Krzysztof Rogala – kim jest?

Krzysztof Rogala – kim jest?

Piotr Bein 8.8.2015

No cóż nie mogło zabraknąć w Pralni  https://piotrbein.net/pralnia/  brudów naszego “krajowego” guru od reptylian, Krzysztofa Rogali. W 2009 r. w zenicie kampanii anty-H1N1 “wykuł w skale” uwłaczającą mi ‘dyskusję’ Piotr Bein – kim jest? – spluwaczkę dla dyżurnych agenciur. Jest  tak pełna jadu, że najprawdopodobniej robi on dla srulo-masonów i żydłackiej wielkiej farmy. Nie wiem tylko, czy jest członkiem Bani Brith oddział Polin, czy ich lokajem 🙂

Co o tym sądzicie… ogólnie o postaci Krzysztofa Rogali? “Przyczynił się” do zażegnania zagrożenia bio-bronią H1N1: zaatakował kupą poniżających wymysłów ikonę ruchu anty-H1N1 w Polsce, Beina, i motor tego ruchu – blog Marka Podleckiego, Grypa666.

Zawodowy manipulator Rogala wykazał się przedtem skutecznym ogłupieniem polactfa jaszczurami. Reptyliańska zmyłka Dawida Icke miała odwrócić uwagę od żydłactwa i ich szabas-gojów.

Nie wiem, czy Rogala szabas-goj czy srul, bo mu fiuta nieoglądałem 🙂 Ale wiem, że pomyje na mnie wylał nie dla weryfikacji nowej osoby publicznej (proces pożądany), tylko żeby mnie oczernić. Już we wstępie do swego wychodka, Rogala ujawnił, co tak boli Bani Brith: mój tekścik do żydowicy dr Aliny Całej w ŻIH, kwintesencję zakończonych wtedy moich badań naukowych nad judeocentryzmem:

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

W grudniu 2009 r. Rogala przedstawił swej publicze blog Grypa666 Podleckiego jako mój, podsuwając prowokacyjne “wnioski” rzekomo z mej działalności. Ostateczny wybór materiałów na blog, edycje, cenzurę i decyzje administracyjne robił Podlecki nie Bein. Mimo to Rogala przypisał Beinowi rzekome grzechy Grypy666:

  • Katolicyzm. Potwarz dla prawosławnego, bo to katolicyzm poprzez własną schizmę odłączył się w XI w. od starej wiary chrześcijańskiej, która u prawosławnych pozostaje niezmieniona od pierwszych wieków po Chrystusie i nie mamy takich bzdur jak ubóstwianie papieża.
  • Nadmierny religionizm. Rogala dopatrzył się dziesiątek 🙂 wpisów o treści religijnej na Grypie666, podczas gdy faktycznie było ich dwa i pół w omawianym okresie: życzenia na Boże Narodzenie katolickie i prawosławne oraz wstawka o anty-satanizmie mnichów prawosławnych z Ujkowic w mój artykuł Ausweis666. Innych wpisów było wtedy ok. 40.
  • Antysemityzm. Tu dołączył Rogala do mosiadowego dratewstwa, któremu dałem kopa serią artykułów-ripost na moch blogach:

Płukanie brudów Szewczyka Dratewki

„Sympatetyk” fnbg szantażuje Beina za „antysemityzm”

Przedostatnie płukanie brudów

Ze świra czy z polecenia?

  • Wyniosłość i megalomanię, bo nie wymieniłem się na baner z Icke.pl. Trudno, żebym chciał figurować na portalu pojebów obok jaszczurów! Poznawszy parę tyg. temu prowokacyjną “dyskusję” Rogali o mnie wiem, że nie tylko odrzuciłbym ofertę, lecz także dał wtedy serdecznego kopa jemu i ickom tak, jak dałem dratestwu.
  • Ściąganie dochodów z bramki na blog, sklepiku blogowego i z płyt DVD. Bramka i sklepik to wytwory choroby podsufitowej Rogali, zaś DVD produkował, rozprowadzał i sprzedawał Podlecki dla edukacji społecznej Rodaków i prób ratowania finansów kampanii — wątpią, że z jakimś zyskiem. Sama benzyna w kampanii kosztowała go więcej niż wszystkie dochody z DVD! A gdzie rozmowy telefoniczne, sprzęt, wydatki w podróżach… Obaj nie jesteśmy małostkowi; Podlecki nie informował mnie o wydatkach ani przychodach. Nie miałem dostępu do datków, dochodów, ani bezpośrednio nic nie otrzymałem.
  • Ambicje niezasłużonego wypinania piersi po ordery za anty-H1N1. Nigdy nie oczekiwałem wynagrodzenia, zwłaszcza od polactfa, za pracę dla dobra Polaków.

Na te i inne zarzuty odparłem wyczerpująco niedawno, zaraz po przypadkowym odkryciu szamba Rogali z 2009 r.: https://piotrbein.net/2015/07/26/kim-jest-bein-dla-ickow/

Szacunek należy się każdemu, kto robi dla wspólnej sprawy bezinsteresownie, łożąc własne środki, tułając się bezdomny u ‘gościnnych’ Polaków, zawalając sprawy osobiste na pół roku oraz wystawiając się na zagrożenia od suszp, poniżenia od ścierwomediów i zniewagi od polactfa jak Rogala.

Apel

Oczywiście pewnie większości z was już się robi niedobrze czytając do czego zdolny jest gnida Rogala, jednak chciałbym poznać wasze opinie, gdybym się mylił albo jeśli macie coś jeszcze na to szemrane indywiduum.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/