[dyskusja] LOS to kompletni i skończeni idioci

Andrzej Szubert: Panie Zdzisławie, Majątek narodowy rozgrabiony po 1989 roku wybudowany został w okresie PRL za rządów władzy zwanej pogardliwie komuną czy komuchami. To jest fakt.
Byłe państwa kolonialne same są obecnie koloniami żydo-globalizmu. Wszystkie one są podobnie rozgrabione, niewypłacalnie zadłużone i zniewolone jak Polska. Jewrounia to twór żydo-banksterski. I narzędzie do zniewolenia i rozgrabienia Europy. Oraz do podboju dla żydo-banksterów pod wodzą USraela (folwarku żydo-banksterów) w ramach bandyckiego NATO całego świata.
Niemcy są podobnie jak Polska pod żydowską okupacją. Są podobnie rozgrabiane i okradane jak Polska. Tyle, że “startując” z wyższego poziomu nadal są jeszcze “bogatsze” niż Polska. Ale i tutaj narasta margines nędzy. Jeszcze kilka, góra kilkanaście lat i  będzie tutaj tylko garstka miliarderów i dziesiątki milionów biedoty harującej za michę żarcia.
W Niemczech od 25 lat trwa zmasowana prywatyzacja. Sprywatyzowano energetykę, pocztę, telekomunikację, koleje, przedsiębiorstwa komunalne, szpitale. Obecnie prywatyzuje się pozostające jeszcze w rękach państwa lasy (duża część już jest prywatna), zaopatrzenie w wodę, komunikację miejską. Z roku na rok rośnie liczba pracujących za głodowe pensje i mieszkańców pozbawionych wszelkich oszczędności. Prędzej czy później bieda w Niemczech dogoni poziom w Grecji czy Polsce. Jest to nieuniknione zjawisko “naczyń połączonych”.

Domniemana dominacja Niemiec w jewrounii jest pozorna. Niemcy są tak samo pod okupacją żydowską jak Polska. Choć oczywiście żydowskiej agenturze rządzącej Niemcami celowo przypisano wiodącą rolę w jewrounii. Nie tylko z powodu potencjału gospodarczego czy liczby ludności. Niemcy mają wobec żydostwa kompleks winy (“holokaust”). Dlatego cicho siedzą. Ponadto wychowywani od dawna w pruskim “ordnungu” najlepiej nadają się do narzucania jewrounii dyktatu żydobanksterów.

Zdzisław Jankowski: Panie Andrzeju powiem tak w skrócie!  Po świadomym doprowadzeniu do upadku gospodarki narodowej, nie była to żadna komunistyczna. Naród nasz został zaatakowany przez międzynarodowy układ sił ekonomiczno polityczny dążący do panowanie nad światem. Jesteśmy rozbrajani moralnie, politycznie, ekonomicznie i militarnie. Polskę się traktuję jak łup wojenny. Unia to byłe państwa kolonialne, to jest współczesny ciąg porozbiorowy, nowa targowica, w której prym wiodą Niemcy i Żydzi  Nie będę się wywodził dalej. Dlatego podzielam Pana pogląd. Przesyłam mój biuletyn, który ma różny charakter.

Andrzej Dziąba: Ma Pan całkowitą rację Panie Andrzeju. Pozdrawiam.

Andrzej Szubert: LOS to kompletni i skończeni idioci. Nie tylko użyteczni, ale kompletni i skończeni idioci.

Aby bronić suwerenności należy ją najpierw posiadać. A dzisiejsza Polska, a raczej jej atrapa – III Rzydopospolita/Judeopolonia – jest bardziej zniewolona niż PRL za Gomułki czy Gierka. Jest zniewolona finansowo, gospodarczo, militarnie i politycznie. Jest pod okupacją żydowską – pod okupacją żydowskiej agentury bandy czworga z POPiSem na czele. Nie post-komunistycznej, a żydowskiej. Polskę zniszczył, rozgrabił i zniewolił żydo-kapitalizm a idioci z LOS walczą z komuną. Polskę należy odżydzić i zdekapitalizować (uspołecznić/upaństwowić) a nie “dekomunizować”. To komuna wybudowała tysiące fabryk, zakładów pracy, budowała stocznie, huty, kopalnie. To w komunie nie było bezrobocia, szpitale nie bankrutowały. Polskę zniszczył żydowski kapitalizm a nie komuna.

