Kim jest Bein dla icków?

PB: Nie chciałem im nic udowadniać, bo mądremu dość pałką w łeb :), tylko wskazać, że Rogala to agent wpływu, a icke.pl agenturalny portal, z czego można se dośpiewać, że David Icke robi dla sruli.

Andrzej Szubert: Piotrek, Nie ma sensu “ickom” udowadniać, że nie jesteś wielbłądem. Agenciury i użyteczni idioci i tak dalej będą robić z ciebie srula i dezinformatora. Taki ich zafajdany obowiązek. Gdybyś wypisywał idiotyzmy o reptilianach i Nibiru, czy o niemiecko-rosyjskim kondominium, oraz gdybyś szczuł na Rosję i wspierał kijowską bandycką juntę robiliby z ciebie “mędrca” i “patriotę”.

……………………………….

Kim jest Bein dla icków?

Piotr Bein 25.7.2015

Do grudnia 2009 r. zażegnaliśmy “pandemię” H1N1, główny cel bloga Grypa666 Marka Podleckiego. Przystąpiłem do nagłaśniania kwestii władzy judeocentrycznej, po badaniach dla Prof. Scherrera na Uniwersytycie Miasta Hiroszima. Marek nie poruszał tematu m.in. by nie narazić na szwank sprawy H1N1. Zwrot tematyki  niespodobał się ickom. Krzysztof Rogala, który mydli oczy podobnie jak Icke jaszczurami i iluminatami, otworzył “dyskusję” Piotr Bein – kim jest?. Wpis wstępny Rogali 28.12.2015:

No cóż nie mogło zabraknąć w tym temacie naszego “krajowego” Truthseekera Piotra Beina. “Wykuł w skale” on ostatnio taki genialny artykuł, pełen jakże “chrześcijańskiej” treści. Co o tym sądzicie… ogólnie o postaci Piotra Beina. ?

Przyczynił się znacząco, czy po prostu doczepił się do tematu w odpowiednim momencie w celu popularyzacji swojej “barwnej” postaci. Mam na myśli słynne “parkowe” filmiki na YT, sprzedawane już w formie DVD.

Oczywiście pewnie większości z was już się robi niedobrze czytając przepychanki na blogu grypa666, jednak chciałbym poznać wasze opinie.

Zdaje się że Jane Burgermaeister pisząc że ma lekką paranoję miała rację ?

Cytuj: “Złożyłam to na karb jego błądzącego zachowania i “światopoglądu“. Zaiste musiałam odciąć się publicznie od niego, gdy przemawiał w Krakowie, bo jego poglądy były zbyt ekscentryczne i nie na temat. Piotr pokazał grubiaństwo, niedelikatność i paranoję podczas reszty mej wizyty…”

Rogala pomija mój koment do ww. wypowiedzi Jane:

“Przywary” Beina powstały w umysle Burgermeister pod wpływem jego troski o wykonanie planu jej wizyty w Polsce. “Paranoją” była moja rada, żeby nie jechać razem autem do stolicy i Wrocławia, tylko pociągami. “Grubiaństwem” było zastukanie do drzwi pokoju Jane, gdy schodziliśmy z Markiem na dol na śniadanie w hotelu, by zdążyć na pociąg. Mimo to spóźnila się 15 minut, co przy możliwym korku w stolicy mogło skończyć się spoźnieniem na pociąg. “Niedelikatnoscią” był brak entuzjazmu na jej tupnięcie, bym jej oddał mego laptopa, gdy okazało się, że nie było internetu w pomieszczeniach seminarium. Bein pytał Jane wiele razy przed jej wyjazdem z Wiednia, czy potrzebuje laptopa z kartą modemową. Odmówiła. A jednak “grubiański” Bein użyczył jej swego laptopa, zaniedbując swój blog, piętrząc robotę. Bein oddał jej swój laptop na całą podróż do Wrocławia i bez żadnej gwarancji zwrotu wydatku dokupił jej biznes-klasę, żeby miala lepsze warunki pracy. 

