Grzegorz Braun vs Szewach Weiss: stosunki polsko – żydowskie

PB: Weiss podaje się za przyjaciela Polaków. Czemu więc jako ambasador Izraela nie zatrąbił na świat prawdy o “udziale” Polaków w holokozdzie? Czemu głośno nie przeciwstawił się w Izraelu organizowaniu szopek nienawiści dla młodzieży żydowskiej (nie tylko izraelskiej!) pn. Marsze Żywych (holo-oszustów). Bo wyleciałby na zbity pysk z żydłackiego aparatu kłamstwa i manipulacji. Pewnie dostał stołek we W-szawie, stolnicy jednego z najbardziej dla sruli strategicznych narodów w jewropie dlatego, że wg globalnego kompleksu waadzy judeocentrycznej (nic żydłackiegp nie jest wyłącznie izraelskie!) najlepiej nadawał się do manipulacji gojami w Polin. Spadaj, żydłaku!

Ok. min. 26:36 szuja Weiss potwierdza filosemityzm i dobre stosunki krypto-srula Kalksztajna i PiS z ludobójczym reżimem syjonistycznym w Palestynie. Ambasada Weissa nad tym czuwała…

Braun niby stoi za prawdą historyczną o Holokauście, a słowem nie wspomniał, że:

(1) Holokaust to nie tragedia “6 mln” Żydów (mieli swoje Szoa, lecz nie ma definitywnej dokumetacji na liczbę ofiar), tylko o wiele większej liczby z ponad 20 grup, wśród których najliczniejszą byli Słowianie.

(2) Holocaust Słowian, Żydów, Cyganów i innych zgotowali żydobanksteria z globalnymi syjonistami, a hitlerowska wierchuszka, SS itd. roiły się od żydłaków.

(3) Żydłactwo cynicznie, wyrachowanie porwało ogólne pojęcie Holokaust do opisu wyłącznie, exclusive, tragedii żydowskiej, mimo że wśród ponad 20 ww. grup,  Szoa nie było unikalne,  wyjątkowe ani największe pod wzgl. liczby ofiar.

Ostatnio, żydłactwo z ośrodka holo-oszustw im. naczelnego holo-oszusta Wiesenthala,

Holo-oszuści cz. 3

próbuje zabronić Ukraińcom przyrównywać do “Holokaustu” i nazywać ludobójstwem Holodomor, zgotowany przez sowieckich sruli:

Wiesenthal Center slams Ukrainian Holocaust bill

Kiedy więc kontynuator żydłactwa z okresu jego II wojny globalnej przeciw gojom, tj. ww. ludobójczy reżim w Palestynie i żydobanksteria, zrekompensują narody i indywidualnych następców ofiar żydo-hitleryzmu i Holokaustu, w tym ofiary Szoa?

Choć dyskutant Braun próbuje sprostować szajs Weissa o rządzie polskim po wojnie, to zawodowy 🙂 rusofob z trupy Narodowych Gawędziarzy, Braun nie mruknął nawet o żydłackim charakterze sowietyzmu i Związku Sowieckiego — okupanta Polski po II wś.

…………………………

Pesex: dzien dobry Panie Piotrze pisalem kiedys Panu o stonodze, nie wiem czy sledzi Pan nadal co sie dzieje ale polecam Grzegorza Brauna a tu spotkanie z Szewach WEissem. Dobrze mu Braun jedzie wg. mnie weiss gra role takiego dobrego policjanta a to kawal mendy. Ogladnie Pan w wolnej chwili. W 2 dni 90 tys wysw. https://www.youtube.com/watch?v=ML7JTQDNKyM
P
ozdrawiam serdecznie, szkoda ze nie prowadzi Pan juz grypy666

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ML7JTQDNKyM?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/