Szkoda czasu na wyznawców JOW = Jewrejskiego Oszustwa Wybiurczego

Andrzej Szubert: Szkoda czasu na dyskusję z zahipnotyzowanym JOW-ami (Jewrejskie Oszustwo Wyborcze) ślepcem. To do takich jak on odnoszą się słowa MatkiKurki:
“tylko niepełnosprawny politycznie uwierzy, że problemem numer jeden Polski jest JOW, czyli system mieszania gówna w betoniarce, a nie brak przemysłu, systemu emerytalnego, polskiego sektora bankowego, zdrowego rynku pracy itd., itp”

„Ja Wam wszystko wyśpiewam” – Pawełek Kukiz, czyli Jurek Owsiak i „róbta co chceta” II

Trzeba być rzeczywiście niepełnosprawnym politycznie i intelektualnie, aby w JOW-ach widzieć “lekarstwo” na usprawnienie fasadowej demokracji parlamentarnej czyli dyktatury agenturalnych partii okupanta. Nie udało się to ani w USraelu, ani w UK, gdzie od dziesisięcioleci przy korycie wymieniają się dwie główne agenturalne wobec żydo-banksterów partie.
Gdyby ostatnia farsa wyborcza (prezydęcka) była farsą wyborów do knessejmu wg ordynacji JOW przy takim samym wyniku ostatecznym żulik Kukiz mimo 21% głosów nie wprowadziłby do knessejmu ani jednego posła. Bo w ani jednym obwodzie nie miał pierwszego miejsca.
Tak działają JOW-y.
Niestety niepełnosprawni politycznie i intelektualnie takich “drobnostek” nie zauważają.

PB: to ze pan uwaza JOW za jakas “alternatywe” a nie ersatz-zmylke zydlacka na konsumpcje debilnych gojow, to swiadczy do ktorej kategorii pan sie zaliczasz
srodki zaradcze:
– oddurnic miliony uzytecznych idiotow i katolactfo i ich recamy wypierdolic zydlactwo i szabas-gojow na Marsa
– pokazac palec zydobanksterii, obciazyc ja dlugami Polin
– wejsc w sojusze bilateralne z niezazydlaconymi krajami i dolaczyc do BRICS itp.
– wyjsc z jewrounii i zydoNATO
– odciac pepowine do zazydlaconego Watykanu

Dominik Jafra: Witam serdecznie Pana, Wypowiada się negatywnie o JOW, to proszę napisać co w zamian Pan proponuje, żeby uzdrowić Polskę.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/