[dyskusja] Szabas-goj szabas gojowi popisdzielnego oka nie wykole

Andrzej Szubert: Panie Zdzisławie, Ja nie krytykowałem Pana a niektóre z myśli anonimowych autorów odezwy.
Piłsudski to była zwykła kanalia, niemiecki agent, żydofil, dezerter spod Warszawy, zabójca generałów walczących o Polskę.
W II RP, zwłaszcza na wsi mogło być lepiej mimo 123 lat zaborów. Sanacja i kler sprzeciwiały się reformie rolnej, której domagało się PSL. Brutalnie tłumiono strajki chłopskie. W latach 1932-37 z rąk policji i wojska zginęło ponad 100 chłopów. Nie lepiej było z robotnikami. Sanacja kokietowała kapitalistów (często żydowskich) a losem ludzi pracy nie interesowała się. Krwawy kwiecień we Lwowie niczym nie różnił się od Grudnia 70.
http://wolnemedia.net/historia/krwawy-kwiecien-we-lwowie-2/
Wyszyński co prawda był nieufny wobec zachodu, pamiętał jak Polskę zdradzili gnojki przed wojną (Hitlera finasowali a Polsce odmówili kredytów na zbrojenia), we wrześniu 39 i w Jałcie. Ale uważał Polskę za część “łacińskiego” zachodu i chciał Polski podległej hersztom Watykanu. No i był wrogiem Rosji.
A KK zawsze dbał tylko o własny interes, wpływy polityczne i bogactwa. Los Polski miał zawsze w nosie. Tak było już od Chrobrego.

Zdzisław Jankowski: Panie Andrzeju Szubert ja nie  oceniam Piłsudskiego pozytywnie, ja z korzystałem ze źródeł wydanych w USA  pt “Myśli Wielkich Mężów Stanu i polityków świata”. Co do “10 milionów żydów” mieszkających w Polsce, doręczyłem ulotkę polonijną, która jest podpisana bezimiennie przez organizację patriotyczne, nie przez moją osobę. Znam też żydów, którzy są większymi patriotami polskimi i nie służą żydom.  Babka i Mama mi mówiła ze okres II RP był gorszy niż PRL, była wielka bieda, wyjazd za chlebem na zachód był dużo większy  niż obecnie, tu się zgadzam, ale inaczej nie mogło być po 123 latach niewoli.   Jeżeli chodzi o Kardynała  Wyszyńskiego, nie piszę nic o Watykanie ani o sojuszu z Rosją. Tylko piszę,  że nakazywał Polakom nie wchodzenie w układy międzynarodowe bo one zawsze zawodziły Polskę i prowadziły do katastrofy. Co do nazewnictwa “komuna” praktycznie jej nie było, tak uważam. Komunę nazewnictwo wymyślał Berman, by oskarżyć za zbrodnie system a nie siebie i swoich.. Czytałem książkę pt ” Bestia”  Jana Marszałka, który on opisywał o zbrodniach Bermanów, który opisy korzystał ze źródeł  IPN-u.  W Konstytucji 1952 roku zapisy był  Państwo Socjalistyczne i PRL. To co Pan piszę o Gomułce to jest prawda, ze dokonał on uregulowań spraw praw własnościowych. Nie piszę nic o tym  ze dokonała żydokomuna. Wiem ze zguba Polski jest w kościołach i całej hierarchii, którzy wysługują się wrogom Polski, którzy rujnują gospodarkę Polski i codzienne życie Polaków  Tak w skrócie to tyle.
Zdzisław Jankowski

Andrzej Szubert: Panie Zdzisławie, Niestety owa polonijna broszura zawiera obok mądrych rzeczy także bzdury, brednie i demagogię. Ręce mi opadają, gdy czytam pierdoły typu “zachowanie prawnej ciągłości z II RP”. A przecież okres sanacji był znacznie gorszy dla Polski niż PRL Gomułki czy Gierka. Mnie z bandą przybłędy litewskiego Piłsudskiego kompletnie nic nie łączy.

Nie wiem też skąd wytrzasnęli autorzy “10 milionów żydów” mieszkających w Polsce. Jest ich góra 3-4 miliony. Ponadto nie wszyscy oni służą żydowskim interesom. Osobiście znam kilku w pełni zasymilowanych Żydów, którzy lepiej służą dobru Polski niż miliony odmóżdżonych Polaków.
I po co typowo katolickie zawołanie “tak nam dopomóż Bog”? Od setek lat Polska się stacza mimo milionowych do niego modłów katolików, a żydowski “Bog” ma ją w dupie. Należy więc potraktować go w myśl zasady – Jak Kuba  Bogu…
Kardynał Wyszyński nie był “mężem stanu” a agentem Watykanu. Chciał aby Polsa była kościelną prowincją Watykanu. Ponadto uważał Polskę za część tzw. “cywilizacji łacińskiej” (czytałem jego zapiski wiązienne) a nie za część słowiańskiego wschodu. I na pewno nie chciał sojuszu Polski z Rosją. A tego chcą autorzy tej odezwy (zadania punkt 1).
Strony internetowe polecane przez autorów odezwy są albo fanatycznie katolickie/katodebilne (bibuła, marucha, nasznowyjork), albo dezinformacyjne (wolnapluskwa) albo i to i to (wici, polskawalcząca).
Uregulowanie spraw prawa własności znacjonalizowanej po wojnie z krajami zachodu dokonał Gomułka a nie żydokomuna. Jego samego zresztą żydokomuna także wsadziła do więzienia. Gomułka postąpił słusznie i uwolnił na dziesięciolecia Polskę od roszczeń.
Reparacje wojenne PRL otrzymywała jakiś czas (do 1953 roku) od NRD. Po buncie w Berlinie wschodnim (1953) ZSRR i PRL zwolniły NRD od wypłaty dalszych reparacji aby nie doszło tam do kolejnych buntów. Natomiast władze RFN od początku domagały się włączenia do negocjacji o reparacjach wojennych spraw “odszkodowań” od PRL za “ziemie utracone” i odszkodowań dla “wypędzonych” Niemców. I tylko dlatego nigdy nie doszło do wymuszenia od RFN reparacji wojennych. Bo oni chcieli też “odszkodowań”.

