Piskorski do Stonogi: DOŚĆ WYCIERANIA GĘBY PAMIĘCIĄ LEPPERA

DOŚĆ WYCIERANIA GĘBY PAMIĘCIĄ ANDRZEJA LEPPERA

http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2015/06/25/dosc-wycierania-tlustej-geby-pamiecia-andrzeja-leppera/

Kolejne rewelacje niejakiego Zbigniewa Stonogi, „uciskanego biznesmena” sądzonego onegdaj za czyny pedofilskie, zmuszają mnie do zajęcia stanowiska. Osławiony Stonoga w pogoni za sensacją zdecydował się posłużyć żyjącą w społeczeństwie wciąż pamięcią o Andrzeju Lepperze, z którym miałem zaszczyt współpracować w V kadencji Sejmu, także jako rzecznik prasowy Samoobrony, a później aż po ostatni dzień jego życia utrzymywaliśmy ze sobą częste kontakty. 5 sierpnia 2011 roku miałem się z nim zobaczyć, byłem wówczas w biurze przy Al. Jerozolimskich 30. Niestety nie zdążyłem. Śmierć Andrzeja Leppera słusznie wywołuje liczne kontrowersje i niedowierzania wśród Polaków z których niemal nikt nie jest w stanie uwierzyć w oficjalną wersję wydarzeń, podawaną do znudzenia od kilku lat w mediach. Nie znaczy to jednak, że wolno milczeć gdy ktoś próbuje na tej fali lansować się w mediach i przy okazji tak naprawdę opluwać pamięć Andrzeja Leppera.

Z całą stanowczością mogę zaprzeczyć jakoby Zbigniew Stonoga był w otoczeniu najbliższych współpracowników Andrzeja Leppera. Sam Lepper miał go za oszusta i hochsztaplera. W biurze Samoobrony nie widywał go nikt, a uporczywe przechwalanie się odbyciem spotkania z Przewodniczącym Samoobrony (które zresztą Pan Stonoga bez wiedzy zainteresowanego nagrywał!) jest prostacką manipulacją. Nie jest bowiem tajemnicą, że Andrzej Lepper spotykał się każdego dnia z wieloma ludźmi, aż po ostatni dzień swojego życia wierzył bowiem, że nie skończyła się nasza polityczna droga. Wszyscy, ludzie Samoobrony, wierzyliśmy, że razem się podniesiemy i dokończymy wspólne dzieło. Teoria o tym jakoby Andrzej Lepper cokolwiek przekazywał Zbigniewowi Stonodze brzmi w tym kontekście jak żart.

Podobnie rzecz się ma z „chęcią odbycia spotkania z Jarosławem Kaczyńskim”. Stonoga rozwinął tu „koncepcję” opracowaną kilka dni po śmierci Andrzeja Leppera przez redaktora Gazety Polskiej, Tomasza Sakiewicza, również próbującego na śmierci politycznego przeciwnika zbić kapitał. Jego rewelacje dość szybko okazały się bujdą, ale po paru latach powrócił do nich i idiotycznie rozwinął właśnie owy biznesmen. Każdy kto znał choć trochę Andrzeja Leppera doskonale wiedział o jego stosunku do tego co wyrządzili mu panowie Kaczyński i Ziobro, podłej prowokacji mającej zrobić z niego łapownika.

Nie mam też pojęcia co spotkało pana Stonogę na Białorusi, ale jego usilne przedstawianie władz tego państwa w roli „winnych” również budzi moje podejrzenia. W dokumencie TVP na temat śmierci Leppera pan Stonoga opowiadał niestworzone bajki jakoby białoruskie służby maczały palce w tym morderstwie. Teraz podobno dysponowały one nagraniem ze… Smoleńska, które… Prezydent Łukaszenka miał przekazać Lepperowi, a ten… powiedzieć o tym Stonodze. Andrzej Lepper był bodaj najbardziej cenionym polskim politykiem na Białorusi, wielokrotnie występował w obronie władz tego państwa przed oszczerstwami produkowanymi na zamówienie Waszyngtonu i ochoczo powtarzanymi przez nasze pseudoelity. Do końca jego życia byłem zresztą odpowiedzialny za kontakty Andrzeja Leppera na wschodzie. Przypomnijmy też panu Stonodze, że Smoleńsk leży w Federacji Rosyjskiej, a nie Republice Białorusi.

