[dyskusja] Andrzej Szubert: Amok Bogusia Maślińskiego

PB: Do tego nie dojdzie. Srule to przez wieki przećwiczyli, niedopuszczą i teraz. Zobacz jaka durnota wśród zdecydowanej większości gojów. Prędzej uderzą w siebie samych, nie mam złudzeń. Dopiero co im próbowałeś tłumaczyć, że powstania były na nic: https://piotrbein.net/2015/08/13/dyskusja-chicago-71-rocznica-powstania-brygady-swietokrzyskiej/

Andrzej Szubert: Biali mają wspólnie z “czarnuchami” uderzyć w żydłactwo. To jest rozwiązaniem problemów.

PB: Z białasami prawda — vide służba w żydoNATO etc. w b. Jugosławii, Aganistanie, Iraku, Libii, Syrii… teraz Ukraina. Co nie znaczy, że Biały nie ma się bronić przed zalewem przez czarnuchów, zorganizowanym nam przez żydłactwo.

Andrzej Szubert: Piotrek, z Bogusiem nie da się dyskutować. On jak katarynka w kółko to samo – KKP, NKWD, UB – wsjo. Pisze wszystko co polskie. Katolicyzm nie jest polski.  I bredzi o Olszewskim/Oksnerze. Znów nie czyta między wierszami. Za Olszewskiego/Oksnera podpisano w tajemnicy przed Polakaki umowę stowarzyszeniową z jewrounią. W żondzie Oksnera byli m.in Sikorsky (wiceminister obrony) i Olechowski, “etatowy” przez lata bilderbergowiec, jeden z założycieli PO.
Polaczków zapędzono na fałszywą barykadę bitwy o Bolka i jego teczki, (główną rolę w tej zmyłce grał wtedy Singer/Macierewicz), aby się Polaczki pierdołami zajmowali, a żydostwo w tym czasie spokojnie ograbiało Polskę.
Wracam jeszcze do hasła Europa dla Europejczyków. Zauważ jak przypomina to mentalność żydowską. Żydzi pchają się wszędzie, nawet tam gdzie ich nie chcą, ale Izrael chcą tylko dla siebie, ma być państwem żydowskim, dla Żydów. Podobnie z białasami narodofcami, najczęściej katolikami lub protestantami. Pchają się wszędzie, na wszystkie kontynenty. Ale Europa ma być tylko dla nich. To są rzeczywiście mentalne Żydy. Są szowinistyczni jak syjoniści. Tyle że cechuje ich “biały”, rasowy oraz “europejski” szowinizm.

PB: Boguś, Przyczepiłeś się jak gnida do koziej dupy 🙂 Resortową ferajnę możesz wśród swoich dzieci szukać 🙂
Uważaj, żeby ci ‘polonijna’ Razwiedka666 ogródka z żopy nie zrobiła LOL Popraw swój utfur i będzie cacy. Jesteś z bandą użytecznych idiotów, pojebów i patentowych agenciur dupowista a nie publicysta… Za chudyś pod sufitem, daj se spokój z węszeniem, bo ci łajno z nozdrzy wyjdzie 🙂

Akurat Polacy Bein ani Szubert do żadnych Polonii nie należą – to twoja fantastyka dupistyczna. Za zasługi w pomocy Solidarności (koncert-benefit oraz zbiórka wśród Kanadyjczyków i organizacja darmowego transportu do Polski — dwa kontenery tirowskie z odzieżą, obuwiem, lekami i sprzętem dla Solidarnych) to tutejsze zorganizowane katolstfo polonijne nawet mnie w knidze o Polonii vanqrevskiej nie wymieniły obok szeregowych co gówno zrobili.– więc jak?
Natomiast pewnikiem jesteś użyteczny goj. Nie masz zdolności rozumienia ani rozumowania, to przytaczasz, co się da bez składu ni ładu. Najpierw Boguś posprząta po sobie w Polin, wtedy rozejrzymy się, my gospodi gjenerałowie GRU/KGB, co wyczyścić zagramanicą 🙂

Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli

Dąbrowski [email protected], Maśliński [email protected], [wykasowano 23.7.2018 po śmierci osoby], Bizoń [email protected] i Gąska vel Kiełb [email protected] — na dywanik

Ilu ciuli obnażyliśta? Bo ja ostatnio znów paru:

Krzysztof Rogala – kim jest?

