Rodak znów zerżnął z pracy Szuberta

From: Andrzej Szubert
Date: July 4, 2015 2:55:06 PM PDT (CA)
To: Edward Maciejczyk
Cc: ===
Subject: Re: Fw: Oświadczenie Zarządu Głównego LOS w sprawie dekomunizacji przestrzeni publicznej

Jeszcze słówko odnoście mojej publicystyki czyli “majtek od kurwy”…

Znalazłem na stronie “Racja Słowiańska” wklejony w krótkim tekście filmik z obchodów “Dnia pamięci ofiar KK” w Krakowie (pierwszy filmik na górze:

http://racjapolskiejlewicy.pl/poradniki/racja-tv

Znam tę stronę, ponieważ przedrukowała kilka moich tekstów – jak choćby ten:
http://racjapolskiejlewicy.pl/biblia-ksiega-zbrodni-2/7159

Gdy oglądałem ten filmik nagle od minuty 10:25 tekst wystąpienia kolejnego prelegenta natychmiast rozpoznałem – prelegent dokonał ewidentnego plagiatu i odczytał z małymi zmianami jako swój mój tekst:
Ej Ty Ziemio Słowiańska… Ziemio Polska…

Wystarczy włączyć wystąpienie od tej minuty i porównać go z moim tekstem aby nie mieć wątpliwości.

Nawet nie mam do tego prelegenta specjalnych pretensji o przywłaszczenie mojego tekstu. Nie pierwszyzna to zresztą, że ludzie podszywają się pod moją pracę. Taki np. Wrzodak też to zrobił. Nie chodzi mi o sławą czy popularność. Niech to co piszę rozchodzi się nie tylko w sieci, ale i w realu – na krakowskim rynku, pod żydłackim “kościołem mariackim”.

Jak widać moje “majtki od kurwy” jednak są czytane i propagowane dalej. Czyli nie pisałem po próżnicy.

as

2015-07-04 21:10 GMT+02:00 Andrzej Szubert:
Po kolei…

Oficjalnie Putin popiera cerkiew – ale nie robi tego za darmo. Ona wspiera Putina – co jest mu politycznie potrzebne.
Nie znamy rzeczywistego stosunku Putina do prawosławia. Nie przypuszczam jednak, aby prywatnie nazywał je azjatycką sektą wytrzepaną z kutasa a publicznie je wspierał, bo ośmieszyłby się w oczach najbliższego otoczenia. Chodzi o to, aby być wiarygodnym. A dla mnie nie jest wiarygodny ktoś, kto prywatnie pluje na żydo-katolicyzm, a na antenie wciska się mu w tyłek. Nie chodzi o taktykę czy strategię a po prostu o wiarygodność. Ponadto nikt z nas nie jest Putinem, nie ma odpowiedzialności za wielki kraj i szukanie analogii pomiędzy nami a Putinem to przeogroma przesada.

“Azjatycki szczur” niestety też kalkuluje. Inaczej nie byłby w stanie zniewolić USraele i jewrounii.

Nigdy nikogo nie “kopię”. Po prostu piszę co myślę. Jeśli kogoś krytykuję to nigdy nie po to, aby go “skopać” i nigdy nie bezpodstawnie. Groteskowe jest dla mnie prezentowanie się prywatnie jako wściekły wróg żydo-katolicyzmu i kokietowanie go publicznie w radiu Chicago.

Nie mam w moim najbliższym środowisku oszołomów (nie tylko żydowskiego ale i polskiego pochodzenia) – odpędzam się od oszołomstwa od zawsze. W mojej publicystyce od lat demaskowałem właśnie oszołomstwo – polityczne, religijne, kulturowe i społeczne.

Nie zależy mi na tym, czy mnie Pan “lubi i toleruje”. Nie jestem człowiekiem łasym na cudze uznanie. Oceny mędrca nie lękam się, ocenę reszty mam w nosie.

Być może i moja wiedza jest potrzebna Polakom jak kurwie majtki, ale to Pan sam wielokrotnie zapraszał mnie do prowadzenia wątku słowiańskiego na swoim forum. Po co Panu były te “majtki od kurwy”?
http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=37&t=624

I po co dzwonił Pan do mnie i chciał wywiad o Jarych Godach?