Rogala przytoczył moją “paranoję” List otwarty do dr Aliny Całej. Jest tam akapit dot. religii, toteż pełen jakże “chrześcijańskiej” treści to wymysł. Rogali chodzi o denigrację Beina i filmików z nim nt. bio-zagrożenia H1N1, nagrywanych przez Podleckiego w parkach a nie w studiach ścierwomediów i sprzedawanych już w formie DVD, poza srulo-handlem. Nie daj boże Mamonie, żeby ktoś chciał wesprzeć Grypę666, i to w kwestii trąbionej z ambony Icka jako tragedia ludzkości z rąk wielkiej farmacji! Ambony, która handluje twórczością naczelnego kapłana. Nie chodzi o sprawę H1N1, w której Icke.pl pozostał w tyle. Agent wpływu Rogala, dezinformator NWO-owców na Polin, założyciel witryny DavidIcke.pl, najlepiej poinformowana osoba w tym temacie [reptylianie] w Polsce i służy NWO: ośmieszyć i zdyskredytować posłańca, zasiać zwątpienie w tekst o żydłactwie.

Agenturalna szopka

Spluwaczkę wystawiono dla klakierów. Odzywa się Agent70: Hmm kiedyś dodałem osobny temat z filmikiem o konflikcie między Szewczykiemdratewka a Piotrem Beinem. Chciałem poznać opinie forumowiczów na temat pana Beina nie chodziło nawet o konflikt miedzy tymi dwoma Panami, tylko o samego autora blogu grypa666 (Wspomniałem tam również, że z strony davidicke.pl zniknął baner promujący wspomniany blog. Osobiście pan B stracił wiarygodność w moich oczach).

Dobrze, że nie zmienił tematu na dratewski 🙂 bo mosiadziaki przegrali z kretesem:

Płukanie brudów Szewczyka Dratewki

„Sympatetyk” fnbg szantażuje Beina za „antysemityzm”

Przedostatnie płukanie brudów

Ze świra czy z polecenia?

Nie chodzi Agentowi70 o tamten konflikt (żydłacką prowokację), tylko o samego autora blogu grypa666. Rogala dorzuca (29.12.2009): Samokreowanie Beina na Zbawcę Narodu Polskiego, kosztem opluwania każdego świadczy wybitnie o głęboko niedowartościowanej osobowości […]Bein sam się nie kreował; nie umi filmiku sklecić, a o blogach małe pojęcie wtedy miał. Chyba “zbawcę” widzi ten, co sam chciałby nim być, bo Rogala powróci do tematu. Dorzuca poniżenia:

  • mierne artykuły o satanizmie na tak dennym poziomie świadczy o głębokiej niewiedzy na ten temat – W większości nie Beina, zamieszczane przez Podleckiego. Moje parę artykułów i tłumaczenia o satanizmie oparłem na źródłach tych samych co wykorzystuje Icke.pl
  • “Matka Gromniczna”…nie rozwiąże problemów – Aluzja do mej wizyty z Podleckim w Szwajcarii w okolicy objawień Bogurodzicy, gdzie gościliśmy u Dra Jelenia. Wpisałem tam do “księgi życzeń” prośbę o pomoc ws. H1N1 …i dostaliśmy ją, a reptylianie nadal nękają icków 🙂
  • Tworzą mieszankę na poziomie katolickiej papki dla stada owiec. Ich prawo, każdy się posługuje wiedzą jaką posiada, problem zaczyna się w tym, kiedy ten ktoś myśli że jego naprawdę słaby poziom jest najwyższy a inni nie są godni mu butów czyścić.Lepsze to niż papka żydomasońska o jaszczurach 🙂 i nie promowałbym papki “katolickiej”, bom prawosławny.
  • Bein zniszczy każdego kto nie jest po jego “katolickiej” stronie.Każdego nie, zaś agenciurów, użytecznych durniów i szabas-gojów z przyjemnością 🙂
  • Wszyscy wiemy czym jest religia. Wspieranie człowieka tak małostkowego jest błędem bez względu na słuszność sprawy. Artykuły na blogu robią się coraz idiotyczniejsze, świadczą o zaburzeniach na punkcie religii a to zawsze stanowi wysoce toksyczną mieszankę.(np nazwa grypa666). Nie chcę wspierać w czymkolwiek takiego człowieka. – Nazwę Grypa666 ukuł Podlecki, na cześć Burgermeister i jej bloga BirdFlu666, również szanowanych przez icków. Zakładam, że chodzi o “zaburzenia” na punkcie chrześcijaństwa, bo to co wyznaje sekta icków i satanizm też są religią. Od 29.11.2015, wśród 44 wpisów na Grypa666 było parę tekstów o treści religijnej: życzenia na Boże Narodzenie i wstawka o stosunku mnichów prawosławnych do satanizmu (antychrysta) w moim artykule Ausweis666: Dla bolszewii w Polsce ujkowicki Monaster jest bardzo niebezpieczny, ponieważ używa wody święconej, Krzyża i modli się, a przede wszystkim myśli samodzielnie. http://www.monasterujkowice.pl/photo.php?id=1595 Czyżby icki to bolszewia? 🙂

Zaburzenie toksycznego neandertala, Rogali

Odzywa się Easy Rider: czy w tym liście do dr Aliny Całej mówi [Bein] coś niedorzecznego? W sukurs Rogali idzie Trzysz, próbując przyczepić mi “antysemityzm”: Icke też o tym wspomina w The Biggest Secret, ale nie łącząc syjonizmu bezpośrednio z żydami – mówi, że syjonistów wspiera wielu nie-żydów, tak samo jak rzesze żydów są im przeciwne. Jacolo ściąga “debatę” na religię, w tym jego bożek Mamon:

[…] gościu ma zwichrowana psyche na punkcie kościoła, w części 3 jego filmów stoi przed matka boską i modli się żeby pandemia nie dosięgła Polski. Właśnie przez ten film pokazał gdzie tkwi u niego prawdziwy problem chce walczyć z jednym siedząc po uszy w drugim g…. , poza tym z banerem też pisałem do niego bez odzewu a to zwykłe frajerstwo dlatego tez przestałem reklamować tego pajaca. Można zauważyć że on siebie uważa za jakiegoś zbawiciela że jest najważniejszy w tym całym zagadnieniu pandemii a przy okazji otworzył sobie furtkę na działalność zarobkową teraz to już u nich wszystkie materiały są płatne jeszcze trochę to wejście na stronę będzie co łaska ale minimum stówkę

Grypa666 nigdy nie miała sklepiku ani wejściowego. W dniu komentu Jacolo, Bein nie miał pojęcia ani wglądu w datki ani dochody.

Easy Rider: […] modlenie się pod figurą MB, to codzienne zajęcie milionów ludzi w RP. Czyżbyśmy byli krajem psycholi? Jacolo zawęża więc ad hominem: U Beina nie chodzi tylko o religie ma jeszcze manie wyższości co niestety dość często pokazuje. Jak ma orzeł nie latać wyżej od indyków? 🙂 Nie wyszło z “religią” i “antysemityzmem”, to Agent70 otwiera Plan C:

[…[ Bein nie przekona milionów polaków o próbie stworzenia np. NWO. Raczej przez zwykłego zjadacza chleba będzie odbierany jako osoba z zaburzeniami psychicznymi. Ktoś kto zainteresuje się problemem manipulacji społeczeństwem i w internecie znajdzie blog 666 to po chwili wyłączy komputer i odpuści sobie poszukiwania więcej informacji… Bein chowa się za religią, po to aby pokazać, że jest normalny jak większość Polaków… Jego słownictwo “ziomal, pipidówa” ujmuję wartości jego przekazu. (zwłaszcza u osób które słyszą go po raz pierwszy, nie jest odbierany poważnie). Ośmiesza tematykę NWO.