Megalomania pana Stonogi i rozpaczliwa chęć zaistnienia w mediach to nie moja sprawa, nie będę jednak stać spokojnie z boku gdy ktoś wyciera swoją gębę plując na pamięć człowieka, któremu wiele w swoim życiu zawdzięczam, a który był dla mnie i dla wielu ludzi w tym kraju drogowskazem jak postępować. Jednym z celów jakie stawia sobie ZMIANA jest dotarcie do prawdy o śmierci Andrzeja Leppera. I ten cel prędzej czy później zrealizujemy. Bez cmentarnych hien.

41 Komentarze

 1. Zawsze z zainteresowaniem czytam Pana komentarze i, z reguly, zgadzam sie z Pana opinia. Jest Pan jednym z niewielu „glosow rozsadku” w tym, podporzadkowanym amerykanskiej ideologii i polityce, kraju. Szkoda, ze Polacy juz sa „uformatowani” jedynie sluszna, popisowska propaganda, ktora szkodzi krajowi i, niestety, wprowadza Polske na niebezpieczna sciezke.

 2. a może Stonoga był w otoczeniu Leppera tylko Pan o tym nie wiesz
  mając tyle nóg (czyt. kasy) ten gość jest w stanie dotrzeć wszędzie

 3. Pan Premier Andrzej
  Lepper został w bestialski sposób zamordowany przez ułomne , ubezwłasnowolnione , nieudacznne życiowo męskie prostytutki nie majace pojęcia o życiu i świecie , bez godności oraz honoru z polskich służb specjalnej troski tylko dla tego , że jako wielki polski patriota oraz wybitny mąż stanu , któremu na sercu leżało dobro Polski oraz Polaków ujawnił polskiej opinii publicznej , polskim obywatelom dramatyczną oraz szokujacą prawdę – to że w ośrodku szkolenia polskiego wywiadu na mazurach w miejscowości Kiejkuty były za pozwoleniem władz polskich stworzone polskie obozy koncentracyjne w których bezwzględni kaci oraz mordercy bez sumienia z groteskowego , niewypłacalnego , benkrutującego oraz bandyckiego usa będącego żródłem całego zła na świecie oraz przyczyną wszystkich wojen mordowali w sposób bezwzgledny , sadystyczny oraz bestialski całkiem niewinnych ludzi złapanych w łapankach w wioskach Iraku czy Afganistanu ! Kaci z CIA umyli rece ale bandyci z polskich służb specjalnej troski oraz ich rodziny do trzeciego pokolenia wstecz zapłacą za te okrutne zbrodnie straszliwą cenę!!!…znacznie szybciej niż się to tym ułomnym , niewykształconym , nieinteligentnym naiwniakom wydaje ….

  • To ze zostal zamordowany przez Mosad, ktory juz legalnie dziala w Polsce, nie ulega watpliwosci.Nie ulega tez watpliwosci ze takich syjonistow jak ty, wrogow ludzkosci nalezaloby wyslac natychmist pod mur ryku,gdzie nalezaloby odbyc akt pederastyczny,po uprzednim obrzezaniu.

 4. Nikt nie zamordował Leppera. Nonsens. Spiskowa teoria dziejów lansowana przez ludzi pokroju Stonogi wpisuje się w naszą, polską, wielowiekową tradycję. Zawsze szukało się albo Żyda, który był sprawcą naszych nieszczęść albo cygana. Im bardziej nieprawdopodobna historia tym łatwiej kołtuńskie bractwo ją łykało tworząc po drodze nowe teorie-klony. Lepper prawdopodobnie nie zniósł ciężaru odpowiedzialności i nagonki ze strony swego byłego koalicjanta. Tak czasami bywa nawet z najmocniejszymi psychicznie ludźmi. Widocznie ciśnienie było zbyt duże. Lepper nie był żadnym zagrożeniem ani dla rządu Kaczyńskiego ani dla PO ani dla SLD czy PSL. Wypadł z zakrętu albowiem polityczny wiraż była za ostry a wizja kryminału i ostracyzmu go przerastała.
  Co do Stonogi. To totalny pajac i typowy, bezczelny hochsztapler mający w sobie nieposkromioną żądzę władzy czyli nikt. Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność poznać pewnego człowieka w Zakopanem któremu wydawało się że samo jego istnienie może przyczynić się do tego iż Giewont rozleci się w kawałki ze strachu. Chciał zaistnieć i w najbardziej idiotyczny sposób sam siebie lansował opowiadając naokoło o bliżej niesprecyzowanych kontaktach z ludźmi pewnych służb. Wyobraźnię miał nieograniczoną a fantazjował z takim zacięciem, że sam w te swoje brednie wierzył bezgranicznie. Nie rozróżniał prawdy od kłamstwa. Żył jak w malignie tworząc na poczekaniu mit o swojej wielkości tudzież tajemnej wiedzy wiedzy o różnych osobach z kręgu biznesu i władzy. Taki matrix dla ubogich umysłem i duchem. Stonoga jest taki sam. Lustrzane odbicie tego człowieka, który w końcu musiał opuścić Zakopane albowiem granice śmieszności zostały już przez niego przekroczone wielokrotnie. Stonoga prawdopodobnie buduje swoją partię zrzeszającą ludzi o takim samym poziomie skretynienia, więc czekają na nas ciekawe czasy. Nie ma kim się przejmować. Należy spuścić wodę, jak w sedesie.

