[dyskusja] Szabas goj chce pouczać „O wyższości JOW nad obecną, ‘najgłupszą na świecie’ ordynacją wyborczą”

PB: Jak moze Pawel Kukiz spowodowac zmiane czegokolwiek?! Jest durny (klepie o JOWach jakby to bylo rozwiazanie na okupację srulowa i nagminny szabas-gojizm), dyspozycyjny (skakal na Majdanie jak zydlactwo przykazalo), plytki i cyniczny (sloganiki zamiast programu politycznego)
Na razie jasne jest, ze stanowi on soczewke do skupienia “niezagospodarowanego” elektoratu “patry-jotycznego” wokol kolejnego agenturalnego kandydziora. A pan w tym bierze udzial.
Jestescie obaj oportunisci polityczni, szabas goje.

Pan obnosisz sie z rzekoma inteligencja, a bedziesz pouczac gojow o rzekomej wyzszosci JOW!
Wg giewu, masz pan ambicje w KneSSejmie na skorygowanie lustracji. A jak wezmiesz sie pan za szabas gojow, w tym wiekszosc (p)oslow, wspolpracujacych z okupantem? Bez suszp za soba i przy ich zaleznosci od kompleksu wladzy judeocentrycznej, jak dokonasz pan jakichkolwiek zmian w istniejacym ukladzie — tym w kraju i globalnie? Przy przynaleznosci Polin do ‘struktur atlantyckich’ nie wystarczy ruchawka w kraju. Kto ma byc w tym sojusznikiem osciennym i w jaki sposob zabezpieczysz pan Polakow przed zydlackimi represjami takimi jak jak np. w Donbasie? Jak sie pan wychylisz za daleko, to podzielisz los Leppera.

Gdzie jest pana szczegolowy zyciorys? Nie podoba mi sie, ze studiowal pan “sowietologie”… smierdzi to zydlakiem BrzezinSSky’m i w ogole zydlackim nastawianiem gojow katolickich przeciw gojom prawoslawnym. Chyba nie spodziewal sie pan uslyszec na oficjalnych agenturalnych wykladach w dojczlandii, ze sowieci, NKWD itd.  to zydlactwo… Publike ciekawi, co pan konkretnie robił w tym instytucie sowietologicznym i jakie jest pana obecne stanowisko wobec Rosji Putinowskiej?
Od siebie dodam: jakie jest pana stanowisko ws. anergii atomowej, GMO, szczepionek dla Polakow? Co zrobilby pan, by odwrocic ludobojcze ustawki (wiek emerytalny, GMO, szczepionki…)? A co, zeby przegonic Bnai Brith, dintojre, itp. zydlackie instytucje raz na zawsze z Polski?

Marek Ciesielczyk: Panie, Bein, szanując Pana odmienność widzenia świata, uważam, iż to własnie Paweł Kukiz jest jedyną szansą na jakąś pozytywną zmianę fatalnej sytuacji, w jakiej znajduje się Polska. Mówiąc szczerze Pana wywody są na tak niskim instelektualnie poziomie, iż ponownie proszę o nieprzysyłanie mi swoich mail.

PB: Szanowny Kocham Polin i system żydłacki okupanta
Nigdzie na œświecie JOWy nie uratowały gojów od srulowego panowania.
Zamiast faktów — zmyœlasz. Nie głosuję w kraju od czasu wyjazdu z Polski w 1971 r., a w Kanadzie od ok. 1975, kiedy zorientowałem się, że wybiury kontrolują srule.
Kanada ma system JOW, tak jak inne główne państwa żydo-demonkracji. To zapewnia, że:
– żydomedia lansują duractfu gojowemu, kogo wybrać
– “lobby srulowe” ma decydujący wpływ na system partyjny, parlament, prezydenta, czy premiera (Kanada).
PSL jest czꜶcią teatru żydłackiego dla durnych gojów (?) takich jak ty. Tak samo podlegają żydomasonerii, jak suszpy i popisdzielce.
Nie zawracj dupy, frajerze (jeœli nie agenciuro żydłactwa). Spływaj!
Niech szabas goje Kukiz i Ciesielczyk sami się “bronią”.

