Niech uchodźców przyjmują ci, którzy ich stworzyli!

PB: to nie Amerykanie, Brytyjczycy czy Niemcy, tylko żydłactwo nimi rządzące spowodowało te wojny, przedtem uszykowało ustawki na żydoZachodzie preferujące obcych, imigrację i multi-kulti
srule nasyclili Zachód ścierwem uchodźczym (?) ze swych wojen; “posyłanie” tam więcej przez mondrych Polaków jest durne, owija w bawełnę sedno problemu

jak długo Polin nie zrzuci srulowego dyktatu jewrounii i żydobanksterii, imigracja do Polski nie zniknie bo tak by chcieli patry-joci

pozdravP

…………………………………………………..
From: b-r-dana <b-r-dana@o2.pl>
Date: July 20, 2015 4:13:11 AM PDT (CA)
Subject: Fwd: Fw: PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI – Biuletyn nr 365

Dnia 16 lipca 2015 18:49 “Frank Sowa” napisał(a):

Zapraszamy Państwa do czytania załączonego Biuletynu PRP nr 365 oraz poniższych uwag na temat przyjmowania imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.
REDAKCJA

Komisja Europejska zatwierdziła strategię imigracyjną, według której Polska zobowiązana będzie początkowo do przyjęcia w swe granice ok. 2000 imigrantów z Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

Niech uchodźców przyjmują ci, którzy ich stworzyli!

Polskim podatnikom podrzucają na utrzymanie uchodźców z Syrii i Afryki. Niech przyjmują ci, którzy wszczynają te wojny w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie. To nie Polacy je wszczynali, to nie Polska posiadała wyzyskiwane do granic możliwości kolonie.
Niech USA i kraje zachodu ich przyjmą, ci wszyscy którzy destabilizowali sytuacje na Bliskim Wschodzie, ci którzy bombardowali Libię, Irak, Afganistan, Syrię, wzniecali rewolucje arabskie w tamtych krajach, niech przyjmą ich USA, Francja, UK, Holandia, oni są bogaci i podobno potrzebują rąk do pracy, wiec ci uchodźcy są dla nich jak manna z nieba, Polacy są biedni i nie stać nas na utrzymywanie uchodźców, ani nie damy im pracy, bo dla samych Polaków jej brakuje, polscy uchodźcy znaleźli pracę w bogatej Europie Zachodniej, wiec afrykańscy też ją tam znajdą.
Bogactwo Zachodniej Europy pochodzi m.in. z rabunkowej kolonizacji krajów całej Afryki. Uchodźcy z dowolnego afrykańskiego państwa mają więc własny „przydział” – kraj dawnych kolonizatorów.
Ilu uchodźców państwa Unii przyjmą od Polski? Czeczenów, Ukraińców, Wietnamczyków itp. itd. Tych wszystkich, którzy przyjeżdżają ze Wschodu, legalnie bądź przez zieloną granice. Jak dotąd to nie było żadnego wsparcia ze strony Brukseli.
To jest specjalny plan wyniszczania narodów – wymieszać rasy, wciskać tolerancje i miłość do inaczej kochających oraz do innych religii, no a potem – potem zobaczycie sami co będzie się działo. Nawet jeśli będzie niezadowolenie społeczne i protesty, to szybko wygaszane i wyciszane przez rząd danego kraju, jak np. ostatnio było w Niemczech! To w imię tej miłości i tolerancji , a tak naprawdę chodzi o wymieszanie i wypranie narodu z własnej świadomości… zniszczenie go od środka. Z tysiąca bardzo szybko zrobi się 10 tysięcy, porem 100 000 itd.
Niech uchodźców przyjmują ci, którzy ich stworzyli!

