[dyskusja] Szansa odbić srulom nasze zmanipulowane patriotyczne autorytety

Polski kontrywiad nie jest skuteczny, jeśli w ogóle jeszcze istnieje. Musimy go zastąpić kontrwywiadem społecznym. Zalety:
– nie do zniszczenia, bo rozproszone struktury (wady: trudniej koordynować, łatwiej wrogowi wpłynąć środkami manipulacji masowej)

– inteligentniejszy niż formalne struktury kontrwywiadowcze, bo to zbiór inteligencji narodu (wady: z braku ‘szefa’ i kontroli, możliwość udziału miernoty i agentury).

W analizie przypadku zreformowanego Pająka, możemy zdobyć dwie kluczowe informacje:

  • W jaki sposób podsuwano Pająkowi fałsz.
  • Co wywołało w nim świadomość, że jest manipulowany.

Ktoś zaufany i w bezpośrednim kontakcie z Pajakiem powinien się go o to zapytać i opublikować. Z tą informacją z kolei możemy zwrócić sie do Brzeskiebgo, JR Nowaka itd., by zrewidowali swe pozycje.

Odnośnie przerażającej podatności naszych patriotycznych autorytetów na hasbarne manipulacje, przytoczę parę przemyśleń z art. o JR Nowaku.

masowa manipulacja umysłami Polaków (mind control) takimi metodami, jak dodatki do wody i jedzenia, a może nawet mikrofale nadawane podprogowo przez wieże telefonii komórkowej. […] Więcej na blogu PiotrBein […] wyszukaj mind control. Najlepszy zbiór artykułów na temat ma BibliotecaPleyadesDużą rolę w masowym mind control odgrywają też media audiowizualne. Joe Vialls pisał o tym już w 2005 r., cytując obżydliwego insajdera NWO, Brzezinsky’ego:

W społeczeństwie technotronicznym, wydaje się trend zmierza ku agregacji indywidualnego wsparcia milionów nieskoordynowanych obywateli, w łatwym zasięgu magnetycznych, atrakcyjnych jednostek skutecznie wykorzystujących najnowsze techniki telekomunikacji celem manipulacji emocjami i panowania nad rozsądkiem.

Atrakcyjne jednostki to prezydenci (nagminne narzędzie socjo-manipulacji masowej na żydoZachodzie) ale i narodowe autorytety takie jak: profesorowie A. Nowak i JRN, gawędziarze Michalkiewicz i Braun…

W kontekście Majdanu  był autorytatywny artykuł (nie chce mi się szukać) o tym, co zaaplikowano Ukraińcom: lata prania mózgów na rusofobię, zróżnicowanie przekazów propagandy wg środowisk i klas społecznych, rozmaite techniki mind control, w tym klasyczne i podprogowe wykorzystanie filmu i telewizorni…

Widzę przerażające podobieństwa ze stanem umysłów Polaków. […]

Od zarania, zanim opracowano współczesne zaawansowane metody masowej kontroli mózgów środkami technicznymi pozostającymi w tajemnicy i 15-20 lat naprzód w stos. do oficjalnej wiedzy, nauki i techniki, operacje informacyjne — wojskowe i srulo-suszp żydoZachodu — wykorzystują nauki behawioralne i media [Headquarters, Department of the Army Field Manual 100-6: Information Operations Washington: USGPO 27.8.1996]. Celują w obce narody, grupy i rządy. Działania Pentagonu przekazują i/lub zaprzeczają wybranym informacjom i wskaźnikom, by wpłynąć na emocje, motywy i obiektywne rozumowanie zagranicznej publiczności, systemów wywiadowczych i przywódców na wszystkich poziomach [Joint Chiefs of Staff JCS Publication 1, Glossary Department of Defense Military and Associated Terms, Departament Obrony 1987].

Zarządzanie percepcją łączy projekcję prawdy, bezpieczeństwo operacji, zatajanie i zmyłki oraz operacje psychologiczne – tzw. PsyOps, które NATO definiuje: planowane działania psychologiczne w czasie pokoju i wojny, kierowane do wrogiej, przyjaznej i neutralnej publiczności, celem wpływu na nastawienia i zachowania, które wpływają na osiągnięcie priorytetów politycznych i militarnych. Medialny wydział PsyOps dostarcza obiektywnych raportów bez intencji propagandyzowania poprzez rozpowszechnianie informacji drogą doniesień, konferencji i oświadczeń prasowych [Office of the Chairman of the Joint Chiefs of Staff Joint Publication 3-53, Joint Doctrine for Psychological Operations Washington DC: USGPO 10.7.1996].

W ramach tych działań, suszpy preparują i selektywnie dozują informacje decydentom (prezydenci państw, premierzy i rządy, parlamenty, papieże…) i agentom wpływu (Nowaki, Michalkiewicze, Brauny…). Stąd takie autentyczne przekonanie przekazujących i ślepy posłuch mas słowu od wyrobionych przedtem autorytetów.

Domena Kompleksu Władzy Judeocentrycznej, głęboka kontrola mediów globalnych w oparciu o projekcję prawd i wiarygodnych informacji [które służą obaleniu] propagandy przeciwnika lub dezinformacji przeciw operacjom USA i sił koalicji, krytycznym w podtrzymaniu przychylnej opinii publicznej nie wystarczyłaby ogłupić tęgogłowych rodzaju prof. JRN [cytat z ww. JCS Publication 1]. Np. dla potrzeb srulo-wojowania na Bałkanach, żydomedia wytworzyły serbofobię i islamofilię, gdzie indziej prowadząc w tym czasie wojnę propagandową z rzekomym terrorem muzułmańskim i siejąc odpowiednio pogardę i nienawiść do islamu. Na Ukrainie, przez lata żydłacka propaganda siała i pielęgnowała nienawiść do Rosjan. W Polsce po pierestrojce — podobnie: wszystkiemu złu była winna “ruska” komuna.

Takie akcje jak powalenie Rosji na łopatki, srulo-suszpy planują długie lata naprzód, jak wszystkie wojny, kolorowe rjewoljucje i wiosny arabskie. Mają zaawansowane programy symulacji komputerowej, oparte na naukach społecznych i teoriach matematycznych. Uny mogą z ich pomocą przewidywać zachowania całego narodu w danych warunkach propagandowo-politycznych…

Otylia Zigman: TEZ TAK MYSLALAM O H. PAJAKU, AZ DO CZASU, KIEDY WYDAL SWOJA KSIAZKE

“UKRAINSKA RECYDYWA,FASZYZMU,BANDERYZMU I SYJONIZMU” w UBIEGLYM ROKU, KSIAZKE O MAJDANIE, NAPISAL WSZYSTKO w PRAWDZIE.
PISZE NAWET O POMYLCE CO DO PUTINA, ZE PRAWDA O PUTINIE JEST TAKA, A NIE INNA, JAKA ON PISAL DO TEJ PORY.
KIEDY KSIAZKA BYLA w DRUKU JA ZATELEFONOWALAM DO NIEGO i ZAPYTALAM: CZY w TEJ AKTUALNEJ, KTORA WYDAJE, DALEJ PISZE BZDURY i KLAMSTWA O PUTINIE? BYLO MU GLUPIO i BARDZO SIE TLUMACZYL ZE MIAL ZLE INFORMACJE, ZAKLAMANE.
I RZECZYWISCIE w TEJ O MAJDANIE, OSTATNIEJ, PISZE BARDZO DOBRZE O PUTINIE. JA MAM TA KSIAZKE, AZ MILO CZYTAC.

……………………………………………………….

[dyskusja] Uwaga na Pająka — oszust, demagog i dezinformator

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/