Rozbijmy układy! — (To też robią Żydzi?)

PB: To też robią Żydzi? Czy szabas goje i cwaniaczki?

……………………….

Szanowni Państwo!

“Uderz w stół, a nożyce się odezwą” – głosi ludowe porzekadło. Seria naszych artykułów o sytuacji w mazowieckim Sochaczewie jest tego najlepszym przykładem, zarówno w negatywnym, jak i pozytywnym znaczeniu.

Na przestrzeni ostatnich tygodni przedstawialiśmy Państwu mechanizmy, jakimi rządzą się w swoich działaniach struktury lokalnych władz. Historie opowiedziane nam przez kilku mieszkańców Sochaczewa dobitnie udowodniły, że życie w małym mieście dalekie jest od sielskiego obrazu lansowanego w rozrywkowych programach telewizyjnych, a działanie – im bardziej uczciwe, tym gorzej – w opozycji do “grupy trzymającej władzę” grozi dramatycznymi konsekwencjami.

.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie:

http://fundacja.lexnostra.pl/rozbijmy-uklady/

Z poważaniem,

Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

…….

Prosimy o wsparcie działalności Fundacji LEX NOSTRA. Wszystkie przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na realizację naszych statutowych celów, a więc pomoc prawną dzieciom obciążonym długami spadkowymi, oraz osobom i firmom pokrzywdzonym z powodu działalności urzędników.

Liczy się każda złotówka. Wspomóc naszą Fundację mogą Państwo między innymi wpłacając dowolną kwotę bezpośrednio na konto: Bank Zachodni WKB konto nr: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224 Fundacja “LEX NOSTRA”, ul. Sienna 45 lok. 5, 00-121 Warszawa Mogą Państwo również pomóc Fundacji na inne sposoby. Więcej informacji na ten temat: http://fundacja.lexnostra.pl/pomoz-fundacji-lex-nostra/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/