Dr.David Duke: Skutki mieszania ras ludzkich oraz kultur

https://www.youtube.com/watch?v=HlgBxkPF78o

prof. Anna Raźny
Dlaczego USA nie przyjmują uchodźców

USA nie przyjmują uchodźców z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki, mimo że właśnie na nich leży odpowiedzialność za wojny, rewolucje i zamachy stanu w tym regionie świata. Nie mają również zamiaru wesprzeć Europy w kosztach ich przyjęcia. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że Amerykę dzielą od regionu, z którego uciekają ludzie, wody oceanu.
Europa pod protektoratem USA, określana jednoznacznie przez antyamerykańskich publicystów mianem wasala Waszyngtonu, musi przyjąć tylko w bieżącym roku kilkadziesiąt tysięcy uchodźców, a w każdym kolejnym – według specjalistów w zakresie migracji – setki tysięcy. To jest zadanie, które otrzymała do wykonania jako pionek imperium transatlantyckiego, eufemistycznie nazywanego przez europejskich – a wśród nich, oczywiście polskich – agentów wpływu amerykańskiego opcją transatlantycką. I nawet, gdyby tego nie chciała, musi zadanie wykonać, bo jest na muszce NATO.
Rekrutujący się głównie z cywilizacji islamu uchodźcy to widmo śmierci nie tylko dla resztek cywilizacji łacińskiej, ale również dla postchrześcijańskiej, którą Europa zbudowała pod protektoratem amerykańskim i umocowała traktatem lizbońskim, zapewniającym nie tylko pełnię praw wszystkim mniejszościom, ale także nadzwyczajną troskę o ich pierwszeństwo przed większością. Wymieniony traktat nie chroni większości, dlatego pod jego parasolem można nie tylko zbudować europejskie Państwo Islamskie, ale również z bronią w ręku walczyć o jego zapanowanie nad Europą. Jednakże nie to jest ostatecznym celem strategów amerykańskiej „wielkiej szachownicy”. Jest nim ukształtowanie nowego człowieka i nowego – globalnego społeczeństwa, dla którego Europa powinna być liderem. Chodzi o człowieka i społeczeństwo bez właściwości – bez tożsamości podmiotowej, kulturowej, narodowej, a nade wszystko religijnej. Tylko taki człowiek i takie społeczeństwo zapewniają władzę nad światem. Permanentna wojna, kolorowe rewolucje i sterowane konflikty oraz kryzysy to tylko instrumenty w procesie kształtowania nowych ludzi i globalnego porządku – mechanizmy. Niosąc śmierć setkom tysięcy i wyrzucając miliony na uchodźstwo – mechanizmy te mają siać nie tylko strach utrzymujący w posłuszeństwie „demokratyzowane” społeczeństwa, ale nade wszystko narzucać im nową jakość cywilizacyjną, stanowiącą naturalne środowisko dla kształtowania ludzi i społeczeństw bez właściwości. Gołym okiem widać, że fundamentem ideowym tej cywilizacji mają być nie tylko „demokracja” i prawa człowieka, ale nade wszystko genderyzm. Zagrażający Europie islam jest więc jedynie dodatkowym instrumentem, przewidzianym w walce z jej chrześcijańską tożsamością. Instrumentem wyjątkowo perfidnym a zarazem bolesnym, bo wymuszającym na europejskich chrześcijanach fałszywą postawę miłosierdzia. Już teraz słychać nawoływanie amerykanofilów i różnej maści amerykańskich agentów, aby Unia Europejska dała świadectwo swego „humanizmu” i przyjęła każdą liczbę uchodźców.
http://konserwatyzm.pl/artykul/13048/dlaczego-usa-nie-przyjmuja-uchodzcow
Gwałt na Szwecji
Gdy byłem jeszcze chłopcem, w latach 80-tych i 90-tych, Szwecja zazwyczaj kojarzyła mi się ze spokojem, z dobrą ekonomią, czystością, ekologią oraz także z absolutnym bezpieczeństwem. W czasach gdy Polska była zamknięta za żelazną kurtyną wielu Polaków chętnie pojechałoby do Szwecji aby pracować i żyć. Gdy byłem chłopcem Szwecja była dla mnie bogatą wersją Polski po drugiej stronie Morza Bałtyckiego lecz dziś sytuacja ta uległa tak diametralnej zmianie że widzę Polskę jako lepszą wersję Szwecji. Jeszcze 20 lat temu Szwecja była tak bezpieczna, że nie trzeba było zamykać drzwi od domu a każda, choćby najciemniejsza ulica była bezpieczna o każdej porze dnia i nocy. Nie było podpaleń, brutalnych morderstw i gwałtów, nie było dzikich ludzi na ulicach oraz przestępczych gett. W tamtych czasach Szwecja była dostatnim, bezpiecznym rajem dla Białych rodzin.
Obecnie Szwecja stała się tragicznym w swych skutkach multi – „kulturowym” eskperymentem oraz laboratorium zagłady skandynawskiej kultury i jego rodowitych mieszkańców. Skrajnie lewicowa partia socjalistyczna, która obecnie jest u władzy tworzy „perfekcyjne” według siebie społeczeństwo oparte na otwartej wojnie przeciwko własnemu narodowi. Poprzez niekontrolowaną imigrację z krajów muzułmańskich i afrykańskich ogarniętymi wojnami i totalnym bezprawiem wielu Szwedów nie czuje aby był to ciągle ich kraj. Imigracja z takich krajów jak; Somalia, Erytrea, Pakistan, Afganistan czy kraje Bliskiego Wschodu w liczbie około 100.000 rocznie w połączeniu z ultra-liberalną kulturą zasiłków doprowadziła do terenów zamkniętych nawet dla policji. Obecnie 55 muzułmańskich gangów kontroluje aż 186 terytoriów wyjętych spod szwedzkiego prawa co doprowadziło do sytuacji gdzie Biali ludzie wiedzą, że pójście tam może się skończyć śmiercią. Jak otwarcie i bardzo szczerze przyznają muzułmanie policja nie ma „u nich” czego szukać bo to są „ich” dzielnice. Do tego rodzaju przestępczych gett policja i służba medyczna boi się jeździć choć od czasu do czasu przyjeżdża straż pożarna. „Perfekcyjne” społeczeństwa tworzył już wcześniej Lenin i Stalin a obecnie tworzy jest klan Kimów w Korei Płn……………..i zupełnie poważnie, tworzy je także Szwecja. Aby utrzymać swoje Laboratorium Szwedzkiej Zagłady dwie partie socjalistyczne biją Szwedów batem rasizmu i biją do takiego stopnia, że już nie tylko sama krytyka imigracji oraz krytyka islamu podlega aresztowaniom i medialnym zniesławieniom ale już nawet samo omawianie tego problemu. Każdy kto śmie otwarcie krytykować lub chociaż omawiać problem islamu i imigracji nie ma w Szwecji szansy na pracę ani na normalne życie, a jeśli zostanie zdemaskowany przez czerwone media to w gazetach pojawi się zdjęcie tej osoby z tytułem „rasista” lub „faszysta” i taka osoba musi na siebie uważać.
http://www.prawica.net/41035