Agenciury próbowaly mnie ośmieszać, gdy przez kilka lat prowadziłem forum przeciw broni uranowej DU-Watch. Podobnie próbowano rozwalić ruch Prawda 11 IX, Alexa Jonesa i wiele in. osób i inicjatyw patriotycznych. Z czym do ludu, agneciury icka, gdzie króluje motto: Demaskujemy iluzję tego świata LOL

Jak “ośmieszam” – patrz np. cykle o planach masonerii, NWO, bilderbergach, judeocentryzmie, żydłackim fanatyzmie i rasizmie, Prawach Nowego, planie Rotszylda, socjomanipulacjach i wiele więcej własnych tłumaczeń i tekstów, nie mówiąc o referatach badawczych do publikacji. Np. w ww. okresie 1 miesiąca, Grypa666 opublikowała ok. 18 wpisow głównych na ten temat, żaden prześmiewczy. Nie liczę ok. 15 wpisów nt. H1N1, przejawu NWO. Podliczać nie mnie wypada, lecz oszczercy….

Ziomal — nawet nie wiem, co to znaczy. A pipidówa to przyjęte w polskim, jak oszczerstwo, oczernienie, poniżenie, obraza…

Rozsądny jak w prowokacji Szewczyka Dratewki, odzywa się Xpio: […] Bein jest przede wszystkim człowiekiem. Rogala: […] fakt faktem nagle pojawia się znikąd z dalekiej Kanady nikomu nieznany “działacz-aktywista” o niejasnej przeszłości. Przypomina to wprowadzenie kolejnego pionka do gry. Jak ktoś napisał na forum prawda2, ten list to taki “granat w szambie” na pożegnanie.

Tak samo nieznany dla mnie pojawił się Rogala. Tylko że z miejsca zdyskredytowal się raptylianami i na próżno szukam jego życiorysu! A tu same pochwały pod adresem Beina: bezprecedensowy list do czołowej żydowicy w Polin… niepokonany przez antychrysta jak icki czy katole… tyle naprodukował o satanizmie, NWO itp. że trza go ośmieszyć… przybył aż z Kanady na własny koszt, by ratować zjudaizowanych, odurnionych rodaków, podczas gdy icki urządzają nań nagonkę, demonizują…

Niejasna przeszłość – polactfo celuje w lizaniu dup tym z “jasną” przeszłością — Blechom, Sztolcmanom, Kalksztajnom, Dudom… Mój życiorys jest na blogu, zanim Rogala założył oszczercze forum. https://grypa666.wordpress.com/about/

Granat w szambie — dla żydłactwa i szabas-gojów. Tak robią pionki? Nie spodziewałem się, że wyjdzie tak bombowo LOL

Wywołaj bilderbergami i jaszczurami III wojnę

Xpio rozwiązał “tajemnicę” popularności Beina: Podsumowując jakimś cudem 😀 ten pan zwrócił na siebie naszą uwagę albo to my go zauważyliśmy, a te pierwsze filmiki naprawdę przemawiały do wyobraźni, jeśli już miałbym spekulować to właśnie w nich doszukiwał bym się udziału czynników “trzecich”.

Zadziałał po prostu instynkt bio-samoobrony rodaków w oceanie kłamstw, otoczonych taką miernotą elit ickowych, że trzeba było talentu filmowego Podleckiego i faceta z Kanady z “barwną” facjatą, by odważył się powiedzieć prawdę…

Wywiązała się dyskusja nt. “antysemicki”, pokazując ciemnogród i żydłackie zaprogramowanie. Nawet Xpio oświadczył:

My mamy swoich Bilderbergów czy reptaljanów, a on ma żydów których obwinia za wszystko, bo przecież ktoś musi być winien i ktoś dopuszcza się tych wszystkich potworności więc i zasługuje na wszelkie … Oczywiście antysemityzm powoduje silniejsze reakcje no ale tak to już jest. Prawdziwy problem jest w tym, że to nie jest takie proste i “liniowa” logika nie pozwoli nam na zidentyfikowanie prawdziwych źródeł naszych problemów, wręcz przeciwnie może je pogłębić i tym właśnie jest ten list czyli kolejną kulą w płocie.

