa ONZ 32 rezolucje potępiające Izrael , a wcześniejsze???????
W artykule Zbladła gwiazda samozwańczego światowego „ Żandarma” pisałem, USA jest wielkim dłużnikiem, siedzi w kieszeni Chin, wojna z nimi to dla bankruta jest najlepszym rozwiązaniem I mam potwierdzenie- Cytuję-
Dziś ocenia się, że ponad jedna trzecia chińskich rezerw walutowych, szacowanych na 4 biliony dolarów, to amerykańskie papiery wartościowe, gwarantowane przez rząd.  Mają brzytwę na gardle dlatego możemy przeczytać takie groźby-  Soros zapowiada nową wojnę światową. Dotychczasowe strat przegranych wojen USA  prowadzonych pod dyktando Bilderberg – Afganistanie. Ponad 2000 żołnierzy amerykańskich zostały już zabity, Operacja Iracka Wolność- W grudniu 2011, 4486 USA i 318 amerykańskich
żołnierzy nie zginął walcząc w Iraku, Afganistan podjął życie 3196 żołnierzy amerykańskich: 2130, 433 Brytyjczyków i 158 kanadyjskich. Tak więc 8000 żołnierzy zostało zabitych w 2977 stracony w dniu 11 września 2001 roku. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2012 roku było 187, 55 samobójstw, Każdego roku, 6500 weteran samobójstwa są udokumentowane w tempie jeden co 80 minut. Co z kosztami ekonomicznymi? Uniwersytetu Browna szacuje ostateczny koszt wojen być 4,4 biliony dolarów, nie licząc
kosztów medycznych dla weteranów rannych lub przebudowa pomocy dla Afganistanu. Ekonomista Joseph Stiglitz szacuje sama wojna w Iraku będzie kosztować 2,2 bilionów dolarów. I wszystkie koszty są finansowane na pożyczonych pieniędzy, świadczy długu USA rakieta z 6400000000000 dolarów marca 2003 do ponad 16 biliony dolarów Z dniem 1 października 2012 roku. Wietnam, ucieczka w popłochu nie mówiąc o kolosalnych stratach.
To tylko amerykańskie mięso armatnie, medialnie stworzone roboty do zabijania w obronie ojczyzny, co za idiotyzm obrona ojczyzny jest na własnym terytorium nie w Azji, Afryce czy mord Jugosławii w Europie.
. Morduje dzieci, kobiety, starców.  Na wojnach zarabiają Bilderberg i producenci śmierci, dodatkowy sukces destabilizacja.
. Ale nie tylko w Iraku i Afganistanie: Pakistanu, Jemenu i Somalii zostały również zaatakowane
Działają już od dawna w kierunku wywołania III wojny światowej jak i destabilizacji wewnętrznej USA. Finansowanie lewaków Soros przeznaczył  3 miliony dolarów na lewicową Center for American Progress $ 5 milion radykalnie lewicowej MoveOn.org. Bez Sorosa i Grupy Cienia, finansują nie tylko lewaków lecz także zwykłych chuliganów ulicznych, Ultra-liberalny miliarder finansował rasistowskie zamieszki w Ferguson. George Soros wpłacił 33 miliony wewnętrzna destabilizacja to też sukces
Ultra-liberalny miliarder finansował rasistowskie zamieszki w Ferguson.
Nie wyszło z Jugosławią. W roku 2000r. w następstwie bombardowania NATO, Soros zaczął popychać „kolorową” rewolucję w Serbii. Serbską rewolucję NGO prowadził opozycjonista Slobodana Miloszevicia.
Soros stanął na wysokości zadania. Od 1991 roku jego Open Society Institute przekazał ponad 100 mln dolarów do kasy opozycyjnej organizacji przeciwnej Miloszevicowi” – Neil Clark
Soros powtórzył ten wzór w sąsiedniej Gruzji gdzie fundusze z jego Open Society Institute sfinansowały tak zwaną „Rose Rewolucję” Soros wprowadził tą  taktykę w Europie Wschodniej, posłużyła także do wzniecenia Arabskiej Wiosny na Bliskim Wschodzie i Afryce „. W 1989 roku Soros wykorzystał swoje bogactwo  by  zainstalować Vaclava Havla w Czechach.
Bilderberg mają wsparcie do pomocy niektórych senatorów czy kongresmanów-Senator John McCain – zdrajca i wojenny podżegacz Rothschildów John McCain to podły, podstępny podżegacz wojenny oraz seksualny dewiant. Jeśli ten człowiek wygra prezydenturę, Ameryka będzie skończona jako naród. Na Zawsze. W 60 minutowym  raporcie, szczegółowo ujawniam straszną prawdę o tej kreaturze bez serca, kłamliwej politycznej kukle.
W Iraku gdzie został oprowadzany jak na smyczy przez agenta Mossadu i ADL, żydowskiego dogmatyka i homoseksualistę, Senatora Joe Lieberman’a, pieniądz nie śmierdzi, wielu kupili.
”, sponsorowanych przez CIA i Sorosa – Pomarańczowej Rewolucji oraz powstania na Euro-Majdanie na Ukrainie, Rewolucji Jaśminowej w Tunezji, Rewolucji Lotosu w Egipcie, Rewolucji Róż w Gruzji, Rewolucji Tulipanów w Kirgistanie oraz Zielonej Rewolucji w Iranie. Dom Wolności, tak jak pozarządowe organizacje Sorosa, służy za kanał przesyłowy, wspierający CIA w organizowaniu rebelianckich sił opozycyjnych w dziesiątkach krajów na całym świecie, wśród których obecnie znajduje się nie
tylko Macedonia, ale również Węgry, Wenezuela, Syria, Egipt, Serbia, Jordania, Meksyk i Kuba”. Dom Wolności, tak jak pozarządowe organizacje Sorosa, służy za kanał przesyłowy, wspierający CIA w organizowaniu rebelianckich sił opozycyjnych w dziesiątkach krajów na całym świecie, wśród których obecnie znajduje się nie tylko Macedonia, ale również Węgry, Wenezuela, Syria, Egipt, Serbia, Jordania, Meksyk i Kuba”. otwarcie „Akademii CANVAS-u”, w której mieli być szkoleni