Dr Rafaf Brzeski dezinformuje

Tępicie najskuteczniejszych patriotów, dając się złapać na hasbarski lep. Odważny Polak o „niepolskim” nazwisku, demaskujący szachrajstwo sruli zabetonowane w waszych móżdżkach, przyciąga wam więcej uwagi niż jakikolwiek krypto-srul o polskim nazwisku albo scyropolski szabas-goj. Najwięcej szkód jest w Polin właśnie przez szabas-gojów i użytecznych duraków typu Boguś…

[dyskusja] Skowyt Gnojowego Maruchy

Dokumenty ws. Bejdy i Wojdy

MUS ZNAC!!! Co każdy pies na Beina-“żyda” powinien wiedzieć

🙂 Czas wybiuruf, czas świrów

Religia obrzezała mózgi – poseł Wrzodak srulową marionetką?

Jak polactfo niszczy narodowców podczas tragedii wybiurczej

Problemy starcze fotelowego doktora Głogoczowskiego

[dyskusja] Dr Głogoczowski robi dla żydłackiego Lobby Atomowego, srulo-Pentagonu i żydobanksterskich suszp CIA

[dyskusja] Chwiej hasbarny myśli że pracuje dla Polski, a podkłada się srulom

COŚ JEST NJET TAK z myśleniem MG – steruje nim kahał?

Dr Marek Głogoczowski i WierniPolsce (ale nie WPS!) złodziejami

List otwarty do Macieja Pokory (nick Peryskop) [uaktualnienia]

22 strony, 8800 słów

Następny durny atak na Andrzeja Szuberta

Mosiadowe SSkórwiele boją się prawdy i Szubertów

Stanisław Staszewski: Szkodniki & Hasbara

WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków

Żydolog szaleje na StopSy

W odpowiedzi Adminowi Stop Syjonizmowi

Jerzy Ulicki-Rek z powrotem w Pralni, The Rebel wywalony z polecanych

Płukanie brudów Szewczyka Dratewki


„Sympatetyk” fnbg szantażuje Beina za „antysemityzm”
Przedostatnie płukanie brudów

Bogusław Maśliński: Polonia musi sama posprzątać.
W księgarniach można jeszcze znaleźć książkę Resortowe Dzieci.
Lecz czy ktoś tą bandą resortową w Polonii się zajmie tak w gronie jak i organizacji,
mediach, sieci. Oczywiście jeszcze żyją popularnie nazywane gnidy które przeważnie
zza oceanu opluwają co Polskie i naród polski. Skąd się to rozpleniło na obczyźnie.
Nadzwyczaj prosta odpowiedz. KPP przy współpracy z NKWD już plądrowała armię Andersa
jak i towarzyszących cywili.
Po wkroczeniu do Polski tzw. rządu Lubelskiego po zmianie szyldu z NKWD na UB wysyłano konfidentów za tymi co nie wrócili nie dając się zabić.
Następne bandy nieźle wyposażone w papiery kombatanckie, nazwiska oczywiście kasę wędrowało, niszczyło patriotyczne działania.
Piszę w zasadzie tą krótką notatkę bo szlak mnie trafia dezinformacja kogoś stojącego nad grobem.
Nazwiska są zbędne, wystarczy popatrzyć na pocztę, zwroty np. polin, oszołom , dać mu po łapach, raz antysemita innym razem miłośnik żydów itd.
Jestem publicystą który po trupach idzie do prawdy, szczególnie historycznej.
Wielbiciele resortowej III RP dostają gorączkę o ile ktoś obnaża zbrodnie przeciwko narodowi.
Przypomina mi się wielki działacz uwielbiający fotografować nie tylko z tymi bohaterami przemian , także z Bolkiem.
Lata temu czytam z prosto z Rajchu „ Sowa”  „Maśliński zniszczył KPN”.
Pierwszy odruch, chamstwo.
Przyglądam się i jest, jest dokładnie widoczna data usunięcia mnie z KPN marzec 1992r, to nie można nazwać idiotyzm tytuł był celowy, napisałem dwa celne artykuły, „Tańczące Polonia”
Drugi „Śpiąca Polonia” mówiąca o przejęciu przez obywatela Izraelskiego gazety polonijnej w Argentynie.
Co do marca 1992 to w innych artykułach pisałem że radykałowie prawicowi byli na tępa wyrzucani.
Towarzystwo przygotowywało się do zamachu stanu, usunięto rząd Olszewskiego.
Basta, mam ważniejsze sprawy, pobudka w kraju też tych gnid ci ich nie brakuje.

PB: Boguśœ, bądźŸ mężczyzną-realistą, chłopie 🙂 dopracuj artykuł zamiast się pienić, a jeśœli nie znosisz krytyki, nie publikuj. Skrytykowano ci tekst, więc odpowiedz równie merytorycznie zamiast dziecinady ad hominem.