Bein odrzuca bzdetę reptyliańską, a bilderbergów uważa za pod-poziom w matrixie srulo-gojowskim, z żydo-banksterami i rabinatem talmudycznym na górze. Gdzieś niżej są użyteczni durnie i szabas goje, iluminaci, chrześcijańscy fundamentaliści syjonistyczni czy skundleni katolacy i icki. Spróbuj wywołać III wojnę globalną przeciw gojom tylko bilderbergami i jaszczurami – kula w płocie murowana 🙂 i pozostaniecie politycznie poprawni – ‘filosenmiccy’ LOL

Po czym Konserwa wydaje ekspertyzę: o syjonistach [Bein] nie napisał chyba nic zdrożnego, choć oczywiście katolickie ograniczenie nie sprzyja spojrzeniu na temat z szerszej perspektywy; oczywiście widać, że gość trochę chyba się pogubił – ale to całkiem normalne jeśli patrzy się na świat dualistycznie: my dobrzy chrześcijanie versus sataniści z syjonu;[…] kim jest Bein? – świadomością, która (z mojej perspektywy) została uwięziona w iluś tam zasranych programach sztucznej rzeczywistości; zatem czy tak bardzo się różni od nas?

Icki wierzą w żydłacką zmyłkę o jaszczurach, Bein rozwikłał “matrix”, a Poli kontynuuje zarazę religijną: Kiedys z wielka checia wchodzilam na strone P.Bienia , poniewaz bylo wiele swiezych informacji z calego swiata. W tej chwili przypomina to “kolko różańcowe” , na dodatek fanatyczne , kazdy nie chrzescijanin, czy nie daj boze gej traktowany jest jako wrog publiczny i linczowany publicznie. Ten blog jest nastepnym dowodem,ze to religia stworzyla i tworzy najwiecej podzialow , kłóci ludzi i tworzy problemy z niczego. Strona jest na poziomie radia MA Ryja, zreszta czesto byly podawane audycje na tej stronie do owego radia :mrgreen: . Teraz zamiast swiezych informacji jest dawka fanatyzmu religijnego 😐 .

Przez pomyłkę weszła na strony Bronka i Eli Hotałów? 🙂 Na tamten dzień (3.1.2010), blog jest otwarty dla wszystkich, bez religionizmu ani sekciarstwa. Blog nigdy nie miał być serwisem prasowym, co najwyżej info dot. H1N1. Linki do rebbe Rydzyka – do wartościowych materiałów nt. H1N1? “Kłótnie” to próby obrony prawdy i odparcia prowokacji i niedorzeczności. Problemy stworzyli gnojki z niewyparzonymi gębami jak Poli oraz agenciury — Pralnia przelewa się od tego.

Gdyby nie wiara prawosławna

Niewypalił też Wyspa: jego strona spada na psy… kto mieczem wojuje od miecza ginie! czasem jego strona jest zasilona wejsciami z roznoszonych ulotek przez ludzi, a później znowu spada popularność… no coż… wideo jakie nakręcił (część 1) zrobiło największą furore… i jego płyty też jakoś nie sprzedają się najlepiej… ja widziałem jedynie dwie osoby w sumie które na allegro je kupiły eh -> mógłby dać to za darmo :so: 😕

