[dyskusja] Kult samobójczego “patriotyzmu” jest mi obcy

PB: to jest pinpong: od wypranel łepetyny fakty odbijają się jak piłeczka.

Andrzej Szubert: To nie “pimpong” a fakty. Po mojej stronie nie jest “czerwono”. Przez dziesięciolecia byłem fanatycznym antykomunistą. Aż zrozumiałem czym jest żydowski kapitalizm. Zbrodnie żydo-komuny otwarcie i publicznie potępiałem i potępiam. Ale dobre strony “komuny” (brak bezrobocia, bezpieczeństwo socjalne, bezpłatne lecznictwo i szkolnictwo) zacząłem uważać za warte przywrócenia.
SB przez lata próbowała mnie “rozpracować”. Nasyłano na mnie szpicli, robiono rewizje w mieszkaniu, zwijano mnie z domu czy pracy na przesłuchania. Choć byłem tylko zwykłym szeregowym członkiem Solidarności, byłem najdłużej internowanym “szeregowcem” Opolszczyzny. “Kwity” z IPN jednoznacznie wskazują, że przez SB w moim mieście uważany byłem za najgroźniejszego i najbardziej nieprzejednanego wroga systemu – czytaj – “komuny”. Tak jest po mojej stronie “czerwono”.
Ale wyrosłem z tego. Co było w komunie złe potępiam, co było dobre pochwalam. A nie jak użyteczni idioci odrzucam wszystko co “czerwone”  ku zadowoleniu żydo-banksterów. Bo wtedy nie grozi im upaństwowienie banków, koncernów i kluczowych gałęzi przemysłu.

NSZ-NP: Nie chce mi się grać w “mailowego pingponga” zwłaszcza, że po drugiej stronie jest czerwono…

Andrzej Szubert: To nie “komunistyczne ścierwo” a dowództwo AK i sanacyjny “żont” londyński (lizodupy Churchilla) wydali decyzję o wybuchu powstania. A “komunistyczne ścierwo” z AL też w powstaniu walczyło.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Armia_Ludowa#Udzia.C5.82_AL_w_powstaniu_warszawskim

To nie “komunistycznym” i nie “sowieckim” ścierwom zależało na wymordowaniu elity polskiej. Taki gen. Berling  – zgodnie z antykomunistyczną frazeologią “komunistyczne sowieckie ścierwo” pisał w 1945 roku do Stalina w depeszy o żydowskich “trockistach” w PPR i UB mordujących masowo Polaków. Za co usunięto go na boczny tor. A taki Gomułka – także “komunistyczne ścierwo” – wywalił z Polski kilkadziesiąt tysięcy Żydów.
Władysław Gomułka walczy z żydowskim antypolonizmem. Szkoda tylko, że nie wszystkich…

To elity żydowskie (zarówno “komuchy” jak i wtyki w sanacyjnym żondzie emigracyjnym w Londynie) postarały się o likwidację “polskiej głowy”.

NSZ-NP: Też krytycznie oceniam decyzję o “wywołaniu” powstania i jeszcze gorzej jego przebieg… Rzeczywiście było samobójstwem posyłanie najlepszych synów i córek narodu z butelką z benzyną na potegę machiny niemieckiej. Cóż, komunistycznym (rodzimym) i sowieckim ścierwom ten scenariusz pasował i do niego podżegali…

………………………………….

Andrzej Szubert: Kult samobójczego “patriotyzmu” jest mi obcy.
Samobójczy patriotyzm
Tragiczne rocznice…

Warszawską AK rozbrojono, naiwnych młodych gniewnych posłano na rzeź, a po wojnie na “polskim tułowiu” osadzono “żydowską głowę”. Bo polską wymordowano. m.in. w powstaniu warszawskim.

as

2015-07-21 3:49 GMT+02:00 Narodowe Siły Zbrojne-Nowe Pokolenie Chicago NSZ-NP <nszchicago@gmail.com>:
ZAPRASZAMY NA OBCHODY 71. ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Uroczystość odbędzie się w sobotę 1 sierpnia o godzinie 5.​00​ po południu pod Pomnikiem Polskiego Żołnierza w kwaterze kombatanckiej cmentarza Maryhill w Niles.

-Msza św.
-Apel Poległych

Adres ​8600 N. Milwaukee, Niles

​PRZYJDŹ I ODDAJ HOŁD BOHATEROM!​

Narodowe Siły Zbrojne-Nowe Pokolenie

Strona Główna

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/