Kocham Polskę: Widzisz panie Bein, sam stosujesz chwyty poniżej pasa – zachwalajac – BOJKOT, który służy tylko partiokracji a nie Narodowi Polskiemu!!! Zresztš, co tu dyskutować z kims, kto dał sie poznać jako – ZWOLENNIK    P S L !!!
Skoro głosowałes na masonerie okradajšcš Polskę, to wybacz, ale nie jesteœ wiarygodny panie Bein. A o JOW (miałes choc w ręku – Ordynację jOW)choćby tą z 2005? Jesli nie, to masz mgliste pojęcie o tych sprawach i szkoda czasu na ignoranta!!!

PB:  atak? pytam bezskutecznie Ciesielczyka, na jaki adres mejlować
opluwam? = często słyszę to od polactfa, widocznie nie zna słowa krytykować;
jeœli boli sugestia “szabas goj” = osoba współpracująca ze srulową waadzą dla własnej korzyśœci, tutaj zachwalacze JOWów, idei żydłackiej, tak jak demokracja od czasów rjewoljucjii francuskiej …wystarczy nie agitować do srulowych pomysłów i nie będzie sugestii…

obstrukcja = polactfo narzekało na bojkotowców fars wybiurczych i wybrało …agenta żydłactwa, Dudę

jest wolnoœć opinii, a te Kukiza, Ciesielczyka nt. JOW akurat są kłamliwe, co na tacę wyłożył jasno jak milicjantowi Andrzej Szubert

NIC W ZAMIAN NIE DAJĽC — moje rozwiązanie: bojkotować żydłackie wybiury i system, zamiast uwiarygadniać i korzystać szabas gojnie – po co Ciesielczyk z  agenturalnym Kukizem pchają się do skorumpowanego KneSSejmu?

nagłaœśniam rozmaite opinie, stymuluję dyskusje, pomagając ośœwiecać tych, co chcą się ośœwiecić = to jest nieróbstwo?
o co wiec bijesz pianę, rzekomy kochanku Polski — czy po prostu agenturalny… proszę o wykaz twych osiągnięć, jeœśli jakieœ masz

Kocham Polskę: Atak ze strony – Beina, to nic szczególnego, bo już sie do tego przyzwyczailiœmy. Najgorzej, ze taki ktos chce dyskutować o czymœ, o czym ma tylko blade pojęcie! Gdybyœ znał meandry wyborów do Senatu w “systemie JOW” w 2011, to byœ głupot nie pisał! Opluwasz każdego, co choć ma trochę ikry – NIC W ZAMIAN NIE DAJĽC (żadnego rozwišzania)!! To sie nazywa – obstrukcja! Koncz waœć – stydu oszczedŸ (sobie)!

Andrzej Dziąba: Marek Ciesielczyk to pozorant. Wiosną 2014 r. przed wyborami do Jewroparlamentu zachęcał mnie do pracy na rzecz tego wątpliwego wydarzenia, a sam w tym czasie bawił w USA. Powiedziałem mu wtedy twardo, co o tym wszystkim myślę i znajomość z nim się zakończyła. Szkoda czasu na polemiki z nim.

PB: nie można było od razu napisać, że nie życzysz sobie pan mejli ode mnie?
pytanie do osoby publicznej, która się lansuje publicznie, to nie “swoje zdanie”… dzięki za łaskawe pozwolenie na własną opinię 🙂

Marek Ciesielczyk: może Pan zostać przy swoim zdaniu , ale meili proszę do mnie nie przysyłać

PB: panie Ciesielczyk

Zapytałem parokrotnie, na który adres przysyłać — odpowiada pan w kółko macieju jak niżej. Adres, na który kierujemy do pana mejle, sam pan rozpowszechnia. Czyżby chciał pan powiedzieć “nie przysyłajcie mi nic”, a nie ma odwagi?