Chcemy repatrianta, nie imigranta!
Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy, stanowczo się temu sprzeciwiają. Uważamy, że stworzy to niebezpieczny precedens, który będzie wykorzystywany w przyszłości. Do końca roku Komisja Europejska chce bowiem zaproponować trwały system rozmieszczania uchodźców w Unii w sytuacjach zwiększonego napływu imigrantów.

Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy, stanowczo się temu sprzeciwiają. Uważamy, że stworzy to niebezpieczny precedens, który będzie wykorzystywany w przyszłości. Do końca roku Komisja Europejska chce bowiem zaproponować trwały system rozmieszczania uchodźców w Unii w sytuacjach zwiększonego napływu imigrantów.
To skandal, że nasze państwo nie robi nic, albo robi bardzo niewiele w celu repatriacji naszych rodaków z pogrążonego w wojnie Donbasu czy dalekiego Kazachstanu.
Po raz kolejny jesteśmy wykorzystywani przez Zachód jako kolonia. Tym razem eksportuje się do nas problemy, które zachodnie państwa same stworzyły. Przypominamy, że to NATO i Stany Zjednoczone miały najwydatniejszy wpływ w destabilizacji Afryki Północnej. Jakby tego było mało, to m.in. Wielka Brytania, która NIE MUSI przyjmować czarnych imigrantów, brała udział w bombardowaniu Libii w 2011 r.
Przedstawiciele Polski w UE bezradnie rozkładają ręce mówiąc, że przyjmowanie uchodźców miało być dobrowolne. Jak zwykle wszystkie ważne decyzje są podejmowane za naszymi plecami, co pokazuje prawdziwą „twarz” Zachodu i niekompetencję polskich „elit”.
Każdy, kto odwiedził jakikolwiek państwo zachodnie, wie co oznacza ideologia multikulti w praktyce. Polska to jeden z niewielu krajów w Europie, który nie ma do czynienia z tym problemem. Zrobimy wszystko, aby wywrzeć nacisk na rządzących i opinię publiczną w celu podjęcia tego tematu.
http://wirtualnapolonia.com/2015/05/20/chcemy-repatrianta-nie-imigranta/

Wielka Brytania: plaga muzułmańskich gangów gwałcicieli

http://www.pch24.pl/wielka-brytania–plaga-muzulmanskich-gangow-gwalcicieli,16305,i.html

Żadnych granic, żadnych narodów?
Jak imigranci są wykorzystywani przez imperializm.

http://www.prawica.net/41204

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.