“Legalny Mason” u Monitora

Stanisław Litwiński: Witam Panie Piotrze! Jeżeli ma Pan możliwość utemperowania takiego typa to dobra wiadomość, jednak wpierw należałoby upublicznić jego dane by przestrzec innych by takich rzeczy nie robili.
z wyrazami należnego szacunku – Stanisław Litwiński

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

From: Piotr Bein Date: June 27, 2015 2:17:53 PM PDT (CA)
To: Marek Podlecki
Cc: Pl all, Jarek Kefir <rkw34@op.pl>, Jozef Bizon <poleodbioru@go2.pl>, “J. Bizoń” <jb.boguchwala@gmail.com>, Józef Bizoń <boguchwala@go2.pl>, ALLEGRO <nkallegro@gmail.com>, Maria Bejda <mariakonstancja2@gmail.com>, Teresa Wojda <lowiczanie@wp.pl>, “maciej.b.pokora@gmail.com Pokora” <maciej.b.pokora@gmail.com>, Miroslaw Wiechowski <mjw@bahnhof.se>
Subject: Re: Komentarz z mojego blogu – dotyczy też ciebie

sorka, byla jedna ‘pertraktacja’: laskawe ozydzenie Beina przez Bizonia i s-ke u Gojowego Wiechowskiego
pytaj jego czy dal sie wciagnac w gierki parchate
‘legalny mason’ = wszystek ten chlam jest legalny, nawet najgorsi masoni zydlaccy z Bani Brith  od czasu przyjecia przez sp. Kalksztajna

to nie jest powazny internauta ani powazny koment
wrzucam na swoj blog z kompetnymi danymi, bo znieslawia mnie
dzieki! mozesz mu przekazac, ze jak jeszcze raz cos takiego zrobi, to mu nasle Razwiedke666 i z dupy zrobia mu ogrodek

PB: agentura ss-ynska, albo cie ktos bierze pod pic 🙂
nikt ze mna nie ‘pertaktowal’, a gdyby, to wiesz co by dostali: spierdalac pomagiery zydlackie (jesli to nie sa srule!)
widac mocno unych boli moj blog! maja na mnie haki LOL LOL LOL
………………………………
On 27-Jun-15, at 1:28 PM, Marek Podlecki wrote:
Komentarz z mojego blogu – dotyczy też ciebie

Jestem Masonem (Legalny Mason)
1 approved
co.cie.obchodzi@moj.mail.org
94.242.246.23
Wysłany 27.06.2015 o 20:04
Witaj Marku, to znowu ja, Twój Mason. Tak, dobrze czytasz – JESTEM MASONEM. Jestem też znanym autorem, choć publikuję o czymś zupełnie innym niż Ty, czyli o naprawdę poważnych sprawach. Otóż Marku, jak zapewne wiesz, konsolidujemy wokół bractw masońskich ruch niezależnej blogosfery polskiej. Wielu blogerów przyłączyło się do nas. Z tych którzy znasz – Józef Bizoń i Dziecko NMP (Opus Dei), Zenobiusz, Kefir. Zenobiusz jest już nasz od dawna i to na jego polecenie dołączył do nas Kefir w 2013 roku.
Dlaczego zależy nam na konsolidacji blogosfery? Ponieważ wbrew temu co sądzisz Ty i Twoi komentatorzy, masonerii także zależy na wzroście świadomości wśród ludzi. To my często jesteśmy autorami przecieków i demaskacji, które Wy potem zamieszczacie na swoich stronach. Także przeciek z tego artykułu wyszedł dzięki uprzejmości Zakonników i Rzemieślników wolnomularskich.
Do czego zmierzam. Otóż Marku, kilku blogerów stawia nam opór. Piotra Beina już zneutralizowaliśmy i po długich pertraktacjach z nim i prezentowaniu haków jakie na niego mamy, stanęło na tym, że zamknie on swój najważniejszy blog. Nie ukrywamy, że wśród tych blogerów jesteś też Ty, Marku. Problemem jest też portal wolna-polska.pl, również sprawa z Piotrem Beinem ciągle się tli. My proponujemy – dołącz do nas, a damy Ci sławę i oglądalność.. Bo tego w końcu pragniesz, nie?
Skasuj tę wiadomość jak odczytasz, ona nie jest do publikacji.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/