Jest pan osobą publiczną, w centrum uwagi społecznej w zw. z wybiurami i oczekiwaniami zmian na lepsze, lecz od czasu dorwania się do waadzy i koalescencji wokół retoryki wybiurczej  “Kukiza”, próbuje pan ograniczyć nasze kontakty mejlowe  – najpierw do grup, które pan reprezentuje, a teraz do siebie.

Czy jest pan kolejnym cynicznym oportunistą politycznym,  szabas gojem, który wykorzysta żydłacki system dla osobistego awansu? Fakty z pana działalności wydają się świadczyć o tym.

Marek Ciesielczyk:
panowie Szubert i Bein, prosze nie przysyłać maili na ten adres, dziekuje

PB: Od wykształconego rodaka, podobno patriotycznego działacza polityczego, oczekuję więcej niż od przeciętnego. Toteż dostało się masonizującemu prosorowi Korab-Karpowiczowi, kandydziorowi na prezydęta Poli, który oddał (legalne, za zg0dą każdego z tysięcy frajerów, którzy poparli jego kandydaturę?) zebrane podpisy na rzecz żydomasona Ozjasza Goldberga (JKM).

Teraz dr Marek Ciesielczyk wypłynął w samorządzie tarnowskim, na fali niezadowolenia i poprawki do sfałszowanych wybiurów samorządowych. Widocznie dobrze gada do ludu, skoro go wybrali. W okresie kampanii wybiurcej na prezydęta Polin, wskoczył na wóz Kukiza i JOWów. Od tego czasu wiernie służy agenturze popierając kukłę żydłacką, Kukiza i sieczkę wybiurczą dla polactfa — JOWy.

Wg giewu, Ciesielczyk ma ambicje na (p)osła do KneSSejmu i naprawianie lustracji po Maciarewiczu:

Ciesielczyk nie kryje, że plakaty na ulicach Tarnowa to także początek jego kampanii do parlamentu. – Mam nadzieję znaleźć się wśród kandydatów ugrupowania Pawła Kukiza. W przyszłym Sejmie chciałbym się zajmować sprawami bezpieczeństwa wewnętrznego. Jestem zwolennikiem lustracji. Uważam, że Antoni Macierewicz źle ją przeprowadził […]  http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,18245200,Ruch_JOW_szykuje_sie_w_Malopolsce_do_jesiennych_wyborow.html#ixzz3eaSItidt

Czy kto słyszał, aby szechterówko poparło patriorę z prawdziwego zdarzenia i coś dobrego dla gojów w Polin?

Andrzej Dziąba: Bardzo trafna ocena Pana Andrzeja Szuberta.

Andrzej Szubert: Chce mi się rzygać, gdy słyszę takie pierdoły: „O wyższości JOW nad obecną, ‘najgłupszą na świecie’ ordynacją wyborczą”
Trzeba być profesorem usraelskiego uniwersytetu, aby w te bzdury wierzyć.
Jakoś tak się składa, że w USraelu JOW-y są od dawna i (od dawna) nie ma tam demokracji!
http://pl.sputniknews.com/opinie/20150426/302248.html#ixzz3ZCw98G6P
Durnota usraelskich naókofcuf i załganie zachodnich żydo-mediów
BoJOWnicy to zaślepieni użyteczni idioci. Ignorują kilka elementarnych faktów. Tzw. “demokracja parlamentarna” od zawsze była zakamuflowaną dyktaturą. Jest demokraturą. Parlamenty zawsze reprezentują siebie a nie społeczeństwo/naród. Przy czym wierchuszki większości partii żydo-zachodu we wszystkich krajach żydo-zachodu są od dawna na żołdzie żydowskich korporacji i żydo-banksterów.
Jowy zaś to karykatura demokratury.
Przykłady z życie wzięte:

– USrael – istnieje tam co najmniej kilkanaście partii. A kongres i senat od dziesięcioleci zabetonowane są dwoma agenturalnymi partiami. Główna różnica pomiędzy republikanami a demokratami polega na tym, że demokraci bombardowali (na obstalunek Rockefellera i Rothschilda) Serbię i Libię a republikanie napadli (na obstalunek Rockefellera i Rothschilda) na Afganistan i Irak.