Gdy czytam taki bełkot – rzygać mi się chce: “zbrodniczy i totalitarny system”, “okupacja sowiecka”.
W latach 1946 – 1988 – podczas “sowieckiej okupacji”, w warunkach “zbrodniczego i totalitarnego systemu” ludność Polski wzrosła z 23,9 do 37,9 milionów. Przyrost ludności wyniósł w tym okresie 14 milionów – prawie 60 % stanu z 1946 roku. Od 25 lat w warunkach “wolności i demokracji” ludność Polski nie zmienia się. Tyle że ludność biednieje. 60 % nie posiada żadnych oszczędności (za komuny wszyscy mieli coś uciułane – wiem o tym, bo żyłem w komunie 30 lat). Miliony bezrobotnych (za komuny było zero bezrobocia), 6 milionów poniżej minimum socjalnego, 3 miliony poniżej minimum biologicznego, pół miliona bezdomnych i miliony szukające chleba za granicą. To dała Polsce Solidurność i antykomunizm. No i rozszabrowany przez żydo-kapitalistów majątek narodowy. I bankrutujące szpitale.
Owszem – zbrodnie żydo-komuny w latach 1944-56 należy przypominać i o nich pamiętać. Ale należy podkreślać, że były to zbrodnie żydowskie a nie “komunistyczne”. Komunistów polskich takich jak Gomułka też wtedy prześladowano. To Gomułka postawił Polskę na nogi. Jedynym jego błędem było to, że nie wypędził z Polski wszystkich antypolskich Żydów ( na czele z Bartoszewskim, Kuroniem, Michnikiem, Macierewiczem, Geremkiem, Kalksteinami, Stolzmanem, Borowskim/Bermanem, Tuskiem, Sikorskim i innymi).

I wara od żołnierzy Armii Czerwonej. Gdyby została ona rozbita przez Wehrmacht, Polski, Polaków już by nie było.