Krytyk ma rację: nie zidentyfikowałeśœ architekta problemu imigracji i multi-kulti, a twój art. jest srulom na młyn: zaostrzy wojnę katolicko-muzułmańską, odwracając uwagę jak trza od żydobanksterii i żydłactwa, którzy za tym stoją już od czasów Szkoły Frankfurckiej = polecam lekturę Prof. Kevina MacDonalda, esencja i odnośœniki tu:

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Podobnie zachowałeśœ się w przypadku swej debilnej pomyłki, na podstawie której łaskawie raczyłeœś mnie ożydzić:

Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli

Szuberta łaskawie oznaczasz pucybut reżymu, miłoœśnik okupacji, poprawny politycznie… czyli wg ciebie “żyd” Bein wypłaca szekle, a szabas-goj Szubert inkasuje te srebrniki za usługi dla żydłactwa?
Nie mógłbyśœ zrobić srulom lepszej przysługi! z takimi “zdolnośœciami” zrozumienia tekstów i sytuacji, jak ci zaufać?

Przykład z twego mejla poniżej: UE, czytaj Berlin ??? UE to twór żydłactwa, ich siedzibą faktyczną ani symboliczną nie jest Berlin.

Andrzej Szubert: Sam piszesz goebelsowskie paszkwile.  Może nawet dostajesz za nie srebrniki. A bełkot trudno jest zrozumieć. Między wierszami sam nie potrafisz czytać. W twoim “dziele” nie było niczego między wierszami poza bzdurami. Co do “rozszerzonych działań Węgier” – pamiętam jak Orban podburzał węgierskie miejszoœci narodowe w Słowacji i Rumunii. Popychał je do walki o “większe prawa”. Głoszono nawet roszczenia rewizji granic. Co doprowadziło do ostrych napięć na linii Bratysława – Budapeszt i Bukareszt – Budapeszt. I tutaj między wierszami jest żydo-banksterska metoda dziel i rzšdŸ. Jeœli Węgrzy będš się kłócić z sšsiadami o prawa dla mniejszoœci i o granice to nigdy wspólnie nie wystšpiš przeciwko wspólnemu wrogowi.
Tak się czyta między wierszami – mšdraliński.
A Schengen to pestka. Jeœli Polska wystšpi z jewrounii i NATO to automatycznie wyleci z Schengen. A znacznie gorsze dla Polski sš skutki przynależnoœci do jewrounii i NATO niż do Schengen. Czemu ty patryjoto od siedmiu boleœci nie domagasz się Polski niezależnej od jewrounii i NATO?
Czyżby srebrnikami ciebie ktoœ opłacał?

Bogusław Maœśliński: Czytać z zrozumieniem to naprawdę trudnoœć, reżymowa propaganda dezinformację przyklaśœnie, srebrnikami sypnie.
“Natychmiast musimy wypowiedzieli układ z  Schengen, pójœć drogš Izraelskš stawiajšc mury z zabawkami.” Naśœladować zbrodniarzy to wg niego ratunek dla Polski i “patriotyzm”. [Słowa Szuberta, Maśœliński od dawna ma trudnośœci techniczne z rozróżnianiem cytatów. – PB]
Jakże te paszkwile są Gebelsowskie.
Widzi mór [mur] Izraelski, w komentarzu zapomina ( poprawnośœć polityczna)  rozszerzone działanie Węgier.
Jak mam napisać że każdy realny przykład o ile jest dobry dla naszego kraju morze zostać powielony, taki wywód nie dotrze. Tu nie chodzi o mury, ogrodzenia, takie lawirowanie dla laika.
Zabolał fragment: Natychmiast musimy wypowiedzieli układ z  Schengen,
Beznadzieja, czytanie między wierszami jest cenne.

Bogusław Maœśliński: Panie Krzysztofie [Cierpisz], Zrobiłem sobie notatkę z małą pyskówką z guru w sieci  Andrzej Szuberd wypowiedział się na temat mojego artykułu, próbowałem treœść przekazać, technicznie mi się nie udało, nic straconego. Pozdrawiam serdecznie – Bogusław Maśœliński
Słowo jest mocniejsze od broni. Reżym tego się boji. W sieci jest mnóstwo nawiedzionych pucybutów reżymu, miłośœników okupacji Ojczyzny przez Tzw. UE, czytaj Berlin.
Polemizować można ostro, lecz polemizować z oszołomstwem to błąd.
Trzeba być ograniczonym do dna nie widząc w artykule przedruk, fragmenty innego artykułu, cytat: Boguœ pisze/cytuje innych: “Jeszcze 20 lat temu Szwecja była tak bezpieczna, że nie trzeba było zamykać drzwi od domu a każda, choćby najciemniejsza ulica była bezpieczna o każdej porze dnia i nocy.”
Takie wpisy to pewna zaleta, ja z takimi nie tańczę, zaliczam do czarnej listy.
Z poważaniem dla realistów.