przyszli protestujący i aktywiści, a kiedy nadejdzie właściwy czas – zawezwani do działania.Kto sfinansował powstanie tej akademii? Ano Agencja Stanów Zjednoczonych ds. Rozwoju Międzynarodowego oraz Soros. Jej promotorami zostali pracownicy Sorosa – Gjuner Ismail i Sašo Ordanowski. Za śmiercią rosyjskiego przywódcy opozycyjnego Borysa Niemcowa, do której doszło zaledwie na kilka dni przed protestami, też między innymi stoi CANVAS. Zabójstwo Niemcowa miało służyć destabilizacji
kraju oraz doprowadzeniu do wewnętrznych sporów. Ale większość Rosjan przejrzała intrygę i zdała sobie sprawę, że morderstwo to zostało zaaranżowane. Obraz staje się jeszcze bardziej przejrzysty, jeśli dodatkowo uwzględni się w nim fakt zatrudnienia żony szefa CANVAS-u przez prywatną agencję wywiadu Stratfor (jedną z odnóg CIA).
kolorowej rewolucji autorstwa Zachodu, przygotowanej w celu destabilizacji i obalenia macedońskiego rządu, który przystał na współpracę z Rosją w budowaniu Bałkańskiego Rurociągu przebiegającego przez Macedonię. Kolorowa rewolucja, opracowana i sprowadzona przez zachodnie rządy, NATO oraz sieć organizacji pozarządowych, fundacji i „grup społeczeństwa obywatelskiego” finansowanych przez Sorosa
Za pieniądze nawet małpa będzie tańczyć – stwierdził papież.
Rekordowe koszty przemocy i wojen w 2014 roku
W 2014 roku przemoc i wojny przyniosły światu finansowe straty rzędu 14,3 bln dolarów, Straty i zyski to naczynia połączone, ktoś traci żeby ktoś zarobił, bankierzy tacy jak, George Soros Kierunek, następna wojna światowa
Sorosa, CIA ryją dalej, podpalić Europę, Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie. Kurt Nimmo, Infowars.com USA  2014-06-13
“Cóż, założyłem fundację na Ukrainie zanim Ukraina uniezależniła się od Rosji. Działa ona od tego czasu i odegrała ważną rolę w obecnych wydarzeniach” odpowiedział Soros.
Jest dobrze znanym faktem, choć zakazanym by wspominać o nim w mediach, że Soros współpracował ściśle z USAID, National Endowment for Democracy NED (obecnie wykonujący pracę wcześniej przypisaną CIA), Międzynarodowym Instytutem Republikańskim, Narodowym Demokratycznym Instytutem Spraw Międzynarodowych, Freedom House i Instytutem Alberta Einsteina w inicjacji serii kolorowych rewolucji w Europie Wschodniej i Azji Środkowej zaraz po zaaranżowanym upadku Związku Radzieckiego. Artykuł- Zmusimy do
zapłacenia za pomoc Ukrainie –  Amerykański ekonomista i miliarder George Soros opowiada się za zapewnieniem Kijowowi nowoczesnego sprzętu wojskowego i nowego wielomiliardowego kredytu. Dowiedzieliśmy się o tym z korespondencji Sorosa z prezydentem Ukrainy Petro Poroszenką, która przeciekła do Internetu. Amerykanie finansują Izrael będą finansować Ukrainę wolnych miejsc pod mostami i śmietników w których już miliony grzebię mają pod dostatkiem.
Ciężar pomocy wojskowej i finansowej dla Ukrainy, do świadczenia którego aktywnie zachęca amerykański biznesmen George Soros, spadnie na barki zwykłych amerykańskich obywateli. Jest co do tego przekonany członek izby przedstawicieli USA Ron Paul, biedni, głupi Amerykanie.
Zdrada Kliczki i pro-nazistowski prezydent USA
Na tym się nie kończy. Na Ukrainie do władzy dopuszczono nazistów.  Nic dziwnego, przecież wiadomo, że żyd Soros, o którym mowa powyżej, był nazistowskim kolaborantem. Z nazistami łączy się i Obama. Być może jednak jest to nieprzewidziany wypadek przy pracy.  Wyjaśnia to Paul Craig Roberts w audycji Michaela Savage’a: Demokratyczna transformacja” na Ukrainie spowodowała czystki etniczne, a wkrótce może służyć jako iskra zapalna do wybuchu  III wojny światowej „To co się
stało na Ukrainie jest zamachem stanu na legalnie urzędujący rząd, dokonany przez siły pod przewodnictwem USA. Chodziło o to, że Ukraina nie chciała się przyłączyć do Unii Europejskiej. Unia Europejska oznacza NATO, a to pozwala na umieszczenie baz rakietowych na granicy z Rosją. Amerykanie nie sprawdzili korzeni z jakich się wywodzą ultra-nacjonaliści. Z drugiej strony, to syjonistyczni żydzi przejęli kontrolę nad Ukrainą, by zniszczyć ją wprowadzając w zadłużenie oraz wykorzystać Ukraińców
jako mięso armatnie w przyszłej wojnie z Rosją. Kto wygra?
Lecz nie mogą odpuścić, prężą zwiotczałe mięśnia, cytat: USA przygotowują się do wojny z Rosją
USA przygotowują się do wojny z Rosją. Armia USA otrzymała oficjalne prawo do wejścia na Ukrainę.
Wielka euforia w reżymowych mediach-  Zbliżenie Izraela i Arabii Saudyjskiej. Cytat: Zbliżenie Izraela i Arabii Saudyjskiej – kiedyś zagorzali wrogowie, Arabii Saudyjskiej, kiedyś pisałem, Szejkowie siedzą w kieszeni USA,
wasalstwo tych władców jest bezgraniczna. A może chcą się schować pod rękawem Izraela który ma 600 głowic atomowych, stare dane więc nie wykluczone że ma więcej. Rezolucje ONZ Izrael ignoruje, więc kto mi spróbuje  wmówić że nie posiadają takiej broni masowego rażenia jak broń Biologiczna, Chemiczna, Jądrową, Neutronową, Termojądrową.
To że posiadają głowice atomowe to także była wielka tajemnica „ Poliszynela” za ujawnienie w Izraelu szło się do wiezienia, a co do ONZ, to marionetka w stanie agonii, żywy trup!!!!!!.

