Nierzetelność redakcji PRP

Witam

Redakcja PRP nie zweryfikowała faktów i po paru latach wciąż tkwi w przeświadczeniu o super-dynamicie w ich publikacjach. To świadczy, że to nie są rzetelni dziennikarze czy publicyści. Ile innych tematów naciągają w podobny sposób do swych wyobrażeń o świecie?!

Redakcja Biuletynu PRP schlebia sobie 🙂 aż strach się bać… jak samoreklamuje się naciąganą sensacyjką. Zablokowanie blogów wynikło — jak parę innych razy — ze zlinkowania do zbanowanego przez WordPress portalu, świadczącego usługi pisania wypracowań na zamówienie. W retrospekcji pochwalam taki ban. Plagiaty są wstrętne — patrz np. plagiat (p)osła Wrzodaka z pracy Szuberta: https://piotrbein.net/2014/05/18/religia-obrzezala-mozgi-posel-wrzodak-srulowa-marionetka/
Po Wrzodaku opublikował tę pracę Z. Nowak jako pracę Wrzodaka!
Szuberta w tymże czasie polactfo i katolactfo biczowało (w tym na portalu Wrzodaka!) cmokając nad mondrością Wrzodaka i Nowaka.

Zamawianie wzrocowych wypracowań jeszcze bardziej degustuje: za mamonę jest się “mądrym” i awansuje akademicko.

Tyle na marginesie, czemu pochwalam politykę WordPressa. W następnym wpisie wyjaśniłem:

Ws. zawieszenia moich blogów w ub. mies.

17.11.2013 WordPress zawiesił mi blog PiotrBein, następnego dnia Grypę666. Oba blogi zablokowały się przy próbie zamieszczenia tekstu Kordeckiego. Dwaj technicy odpowiedzieli z osobna na mejle interwencyje.

Na blogu PiotrBein automat rzekomo popełnił błąd: […] Twój blog zaznaczył automat  przeciwspamowy. Przejrzeliśmy twój blog i usunęliśmy blokadę. Proszę opróżniać cache wtszukiwarki i zastartować ją od nowa, jeśli trzeba. Bardzo przepraszamy za błąd i niedogodnośći jakie spowodowałby. – Kevin, Community Guardian, Automattic | WordPress.com (20.11.2913)

Zapytałem: Czy wasz automat wykrył spam pochodzący z mego cache wyszukiwarki czy zawiniło co innego, np. usterka w  waszym s/w? Mój drugi blog, Grypa666, też zawieszony.

Ws. zawieszenia Grypy666 wyjaśniono (21.11.2013), że link u Kordeckiego do ukessays jest niedozwolony: Proszę usunąć linki do  ukessays z postu. Są niedozwolone na WordPress.com, nasz system automatycznie wychwytuje je.
Czy wiesz, że twój blog blokuje detektor malware na Google Chrome, bo linkujesz do http://www.zengardner.com? Kiedy próbuję wejść na twój blog, widzę ostrzeżenie. – Simon | Community Guardian | WordPress.com

Zmieniłem link na nieczytelny przez maszynę, odblokowali blog. Odpowiedziałem [21.11.2013): Czemu link do  ukessays.com jest niedozwolony? Portal świadczy legalne usługi, a zlinkowany artykuł też nie zawiera nic nielegalnego. Co do Chromu, uważam to za sraszenie internautów, żeby niewchodzili po niezależne info. Mam mnóstwo wtopionych linków na blogu, nie jestem w stanie niczego wtławiać.

Ukessays pisze za opłatą wzrocowe wypracowania, z czego klient ma się nauczyć, jak badać temat i pisać. jest sprawą klienta, czy wstawi na to swe nazwisko. Niezamykamy sklępów z nożami kuchennymi, bo ktoś może użyć je do dźgania ludzi… Ponadto, artykuł do którego Kordecki zlinkował, jest poprawny poltycznie, niestanowi wiarygodnego materiału naukowego – chyba nie za to jest zabroniony 🙂

Do dziś (2.12.2013) nie ma odpowiedzi z WordPress na dodatkowe pytania… Czas zmienić serwis?