– Tzw “senat” przy polskojęzycznym knessejmie – wybory 2011 do “senatu” były wg ordynacji JOW. “Senat” prawie w 100% zabetonował POPiS.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Polsce_w_2011_roku#Oficjalne_wyniki_wybor.C3.B3w_do_Senatu_RP.5B16.5D

Przykład abstrakcyjny – w okręgu wyborczym X do knessejmu startuje 30 kandydatów. Zwycięzca zdobył niecałe 10 % głosów. Pozostali kandydaci odpowiednio mniej (od 0,01-9 %). Frekwencja wyniosła 50 %. Zwycięzca – poseł do knessejmu  z okręgu X reprezentuje więc niecałe 10 % uczestników wyborów i niecałe 5 % uprawnionych do głosowania w okręgu X. Demokracja to z definicji rządy większości. Ale posłeł z okręgu X reprezentuje mniej niż 5 % uprawnionych do głosowania w jego okręgu. I taką farsę boJOWnicy nazywają – kurwa – demokracją…

Pomijam już fakt, że JOWY zabetonują knessejm dwoma głównymi agenturalnymi partiami. Teoretycznie możliwy jest skrajnie odmienny scenariusz – w knessejmie znajdzie się 460 “niezależnych” posłów, każdy z “innej parafii”, każdy z nieco innym lub całkiem innym programem i pomysłem na Polskę. Jak w takiej sytuacji stworzyć koalicję rządzącą? Jak uzgodnić wśród skłóconych i walczących o stanowiska i prestiżowe funkcje “niezależnych”, kto ma być premierem, marszałkiem, ministrami? I ile godzin taka ewentualna koalicja przetrwa?

BoJOWnicy – jesteście użytecznymi idiotami i zwykłymi pospolitymi durniami. Tytuły i tzw. “wykształcenie” tego nie zmieniają.

as

2015-06-30 20:08 GMT+02:00 Piotr Bein:
jak giewu zachwala JOWy, Kukiza, Ciesielczyka … to musi to być dobre — dla żydłactwa?
pozdravP

On 30-Jun-15, at 8:15 AM, Tarnowski Komitet Referendalny wrote:

„O wyższości JOW nad obecną, ‘najgłupszą na świecie’ ordynacją wyborczą”

Prelekcja dra Marka Ciesielczyka

piątek, 3 lipca 2015, godz. 18:oo

Sandomierz

hotel BASZTOWY

pl. Poniatowskiego 2

Dr Marek Ciesielczyk – był profesorem politologii University of Illinois w Chicago, pracownikiem naukowym Instytutu Studiów Sowietologicznych w Bonn, Fellow w European University Institute we Florencji, od ponad 20 lat jest zaangażowany w Polsce w ruch na rzecz JOW, jest inicjatorem Tarnowskiego Komitetu Referendalnego oraz Polonijnego Komitetu Referendalnego w USA i Kanadzie.

__________________________________________________

Patrz także:

Jak działają woJOWnicy Kukiza w Małopolsce – patrz artykuł:

http://wyborcza.pl/1,75248,18245200,Ruch_JOW_szykuje_sie_w_Malopolsce_do_jesiennych_wyborow.html

Artykuł nt. dotychczasowej działalności Tarnowskiego Komitetu Referendalnego:

http://www.prawica.net/1330

Co powinien robić komitet referendalny – film instruktażowy:

Film z konferencji prasowej komitetu: https://www.youtube.com/watch?v=9dOOSuyroWk
„SILNY CZŁOWIEK” dla inicjatora TKR: https://www.youtube.com/watch?v=h1iKj7UGMHU
Dlaczego RYBAK TROJAŃSKI atakuje Kukiza: http://pressmania.pl/?p=15805

Tarnowski Komitet Referendalny – tel. +48 601 255 849
e-mail: Tarnowski.Komitet.Referendalny@gmail.com
http://www.facebook.com/Tarnowski.Komitet.Referendalny
http://tarnowski.komitet.referendalny.salon24.pl

<na zjeździe w Lubinie.JPG>

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/