……………………………………..

Amok Bogusia Maślińskiego

Andrzej Szubert 11.8.2015

Podesłano mi jego ostatni, napisany w amoku tekst https://piotrbein.files.wordpress.com/2015/08/imigracyjny-koszmar-narodu-sc582owiancc81skiego.doc

Pisze Boguś: “niegdyś dumnego narodu Piastowskiego „Polan”.
Nie było “narodu piastowskiego”. Była dynastia piastowska. Która się skatoliczyła, zdradziła Słowiańszczyznę i zaczęła podbijać i katoliczyć sąsiednie plemiona Słowian. Polanie byli jednym z licznych dumnych plemion słowiańskich. Ich dumę gnoili Piastowie. Odebrali im wolność, prawo wyboru księcia, narzucili mściwy fanatyczny katolicyzm, daniny, podatki, dziesięciny, świętopietrze. Za Chrobrego “dumnemu narodowi” wybijano zęby za łamanie narzuconych przymusem przez kler postów. Owszem, pokazali dumę. Parokrotnie podnosili bunty antykościelne. Za Chrobrego, za Mieszka II, za Bolesława Zapomnianego. Ale mściwa rzymska szubienica bezlitośnie nadal łamała ich dumę i zaganiała ich ponownie do pańszczyzny i danin. Mimo to przez wieki stawiali bierny opór. Aby ich zmusić do chodzenia do żydłackich kościołów nakładano na nich kary pieniężne za opuszczanie tzw. “mszy św.” w niedzielę. Ostatecznie złamano ich dumę w XIX i XX wieku, kiedy to wieś ostatecznie została mocno skatoliczona. Z dumnego narodu zrobiono niewolników Watykanu.

Boguś pisze/cytuje innych: “Jeszcze 20 lat temu Szwecja była tak bezpieczna, że nie trzeba było zamykać drzwi od domu a każda, choćby najciemniejsza ulica była bezpieczna o każdej porze dnia i nocy.”

Olofa Palme zastrzelono na ulicy prawie 30 lat temu. I nie była to “najciemniejsza ulica” a centrum Sztokholmu. Tak było w Szwecji wcześniej bezpiecznie.
Więzienia były w Szwecji 20, 30, 50 i 100 lat temu. I nigdy nie były puste. Dopiero niedawno niektóre zaczęto zamykać.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Szwecja-zamyka-wiezienia-Za-malo-przestepcow-2986502.html
Naciągane idealizowanie “bezpiecznej Szwecji” w przeszłości jest po prostu nieuczciwe.

Sprawa gwałtów opisanych przez Bogusia…
99% gwałtów w Szwecji to nadal sprawka Szwedów a nie imigrantów. I o tych gwałtach jest cicho. Nieliczne wyjątki natomiast są nagłaśniane. Nie wykluczam, że sprawców celowo napuszczono/popchnięto do nich aby zaostrzyć konflikt i popchnąć białasów/”prawicę” na barykadę walki z “multi-kulti”. Dla służb inscenizujących ataki terrorystyczne zainscenizowanie gwałtu to pestka.
Przypomnę jeszcze w tym miejscu, że Szwecja miała w przeszłości okres imperializmu, napadała na sąsiadów. Potop szwedzki ograbił i zniszczył Rzeczypospolitą w stopniu porównywalmnym z II wojną św. Szwedzi grabili, palili, gwałcili i zabijali. Może obecny “najazd” imigrantów to po prostu zbiorowa karma?
Rzeczywistą przyczyną fali imigracji do Jewropy – co Boguś wie, bo zacytował w jego tekście – są bandyckie wojny organizowane przez żydo-banksterski USrael w Afryce i Azji – zwłaszcza w krajach muzułmańskich.

“USA nie przyjmują uchodźców z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki, mimo że właśnie na nich leży odpowiedzialność za wojny, rewolucje i zamachy stanu w tym regionie świata.”

Zwalczanie “symptomów” zamiast przyczyn choroby to nie leczenie. Problemu imigracji nie zlikwidujemy walcząc z “multi-kulti”. Należy powstrzymać bandyckie wojny, agresje, kolorowe rewolucje i zamachy stanu robione przez USrael i jego wasali. A narzekanie na imigrantów w sytuacji gdy miliony Polaków także emigrowało na wszystkie kontynenty jest po prostu nieuczciwe.

