Przed Ministerstwem Sprawiedliwości protestowali adwokaci z Warszawy

From: Andrzej Dziąba
Date: June 30, 2015 11:34:42 AM PDT (CA)
To: Grzegorz Niedźwiecki:
Cc: ===
Subject: Re: Newsletter: #AIPL25, #Tortury, #SOSEuropo, #BiegamDobrze, #Festiwale

Dzisiaj protestowali przed Ministerstwem Sprawiedliwości adwokaci z Warszawy. Tzw.. system prawny sypie się. Sypie się również przestępczy system III RP. Ciąg dalszy machlojek rodem z Magdalenki z udziałem przebierańców ze wszystkich partii już nie przejdzie. Czas judaszów się kończy.

Nadchodzi czas dla ludzi godnych zaufania. II Sejmik Konfederacji w Warszawie 28 czerwca 2015 r., w którym uczestniczyłem, był tego potwierdzeniem. “Kula” społecznego niezadowolenia, negacji dla patologii w sprawowaniu władzy, a jednocześnie budowania programów naprawy państwa i tworzenia warunków do ich realizacji, toczy się.

Rząd Islandii powierzył Frosti Sigurjonsonowi opracowanie programu społecznego, ekonomicznego i politycznego koniecznych reform państwa. Został już opracowany i przetłumaczony na język polski. Stworzymy warunki do powołania rządu, który złoży zapotrzebowanie na taki program i go zrealizuje dla dobra publicznego.

Pozdrawiam.

W dniu 30 czerwca 2015 20:13 użytkownik lew1 <lew1@poczta.fm> napisał:
Kiedyś Ci wszystko opowiem i przedstawię kto jaką rolę w tym burdelu pełni. Nie boję się zbrodniarzy i kolaborantów. Niech się oni boją. Zabezpieczyłem się jak Macierewicz przed ewentualnymi niespodziankami…

—– Original Message —–
From: Andrzej Dziąba
To: ===
Sent: Tuesday, June 30, 2015 7:43 PM
Subject: Re: Newsletter: #AIPL25, #Tortury, #SOSEuropo, #BiegamDobrze, #Festiwale

Drogi Grzegorzu!

W pełni podzielam Twoje uwagi n.t zinstytucjonalizowanego chamstwa i bezczelności w zachowaniu przedstawicieli instytucji publicznych, a wśród nich prokuratury i sądów. W poprzedniej wiadomości powiadomiłem również Ciebie o takim przykładzie w wykonaniu Dyrektora Departamentu Sądów, Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwości Waldemara Szmidta. Narzędziem pracy dla tego pana powinna byc miotła, a pracą zamiatanie wokół Ministerstwa Sprawiedliwości, a nie pełnienie funkcji dyrektora. Do pomocy należałoby mu przydzielić Grażynę Kołodziejską i Macieja Pacudę z Częstochowy oraz liczne rzesze innych niekompetentnych, aroganckich i skorumpowanych funkcjonariuszy publicznych stajni Augiasza, jaką jest Ministerstwo Sprawiedliwości. Doprowadzimy do tego, że trafią na społeczny śmietnik.

Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

W dniu 30 czerwca 2015 18:49 użytkownik Grzegorz Niedźwiecki napisał:
Szanowne koleżanki i koledzy,

Kiedy zaczniecie widzieć, słyszeć i mówić STOP TORTUROM w Polce!

Nie pytam tylko ze względu na osobiste doświadczenia, ale ja widzę, słyszę i mówię prawdę, zwłaszcza o swoim brudnym podwórku.

Przestępcami gorszymi jak NKWD, które skazywało Augusta Emila Fieldorfa i Rotmistrza Pileckiego oraz słynnych szesnastu, są dziś funkcjonariusze organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Wydają wyroki bez przyczyny i w sfingowanych procesach. Dziewięć lat torturują rodzinę Grzegorza Niedźwieckiego na podstawie spreparowanej kartki papieru. To nie przepisy dają im takie możliwości. To nieprawdopodobna bezkarność, bo kryją się wzajemnie. To jest najgorsza zbrodnia, bo odwrotne spełnianie roli. Eksterminowanie narodu w majestacie prawa.

Boję się, że nawet rzekoma reforma kontradyktoryjności od 1 lipca 2015r. nie zmusi nadludzi do stosowania kodeksów etycznych i tego co ślubowali. Kim trzeba być, żeby manipulacjami proceduralnymi odmawiać człowiekowi dwuinstancyjności i prawa do obrony? Kim trzeba być, żeby przewlekłością postępowań uciekać się do przedawniania przestępstw? Kim trzeba być, żeby samowolą funkcjonariusza, a nie prawdą materialną walczyć? Kim trzeba być, żeby prawem pięści dziewięć lat pozbawiać człowieka pracy w Polsce, ubezpieczenia społecznego, stażu, zabrać człowiekowi czas, energię, zdrowe relacje rodzinne, setki tysięcy złotych i straszyć jeszcze bezpodstawnym aresztem? Kim trzeba być, żeby dziewięć lat nie umieć ustosunkować się merytorycznie do zwykłej kartki papieru? Kim trzeba być, żeby w XXI w. nie wyprostować takiego barbarzyństwa? Trzeba po prostu być zwierzęciem, a nie człowiekiem.

http://030267.salon24.pl/513308,uklad-zamkniety-roman-kryze-zyje

Podmioty walczące z bezprawiem w prawie

Grzegorz Niedźwiecki

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/o-mnie/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/