Przytaczam na koniec anonimowy komentarz wygrzebany w internecie przez mojego znajomego Jarka z Polski, który umieściłem u mnie na blogu:
Projekt rozbioru Polski narodził się po wybuchu wojny rosyjsko-tureckiej w 1768 w głowie kanclerza austriackiego Kaunitza. Rozbiorów Polski dokonali nie Rosjanie a trzech niemieckich monarchów: król Prus Fryderyk II, cesarzowa Austrii Maria Teresa i Niemka ze Szczecina Zofia Anhalt-Zerbst (Katarzyna II, która nie umiała słowa po rosyjsku). To żywioł niemiecki, nie Rosjanie, zniszczył wtedy Polskę. Teraz też.
W Warszawie car założył i zbudował Uniwersytet Warszawski i Politechnikę Warszawską ( tak, te budynki pochodzą z czasów caratu) aby Polacy mogli się kształcić. Niemcy budowali w Polsce tylko obozy zagłady, a polskich profesorów wyłapywali i eksterminowali, byliśmy dla nich untermensch’e ; podobnie robili banderowcy którzy tez mordowali razem z Niemcami polskich profesorów m.in. Tadeusza Boy-Żeleńskiego we Lwowie. Sowieci gdy zajeli Lwów pozwolili mu nauczać i publikować po polsku.
Gdyby Rosjanie w 1944 roku zatrzymali się na Zbruczu i Niemenie, szaulisi i banderowcy dorżnęli by Nas aż za Kraków a dalej był Oświęcim, gdzie Niemcy spalili by Nas zaraz po Żydach i żadne AK (ilu Polaków oni uratowali ? ilu Niemców zabili ?), żaden Zachód by Nas nie obronił.
W 45 roku gdy Rosjanie i Polacy zdobywali Reichstag i Kancelarie Rzeszy bronili go nie Niemcy ale ponad 800 francuskich esesmanów z liczącej 7300 ludzi Brygady Grenadierów SS (1 francuska) „Charlemagne”. Od Churchilla Anders usłyszał tylko: „Może Pan zabierać swoich żołnierzy, nie jesteście Nam już potrzebni..”
Po II wojnie, tylko dzięki Rosji uzyskaliśmy b. dobre granice bez mniejszości narodowych (to olbrzymia zaleta dla państwa) z olbrzymią linią brzegową; przez 45 lat sprzedawali nam ropę i gaz po b. preferencyjnych cenach, mogliśmy odbudować kraj i stworzyć kilka gałęzi polskiego przemysłu (tysiące nowych, polskich zakładów przemysłowych), biologicznie przybyło nas kilkanaście milionów. Było to odrodzenie nacji, nie eksterminacja.
W Ameryce z wielkich milionowych plemion Indian, zostało dziś kilku, których w cyrku pokazują, albo siedzą w rezerwatach po kilkaset szt. Rozpili i wystrzelali te dzielne plemiona Indiańskie, a potem Hollywood robił o tym jeszcze filmy, żeby jeszcze na ich tragedii kasy dorobić. Ameryka ma w najnowszej historii (nowożytnej historii) kilkaset lat niewolnictwa murzynów i ich strasznego wyzysku, a jeszcze w 60-tych latach panowała tam usankcjonowana segregacja rasowa. USA, Kanada i Ukraina nie podpisały niedawną (sprzed miesiąca) ustawę antyfaszystowską zgłoszona w ONZ. Członkowie SS (von Braun i inni) zamiast być osądzeni tworzyli amerykański program rakietowy.
Kilka lat temu USA wyciągnęły na forum polityki europejskiej i finansują najbardziej bestialską i nieludzka formę faszyzmu – banderyzm, nie licząc się zupełnie z odczuciami i historią innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej: Polaków, Rosjan, Czechów, Słowaków, Białorusinów, dla których ta ideologia jednoznacznie jest związaną z ludobójstwem i eksterminacją w czystej postaci.
To nie Rosja pchała się na Zachód, to Zachód zawsze chciał zniszczyć Rosję. Wielonarodowe armie Napoleona i Hitlera szły na Moskwę. To nie sam Hitler i Niemcy szli na Rosję, to szła cala Europa; były w tej armii dywizje rumuńskie, węgierskie bułgarskie, włoskie byli esesmani Francuzi, Hiszpanie, nawet Szwedzi; jedynie Serbowie, Grecy i Polacy, nie mieli swoich jednostek w armii Hitlera (choć było tam kilkanaście tys. Polaków, Ślązaków w większości, siłą wcielonych do Wermachtu). I to nie była wojna o terytorium tylko, to była wojna aby zniszczyć całkowicie ten dzielny naród i jego państwo. Nie udało im się to. I teraz tez się nie uda. https://opolczykpl.wordpress.com/2015/06/11/z-okazji-dnia-rosji-wszystkim-rosjanom-oraz-wszystkim-narodom-zamieszkujacym-federacje-rosyjska-wszystkiego-najlepszego/

as

2015-07-01 7:11 GMT+02:00 Otylia Zigman:

BARDZO CHARAKTERYSTYCZNY TEMAT ZYDLACTWA w POLSCE.TERAZ IM DOBRZE
ZA PANOWANIA GLOBALISTYCZNEGO BANKSTEROW! ZYJA w INNYM SWIECIE i
RZECZYWISTOSCI OD GOJOW,BO MAJA WIELKA NADZIEJE NA KROLOWANIE NAD
CALYM TYM GLOBEM. CIEKAWE CZY DOCZEKAJA SIE TYCH OBIECANEK!!!

On Tuesday, June 30, 2015 3:02 PM, Liga Obrony Suwerenności <lospolski@lospolski.pl> wrote:
Witam
W załączniku przesyłam Oświadczenie, które Zarząd Główny Ligi Obrony
Suwerenności wystosował w sprawie dekomunizacji przestrzeni publicznej.
Dokument jest wyrazem sprzeciwu Władz Naczelnych LOS wobec propagowania
w Polsce symboli komunistycznych, związanych z poprzednim ustrojem. Z
treścią Oświadczenia mogą się Państwo również zapoznać klikając w
poniższy link:

http://lospolski.pl/?p=4300

Pozdrawiam

Sekretarz Zarządu Głównego LOS
Jarosław Gryń

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/