Nasi sąsiedzi wschodni

Od początku usług WordPressa, na obu blogach zamieszczam niemal co dzień bardziej “niebezpieczne” materiały niż słabo udokumentowany, poprawny politycznie tekst Kordeckiego, w tym własne opracowania naukowe, które niewielu odważyło się reprodukować:
Judeocentrycy i masowe zbrodnie
Masowe oszustwo o masowej przemocy
Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski
Wybraliśmy WordPressa w 2009 z Markiem Podleckim na Grypę666, z uwagi na niezłomność tego serwera ws. antysystemowych. Blog PiotrBein założył mi Marek Podlecki w prezencie z tych samych względów. Nic się nie zmieniło od tamtych czasów: publikuję w większości “gorące bułeczki”, lecz NIGDY nie miałem problemów z blokowaniem moich blogów z powodu treści.

Podobnie z samoreklamą PRP przy pomocy zbanowanego komentatora na prawica.net – może zbanowany z powodu konfliktu osobistego z moderatorem czy adminem?

Przez takie dziennikurestwo, cioty jak ta u MonitoraPolskiego, mają o co strzępić jęzor, zamiast weryfikować fakty: Michal 21 listopada 2013 at 12:36 Ja się dziwię Beinowi, że opierał się na darmowych serwisach, które wszystko mogą podpiąć o naruszanie regulaminu  Już sensowniej wykupić / postawić we własnym zakresie serwer i na nim stronę właśnie z kodem źródłowym wordpressa. Automatyczny backup na serwer zewnętrzny, etc. i obce siły miałyby znaczne utrudnienia. http://www.monitor-polski.pl/oba-blogi-dr-piotra-beina-na-wordpressie-zostaly-zamkniete/comment-page-4/#comment-121212

Inni rodacy, naobiecują wiele, a potem znikają. Ochotnik, co założył przegląd blogów pn. Wykluczeni z serwisem regularnego codziennego backupu, zamilkł po paru latach. Nie odpowiada na mejle, nie mam pojęcia, czy robi backupy i jak je dostać w razie potrzeby.

pozdravP

On 1-Jul-15, at 10:48 AM, JAN SASKI wrote:

Zapraszamy Państwa do czytania załączonego Biuletynu PRP nr 364.

KOMU WYSŁUGUJĄ SIĘ POLSKIE SŁUŻBY SPECJALNE?

Niejednokrotnie mieliśmy okazję przekonać się jak bardzo niewygodne są przekazywane Państwu informacje, zawarte w naszych biuletynach, dla służących obcym antypolskich grup, które przechwyciły polskie media oraz praktycznie władzę nad nami Polakami. Nasze strony internetowe są nieustannie atakowane przez hakerów. Nasz czytelnik skarżył się niedawno, że kiedy wprowadził nasz artykuł pt. Czy w Polsce działa lobby Izraela na forum dyskusyjne portalu www.prawica.net, został natychmiast skreślony z listy dyskutantów oraz zablokowano mu wejście na ten portal.   http://www.prawica.net/arch/forum/41686
Przed kilku laty zamknięto blog dr. Piotra Beina kiedy umieścił on tam nasz artykuł pt. Polscy poltycy o mentalności sajanów.                                                                                                  http://www.monitor-polski.pl/oba-blogi-dr-piotra-beina-na-wordpressie-zostaly-zamkniete/

Jak dowiedzieliśmy się niedawno od kolegów z kraju służby specjalne prowadzą tam dochodzenie w sprawie tzw. „mowy nienawiści,” rzekomo zawartej w naszych biuletynach. Zastanawiające jest, że polskie służby specjalne są tak wrażliwe na jakąkolwiek krytykę Żydów i Izraela a wykazują  calkowitą indolencję w sytuacji kiedy zagraniczne media, a coraz częściej również politycy, posługują się  taką  „mową nienawiści” w stosunku do Polski,  jawnie  fałszując historię, oskarżajac Polaków m.in. o „współpracę z nazistami” oraz nazywając niemieckie, nazistowskie obozy śmierci „polskim obozami koncentracyjnymi,“
w czym sekundują im przedstawiciele antypolskich elit w kraju, wywodzących się często ze środowisk żydowskich stalinowców, implantowanych na miejsce wymordowanych w czasie wojny i tuż po niej polskich patriotycznych elit kulturalnych i politycznych.

