Polactfo zafiksowało się na żydziorach, zapomina o szabas gojach

PB: Nie znam detalicznie spraw opieki ani “opieki” społecznej w Polin, ale zgadzam sie ogólnie z Krzysztofem K:

Polactfo zafiksowało się na żydziorach, szeregowych Żydach (tak samo manipulowanych jak goje), a nawet na Polakach łaskawie ożydzonych tak jak Bein i Szubert przez pojebów, katolaków, żydłackie agenciury i użytecznych duraków. Fiksacja wymazuje z mózgu świadomość o naszych własnych, rodzimych, słowiańskich, katolickich szabas gojach i użytecznych idiotach (takich jak [email protected]), którzy umożliwiają istnienie i funkcjonowanie miłego srulom systemu okupacji, wyzysku i spodlenia gojów w Polin.

Np. z najnowszego wora pn. “ruch Kukiza”:

Anatomia zniewolenia Polin: Mosze Kukiz czyli kto płaci jego rachunki

[dyskusja] Szabas goj chce pouczać „O wyższości JOW nad obecną, ‘najgłupszą na świecie’ ordynacją wyborczą”

Od początku istnienia mego bloga, czytelnicy najczęściej klikają teksty o żydziorach. Może dlatego, że poza paroma pracami od Szuberta i Beina o skundlonych polskich szabas gojach, artykułów na ten doniosły dla wyzwolenia Polaków temat jest jak na lekarstwo. Ww. tekst o szabas gojnej ferajnie “Kukiza” od razu wylądował wśród najpopularniejszych.
Tak jest na rękę okupantom i władcom Polin — globalnym żydziorom, żydobanksterii i srulowym instytucjom jak żydo-suszpy i żydościerwomedia: brudną robotę wykonują szabas goje, śmietankę zbierają uny. Przy tym srule mogą w każdej chwili znaleźć dowód i wrzasnąć na cały świat: Aj waj! Polacy to antysemici! A dla “polepszenia” doli polactfu, okresowo wymieniają popisdzielsko jeden zespół szabas gojów na drugi, w koło macieju, wzbudzając wycie z zachwytu u polactfa, zwłaszca katolactfa, kiedy do waadzy dorwie się “katolik” jak krypto-srul Kalksztajn czy namaszczony przez niego Duda.

Najpopularniejsze wpisy
Nowotwór to grzyb… uleczalny
Lista 1706 Agentów SB na stanowiskach publicznych
Lista żydów w zniewalanej Polsce
Srule chcą zatruć Polakom wodę
Anatomia zniewolenia Polin: Mosze Kukiz czyli kto płaci jego rachunki
Kolejka ogrodowa [uaktualnienia]
UKRYTE TERAPIE – Jerzy ZIĘBA
Zdjęcia ze Smoleńska 1
Dana Alvi: Oddaliście Polskę Żydom!!!
SKĄD BANKI BIORĄ PIENIĄDZE NA UDZIELANIE KREDYTÓW

pozdravP

…………………………….

On 6-Jul-15, at 1:45 AM, Krzysztof K wrote:

Nie chcem , ale muszem ( jak powiedział kiedyś pewien klasyk ) posłużyć się męskim językiem , za co przepraszam tych nadwrażliwych .
CO WY PIERD…LICIE !!!   Gdzie macie przykłady , że w Polsce masowo odbiera się dzieci z biedy ?! Kto pisze takie brednie ?! To kompletna bzdura , która świadczy o obłędzie jej głosicieli ! Równie dobrze można napisać , że w Polsce władza  masowo rabuje portfele na ulicach miast i wsi  i , że ludność z tego powodu boi się wychodzić na ulice , barykadując  drzwi swoich domów . Co za jołop głosi takie bzdury i co za jołop w nie wierzy ?!!!
Podobnie z DPS-ami !
Domy Pomocy Społecznej świadczą opiekę  przeważnie starszym obywatelom , którzy nie są z powodu wieku i posuwającej się u wielu osób starszych demencji starczej zdolni do samodzielnej , często samotnej egzystencji . Do tego w Polsce  , tak jak i na całym świecie , mamy wraz ze stale wydłużającym się wiekiem życia ludności  w rozwiniętych krajach , masowy wzrost chorób psychicznych osób starszych , którzy bezwzględnie wymagają stałej , często kwalifikowanej opieki , a której nie są w stanie dłużej świadczyć wymordowane ich stanem , chorobą lub niesprawnością umysłową najbliżsi z ich rodzin , a którzy są prawem zobligowani do takiej opieki .
Zawiłe , wieloletnie procedury z tym związane , które muszą spełnić opiekunowie  nad najbliższymi , niesprawnymi psychicznie i fizycznie członkami swoich rodziny , powoduje wraz z pogarszaniem sie stanu zdrowia ich podopiecznych , prawdziwe spustoszenie w ich domach . Ani zostawić mieszkania z gazem , wodą , prądem , na czas pracy z niepełnosprawnym umysłowo rodzicem , ani przespać jednej nocy w mieszkanku z rodzicem , który całe noce nie śpi i krzyczy , ani dłużej znosić zabrudzonego fekaliami mieszkania , które w złośliwości starczej powoduje podopieczny . Aby przekazać go pod opiekę DPSu trzeba spełnić wiele wymogów proceduralnych , które zajmują średnio około 3 lat ! Po szczęśliwym załatwieniu niezbędnych formalności czeka się kolejne 2 lata w kolejce na miejsce w DPSie , BO MIEJSC NIE MA !!! Tak też zadręczone opieką nad najbliższym członkiem rodziny popadają w skrajny stan depresji z niemocy , nie mogąc nic wskórać na taki stan rzeczy , który w majestacie prawa Polskiego czyni z opiekuna niewolnika wariata , którym stał się ich członek rodziny .
Tak to kur…a wygląda !!!
Nie macie jołopy pojęcia , o sprawach w których zabieracie głos , napuszczając wszystkich stale na Żydów . Wczoraj w Gdańsku świeciło palące słońce , nie dało się przez tych Żydów  wyjść na dwór ! Dziś w Gdańsku leje deszcz , oczywiście przez tych Żydów , a przecież jest lipiec , mamy urlop , a tu deszcz ! W styczniu będzie ogromny , przez tych Żydów , mróz ! Nasza polska bieda jest też , przez tych Żydów ! Nawet gęgamy stale to samo o tych żydach , przez Żydów oczywiście ! Przez nich nikt z nas nie był w stanie przez dziesiątki lat wymyślić fortelu , aby wyzwolić Polski z nędzy . Grecy , Irlandczycy , Węgrzy coś zrobili , a my – Polacy , oczywiście przez tych cholernych żydów nic , nic ! Pieprzymy o Żydach i o niczym więcej , nie widząc , że za chwile kolejne wybory , które oczywiście przegramy , przez tych żydów , o których Żydzi każą nam cały czas zajmować nasze durnowate mózgi !
Hołoto , nie pisz do mnie , bo brzydzi mnie ta ciemnego ludu dyskusja ludo , a właściwie żydożerców , którym z ich poziomem inteligencji należy się , aby ktoś durniom ukradł władzę !!!

Krzysztof Kornatowicz
e-mail [email protected]
502-42-13-32

W dniu 6 lipca 2015 09:15 użytkownik Monika Stecewicz <[email protected]> napisał:
Dzien dobry !

Otrzymane informacje w ważnym polskim interesie narodowym przekazujemy dalej……
Dzisiejszy artykuł Dziennikarskiego Biura Śledczego w oryginale można przeczytać tu: http://www.infoekspres.pl/2015/07/05/domy-pomocy-spolecznej-umieszczaja-u-siebie-podstepem-podopiecznych-sady-rodzinne-zabieraja-podstepem-dzieci-rodzicom/  oraz w przesłanym załączniku PDF.

Pozdrawiam,
Monika Stecewicz

Patrioci Polscy – Prawdziwi Polacy
Organizacja Polska Państwa Podziemnego

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/