[dyskusja] Kalksztajn, wonTussku ani Duda nie pomogli Drowi Kękusiowi

Otylia Zigman: TUTAJ TRZEBA PRZYPOMNIEC ROWNIEZ O TYSIACACH NIEWINNYCH POLSKICH PRZEDSIEBIORCACH ZNISZCZONYCH PRZEZ SYSTEM III-RP w CELU OSLABIENIA NARODU POLSKIEGO NA TERENIE JEGO WLASNEJ OJCZYZNY POLSKI!!!!!

Zbigniew Kękuś: Panie Andrzeju,

Nasz, krzywdzonych przez dzicz, problem nie tylko na zaniechaniach w wypełnianiu wobec nas obowiązków przez idera PiS Jarosława Kaczyńskiego i innych jej członków, w tym obecnego prezydenta elekta obłudnika Andrzeja Dudę polega.
To nadrzędna zasada obowiązująca wśród członków tzw. klasy, elity  politycznej – jakże oni, często bezklasia, lubią tak sami o sobie mówić.
Dzisiaj przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk przez ponad dwa lata korespondował z samym sobą, żeby nie rozpoznać sprawy, którą mu zgłaszałem, nie tylko ja, ale także moja matka i moje dzieci. Pisma, które my kierowaliśmy do niego jako posła, on przesyłał sobie samemu jako premierowi, żeby nam jego podwładni z KPRM Jerzy Izdebski i Michał Holeksa mogli odpowiadać, że… Prezes Rady Ministrów nie posiada uprawnień do rozpoznania sprawy, którą my zgłaszaliśmy posiadającemu uprawnienia do jej rozpoznania … posłowi Donaldowi Tuskowi.
Ostatecznie szczęśliwie zakończywszy projekt “Naród Polski pracuje na spokojną starość Donalda Tuska” … czmychnął, jak to trafnie określiła Bożena Dykiel, czy też jak ja mówię, dał dyla.
Długa byłaby lista funkcjonariuszy publicznych, którzy różnych – w tym tak samo prymitywnych, jak ta D. Tuska – taktyk się imali, żeby mi pokazać, jak głęboko mają w zakamarkach ciała, co ze mną i moją rodziną wyczynia od lat były Rzecznik Praw Obywatelskich prof. Andrzej Zoll z małżonką adw. Wiesławą Zoll i ferajną z Krakowa.

Świadom alienacji władzy – był taki termin za komuny, wtedy z nią walczący dla, ponoć, naszego dobra, tzw. “opozycjonści w PRL’u”, teraz sami się wyalienowali, wykreowali na czołowe postaci coraz bardziej folwarku zwierzęcego – autor teoretycznych podstaw tego, czego obecnie doświadczamy – artyści kabaretów mówią, a ja się z tym zgadzam, że: “Jeszcze tak nie było, żeby tak było, jak jest” – świadom możliwych skutków wszechpanującej buty, pychy, arogancji, pogardy dla człowieka, prof. Marcin Król ostrzega apologetów idei nierówności z łamów “Gazety Wyborczej”, żeby … nie byli mądrzy po szkodzie:

„Musimy sie ruszyć, odzyskac ideę równości. Inaczej przyjdzie to „coś” i będziemy wisieć na latarniach – mówi Marcin Król w rozmowie z Grzegorzem Sroczyńskim.”
Żródło: Prof. Marcin Król, w: „Byliśmy głupi”; „Gazeta Wyborcza”, 8-9 lutego 2014 r., s. 12, 13

To nie ja. To prof. Marcin Król i “Gazeta Wyborcza” Ja walczę … edytorem tekstów i stroną http://www.kekusz.pl oraz materiałami zamieszczanymi na blogu red. Marka Podleckiego: http://www.monitor-polski.pl.

Pozdrawiam serdecznie. —  Zbigniew Kękuś

Andrzej Dziąba: Dziękuję Panie Zbigniewie.  Wyraziłem się w imieniu Dariusza Komorowskiego, ale mam podobne jak on i Pan zdanie o Jarosławie Kaczyńskim oraz PiS. Powody są bardzo osobiste, dlatego ich tutaj nie podam.

Życzę Panu pomyślności i pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

Zbigniew Kękuś: Szanowni Państwo,  Jeśli jest ktoś w Polsce, komu pomógł – poza znajomymi, w tym Andrzejowi Dudzie,  w robieniu kariery politycznej – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, prezes Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński uprzejmie proszę o informację …
Ja też mam prawo mieć o adresacie kopii niniejszego e-mail’a jak najgorsze zdanie. Ja i moje dzieci też liczyliśmy na jego pomoc. Korespndował ze mną J. Kaczyński przez półtora roku, informując mnie w osobiście podposywanych przez niego pismach, że zgłoszona mu przeze mnie sprawa jest w jego zainteresowaniu. Aż … stracił zainteresowanie, wiedząc, co ze mną i moją rodziną, w tym dziećmi, wyczynia ferajna z byłym Rzecznikiem Praw Obywatelskich Andrzejem Zollem i jego małżonką adw. Wiesławą Zoll na czele. Sam Jarosław Kaczyński ma o Andrzeju Zollu złe zdanie. Mówił, że to tchórz i obrzydliwy oprtunista. Jakby on sam nie był  tchórzem i obrzydliwym oportunistą… Obłudnikiem.
Więcej na temat działań realizowanych wobec mnie przez ferajnę na stronie http://www.kekusz.pl.

Z poważaniem,

dr Zbigniew Kękuś

……………………………………..

https://piotrbein.net/2015/07/08/dariusz-komorowski-rzuca-kaczynskiemu-wyzwanie-z-anglii/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/