Ostatnio do publicznej wiadomości przedostały się, zignorowane przez główne media, informacje o pewnym sensacyjnym wydarzeniu, jakim była konferencja w Sejmie, w której wziął udział znany aferzysta III RP Andrzej Gąsiorowski, który przed laty razem z innym Żydem Bagsikiem wyprowadzili z Polski wiele milionów złotych za pomocą tzw. oscylatora ekonomicznego. Dzisiaj tenże aferzysta finansowy, który kiedyś uciekł przed polskim wymiarem sprawiedliwości do Izraela jest fetowany przez polskich parlamentarzystów  jako ekspert od biznesu. Przy tej okazji aferzyści z Art-B ujawnili kulisy operacji „Most,” polegającej na tajnym przerzucie Żydów z ZSRR do Izraela, przy ścisłej współpracy Mossadu i polskich służb specjalnych, co przez wiele lat trzymano w ścisłej tajemnicy. Jest prawie pewne, że obydwaj aferzyści mogli tak bezkarnie działać na terenie Polski, gdyż musieli mieć przyjaciół wśród polskich polityków oraz wsparcie ze strony wywiadów izraelskiego i amerykańskiego oraz polskiego MSW.  Może zabrzmi to jak ponury żart, ale wyprowadzone przez obydwu hochsztaplerów pieniądze z Polski posłużyły m.in do sfinansowania wspomnianej operacji „Most”.
http://historia.focus.pl/swiat/most-tajna-operacja-mossadu-w-polsce-1214

Gąsiorowski – Art-B i Operacja Most

https://www.youtube.com/watch?v=xkqqb6i3nxs

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3416

Wobec powyższych faktów warto przypomnieć co nasz kolega Bob Kordecky pisał przed kilku laty na temat ówczesnej sytuacji politycznej w Polsce.
“Tak więc, chyba możemy między bajki włożyć przekonanie, że Polską ciągle rządziła rosyjska „razwiedka.” Zdaniem Andrzeja Fedorowicza, już za czasów premiera Mazowieckiego nastąpiło uniezależnienie się naszych slużb specjalnych od wpływow rosyjskich oraz nawiązanie ścisłej współpracy z zachodnimi wywiadami a szczególnie z Mossadem. Przykładem takiej ścisłej i owocnej współpracy mogła być tajna operacja Mossadu w Polsce pod kryptonimem MOST, określana jako największa operacja w historii służb specjalnych. Polegała ona na przerzuceniu kilkudziesięciu tysięcy sowieckich Żydow ze Związku Radzieckiego do Izraela z wykorzysatniem polskich lotnisk i pod osłoną polskich tajnych służb, współpracujących z agentami Mossadu. Akcja ta nastąpiła zaraz po tym jak Tadeusz Mazowiecki („premier Jaruzelskiego”) złożył wizytę w Nowym Jorku, gdzie przeprowadził rozmowy z wpływowymi środowiskimi żydowskimi. Przypominało to trochę wizytę jego „mistrza” – prezydenta generała Wojciecha Jaruzelskiego u amerykańskiego Żyda miliardera Rockeffelera w 1985, po której wkrótce zaczęto przygotowywać rozmowy okrągłego stołu.