Boguś pisze/cytuje innych: “Obecnie Szwecja stała się tragicznym w swych skutkach multi – „kulturowym” eksperymentem oraz laboratorium zagłady skandynawskiej kultury”

Zagłada skandynawskiej kultury zaczęła się ok. 1000 lat temu gdy rozpoczęto katoliczenie Skandynawii. Rodzimą kulturę niszczyła i wypierała antykultura znad Jordanu. Sama Szwecja skatoliczona na początku XI wieku brała udział w bandyckich krucjatach północnych niszcząc m.in skandynawską kulturę Finów. To co Boguś nazywa “kulturą skandynawską” jest żydogenną sztampą narzuconą całej Europie, która zniszczyła różnorodność kulturową i pogańskie dziedzictwo kulturowe rozwijające się na przestrzeni wielu tysięcy lat. Obecnie krystowierstwo  powoli dogorywa i zdycha. Zastępowane jest konsumpcjonizmem, antykulturą komercjalizacji wszystkiego i wyścigiem szczurów. Czy takiej “kultury” warto bronić – oto jest pytanie…

A co dsię tyczy “multi-kulti” – gdy białasy podbijali wszystkie kontynenty wszędzie niszczyli rodzime kultury, wszędzie narzucając monotonną, nudną jak flaki z olejem żydogenną sztancę. To ja już wolę multi-kulti. Naturalnie pogańskie, barwne i różnorodne, wolne od żydowskich naleciałości.

Kolejna sprawa…
Boguś czuje biologiczną nienawiść do lewicy, ale myli ją notorycznie z pseudo-lewicą. Co to za “skrajnie lewicowa partia socjalistyczna” (w Szwecji), jeśli nie znacjonalizowała ona banków i gospodarki? Jest to partia pseudo-lewicowa utrzymująca w Szwecji “prawicowy” żydo-kapitalizm. A że jest “internacjonalistyczna”? No i co z tego? Nie ma bardziej internacjonalistycznego i kosmopolitycznego tworu niż kościół katolicki, insytytucja zrzeszająca owieczki setek narodowości, wszystkich ras i kolorów skóry na wszystkich kontynentach, z centralą w Watykanie i “ziemią świętą” nad Jordanem, tworząca jeden kosmopolityczny i internacjonalistyczny “nowy naród wybrany”. Tak tak – katolicy to są prawdziwi lewacy, kosmopolici. Mimo to wielu z nich uważa się za “narodową” prawicę. Którą częściowo nawet są, bo kochają “prawicowy” żydo-kapitalizm. Bo im wmówiono że “socjalizm” jest zły. Zrobiono to zaś po to, aby nie przyszła im do łbów nacjonalizacja banków, żydowskich koncernów i kluczowych gałęzi gospodarki. Czyli tego co jest fundamentem potęgi żydo-banksterów.

Owa pseudo-lewicowa partia w Szwecji jest zwykłą agenturą żydo-banksterów. Po cichu współdziała ona z koncesjonowaną, służącą żydo-banksterom, szewedzką “prawicą” (pomijam “prawicę” niekoncesjonowaną, najczęściej marginalną i pozaparlamentarną). Funkcjonuje to tak – “prawicowe” partie żydo-zachodu (najczęście radykalnie katolickie (jak PiS) lub protestanckie) głoszą hasła wojny cywilizacji. Także polskojęzyczne “prawicowe” katolactfo od lat na okrągło pisze o tej wojnie. Wystarczy wygooglować “chrześcijaństwo i islam wojna cywilizacji”:
https://www.google.de/?gws_rd=ssl#q=chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo+i+islam+wojna+cywilizacji

O tym że owa “wojna cywilizacji” cuchnie podstępem i prowokacją świadczyć może najlepiej fakt, że sam Radek Sikorsky, ewidentna żydowska wtyka, sam pcha katoli na barykady “obrony chrześcijaństwa”:
Radek Sikorski krzyżowcem XXI wieku

O tej fałszywej “wojnie cywilizacji” pisałem dosyć obszernie tu:
Matka Ziemia a wojna cywilizacji

Krystowiercza “prawica” Jewropy częstokroć gorliwiej niż pseudo-lewica wspiera bandyckie wojny NATO i USraela (w 2003 roku Kalkstein w knessecie krzyczał: “wojna w Iraku to nasza wojna”). Natomiast zdarzało się, że “lewica” (najczęściej pseudo-lewica) wojen NATO nie popierała. Efektem tych (wspieranych przez “prawicę”) wojen jest masowa imigracja do Jewropy. I wtedy pseudo-lewica tresuje Jewropejczyków w toleranctwie. Na co niekoncesjonowana “prawica” podnosi wrzask i pcha się na fałszywą barykadę. Fałszywą, bo walczyć należy nie z imigrantami, a z tymi, którzy imigrację wymuszają i prowokują.