Akurat wtedy spadło zainteresowanie H1N1, bo zmalało zagrożenie, dzięki m.in. naszej mrówczej pracy. Powtarzam: płyty produkował, rozprowadzał, sprzedawał i rozdawał Podlecki. Nie miałem w tym żadnego udziału ani dochodu, tylko odchód w postaci sterczenia w Polin dla niewdzięcznych rodaków, kosztem życia osobistego i finansów oraz niewygód z mieszkaniem i wyżywieniem, przy niezdrowym stylu życia (kilkanaście godz. na dobę przy kompie) i widmie szykan, prześladpwań i braku ochrony ze str. rodaków. Czemu ktoś miałby dać Wyspie coś za darmo? Co ja kuźwa dla twej wygody i rozrywki? Srule oczekują tego od gojów… Zjudaizowali cię, czyś żydłak?

Admlln: […] jego pojawienie się jak meteora jest nie mniej zagadkowe jak nagłe, zresztą zapowiadane “zniknięcie” (wyjazd do Kanady). Dał się poznać jako przesadny paranoik na punkcie religijnym, ekstrawertyk, może z jakąś manią prześladowczą, ma kilkunastoletni dorobek w swojej “badawczej” pracy więc nie jest to tylko chwilowy zryw. Trudna sprawa, może nie ma już co d-oceniać, może kierowały nim jakieś osobiste animozje wobec kolumny “jot” (syjonistów), może nie dostał od nich biletu na salony; cholera go wie. Jednak gdyby nie narobił szumu w/s szczepionek to nie wiem czy ktokolwiek by zrobił go aż tyle co on nadstawiając nie tylko policzek. Może kiedyś poznamy jego teczkę 😉

Meteor był prozaiczny; Burgermeister wykryła chryję H1N1 ok. maja, a Bein na wojenny okrzyk Podleckiego był już ratować sieroty jak Admlln w czerwcu czy lipcu, na własny koszt po raz drugi lecąc do jewropy i Polin (1-szy raz częściowo za datek serbski na konferencję 10-ej rocznicy napadu NATO na Jugosławię). Powrót do Kanady był jeszcze prozaiczniejszy: zagrożenie przymusowymi szczepieniami na lotniskach trzymało mnie w Polin, mimo że wołala do domu chora żona i pusta kasa. W grudniu dostałem ciężkiej (2 tyg.) grypy i w ostatniej chwili przed upływem terminu legalnego (dla ubezpieczalni) pobytu poza Kanadą wróciłem ok. Bożego Narodzenia. Chwieje wczytają co im ślina na parszywy jęzor, kończynę bezdusza, przyniesie.

Horus777 dołączył do chóru: […] grypa666 trafił jako informator do mas społecznych. Ale niepotrzebnie wrzuca tutaj Boga i Matke Boska . Tak jak by chciał powiedziec że nie możemy nic sami zrobic . A przecież Bóg nam nie pomoże sami musimy się wyrwac z tego shitu ( globalizacja , NWO , szczepionki itp itd ) bo sami pozwoliliśmy się niewolic do tej pory i nic nie zrobiliśmy …

Chyba tylko dla icków niepotrzebnie… Gdyby nie wiara prawosławna, niezniósłbym trudów kampanii, obojętności przyjaciół w Szczecinie na mój brak zakwaterowania… zniewag od ścierwomediow i gnojków na forum, które bezustannie moderowałem… intryg od rzekomych sojuszników i Burgermeister, rusofobii katolików wyrażanej pod moim adresem… Że Bóg to nie rab na posyłki, nie będę się powtarzał; kto działa bez Boga, daleko nie zajdzie – np. “osiągnięcia” icków w zmyłce “pandemii”, choćby na spluwaczce. Niech wam Bóg wybaczy, bo ja wciąż nie potrafię, ułomny chrześcijanin.

