Mega-przekręt z KGHM

PB: Oczywiste, że mega-przekręt. Pozbywają się “nierentownej” spółki za tłuste łapówy itd. właśnie dlatego, że ma dużą wartość. Żydłaccy inwestorzy nie pójdą na płotki. Ceny miedzi są rekordowe. Niedawno potrzebowałem 3 m rurki miedzianej wodpciągowen śr. 12 mm, a jak mi zaśpiewali cenę, to czmychnąłem… Zaś złoto o srebro mimo chwilowych wahań utrzyma wysoką wartość przy walących się żydo-rynkach i konkurencji Wschodniej dla żydo-panowania na “Zachodzie”.

Krzysztof S.: Witam Panie Piotrze, Nie wiem czy czytal Pan dzisiaj artykol odnosnie KGHM. Zrodlo moze nie za bardzo rewelacyjne bo na wp.pl(link ponizej):
http://www.money.pl/gielda/spolka-dnia/artykul/zagraniczne-spolki-kghm-moga-byc-nierentowne,236,0,1868268.html

Przypuszczam, ze Polski rzad szykuje sie byc moze do prywatyzacji lub faktycznie likwidacji tak ogromnej spolki jaka jest KGHM. Szkoda, ze w artykole nie nadmienili, ze corporacja z Kanady ma licencje na wydobywanie miedzi w polsce, co za tym idzie beda mieli srebro i zloto. Wydaje mi sie, ze jest to minipulacja rynkowa a polskie marionetki z naszego rzadu improwizuja i naglasniaja/przyzwyczajaja opinie publiczna do dzialania na szkode Panstwa polskiego. Bo szary obywatel stwierdzi, ze przeciez juz dawno mowili, ze ceny poszly w dol to i zlikwidowali spolke panstwowa. I jak zwykle rozejdzie sie po kosciach.
Szkoda, ze mamy taka szara polska rzeczywistosc…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/