Boguś przytacza fragmenty dotyczące przestępczości: “Obecnie 55 muzułmańskich gangów kontroluje aż 186 terytoriów wyjętych spod szwedzkiego prawa co doprowadziło do sytuacji gdzie Biali ludzie wiedzą, że pójście tam może się skończyć śmiercią.”

No cóż… Jest to po prostu “amerykanizacja” Szwecji. Ale w innym sensie. Wprawdzie w NY też są dzielnie, do których policja nie zagląda, ale z tym bezprawiem w Szwecji grane jest coś innego. Nie wierzę w to, że policja nie byłaby w stanie poradzić sobie z tymi gangami. Gdyby agenturalnym władzom Szwecji zależało na likwidacji tych gangów, już by ich nie było. Tu grane jest coś innego. W Szwecji nie było dużej operacji fałszywej flagi – odpowiednika WTC. Jak więc przekonać Szwedów do przyznania policji i służbom większych “kompetencji”? Ano – fabrykując przy pomocy imigrantów bandytyzm. Teraz wystarczy odczekać, aż Szwedzi sami zaczną żądać zaostrzenia przepisów i większych uprawnień dla policji. Można im to nawet me(n)dialnie podpowiedzieć, jeśli zbyt długo będą zwlekali. I wtedy agenturalna władza to oczywiście chętnie zrobi. Naturalnie dla “wspólnego dobra i bezpieczeństwa” – hehehe.
Manipulowanie nieobrzezanymi to specjalność żydo-banksterów i ich podkomendnych.

A tak przy okazji – Boguś wspomniał o “Białych”, którzy “wiedzą, że pójście tam może się skończyć śmiercią”. A ile wieków biali nieśli śmierć dziesiątkom milionów kolorowych? I to na ziemiach kolorowych tubylców. I na ilu obszarach Ziemi w przeszłości wolnej od białej rasy/białej zarazy biali nadal panoszą się, uciskają, zniewalają a nawet zabijają kolorowych?
Karma Boguś – zbiorowa KARMA białasów wymaga tego, aby za ich masowe ludobójstwa na kolorowych kiedyś za nie zapłacili.

Boguś pisze: “czerwone media”.

Nie czerwone a żydowskie.

Boguś pisze: “Szwedzcy socjaliści stworzyli system oparty na stalinowskich metodach, dlatego że ludzie wydają się nawzajem…”

Masowe donosicielstwo na długo przed stalinizmem przez wieki kwitło w wielu krajach katolickich. Było nakazywane dekretami papieży:

“Po drugie, dekretem tym (z roku 1184 – przyp.as) zobowiązano wszystkich „dobrych chrześcijan” do donosicielstwa. Mianowicie postanowiono,że biskup przybywając do parafii będzie powoływał trzech lub więcej ,,świadków synodalnych”, albo nawet całą wieś zmuszał do przysięgi, ,,ze ktokolwiek wiedziałby o heretykach lub o jakichkolwiek ludziach, odbywających tajne zebrania albo różniących się od reszty wierzących trybem życia i obyczajami, wskaże ich biskupowi lub archidiakonowi”.
https://przyjaznawiedza.files.wordpress.com/2013/10/a-nowicki-o-swic499tej-inkwizycji.pdf

Do wypytywania o sąsiadów i znajomych wykorzystywano także tzw. “spowiedź św.”, a wielu kościołach wisiały specjalne skrzynki na donosy. Choć znacznie więcej było donosów ustnych ze względu na nieomal powszechny analfabetyzm katolickich owieczek. Przy czym dekretem papieskim donosicielom zapewniano nieujawnianie ich tożsamości ofiarom donosów.
Czytałem parokrotnie o tym, że historycy badający archiwa inkwizycji nadziwić się nie mogli ilością donosów – było ich niesłychanie dużo jak na czasy, gdy tylko niewielki procent owieczek był gramotny.
Stalin, uczeń szkoły parafialnej i seminarium duchownego tworząc system donosicielstwa korzystał z wypróbowanych i przetestowanych na przestrzeni stuleci papiesko-inkwizycyjnych “wzorców”.