Z wielu komentarzy na moim blogu jak i z prywatnej korenspondencji wiem, że co najmniej kilkaset osób wyrwałem z jarzma jahwizmu. Może to i niewiele – ale czy Pan może się czymś podobnym pochwalić? Czy Pańskie audycje rozbudziły wśród kilkuset ludzi świadomość i tożsamość słowiańską?

Putinowi przyglądam się. Ale nie przyrównuję się do niego. Bo to byłoby groteskowe.

Niestety nadal zbyt wielu młodych Polaków jest w mackach żydowskiej sekty. Wystarczy popatrzeć na tzw. “ruch narodowy” rozpoczynający ich “marsze niepodległości” od guseł zwanych “mszą świątą” czy na “patriotycznych” kibiców urządzających pielgrzymki na “jasną górę”.

Nie walę ponadto “po ryju”, nie jestem “politykiem spod budki z piwem”. W ogóle nie jestem politykiem a publicystą i to jest ogromna różnica. Polityk musi brać pod uwagę uwarunkowania, na przykład duże wpływy cerkwi w Rosji. Publicysta może i powinien pisać uczciwie i obiektywnie o wszystkim. A poza tym to pańskie słownictwo w prywatnych mailach przypomina żargon “polityków spod budki z piwem”. Ja nawet demaskując żydo-katolicyzm staram się zachować kulturę słowa. Nie używam knajackiego żargonu. Ani słownictwa “spod budki z piwem”…

Parchatą zarazę trudno jest wyplenić – to fakt. Ja przynajmniej jej nie wspieram. A radio Chicago jest jej bastionem. I Pan ten żydowski bastion uwiarygadnia i z nim kolaboruje.

Dla mnie ocenzurowanie moich wypowiedzi nie jest banałem. Nie był to “bełkot” a jak najbardziej uzasadniona krytyka żydo-katolicyzmu. Tyle że Pan trząsł portkami ze strachu, aby nie stracić dwugodzinnego okienka i dlatego mnie ocenzurował.
Bądźmy poważni. Bał się Pan ewentualnych skutków wyemitowania ostrej krytyki katolicyzmu (utrata “okienka” w radiu) i dlatego zabawił się Pan w cenzora. A teraz odwraca kota ogonem. Czy tak postępuje Słowianin?

Powtarzam – poważny Słowianin, nie będąc politykiem skazanaym na współpracę z cerkwią nie musi być kameleonem prywatnie wyszydzającym żydo-katolicyzm a publicznie z nim kolaborującym.

Gdyby puścił Pan w całości wywiad – byłby Pan wiarygodny. Tyle, że straciłby prawdopodobnie okienko w radiu Chicago. Na to zabrakło Panu odwagi.

Słowiańskości nie muszę się już uczyć. Nawet na przesłuchaniu przez policję niemiecką na wniosek prokuratury wrocławskiej byłem sobą. Bez względu na konsekwencje.
Ślectfo ślężańsko-sulistrowickie – parodia „prawa”…

To Pan powinien nauczyć się być Słowianinem w życiu prywatnym i na antenia radia. A nie jak dotychczas – tu jest Pan wrogiem żydo-katolicyzmu, a tam jego sojusznikiem. Czy nie zauważa Pan, że jest to mocno groteskowe?