  • może z tego p.Sto.. pajac i hochsztapler , ale opublikował wtrząsające politycznie materiały, które prawdopodobnie przybliżą PiS do władzy. Czy o to chodziło ?

   • Prawdopodobnie właśnie o to chodziło choć……… nie jestem tego pewien na 100% Ten człowiek nie ma sprecyzowanych poglądów politycznych. Dla niego nie jest ważne kto i co ważne, że on jest na fali. Konfabuluje i zmyśla na poczekaniu. Niewątpliwie coś z tego chce mieć ale jak powiadam to wyjątkowo szkodliwy hochsztapler i totalny kołtun. Jakikolwiek program czy też idea jest mu obca tak jak jakakolwiek partia.
    Swego czasu był taki fantasta-Rudolf Skowroński- który z rewelacjami na temat produkowanego przez talibów wąglika w Klewkach zapędził się aż do ambasady USA. Cierpliwie wysłuchali, podziękowali i zakazali na przyszłość wstępu na ich teren. Z idiotą nie chcieli mieć nic do czynienia. Wystarczy trochę pomyśleć. Gdyby taka rzecz rzeczywiście miała miejsce, to zapewniam, że Amerykanie wiedzieli by o tym od samego początku i jakieś działania byłyby podjęte. Bez dwóch zdań. Inspektorzy ochrony środowiska, którzy pojawili się potem w Klewkach, potwierdzili pomór ale nie odnaleźli wąglika – według nich, przyczyną było skandaliczne traktowanie zwierząt przez zootechnika Gasińskiego. Jakby na to nie patrzeć kretynów ci u nas dostatek. Reasumując. Nie ma o czym gadać.

  • nie zamordowal?
   a czy wiesz, ze mial podany srodek do zwiodczenia miesni? nie? i jeszcze kilka innych szczegolow, nie podanych do publicznej wiadomosci

  • Wadwicz,głupiś.Tylko nie wiem czy z urodzenia,czy naiwnie myślisz ,że ktoś w to uwierzy.Poczytaj o „skolinie”(jak działa),którą wykryto podczas sekcji Leppera,potem się wypowiadaj.

  • Rozumiem. Na świecie nie ma spisków, wszystko dzieje się spontanicznie, jest proste i swojskie. W „tak pięknych okolicznościach przyrody” należy przyjąć, że mafię wymyślił Mario Puzo, gry wywiadów scenarzysta „Stawki większej niż życie a rosyjska ruletkę autor „Łowcy jeleni”. Ponadto Indira Gandhi zgineęła spadając z roweru, Anwar Sadat niechcący sam postrzelił się na polowaniu, Juliusz Cezar popełnił seppuku na schodach senatu a Brutus był tylko jego pomocnikiem.
   Gratuluje naiwności a może głupoty.

   Khand El Abr

   • Są spiski i morderstwa wykonywane na zlecenie przez tajne stowarzyszenia lub spec służby. W tym jednak przypadku morderstwa nie było i nie ma o czym mówić.

 5. Niemoge patrzec na tego frajera stonoge,poprostu czysty blazen plugawy cham dosyc dal do wiwatu na facebook przed wyborami prezydenta,dziwic sie nalezy dlaczego ludzie wierzyli temu debilowi,chociaz pozniej duzo znich zmienilo zdanie na temat tej swini i teraz dalej probuje sie okazywac w perfidny sposob,stonoga ty smieciu zamilcz.

