Dr Rafaf Brzeski dezinformuje

Dr Rafaf Brzeski dezinformuje

Piotr Bein 8.8.2015

Podoba mi się patriotyczne zaangażowanie dra Rafała Brzeskiego, ale ma tendencje agenturalne, mam nadzieję niezamierzone.

Do zadań agentury wpływu należy sterowanie władzami i opinią publiczną atakowanego kraju, poprzez rozpowszechnianie odpowiednio dobranych informacji, dezinformacji, pojednawczych i/lub alarmistycznych opinii i argumentów, oraz chwytliwych sloganów i słów wytrychów zastępujących wiarygodną ocenę faktów. Agentura wpływu ma sterować opiniami środowiska w którym się obraca. Zadanie to wypełnia posługując się „technikami zarządzania postrzeganiem”, co w mniej politycznie poprawnych słowach można określić, jako atrakcyjnie podane, ordynarne fałszowanie rzeczywistości. – https://socjocybernetyka.wordpress.com/2010/01/25/dr-rafal-brzeski-specjalnie-dla-serwisu-naukowego-socjocybernetyka-pl/

Proszę, by dr Brzeski przejrzał następujące i ocenił, bo na własnej definicji kompleksu władzy judeocentrycznej i badaniach nad tym utrapieniem ludzkości opieram sedno mej krytyki: https://piotrbein.net/2009/12/30/judeocentrics-and-mass-crimes/

W ww. pracy Brzeski opisuje m.in. jak carska agentura tworzyła klimat sprzyjający gospodarce Rosji z zewnątrz. Z tego opisu gładko przechodzi na suszpy żydłactwa, a to one zamordowały rodzinę carską w preludium do ludobójstwa na narodzie rosyjskim. Podobnie koloruje Brzeski sowiecką agenturę przeciw wyścigowi zbrojeń, który dobijał gospodarkę ZSRR. Więc dobrze czy nie? Bo o USraelu i suszpach CIA https://piotrbein.net/2013/01/25/the-cias-links-to-wall-street/  trza u niego mówić cacy, a o Rosji okupowanej przez żydłactwo – negatywnie…

Ulegając epidemii rusofobii, zaszczepionej i pielęgnowanej przez żydłacką agenturę, Brzeski dołączył do niej.  Najlepszy agent to narodowy autorytet, który robi dla wroga nieświadomie, pociągając za sobą miliony zmanipulowanych poprzez takich jak dr Brzeski, prof. Andrzej Nowak, Michalkiewicz, Braun… Bezmyślną rusofobię Brzeskiego widać w późniejszych produkcjach.

Rafał Brzeski o Wojnie Informacyjnej Nocnych Wilków

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=73oEh2tKFrc?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

Choć nie było jeszcze wtedy pełnej info (motocykliści nie wystąpili o polskie wizy), Brzeski pochopnie wnioskuje, że to “prowokacja”, podstęp, próba wyczucia reakcji społeczeństwa, mediów i polityków. Tego Rosja badać nie potrzebuje, bez razwiedki wiadomo, jak urobili duractfo w Polin. Brzeski popada w paranoję:

  • Zapowiedź Nocnych Wilków przejazdu do Niemiec dla uczczenia krasnonoarmiejców, to podstęp. Gdyby nie zapowiedzieli, to też byłby podstęp?
  • Polacy są celem info-wojny ruskiej, więc Nocne Wilki należy zneutralizować poprzez eskortę od polskich motocyklistów, uczestników Rajdów Katyńskich (którzy nota bene wyrażają się o Rosjanach i Nocnych Wilkach przyjaźnie, z wdzięcznością za ludzkie traktowanie w Rosji). Czy Rosjanie mają traktować jako prowokację każdy Rajd Katyński z Polski?
  • Brzeski z uśmieszkiem pyta, jak potraktują przejazd Wilków Niemcy. Wśród Niemców są użyteczni jak Brzeski, ale i rzesze ludności mającej po uszy srulo-panowania i jewrounii, a sprzyjające Rosji Putinowskiej.
  • Polegli krasnoarmiejcy to “kaci”. Zaś dla mnie są to tak samo ofiary żydłackiego stalinizmu i żydobanksterii w II wojnie globalnej przeciw gojom, jak wtedy żołnierze polscy na wszystkich frontach i obecnie Polacy w żydoNATO i w jewroraju.
  • Nocne Wilki to rzekomo terroryści, bo walczą w Donbasie. Bandyci opłacani przez żydłactwo “walczą” w ich wojnach na całym świecie. A tu Nocne Wilki walczą z zagładą swego narodu (etniczni Rosjanie na Ukrainie) — przeciw oliparchatowi Ukradliny i żydłactwu światowemu. Czy Brzeski chciałby, żeby bandyci wyrżnęli Noworosjan i nikt na pomoc nie przybył?