Wydaje się, że zrozumienie procesu przekształceń ustrojowych w Polsce po 1989 roku oraz rabunkowej prywatyzacji polskiego majątku narodowego nie jest możliwe bez uwzględnienia roli zarówno obcych jak i polskich slużb specjalnych, które ścisle ze sobą współpracowały. Chyba łatwo rownież wytłumaczyć sobie szczególną rolę Mossadu w Polsce oraz światowe sukcesy tej izraelskiej agencji wywiadowczej , biorąc pod uwagę rolę tzw. sajanów, czyli obywateli obcego państwa, mających żydowskie korzenie, oraz filosemitów-szabesgojów którymi Mossad posługuje się w szerokim zakresie w różnych krajach.
Nieprzypadkowo w Polsce celowo ukrywano prawdziwe pochodzenie etniczne polityków, ludzi kultury, mediów, itd. poprzez niszczenie ich teczek personalnych, będących w posiadaniu służb specjalnych. Wprawdzie opublikowano kilka „list znannych obywateli polskich żydowskiego pochodzenia,”ale wedlug niektórych autórow celowo pomieszano na nich nazwiska etnicznych Polaków z etnicznymi Żydami.
Oczywiście, dużym uproszczeniem byłoby przypisywać „sajanizm” wszystkim znanym Polakom, którzy mają żydowskie korzenie, ale nietrudno zauwazyć, że często „podwójna lojalność” zmusza niektórych z nich w pewnych sytuacjach do otwartego opowiedzenia się za swoimi, ze szkodą dla Polski.
Niewykluczone, że część tych nazwisk znalazła się na wspomnianych listach z powodu filosemityzmu, wysługiwania się żydowskim interesom, charakterystycznego dla tzw. szabesgojów. Prof. Jerzy Robert. Nowak mówi wręcz o istnieniu filosemickiego lobby w Polsce, do którego zalicza m.in. tak znanych polityków jak były prezydent Aleksander Kwaśniewski oraz były premier Włodzimierz Cimoszewicz.
Kwaśniewski nie kryje się zresztą ze swoimi poglądami, w których łączy swoje komunistyczne wychowanie z filosemityzmem. Ostatnio wspólnie z Wiaczesławem Mosze Kantorem prezydentem Europejskiego Kongresu Żydow proponuje, aby kraje Unii Europejskiej utworzyły rządowe organy inwigilacyjne, mające zająć się monitorowaniem „nietolerancyjnego” zachowania obywateli lub grup obywateli (ksenofobów, antysemitów, homofobów, rasistów, itd.) oraz wprowadziły ustawodawstwo ograniczające znacznie wolność słowa.

Inny znany polski polityk, kreowany prawie na bohatera narodowego – Władysław Bartoszewski – według teczek znalezionych w archiwach IPN’u – był informatorem ambasady Izraela w Warszawie. Czy mogą nas więc dziwić jego pogardliwe opinie o Polakach oraz zapewnienia, że jeżeli chodzi o stosunek do Żydow i Izraela, to nie ma żadnych istotnych różnic pomiędzy liczącymi się partiami w Polsce.
Czy na wspomnianej liście nie powinien się również znaleć ś.p. Lech Kaczyński, ktory zasłużył się również Żydom kiedy jako minister sprawiedliwości wstrzymał ekshumację w Jedwabnem gdy okazało się, że nie potwierdza ona oskarżeń o zorganizowanie pogromu Żydow przez Polaków, co umożliwiło Grossowi oraz środowiskom żydowskim przeprowadzenie antypolskiej kampanii propagandowej w światowych mediach?
Już jako Prezydent Rzeczpospolitej, grając na uczuciach patriotycznych oraz antyrosyjskich części Polaków, cynicznie wciągnął Polskę w strategię opracowaną przez izraelskich lobbystów w USA, której jednym z celów było osaczanie Rosji. Elementem tej polityki było poparcie Polski dla kolorowych rewolucji na Ukrainie i w Gruzji.

Wspomnianą listę można byłoby uzupełniać bez końca, wystarczy obserwować usłużne zachowanie większości naszych polityków w stosunku do Żydow i Izraela, które odbija się w fatalny sposób na interesach Polski i Polaków. Mając tak wspaniałą historię i tak wielkich bohaterów narodowych, Polska zasługuje chyba na to, aby rządzili nią prawdziwi patrioci a nie ludzie o podwójnej lojalności, zachowujący się często jak przysłowiowi sajani lub szabesgoje.”

Bob Kordecky: POLSCY POLITYCY – SAJANIE

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/