Józef Kossecki — hipokryta, szowinista, rusofob, agitator i dezinformator

PB: Kossecki to hipokryta: raz mówi, że potrzeba ‘naukowego pomiaru” jakiejś tam kwestii, aby wysnuć wniosek, a tu wyjeżdża ze zaindrykowaną przez hasbarę ideą ‘wojskowej aneksji Krymu’.
Jest on niebezpieczny propagandowo, bo pozorne mądrości przykrywają u niego kłamstwa i hasbarę na inne tematy.

Andrzej Szubert: Przesłuchałem spore fragmenty (ok połowę) tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=QShMIX7A2co
Obok ciekawych i mądrych informacji była cała masa dezinformacji. Najwięcej bredni dotyczyło Rosji, Putina i Krymu. Ani słowem nie wspomniał Kossecki o referendum i woli mieszkańców o powrocie do Rosji. Wg niego była to operacja wojskowa, tyle że bez użycia broni.
Najbardziej bzdurną dezinformacją było rzekome oddanie przez Rosję wpływów nad Polską Niemcom. Ani słowa o żydowskiej okupacji, o Massadzie, CIA i NSA robiących w Polsce co chcą. Tym bardziej o tym, że Niemcy też są pod żydowską okupacją.

W sumie Kossecki to rusofobiczny agitator i dezinformator. Choć należy przyznać, że niektórte cechy imperium mongolskiego pochwalał. Np. niewyobrażalną wówczas w Europie tolerancję religijną. Dla “przeciwwagi” ostro skrytykował rzeź dokonaną przez Tamerlana na obrożcach jakieś twierdzy. Nie wspomniał o tym, że identycznych rzezi dopuszczali się katolicy – rzeź Jerozolimy (krucjata), Bezeries (rzeź katarów) czy Magdeburga podczas wojny trzydziestoletniej.

Andrzej Dziąba: Dziękuję Panowie za wyczerpujące informacje. Powrót do słowiańskich korzeni jest dużym wyzwaniem. Jest być może jedynym sposobem na odzyskanie Polski, bardzo potrzebnym, ale czy możliwym?

Andrzej Szubert: Przede wszystkim Kossecki podaje ogrom informacji, z których 99% jest nieprzydatna do niczego. Ponadto zbyt wiele jego “informacji” to budury i dezinformacje. Jak można więc je zastosować praktycznie? Podam konkretny przykład – w tym odcinku mówi Kossecki o rodzinie “wyswobodzonej spod władzy rodu” (2:17 minuta). https://www.youtube.com/watch?v=QShMIX7A2co

A właśnie system rodowy dawał rodzinie najwięcej autonomii i ochrony. Tak było u Słowian. A potem w “cywilizacji łacińskiej” po skatoliczeniu państwa Piastów rodzinę “wyswobodzono” spod włady rodu i wydano ją na pastwę kleru i możnowładców.
Ponadto bredzi i Koneczny i Kossecki o “personałlizmie”. U katolactwa panuje kolektywizm – stado owiec (baranów) prowadzonych przez pastuchów – pasożytniczy kler. I zero szans na “personalistyczne zbawienie” bez “pośrednictwa” kk. U żydłactwa watykańskiego nadal obowiązuje dogmat – nie ma zbawienia bez kościoła. To jaki to “personalizm? Zresztą ten termin wymyślili katodebille dopiero w XX wieku.

A już na marginesie przypomnę – u katolików fundamentem jest żydowska zbrodnicza i rasistowska  biblia, kult żydowskiej mitologii, żydowskich idoli – żydowskiego ludobójcy Jahwe, żyda Joszue, żydówki Miriam, “apostołów” – w komplecie żydów. Tak więc cywilizacja łacińska jest niczym innym niż cywilizacją żydowską  zaadoptowaną dla nieobrzezanych gojów. Którzy żydowskie biblijne brednie uważają za “prawdę objawioną” i “słowo boże”. Które produkują duchowych żydów i patryjotów nadjordańskiej dżumy.

Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)” http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)” http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.” http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

“Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.” http://pl.wikiquote.org/wiki/Henryk_Goryszewski — Henryk Goryszewski, prawnik, nauczyciel akademicki, poseł knessejmu I i III kadencji, wicepremier w żondzie Hanny Suchockiej.

“…przyjmując za właściwe stanowisko, iż najpierw jesteśmy katolikami, a później Polakami, gdyż naszą pierwszą ojczyzną jest Kościół katolicki.” http://www.legitymizm.org/list-otwarty-do-piotra-skwiecinskiego — Redakcja katodebilnych monarchistów w Od Redakcji pod jednym z tekstów.

„Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może.” — Adam Wielomski (proffessorek siedlecki, współpracownik „Najwyższego Czasu” i — o zgrozo — „Myśli Polskiej” http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/10/polak-czyli-katolik.html

Andrzej Dziąba: Panie Andrzeju! Mnie interesuje praktyczny charakter informacji. “Nie wystarczy wiedzieć, trzeba umieć zastosować”. To samo powiedziałem na II Sejmiku Konfederacji w Warszawie.

Andrzej Szubert: Przede wszystkim Kossecki to nudziarz i niewyobrażalny gaduła. Jego cykl “Noc” to kilkadziesiąt godzin bajdurzenia o wszystkim i niczym.
Ja streściłbym to zwięźle w ciągu pół godziny mówiąc o sprawach najważniejszych.
Ciekawi mnie czy choć jedna osoba wysłuchała całego tego cyklu? Przecież to strata czasu.
Kossecki bazuje na Konecznym, skończonym demagogu i zaślepionym katodebilu. Dla Konecznego “cywilizacja łacińska” była najlepsza i najwspanialsza. Pominął jej żydowskie korzenie, zbrodnie kk i papiestwa, wielowiekowy terrorr, ucisk, prześladowania, wyzysk mas ludowych, rzezie i ludobójstwa dokonywane przez fanatyczny katolicki motłoch na wszystkich kontynentach.

PB: ja tez, po raz 1-szy i ostatni… osoba gledzaca godzinami, podajaca trzeciorzedne farmazony zamiast faktow, to nie moj konik
niemozliwe, by sowiecki wywiad kontrolowali Polacy = chyba ze chodzi o to, ze sowieckich agentow w Polsce mieli pod obserwaja

Andrzej Dziąba: Panie Piotrze! Rozumiem. Słuchałem go dzisiaj po raz pierwszy. Szczególnie zrobiło na mnie ogromne wrażenie, że nasz przedwojenny wywiad kontrolował Sowiety. Zastanawia mnie, jak analiza aktualnej sytuacji wywiadowczej dotycząca Polski, mogłaby wpłynąć na naszą sytuację polityczną?

PB: Kossecki to madry czlowiek, lecz wielu myslicieli, analitykow rozgryzlo wezel zydlacki bez szowinistycznej, supremacjonistycznej, skatoliczonej “mysli” Konecznego = odmiany zydlackiej pogardy dla  innych kultur i cywilizacji

………………………………

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gKTDK3wl474?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/