Politycy znają maksymę obowiązkową do zastosowania „Wróg mojego wroga zostaje sprzymierzeniem”

Indie i Pakistan natychmiast powinni podjąć współpracę gospodarczo wojskową, mają wspólną historię zwalczania okupacji Angielskiej. Wspólnie z Chinami powinien powstać blok gospodarczo- wojskowy.
Wbrew szczekającym na Rosję w bloku Azjatyckim te państwo ma prawo także uczestniczyć, podstawa to Rosyjskie tereny w Azji, Korea Północna sama się schowa pod takimi skrzydłami. Tylko rozsądek  może zablokować fanatyczne dążenie do wojny.
Narody świata chcą współpracy lecz obecna polityka państw USA- Izrael to ekspansje prowadząca do III Wojny światowej. Gospodarka Amerykańska leży w gruzach, banki obracają bezwartościową walutą. Wojna ma być lekarstwem na bunt wewnętrzny, dołączyła do tego UE, bankructwo Grecji, Portugali, Hiszpanii jest przyczyną okupacyjnej gospodarki IV Rzeszy Niemieckiej, Bruksela to kamuflaż, dno osiągnęła gospodarka Polski .

To do czego chce doprowadzić tzw. Rząd Świata zgrupowanie bankierów w USA jest pod kontrolą Mosadu. Cytat z
Bilderberg. Prezent mówiąc szyderczo to globalna zagłada, Szwajcaria uważająca się za nietykalną przez Hitlera, skutecznie broniąca się przed zapędami IV Rzeszy Niemieckiej także obecnie jest zagrożona, w rękawem Izraelskich jest 600 głowic atomowych, czy ktoś spróbuje mi wmówić że nie posiadają neuronowych i innych tzw. Cichej śmierci tj bakteriologicznych. nie trzeba wojny już to robią, szybko, smugi w chmurach to święty mikołaj rozsiewa.
Korwin to nie jest bohater z mojej bajki lecz trzeba posłuchać co piszczy w kuluarach Brukselskich.
https://www.facebook.com/groups/691211110957032/

Bogusław Maśliński
2015-06-22
PS. Bez wątpienia są ludzie jak to nazywamy posiadają szósty, wyprzedzają przyszłe fakty z dużą dokładnością.
Moim takim uwielbianym pisarzem od dzieciństwa jest Juliusz Verne, pisząc wyprzedził epokę.
A teraz zacytuję wyśmiewanego  Nie potulnego Żyd Bloomberg, dodam że w świecie jest mnóstwo żydów niepoprawnych, przedstawiających rzeczywistość, ostrzegających przed zagrożeniem, broniących historii faktów nie obłudy, cytat: Na nasz rozkaz Ameryka posłusznie maszeruje ku III wojnie światowej,……

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/