Boguś pisze “A w Polsce jest taka broszura pod tytułem konstytucje, czytamy:  Art. 13.Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu…”

A mnie dziwi, że nie dorzucono totalitaryzmu watykańskiego. Zbrodniczego, ludobójczego na przestrzeni wielu wieków.

Boguś pisze o agernturze rządzącej Polską: “Na arenie, bez przesady, ich działania w Brukseli delegatury Bundestagu nazywani są pieszczotliwie za ich wiernopoddańcze hołdy są pupilkami Carycy Europy Merkel”

Jaka “caryca”? Toż to “zwykła” agentka Izraela i Grupy Bilderberga. Nie jest nawet “carycą” Niemiec. Jedyne co robi to wykonuje polecenia swoich mocodawców. Za co niemieckojęzyczne żydomedia w niemieckim jewrobaraku tak ją wychwalają. A Bruksela jest delegarurą Izraela i Grupy Bilderberga a nie Bundestagu. W Niemczech siały terror tajne armie NATO, a Bundestag, kanclerze i ministrowie obrony nie mieli pojęcia o ich istnieniu.
http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-13501822.html

Boguś zapomina albo nie wie, że w zachodnim żydo-kapitalizmie tzw. “parlamenty” są tylko dekoracją mającą zasłaniać dyktaturę żydo-banksterów.
Zresztą zacytował on Annę Raźny: “Europa pod protektoratem USA, określana jednoznacznie przez antyamerykańskich publicystów mianem wasala Waszyngtonu…”
I tak jest rzeczywiście – USrael to główne narzędzie żydo-banksterów do podboju świata a Jewropa jest jego wasalem i pomagierem. To jak Merkel może być “carycą”, bądąc wasalką Waszyngtonu (carowie nigdy nie byli wasalami kogokolwiek)? Już prędzej Merkel jest kapo niemieckiego jewrobaraku z ramienia Izraela i USraela.

Boguś pisze: “milionowe wsparcie tzw. mniejszości Niemieckiej, Ukraińskiej, Czeczeńskiej.”

A o żydowskiej czemu nie napisał?

“Polacy eksmitowani z centrum stolicy, ich miejsce zajmie żydowski kibuc”
http://gloria.tv/?media=547169

“Wrocławski ratusz rozdaje grunty Żydom”
Aj waj Polska to nasza kraj…

Na samo żydowskie muzeum ile milionów poszło?
“Z budżetu państwa i budżetu Warszawy na inwestycję wydano w sumie 180 mln złotych.”
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/muzeum-historii-zydow-polskich-kosztowalo-320,193,0,1647553.html

Boguś ubolewa nad “represjami” wobec katolików: “Koniec procesji, księżą zakonnice muszą chodzić po cywilnemu.Rodzice gorzej niż za Stalina będą ukrywać się ż chrztem, pierwsza komunia tak uroczysta dla naszych pociech okrojona. Te wspaniałe sukienki komunijne, chłopcy dumni w garniturach, obecnie Alby będą ukrywane, zakładane w zakrystiach. A co zrobią konserwatorzy zabytków, z kościołów znikną krzyże.
Ten cios w  Polską wiekową tradycję potwierdza że polska to ślad na mapie.”

Boguś, katolicyzm to jest tradycja niepolska, antypolska, żydogenna, nadjordańska, kosmopolityczna, watykańska. Polska to Słowiańskość a nie nadjordańskość. I dobrze że znikną krzyże/rzymskie szubienice. Wolę pogańską afirmację życia niż krystowierczy kult narzędzia śmierci. A co do tzw. “komunii” – co jest pięknego w rytualnym kanibalizmie? Czy musimy nasze dzieci tym ogłupiać, uczyć ich żebrania przed jakimś żydkiem o miłosierdzie i “zbawienie”. I wydawać w łapska pasożytniczego kleru? Czy nie lepsze są wesołe słowiańskie obrzędy, bez żebrania na kolanach przed żydowskimi idolami o miłosierdzie? Piszesz w tytule o Słowiańskim narodzie, a potem bronisz żydo-katolicyzmu, który tępił i niszczył słowiańską kulturę. Musisz się zdecydować – albo Słowiańskość albo żydogenny kosmopolityczny katolicyzm.

Boguś pisze: “Viktor Orban: Europa dla Europejczyków”.

Popieram! Ale podwarunkiem, że dopiszemy do tego: Ameryka dla Indian (biali – won do Europy). Afryka dla Murzynów, sorry dla Afrykańczyków. Białasy – won do Europy. Australia dla Aborygenów. Białasy – paszli won. Azja dla Azjatów. Białasy go home. Oceania, Polinezja, Hawaje – dla tubylców. Biali – wynocha do Europy.