as

2015-07-04 18:15 GMT+02:00 Edward Maciejczyk:
Zycie doroslego Slowianina polega na umiejetnym wykorzystaniu intelektu ktorym zostali obdarzeni Slowianie.
Moj Guru W. Putin stosuje strategie daleko wykraczajaca poza sposob myslenia azjatyckich koczownikow ( szcurow )  i manewruje swiatem jak szachista , kilka ruchow do przodu ( trucizna z opuznionym dzialaniem) .
Jak trzeba to zawiesza na szyi zydowskie narzedzie zbrodni ( krzyz) a jak wymaga tego Slowianska, Rosyjska Racja Stanu to dla uspienia zydowskiej zarazy odpala menore ale wszystko co robi sklada sie na strategie wyzszej Cywilizacji czyli Cywilizacji Slowian.
Przychodzi odpowiedni moment to leje po parchatych ryjach az iskry leca i pacyfikuje parchate scierwo dla dobra wlasnej Ojczyzny Rosji.
Szczur azjatycki ( Zyd ) nie kalkuluje  ( nie mysli abstrakcyjnie) bo nie posiada Duszy tylko szczurzy instynkt bydlaka ktory konczy sie zawsze w holokaustem piecu.
Pan kopie wszystkich czesto bez powodu i rezultaty sa groteskowe bo tylko kilka popierdujacych oszolomow sie z Panem identyfikuje dla odwrocenia uwagi od zydowskiego pochodzenia.
Osobiscie Pana lubie i toleruje bo jest Pan ciekawym przykladem na zamkniecie jednej z ramek socjologicznych bo dysponuje Pan ponadczasowa wiedza ktora tak na powaznie jest dzisiaj Polakom potrzebna jak kurwie majtki bo stare pojeby kleczace pod krzyzem zdychaja w drodze do lucyfera jahwe a mlodzi Polacy maja w dupie sekty i zydowska zaraze.
Prosze przygladac sie Putinowi i Geniuszowi Slowianskiego Ducha a zrozumie Pan ze walenie po ryju jest domena “politykow” spod budki z piwem.
Czlowiek myslacy logicznie wykorzystuje wszystkie atrybuty otrzymane od Peruna do spacyfikowania i zneutralizowania parchatej zarazy.
Czasem podnieca sie Pan jak zyd gazem epizodami ktore sa tak banalne ze az nie godne Slowianina np. widzi Pan ze wycialem bezwartosciowy belkot a nie widzi tego ze wpuscilem na antene panska wypowiedz na temat Jarych Godzow.
Zapewniam Pana ze gdybym wpuscil na antene panska cala wypowiedz to oboje bysmy wyszli na imbecyli.
Ciagle Pana lubie i jak Pan wie jest Pan jednym z dwoch osob ktore moga pisac na forum www.suwerennosc.com
Powinien sie Pan przygladac Slowianom to sie Pan czegos wiecej nauczy.
Pozdrawiam Slowian i pojebow tez bo tego wymaga taktyka na forum ludzi specjalnej troski.
e.
Ps Moj adres poczty elektronicznej jest pozbawiony hasla bo ktos juz dawno sie tam wlamal ( jeden z moich pracownikow).
Czasem pisza tu oszolomy ale mnie moze Pan bez problemu rozpoznac po stylu pisania.
Niestety nic nie moge z tym adresem zrobic bo ktos zmienil haslo a zmienne  IP pokazuje bledna lokalizacje.
Zagladam tu bo wiele osob uzywa tego email mimo ze ja prywatnie mam inny adres 👼
.

W dniu 4 lipca 2015 02:36 użytkownik Andrzej Szubert:
Panie Edwardzie

Proszę wykazać, gdzie jestem “daleko od prawdy”?
Akurat tym razem nie wspomniałem nic o żydo-chrześcijaństwie, choć od lat tępię i demaskuję to żydowskie oszustwo. Oświadczenie LOS nic nie wspominało o żydokatolicyzmie. Dlatego i ja ten wątek pominąłem.

Na sercu leży mi inna sprawa…

Cieszyłoby mnie, gdyby Pan równie zdecydowanie tępił tę “azjatycką sektę wytrzepaną z kutasa” nie tylko prywatnie w mailach, ale i publicznie – choćby w radiu Chicago. Które jest obrzydliwą tubą propagandową tej żydogennej “azjatyckiej sekty” i “pedałów w czarnych sukienkach”. A tymczasem kilka miesięcy temu wyciął Pan z naszej wyemitowanej w radiu Chicago rozmowy o Jarych Godach wszystkie moje krytyczne uwagi pod adresem tej “azjatyckiej sekty”. Poważny, tępiący “azjatycką sektę wytrzepaną z kutasa” człowiek tak nie robi.

