[dyskusja] Amerykańscy Żydzi chcą od Polski zwrotu 230 mld zł

PB: A ja żądam jeszcze więcej… Tylko za Polaków zamordowanych w II globalnej wojnie żydłackiej przeciw gojom należy się:

kilka mln osób x kilka mln ojro wartość życia w jewrounii = dziesiątki BILIONóW ojro (10 do potęgi 12, tj. tysiące miliardów)

Do tego doliczyć rany, cierpienie, uraz mentalny na przyszłe pokolenia, zniszczenie kraju, zniewolenie w żydokomunie itd.

Za poprzednie krzywdy żądam 65 bilionów ojro.

Za gładkie negocjacje dałbym upust do równej, niezażydłaconej szóstkami sumy 100 bilionów ojro.

Bogusław Homicki: I to powinno wystarczyć za całą odpowiedź na bezczelne roszczenia od Polski odszkodowań za coś co zostało zniszczone przez działania wojenne i rozkradzione przez najeźdźców.
Polska to pierwsza ofiara niemieckich i radzieckich zbrodni, która utraciła 80% procent swojego majątku narodowego, w tym też terytorialnego. A to co zostało, to była głównie ruina.
Ponadto Polska już dwukrotnie rozliczyła się z tych roszczeń a poza gtym –  jakiekolwiek roszczenia mogą być dochodzone przez konkretnych spadkobierców a nie przez jakieś organizacje np. etniczne.
POLSKA – TO NIE TEN ADRES po jakiekolwiek roszczenia wojenne.

Andrzej Szubert: A ja żądam od tych pasożydów odszkodowania 20 bilionów dolarów za pasożytowanie na Polsce i Polakach od tysiąca lat.
Plus odszkodowania wg stawek z USraela za tysiące Polaków wymordowanych przez żydo-NKWD i żydo-UB.
Plus odszkodowania wojenne. Ostatecznie II wojna idzie na konto żydo-banksterów i syjonistów. To oni chcieli tej wojny i do niej doprowadzili.
Plus zwrot majątku rozgrabionego po 1989 roku.

…………………………….
Amerykańscy Żydzi chcą od Polski zwrotu 230 mld zł
Żydzi, którzy w efekcie wojny stracili swoją własność w naszym kraju zadośćuczynienie otrzymali już dwukrotnie.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/amerykanscy-zydzi-chca-od-polski-zwrotu-230,198,0,1851078.html

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/