[dyskusja] Prezydent Andrzej Duda – List otwarty – O prezydenturę bez żydów

Krzysztof Cierpisz: Parchate prawo to pól biedy; parchaty duch. To jest to co wyjada mózgi.  Tak pisano już dawno temu:  Ściągnęlibyśmy bowiem na siebie wieczną karę („pokutę”), gdybyśmy pozwalali na „żydowskie przeciwko Bogu y majestatowi yego blużnierstwa, urągania nad Sakramentem naświętszym, pośmiewiska sromotne z na bożeństwa naszego, przeklinania Chrześcian, przenaimowanie złodziei, aby kościoły nasze okradali a do nich wynosili, gwałcenia praw koronnych, oszukiwania, zabobony czartowskie y inne łotrostwa, które się niżey po wierzchu namieniaią”. Mając nadzieję, że Ostrogski wysłucha jego prośby, przez co „imię swe i chwalebnych spraw swych sławę, tą wieczną y nieśmiertelną pamiątką ozdobi y rozszerzy”, Mo jecki składa mu życzenia „zdrowia y pociech pomyślnych”, prosząc, aby tę „małą pracę” z chęcią przyjął i łaską swą autora obdarzał. Pod „przemową”: Dan w Krak. 14 dnia Lutego Roku Pańskiego 1598” i, podpis: „Sługa i bogomodlec Przecław Moiecki Op(atowski) y Wolb(orski) Kanonik.  – http://gazetawarszawska.com/pugnae/685-bartoszewicz-antysemityzm-w-literaturze-polskiej-xv-xvii-w-cz-3
Z takim trudem przepisałem te fotokopie na formę doc, ale i tak tego nikt nie czyta. Podobnie z Celine:
http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/872-louis-ferdinand-celine-pogromowe-drobiazgi-6
Celine zostal z te książkę skazany na kare śmierci, a uratował go azyl w Danii. Malo kto czyta
http://gazetawarszawska.com/pugnae/825-julian-unszlicht-o-pogromy-ludu-polskiego
Tj Unszlicht jest faktycznie nieznany – zmarł we Francji , prawdopodobnie otruty przez żydów , ze jego antyżydowskość (zdradę), bo przecie urodził się żydem, a jego rodzony brat był nawet komisarzem u Lenina.

Krzysztof Cierpisz: Tak niestety jest, nadzieja na ratunek jest znikoma.  Ale i tak trzeba pamiętać  to, że pobyt żydowski w Polsce jest nielegalny, bo ich osadnictwo jest skutkiem złamania prawa lub nawet rezultatem przemocy , czy najazdu.

Józef Kamycki: Do odżydzenia etnicznego wystarczą proste zabiegi. Wystarczyłyby bilety w jedną stronę do Birobidzanu. Przegonienie z nas parchatej mentalności wymaga wysiłku umysłowego. Do tego jakoś mało z nas się pali.

Krzysztof Cierpisz: Polacy nigdy nie będą funkcjonować  z żydami na grzbiecie.

Andrzej Dziąba: Istotniejszym problemem dla nas nie są Oni tylko My. Gdybyśmy byli zjednoczeni, żadna siła by nas nie mogła pokonać.

Józef Kamycki: Szanowni. Widze w tej dyskusji wielką niezborność. Widze, że potraficie sobie wyobrazić Polskę bez parchatych, ale chyba nie potraficie wyobrazić sobie Polski bez parchatego prawa. Obrażacie się gdy mówię, że z kodeksu handlowego należy wygonić talmudycznego ducha – przecież Moryc Allerhand napisał to “dzieło” dla parchatych!!!
Obrażacie się, jak piszę o odebraniu parchatym żeru jakim jest system pieniadza dłużnego. Śni wam się po nocach złoto. Tak czy owak. Chyba jeszcze jesteście na parchatych skazani i to jeszcze na długo.

Cóż mi w końcu za różnica czy zarazeni jesteśmy dżumą nadjordańską w wydaniu staro, czy nowo testamentowum. To jest ta sama dzuma czasem tylko inaczej przypudrowana.

Stanowiliśmy kiedyś największą politeę (większą od greckiej) w naszym kręgu cywilizacyjnym i tam należy szukać korzeni. Polskość to wspólnotowość, tej w dżumie nadjordańskiej nie znajdziesz.
Ku rozwadze
ps. napisałem trochę bardziej dydaktyczną wersję stanowiska KoRReUs. Można już to propagować.

Beata Andrejas: Panie D. uprzejmie proszę nie zapodawać religii wyborczej, co za syffffffffff
Jak Chybicka (1 PO we W-wiu, PiSu 1 nadal nie podał) głosowała w sprawie konwencji przemocowej typu dżender ? https://www.youtube.com/watch?v=SD3XvbAvTGA&list=PLsl9qhb8vVlJ0iiU9p0OIjr_cEK3ECDb0&index=2
Pozdr. BA

 
Andrzej Dziąba: Panie Krzysztofie [Cierpisz]!  Proszę się nie zniechęcać. Prawdą jest, że Duda reprezentuje żydowskie interesy w Polsce. Nie należy spodziewać się po nim niczego dobrego, ale 100 dni szansy na podjęcie zapowiadanych działań można mu udzielić. To akurat zbiegnie się z terminem wyborów parlamentarnych, które niczego pozytywnego nie wniosą. Będziemy mieli jasną sytuację. Kto jeszcze będzie się łudził, że prezydentura Dudy i rządy PiS coś istotnie zmienią, będzie musiał poradzić sobie z tym problemem.

………………………………

Krzysztof Cierpisz: Prezydent Andrzej Duda – List otwarty – O prezydenturę bez żydów

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/