Bądźmy sobą prywatnie i publicznie. Bo inaczej jakoś dziwnie nie pasują u Pana do siebie i są sprzeczne ze sobą myśli i postawy przekazywane prywatnie w mailach i publicznie w radiu.

as

2015-07-02 8:52 GMT+02:00 Edward Maciejczyk:
Panowie jestescie daleko od prawdy.
Wystarczy jedno zdanie.
“Sekty azjatyckie wytrzepane z zydowskich kutasow , jak rak od setek lat zjadaja Polske.”
Ostatecznie Zyd JP2 pokierowal owieczki prosto w przepasc przy pomocy Bolka Pojeba i syjonistow ..
Potrzeba kilku pokolen zeby Polacy staneli na wlasnych nogach , ale niestety wiekszosc woli pelzac na kolanach za Zydami.
Recepty na to nie znajdziecie bo jak swina zre ziemniaki to nie wolno jej karmic rodzynkami, a czlowiek pozbawiony wolnego Ducha jest podobny do swini.
Dlatego Zydzi nazywaja wierzacych Polakow “gojami” co oznacza bydlo z ludzkim pyskiem .
Pedaly w czarnych sukienkach znaja ta prawde i pilnuja zeby nikt nie zdejmowal Polakow z azjatyckiego krzyza.
Na kolanach nikt daleko nie zajdzie.

W dniu 1 lipca 2015 22:27 użytkownik Andrzej Szubert:
Panie Zdzisławie

Majątek narodowy rozgrabiony po 1989 roku wybudowany został w okresie PRL za rządów władzy zwanej pogardliwie komuną czy komuchami. To jest fakt.
Byłe państwa kolonialne same są obecnie koloniami żydo-globalizmu. Wszystkie one są podobnie rozgrabione, niewypłacalnie zadłużone i zniewolone jak Polska. Jewrounia to twór żydo-banksterski. I narzędzie do zniewolenia i rozgrabienia Europy. Oraz do podboju dla żydo-banksterów pod wodzą USraela (folwarku żydo-banksterów) w ramach bandyckiego NATO całego świata.
Niemcy są podobnie jak Polska pod żydowską okupacją. Są podobnie rozgrabiane i okradane jak Polska. Tyle, że “startując” z wyższego poziomu nadal są jeszcze “bogatsze” niż Polska. Ale i tutaj narasta margines nędzy. Jeszcze kilka, góra kilkanaście lat i  będzie tutaj tylko garstka miliarderów i dziesiątki milionów biedoty harującej za michę żarcia.
W Niemczech od 25 lat trwa zmasowana prywatyzacja. Sprywatyzowano energetykę, pocztę, telekomunikację, koleje, przedsiębiorstwa komunalne, szpitale. Obecnie prywatyzuje się pozostające jeszcze w rękach państwa lasy (duża część już jest prywatna), zaopatrzenie w wodę, komunikację miejską. Z roku na rok rośnie liczba pracujących za głodowe pensje i mieszkańców pozbawionych wszelkich oszczędności. Prędzej czy później bieda w Niemczech dogoni poziom w Grecji czy Polsce. Jest to nieuniknione zjawisko “naczyń połączonych”.

Domniemana dominacja Niemiec w jewrounii jest pozorna. Niemcy są tak samo pod okupacją żydowską jak Polska. Choć oczywiście żydowskiej agenturze rządzącej Niemcami celowo przypisano wiodącą rolę w jewrounii. Nie tylko z powodu potencjału gospodarczego czy liczby ludności. Niemcy mają wobec żydostwa kompleks winy (“holokaust”). Dlatego cicho siedzą. Ponadto wychowywani od dawna w pruskim “ordnungu” najlepiej nadają się do narzucania jewrounii dyktatu żydobanksterów.

as

2015-07-01 15:35 GMT+02:00 Zdzisław Jankowski:
Panie Andrzeju powiem tak w skrócie!  Po świadomym doprowadzeniu do upadku gospodarki narodowej, nie była to żadna komunistyczna. Naród nasz został zaatakowany przez międzynarodowy układ sił ekonomiczno polityczny dążący do panowanie nad światem. Jesteśmy rozbrajani moralnie, politycznie, ekonomicznie i militarnie. Polskę się traktuję jak łup wojenny. Unia to byłe państwa kolonialne, to jest współczesny ciąg porozbiorowy, nowa targowica, w której prym wiodą Niemcy i Żydzi  Nie będę się wywodził dalej. Dlatego podzielam Pana pogląd. Przesyłam mój biuletyn, który ma różny charakter.
Pozdrawiam
Zdzisław Jankowski

W dniu 2015-07-01 o 10:00, Andrzej Dziąba pisze:
kasy dorobić.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/