 6. kto zamordował Andrzeja Leppera? Żądam odtajniena Archiwów ABW i CIA w tej sprawie..A morderców jak kiedyś „tych od Popiułuszki”,trzeba postawić pod sąd i surowo ukarać.Dość bestialskich mordów politycznych w Polsce…Ciekawe czemu te zbrodniarze nie potrafili walczyć z Hitlerem,za to pięknie katowali w Berezie Kartuskiej,i teraz..Lepper,Blida,Sekuła,Dębski,Ratajczyk,Petelicki..listę można by kontynuować bez końca.Jakim prawem morduje się niepoprawnych politycznie,jakim prawem czarni chłopcy z Harlemu będą okupować Polskę i bzykać słowiańskie,polskie dziewczyny?

  • „ci od Popiełuszko” mają się świetnie, to co publicznie podano do wiadomości nijak ma się z prawdą. A ci którzy zostali skazani za to, byli po prostu pionkami.

 7. Panie Mateuszu.Jako przyszły członek Pana ZMIANY,wzywam Pana do przeprowadzenia akcji bojkotu mediów publicznych(tak jak oni bojkotują ZMIANĘ).Leitmotywem tej akcji niech będzie stanowisko obecnego Papieża Franciszka 1.Otóż przysiągł on 25 lat temu Matce Bożej (jak oświadczył) ,że nie będzie oglądał,słuchał ani czytał maSSmediów,gdyż MEDIA KŁAMNĄ I MANIPULUJĄ.Pragnę przypomnieć,że według dogmatu wiary katolickiej PAPIEŻ JEST NIEOMYLNY.Kwestionowanie nieomylności Papieża powoduje ekskomunikę (klątwę)parafianina.Katolicy polscy wobec tego MAJĄ OBOWIĄZEK NIE KORZYSTAĆ Z TVP,RADIA ITD.Dla wyjaśnienia-Papież złożył swoje oświadczenie o łgarstwie mediów,udzielając(pierwszy raz od 25 lat) wywiadu argentyńskiej gazecie rządowej parę tygodni temu.Słowa Papieża powinna wykorzystać ZMIANA do bojkotu odwetowego wobec polskich mediów(90 %Polaków to katolicy-będzie więc łatwo)

  • Skoro ma Pan tak drastycznie negatywny stosunek do Zbigniewa Stonogi to proszę iść na jego konferencję i otwarcie powiedzieć przed kamerami swoje zarzuty aby oskarżony mógł na nie odpowiedzieć a nie robić tylko czarny PR czy hejt w internecie.
   Z tego co widzę p. Stonoga wyjaśnia każde poważne zarzuty pod jego adresem.

 8. Prawdą jest że Lepper wyróżniał się na tle reszty branży zawracania dupy społeczeństwu. Ale tak jak z Milerem, tak i z Leperem korzyści dla społeczeństwa nie wiele. Świat politiki pozostaje nietknięty własnymi fanfarami o democracji gdyż ma inne zadania. Gdy mówiłem Leperowi o potrzebie otwartości i masowości, usłyszałem że to nie ilość się liczy tylko jakość. Tylko powołać komisję jakości. Jak życie demonstruje, liderom łatwo się windować kosztem własnej partii i społeczeństwa.

 9. Pan Mateusz ma racje….i wie co mowi.
  Pozwolcie mi przesluchac najblizszych wspolpracownikow sw, p Andrzeja Leppera… gwarantuje wam, ze za 45 min bedzie winny, I wszystkie detale thj zbrodni ujawnione,.

 10. Mam prawo wierzyć Panu jak Stonodze. Jelsi Pan twierdzi ze Stonoga kłamie to ja też mogę powiedziec że Pan teraz kłamie bo może Panu zapłacono, może Pana zastraszono… Różne moga być powody wypowiedzi i sądy jakie Pan tu reprezentuje. Ja myślę ze wywiad , ostatni wywiad Leppera, nie był sprokurowany i on coś mówi, on zaprzecza Pana teorii przedstawionej w ataku na Stonogę.
  Może dałbym Panu część racji ale jak Pan posługuje się mafijnym oskarżeniem Stonogi że on jest pedofilem to ja w tym momencie jestem pewien że ten wpis to realizacja zlecenia Rudej mafii.
  Swoją drogą, nidy nie popierałem „gumnioków” na salonach ale i też „gumnioki” same nie wlazły na salony.
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/ostatni-wywiad-leppera-panie-pana-wykoncza-nagranie-tylko-na-se-pl_201740.html

 11. Ten lepper byl tak glupi jak ten jego „rzecznik”… bDla mnie lepper byl tylko takim malxym watazka i cwaniakiem, niczym wiecj, wiec panie rzeczniku nie bij pan teraz piany….