Bez pojęcia o faktach na Ukrainie, Brzeski włącza się do żydłackiej info-wojny przeciw Rosji… I taki ma pouczać o pułapkach propagandy i instruować Polaków, jak się mają bronić! Redaktor Michał Rachoń z Brzeskim przegięli pałę. Oto komenty spod filmiku:

LUCYNA KOSSOWSKA: Prowokację i całą aferę “zrobiły” nasze media (jak widać “nasze” jedynie w znaczeniu używanego języka i do polskiego odbiorcy nakierowane, którym manipulują, indoktrynują i którego najwyraźniej mają za bezmyślnego bałwana). A pan, panie Michale bardzo skrzętnie w jej podtrzymywaniu i zaognianiu uczestniczy. Czy robi to pan świadomie i w ramach machiny, której jest Pan pracownikiem czy też powodowany własnymi przekonaniami nie ma znaczenia. Quo vadis panie Michale?

Kisznik: według tego “eksperta” demokracja polega na szukaniu- “jak się chce to się znajdzie coś w motocyklu”. wygrażamy Rosji pięścią, ubliżamy jej prezydentowi, drwimy z rosyjskiej armii. a na wieść o planowanym przejeździe rosyjskich motocyklistów wpadamy w panikę. Rafał Brzeski jakby “niechcący” zapomniał że tą medialną nagonkę rozpoczęły “polskie” media w tym również telewizja Republika. Rafał Brzeski mówi- jeśli społeczeństwo nie rozumie że jest atakowane to należy mu to wmówić a najlepiej strzelić mu w plecy. Orwell w powieści ROK 1984 opisał taką sytuację.

Służby informacyjne Bizancjum (pytania po wykładzie)

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=K-dltrPJ-_w?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

Tu też mamy manipulację. Katolikom wmówiono, że “cywilizacja bizantyjska” reprezentowana dziś rzekomo przez Rosję jest wrogiem łacinniczej. Brzeski daje wykład o suszpach Imperium Rzymskiego Wschodniego (Bizancjum), by w sesji pytań gładko przejść do michalkiewiczowskiej sentencji: Jesteśmy rozbierani, powoli, przez nasze dwa sąsiednie mocarstwa. A nie przez żydłactwo?

Zgodzono się [Niemcy] na rosyjską koncepcję, gdzie po raz pierwszy padło sformułowanie “od Władywostoku po Lizbonę” […] Niemcy i Rosja chcą w ramach duumwiratu zapanować nad całą Eurazją. Brzeski odsyła do książki rusojada, Brzezinsky’ego, z in. żydłactwem czołowego sterownika polityką globalną ku NWO dla żydobanksterii: Gromyko miał u siebie w gabinecie trochę inną mapę, gdzie centrum tej mapy to była Moskwa. Niejeden naród uważa się za pępek świata i “udowadnia” to mapą, np. Chiny od tysięcy lat nazywają siebie państwem środka.

Wg Brzeskiego, patrząc na tę mapę, było nielogicznością, że Europa na niej nie jest w rękach Moskwy: Jest to, w tej chwili, moim zdaniem, koncepcja duumwiratu, panowania przez dwa kraje. Nie ma na to dowodu… po prostu myślę… kiedy podpisano to, jakie są postanowienia czy założenia, czy to jest ustalone, czy to jest dogadane, czy to jest tylko domyślane i sugerowane, ale tak moim zdaniem to wygląda – widzi się specowi od kontrwywiadu 🙂 a polactfo papuguje go.

Na biurku Angeli Merkel stoi portret Katarzyny Wielkiej… Co mamy myśleć – że Merkel instrukcje dostaje od “cara” Putlera? 🙂 Fakty:

Urodziła się 2 maja 1729 roku w Szczecinie jako córka księcia Christiana Augusta von Anhalt-Zerbst z dynastii askańskiej i Joanny Elżbiety z dynastii holsztyńskiej. Na chrzcie otrzymała imiona Zofia Fryderyka Augusta. W 1745 roku w Petersburgu przeszła na prawosławie, zmieniła imię na Katarzyna i poślubiła księcia holsztyńskiego Piotra Ulryka, późniejszego cara rosyjskiego Piotra III. – https://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_II_Wielka

Czy to jacyś potomkowie ze Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, odpowiedzialni za łacinniczenie Polaków od X w. i za podbój Rosjan? https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99te_Cesarstwo_Rzymskie

Używanie pojęć państw, podczas gdy srule sterują polityką, jest w najlepszym przypadku naiwnością. “Niemcy” są fasadą żydłactwa w jewropie i z tą fasadą musi Rosja “negocjować”, a od Władywostoku po Lizbonę mogło paść w definicji obszaru “negocjacji”. Czemu  nie oburzać się na Brzezinsky’ego, który wtranżala się z “geostrategią” dla globalnej dominacji sruli? Polakom czkawką się to zaczyna odbijać w postaci neobanderowców i prawosieków napuszczonych na Rosję przez USraelski aparat, którego Brzezinsky jest integralną częścią.

Rosja chce być – o zgrozo! – partnerem w polityce dot. Eurazji, którą zajmuje na znacznym obszarze. Tylko wasale żydłactwa jak Polin pomagają mu w zniewalaniu siebie i innych narodów.