Rogala charknął do spluwaczki 6.1.2010, w dzień publikacji anglojęzycznej na moim drugim blogu: “Blog www.grypa666.wordpress.com has been established by Marek Podlecki and Piotr Bein in early July 2009, following Jane Burgermeister’s criminal charges filed against the alleged perpetrators of the “pandemic” and looming mass vaccinations. The blog played a key role in educating Poles at home and abroad about the pro-vax propaganda peddled in official media. Knowing the realities of a corrupt system of governance and “democracy” in Poland, our main goal was education of the public at large first, criminal charges later.” Oczywiście widać że Bein kreuje się na zbawcę.

Nie podał znów linka, bo z mego tekstu dla popularyzacji za granicą polskiego ruchu anty-H1N1, wynika … że nie “kreuję się”. Wymieniłem Burgermeister, Podleckiego i SwinskąSprawę rzekomego sojusznika, Michała Siemaszko, mimo że on wzniecił i kultywował świńską intrygę (Ze świra czy z polecenia?) wśród działaczy wokół Grypy666 (zamieściłem filmik o nich) i międzynarodowo u Burgermeister.

Na obronę mej godności i zasług przez Wyspę, Rogala podle odpowiada (7.1.2010, prawosławne Boże Narodzenie): […] czas jak widać na zmiany. Blog zmienił opcję na religijno – fanatyczną…odwala im i tyle. Link prowadzi do świątecznego wpisu. Można być ateistą, sceptykiem itp. ale żeby tak nienawidzieć czyjejś wiary! Agent77 sekunduje: To co dzieje się teraz na tym blogu to ciężko określić nawet żartem. Gdybym teraz wszedł na tego bloga oraz nie miałbym styczności z tym forum lub innym (na szczęście mam 😉 ) sam został bym “Iluminatorem”

Nie dziwota, że tacy wierzą w jaszczury…

Ewidentny agent wpływu żydłactwa

Sprawiedliwy Maciej55 docieka szajby Beina:

Oczywiście że Piotr Bein odwalił dobrą robote w związku ze szczepionkami, dotarł z informacją do ogromnej liczby osób, nie można mu tego odmówić. Dzięki temu też wiele osób trafiło i na inne informacje typu oszustwo z ociepleniem powodowanym przez człwieka, wpływ banków na przebieg sceny politycznej ich zyski z wojen i być może do innych też.

Ale skoro pan Bein mówi sam o tym wszystkim, bo wspominał o dość dużym obrazie manipulacji, nie mówił tylko o szczepionkach, wspomniał o zmowie rockefelerów, o ściemie w ekonomii, o FEMA Camps i prawdziwej sytuacji w USA oraz ich powodach oraz skutkach. Więc ogarniał wielki obraz, ale jak mógł w tym obrazie manipulacji ominąć jej ogromną część, czyli manipulacje sferą duchową czlowieka ze strony religii. Przeciez ta część jest ogromna i odgrywa ogromną role w tym wszystkim.

Próbuję znaleźć w tym jakiś sens, iż być może chciał trafić do szerokiego widza, który to w większości będzie chrześcijaninem, ale z drugiej str. skoro podawał sie za przebudzonego* w tych sprawach to rzecz jasna że musiałby mówić i o tym. Stąd nie moge wyciągnąć jednoznacznego wniosku o czym świadczą te religijne fanatyki u niego.

Religijne fanatyki czy icków ignorancja nt. prawosławia! Dopiero parę wpisów “religijnych” od czasu katolickiego Bożego Narodzenia… dopiero co skończyła się mordęga kampanii i dostałem na garb drugi blog, w końcu nabieram odechu w domu, główkuję jak zmienić temat Grypy666 Podleckiego pod motto “Co gorsze, grypa czy kompleks jot” — a ci chcieliby od zaraz wykład od alfa do omega!

Temat manipulacji religią “dzięki” samym katolakom i njuejdżowcom jak icki, stał się jednym z głównych na mojej Grypie… Zaczęło się od fanaberii państwa Hotałów –chorych rusofobów (wpływ religionizmu judaistycznego) i pro-ustaszowców (wpływ zjudaizowanego katolicyzmu). Potem były przepychanki z agenciurami żerującymi na katolikach po 10 IV w farsie wybiurczej popisdzielczej… Ostatnio w farsie prezydęckiej, gdy katolactfo próbowało przekonać Polaków do agentów wpływu Braun i Duda. Mnie już od tego mdli, ale jeśli Maciejowi55 mało, niech napisze tekst i przyśle do publikacji.