 12. Przecież miał sporo długów, i się powiesił przecież to jest proste jak drut, ale ta ciemnota z Samoobrony nie może tego zrozumieć.

 13. Pomijając przeszłość pana Stonogi i jego niecenzuralny język , to zastanawia mnie jedno: skąd taka nienawiść do tego człowieka? Czy aby nie dlatego że rozgrzebał na nowo coś co władza uważała już za sprawę zamkniętą i wyciszoną?Kim są ludzie którzy przy ośmiorniczkach i kawiorze używając niecenzuralnych słów załatwiają różne podejrzane interesy?Czy aby nie pomyliły się im role?Guzik mnie interesuje kim jest Stonoga i jakiego języka używa.Ważne jest to że dzięki niemu PO trafi na śmietnik historii wraz z tą całą zakłamaną elytą która go popiera.

 14. Lepper byl takim chlopkiem roztropkiem. Duzo krzyczal na poczatku a potem go wessalo i myslal, ze jest kims. Jak dostal kopa to nie mogl sie pozbierac, nie mogl pojac, ze ludzie nie chca glosowac na buraka.

 15. Jak „KTOŚ” zaczyna artykuł od tego że „Ktoś był sądzony” i ma to sugerować że był skazany,że był winny…. „POlska to taki kraj”w którym każdy pomówiony możne być o wszystko ,trzymany w areszcie jak długo się podoba prokuraturze lub zaprzyjaźnionemu sędziemu. Byle śmieć za kasę zeznający przeciwko pozwanemu może posadzić niewinnego na całe lata do więzienia. Czy prokurator lub sędzia traci stanowisko za za brak należytej staranności…. NIE !!! Wszyscy ukryci za mamiącym maluczkich szyldem „SPRAWIEDLIWOŚCI”. Ale jakoś dziwnie sąd ocenia sprawy według …PRZEPISÓW !!! to że często zbyt dowolnie to inna sprawa.

 16. Wypadek śmigłowca KASA – SMOLEŃSK – GEN.PYTLICKI – LEPPER MAŁO DEBILE. WAKE UP. OBUDZIŁ SIĘ DUCH I WYSTARCZY TEGO TO KONIEC PO.

  • przecież nie ma cenzury o przepraszam to teraz nazywa se MODERACJA – CENZOR zresztą jak zwał tak zwał na jedno wychodzi

  • Zamordowali mojego premiera!!! Kto zamordował mojego premiera??? Twój tekst jest świetny,lecz Lepper się nie powiesił,a został uduszony..to wykazała sekcja zwłok..a powieszenie zainscenizowano..ciekawe czemu „polskie”gadzinówki tak bestialsko o tym milczą?To przypomina mi milczenie gadzinówek o Wołyniu,a wściekłe szczekanie gadzinówek o Katyniu..chociaż na Wołyniu ZARŻNIĘTO Z ZIMNĄ KRWIĄ 10 razy więcej Polaków niż ZASTRZELONO HUMANITARNIE(strzał w głowę jest najlepszą śmiercią…tak często robili i robią samobójcy żołnierze i samobójcy myśliwi-bo tak się umiera najhumanitarniej)W KATYNIU..To kolejny dowód(patrz wyżej),że Papież Franciszek 1 ma rację…ŻĄDAM OD KATOLIKÓW WIARY KATOLICKIEJ I bojkotu”polskich”mediów..

 17. Jest taka sztuka teatralna pt „Bigda idzie” Główną rolę gra Janusz Gajos. Dla wszystkich malkontentów i badaczy mocy tajemnej oraz spisków wszelakich godna polecenia.

 18. Stonoga jest nowym wcieleniem Korwina Mike, lecz z lepszym makaronem na uszy biediocie o czym swiadczą jego obrońcy ze zgliszcz społecznych.

 19. Precz z zakłamanymi,szczującymi, i parszywymi”polskimi”mediami.Bójcie się Boga,katolicy jeśli nie posłuchacie katolickiego papieża..ON JEST NIEOMYLNY…I tu ja się zgadzam,….z Papieżem oczywiście,bo herezje i orgie kłamstwa w polskich mediach są gorsze niż za Ribentropa i Stalina razem wziętych…To wręcz bestialstwo łgarstwa,to co słuchamy,czytamy i oglądamy w opiniotwórczych michnikupach…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/