Paranoik Brzeski: Stoimy na przeszkodzie tym koncepcjom, bo stoimy tu w takim niewygodnym miejscu, przy czym zadaniem Niemiec jest podanie na tacy, do tej spółki, całej Europy Zach. Słabo się dojczlandia stara, skoro na Ukradlinie odstraszyła Rosję od spółkowania 🙂 Polin nie stoi planom żydłackim na przeszkodzie, tylko im służy!

Zadaniem Rosji jest grozić – militarnie. Kto wytresował neobanderowców do krwawego, zbrojnego “przewrotu” z reżimu de facto oliparchów ukraińskich na juntę tychże? Kto chciał zaiwanić Krym Rosjanom — Rosja czy żydłactwo? Kto wjechał czołgami do Donbasu celem ludobójstwa obliczonego na wywołanie wojny z Rosją? Czy to Rosja od lat wygraża Iranowi? Od czasu agresji NATO na Bałkanach, czy Rosja zaatakowała jakieś państwo?

Rosja może “grozić” swą techniką wojskową, ale prowokacje i wycieczki militarne pod jej granice opracowuje i uskutecznia od lat żydłactwo z gniazda w USraelu, którego gospodarkę, politykę, finanse, wojsko i suszpy, zasoby ludzkie i materialne podporządkowali dla swych wojen przeciw gojom.

Rosja Putinowska nie będzie wasalem sruli – to jasne jak słońce, tylko nie dla wykształciuchów czczonych jako patrioci, a w efekcie służących agenturze wpływu wroga Polaków i ludzkości w ogóle — żydobanksterii.

Ok. 50:00: Oczywiście że wojna energetyczna nie opłaca się Putinowi. Dlatego wymyślił wojnę hybrydową. Podobną wojaczkę opisuje Sun Tzu. Może Brzeski chciał powiedzieć “W obronie swych interesów narodowych, Rosja zastosowała elementy wojny hybrydowej na Ukrainie, w odpowiedzi na hybrydową agresję”. A kiedy agresja żydłacka nie jest hybrydowa? Używają czyichś rąk, propagandę, zakazaną broń, stuxnety… Wojna hybrydowa ma zakamuflować sprawcę, by uniknąć odpowiedzialności za nią. Srule robią to tak wytrawnie, że nawet ich własne sprawstwo na współplemieńcach w Szoa wciąż nie jest jasne dla większości.

Ok. 1:17:40 Rosja idzie coraz bliżej świata muzułmańskiego i islamistów […] Rosja jeśli chce mieć od Władywostoku po Lizbonę (a chce? Brzeski powołuje się na anegdoty), to musi […] opanować cały tamten rejon i sparaliżować Europę Zach. poprzez bojówki islamistów. Albo się ma demokrację, albo się ma możliwość terroryzmu. Znaczy żydoZachód ma demokrację i jego żydo-suszpy nie przygotowały Al Kaidy, ISIS i in. islamistów do hybrydowych wojen żydobanksterkich itp. państwowego terroryzmu, w których goje chrześcijańscy wzajemnie zabijają się z gojami muzułmańskimi? W Donbasie  “islamiści” z Rosji niepodatni na hasbarę wspomagają “separatystów”, a po stronie junty kijowskiej islamiści z tejże Czeczeni walczą za żydłactwo.

Gawędząc o Chazarach, Brzeski mówi, że zostali wyparci, ale nie przez kogo. Przez Ruś Kijowską, plemiennych poprzedników współczesnych Rosjan. Żydłactwo m.in. właśnie za to ich nienawidzi po obecne czasy. A Brzeski za co?

Brzeski przy okazji analizy przydatności różnych pokoleń do odzyskania Polski, podaje przykład własny: kiedy w PRL przywieźli papier toaletowy do sklepów, rodzice posyłali dzieci, aby nakupiły ile się da. W mej rodzinie było inaczej: czy był papier w sklepie czy nie, używaliśmy gazet – bo po co płacić za coś co jest już w domu. Podobnie dziś Brzeskim steruje waadza, a on rzuca się na to, co mu wydzielą: sfałszowaną rusofobiczną informację.

Epilog

Brzeski nie przyczyni się do rozwiązywania konfliktów z naszymi sąsiadami, sterowanych przez globalny kompleks władzy judeocentrycznej. Tacy jak on wierzą, że walczą o rację stanu Polaków. Robią to jednak kosztem racji stanu “obcego”, w tym przypadku Rosji, tj. dla żydłactwa. Współistnienie wymaga kompromisów. Podatność na propagandę wspólnego wroga Słowian tylko tu szkodzi.

Wpłynąć agenturalnie na emocjonalistę takiego jak Brzeski nie jest trudno, skoro on wierzy żydłakowi Brzezinsky’emu. Gdyby istniał kontrwywiad polski, zlokalizowałby źródło informacji podawanej ww. agentom wpływu i zrobiłby porządek. Jeśli ruska agentura wpływu dominuje w Polin, to czemu Brzeski i Gawędziarze Narodowi mają rozgłos? Widocznie wpływy ruskie w Polin są mocno przesadzone, albo …jest ona potwornie nieudolna, pozwoliwszy milionom Polaków, ich luminarzom i decydentom uwierzyć hasbarze.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/