Jewrounia nie jest imperium niemiecko-żydowskim. Już setki razy o tym pisałem i setki razy to powtarzałem – Niemcy są tak samo jak Polska pod żydowską okupacją. Po co więc wypisują autorzy takie bzdury. Jewrounia jest bilderbergowska, żydowska, żydo-banksterska. A nie “niemiecko-żydowska”.
Niepotrzebnie też plują autorzy na komunizm. Zapominają, że cały majątek narodowy rozszabrowany po 1989 roku był dziełem “komuny”. Bo sanacyjny “dorobek” II RP (którą tak kochają) był nikły i został zniszczony podczas wojny. Zresztą ich niechęć do komuny jest mocno groteskowa, skora sami propagują pomysły żywcem wzięte z komunistycznych programów (nacjonalizacja głównych gałęzi gospodarki, kopalin, ziemi, lasów, jezior, lecznictwa, szkolnictwa itd.). Przecież to jest właśnie “komuna”. Którą zresztą z całego serca popieram i propaguję od kilku już lat.
Program dla Polski Słowiańskiej

Pisanie odezw to rzecz odpowiedzialna. Niedobrze jest, gdy biorą się za to ludzie nie do końca odpowiedzialni.

Zdzisław Jankowski: To jest prawda ze POPIS nie służył Polsce, tylko żydowskim interesom. Poczekajmy, czas pokaże, bo przychodzą nowi ludzie. Przesyłam polonijna broszurkę. Polska Patriotyczna 55

PB: szabas-goj szabas gojowi popisdzielnego oka nie wykole

From: Andrzej Szubert
Date: July 22, 2015 2:45:34 PM PDT (CA)
To: ===

Dyskusja z HS to strata czasu. Bredzi jak pobity wiem. że PiS  walczy z PO
POPiS inscenizuje walkę pomiędzy sobą, aby rozbić Polaków na zwalczające się obozy. Oba te żydowskie kibuce gorliwie służą żydowskim interesom.
U mnie HS ląduje w spamie.
as

2015-07-22 20:28 GMT+02:00 Otylia Zigman:
PONIEWAZ LOGICZNIE MYSLAC,TO DZISIAJ JEST ZA POZNO OGLASZAC CO ZLEGO
ZOSTALO DOKONANE PRZECIWKO POLAKOM! DLACZEGO SUMLINSKI NIE ZGLASZAL
TYCH PRZESTEPSW NA BIERZACO O KTORYCH TO WIEDZIAL??? NIE TYLKO ON,ALE
WIELU KRECACYCH SIE WOKOL TYCH MAFIOZOW PRZY KORYCIE WIEDZIALO!DZISI-
AJ PiS MA NAKAZ PRZYJAC TYCH ZBRODNIARZY DO RZADU PROSTO z IZRAELA!
DLATEGO SUMLINSKI DOSTAL TA ROBOTE!!!ALE POLAK ZNOW MUSI DOWIEDZIEC
SIE O TYM PO FAKCIE,PRZED FAKTEM JEST TO WIEDZA NIE DO PRZYJECIA,JAK
WSZYSTKIE DOKONANE PRZESTEPSTWA PRZEZ ZYDOW,POLAK NIE MA ZDOLNOSCI
ICH PRZEWIDZIEC.DLACZEGO TAK JEST? MADRY ZNA ODPOWIEDZ NA TO PYTANIE.

On Wednesday, July 22, 2015 1:55 AM, HS <centrum.info@wp.pl> wrote:
dostałem ten link
wsi nie jest naszym przyjacielem
po posłuchaniu  fragmentów przez 2 godziny to wydawał mi się dobrym materiałem do pokazywania prawdy
wiem. że PiS  walczy z PO   i oby się wzajemnie zatłukli, a przy okazji  trochę prawdy  wycieka przez szpary
pozdrawiam
hs [Henryk Swół]

W dniu 2015-07-22 o 01:51, Otylia Zigman pisze:
Panie Henryku, Prosze o odpowiedz,czy to Pan preferuje Sumlinskiego,ktory jest
uzywany przez PiS i CIA do celowego niszczenia PO.Poza tym czy to
Pan wyslal ten link??? Bardzo watpie…..
Pozdrawiam
OZ

Dnia 12 lipca 2015 6:38 “Polska Prawda” napisał(a):

Kliknij w link, czekaj na otwarcie i wysłuchaj całe 10 godzin:

http://gloria.tv/media/wmtz7wbCD8p

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/