Ayerys i Easy Rider potwierdzają gorylą pomyłkę spluwaczy, lecz po Rogali spływa to: No to zajrzyj aktualnie na blog… pełen obrót od Matki Gromnicznej do “Rzeźni Numer Pięć” (fani Kurta Vonneguta wiedzą o czym mówię). Niezła fanatyczna kaszana dla psychiki… 🙂 To jest podstawowy powód dla którego takim ludziom nie można ufać.

Mowa o upamiętnieniu rzezi w Gazie 2008/2009. Wpis zawiera materiały prasowe z niezależnych agencji, fotki błogosławienia pocisków użytych w Gazie (dopiero co icki domagali się poruszyć socjo-manipulacje religią!), zdjęcia żydłactwa obserwującego “fajerwerki” ataku sił Izraela, fotki ofiar, w tym dzieci, pocharatanych zakazaną bronią oraz materiały o żydach Tory (hebrajska Biblia) w solidarności z Palestyną, przeciw żydom talmudu (syjoniści)… Przedrukowałem też apel o bojkot Izraela z forum.gazeta.pl. Rogali się to niepodoba, jak Kalksztajnowi raport ONZ o tejże zbrodni.

PrawdziweFlmy: […] szukaja sobie tematow zastepczych. Nie ma w tym nic takiego gdyby nie to ze caly czas pisza o religi. Nie kazdy uzytkownik tego bloga jest katolikiem wiec nie wiem po co poruszaja takie tematy. […] Przeciez na ta strone moga wchodzic osoby ponizej 18 roku zycia ktore nie powinny widziec urwanej nogi itp. […] trzeba bylo by to zglosic do autorow lub jesli to nic nie da do organow ktore sie tym zajmuja?

Agent70 włączył się minuty później: […] blog się stacza już dawno to stwierdziliśmy, przynajmniej poniektórzy. Co do zdjęć bez cenzury, “lekka” przesada, zwłaszcza , że zdjęć nie ma 2 lub 3 ich jest co najmniej 7 i są w dużej rozdzielczości narzucające się w czasie przeglądania “artykułu”.


Zamknąć blog o dziwnych klimatach

3 dni później PrawdziweFilmy ma pomysł: […] trzeba by ten blog zamknac jesli maja zamiar dalej tak postepowac. Dobra informacja u icków to taka, co nie wadzi żydłactwu. Xpio: […] robienie tego w taki sposób wywołuje negatywne emocje i budzi strach. […] obecnie pan Bein znalazł nowy temat mianowicie Codex Alimentarius i coś czuję że zawita on na dłużej. Dalej, Admlln, reasumując, że mam porachunki z pobratymcami, donosi: Na blogu grypa666 kolejne artykuły z drastycznymi zdjęciami zmasakrowanych zwłok – Bałkany po inwazji Nato, Palestyna. Filmik skruszonego pilota izraelskiego oskarżającego Izrael o zbrodnie przeciw ludzkości popełnione w Gazie [ + grafika nt. GMOnsanto]

Xpio: […] Wygląda na to że ten pan rozpaczliwie szuka nowej fali, ale nie za bardzo mu się to udaje. Rogala: […] brnie w dziwne klimaty, a miałby blog siłę przebicia gdyby zajął się promocją zdrowia i alternatywnych metod leczenia, zatajanych faktów o medycynie itp. Co do zdrowia — patrz zakładki na Grypa666. Wizyty (przy zawieszonym od marca br. blogu) wzrosły z ok. 1 mln wtedy, do 6 mln dziś 🙂

A co z jaszczurami?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/