Hasło Europa dla Europejczyków bez powyższego uzupełnienia jest zwykłym oszustwem. Białasy pchają się wszędzie, na wszystkie kontynenty i to jest OK. Ale gdy przez wojny robione przez białasów na obstalunek żydo-banksterów do Europy przybywają kolorowi to robi się wrzask – Europa dla Europejczyków. Oddajcie kolorowym wszystkie zagrabione ziemie, zakończcie wojny na innych kontynentach i wróćcie do Europy. Wtedy macie prawo mówić – Europa dla Europejczyków.

Co do samego Orbana – jego hasło w całości naprawdę brzmi Europa dla Europejczyków i “europejskich” Żydów. Tyle, że końcówka zawsze jest jakoś tak dziwnie pomijana milczeniem.
Przypominam w tym miejscu, że krótko przed światowym kongresem Żydów w Budapeszcie Orban udzielił żydowskiej gazecie wywiadu. Powiedział w nim m.in.: “Izraelczycy, którzy wywodzą się z Węgier, są nadal częścią narodu węgierskiego”
http://izrael.org.il/news/3437-wiatowy-kongres-ydow-w-budapeszcie.html

Z tej wypowiedzi można a nawet należy wywnioskować, że skoro “Izraelczycy” czyli po prostu Żydzi wywodzący się z Węgier wg Orbana nadal są “częścią narodu węgierskiego”, czyli “Węgrami” – jako “Węgrzy” mają chyba “prawo powrotu” na Węgry. Czyli Europa dla Europejczyków i Żydów mających “korzenie” europejskie.

Pisze Boguś: “Jedyny Europejczyk broniący swój kraj przed inwazją zarobkowych emigrantów.”

Nie wszystkich. “Powracających” z Izraela przyjmuje chętnie.

Boguś pisze: “Jedyny Przywódca w Europie broniący Polskiej racji stanu przed „Niemiecką Ekspansją”

A co z żydowską ekspansją? Czemu o niej ów Jedyny Przywódca milczy?

Pisze Boguś: “Czeka nas rozstrzygnięcie obrony suwerenności”

Jak można bronić czegoś, czego się nie ma. Najpierw musimy odzyskać suwerenność. Dopiero wtedy możemy jej bronić.

Boguś pisze: “…w czasie trwania wielkiej wojny między siłami zakonu krzyżackiego   ( prusaków, czy faszystów to bez różnicy) wspomaganego przez rycerstwo zachodnioeuropejskie, przeciwko królowi Jagieło wspartego przez  Słowian.”

Krzyżacy to byli niemieccy ultrakatolicy. Byli pupilkami papiestwa, które w sporach polsko-krzyżackich prawie zawsze stawało po ich stronie. A Jagiełłę wsparli przede wszystkim Bałtowie – Litwini i Żmudzini. A nawet muzułmańscy Tatarzy ze Złotej Ordy. Za co Jagiełłę obrzucił papież klątwą. Ale szybko ją zniesiono, gdyż papiestwo chciało zapędzić Jagiełłę do eksterminacji husytów.

Boguś pisze: “Jak umierać to ze sztandarem w dłoni, nie skrytobójczo z rąk POpaprańsko- Magdaleńskich zbirów, WSI i innych płatnych zbrodniarzy.”

Wspominając o WSI należy zawsze zaznaczać, że to służba służąca interesom żydowskim. Zbyt wiele krąży bzdurnych dezinformacji, że WSI to “ruska agentura”. A tymczasem epokowy wynalazek Łągiewki zarekwirowany przez WSI krótko po wciągnięciu trupa Polski do bandyckiego NATO wylądował w Izraelu a nie w Rosji.
https://www.youtube.com/watch?v=LMo1ZvXbzsM

Pisze Boguś: “Natychmiast musimy wypowiedzieli układ z  Schengen, pójść drogą Izraelską stawiając mury z zabawkami.”

Natychmiast musimy wyjść z jewrounii i z bandyckiego NATO. A nie tylko z Schengen. Natomiast NIGDY nie możemy naśladować bandyckiego nielegalnego Izraela. Który eksterminuje Palestyńczyków, rabuje im ich ziemię a niedobitki otacza murem. Tylko ktoś niepoważny może coś takiego proponować.

Boguś pisze: “Tak nam dopomóż Bóg”.

Który – ten biblijny, żydowski? On ma Polaków w dupie. Od ilu wieków katolactfo modli się do niego. I co on zrobił dla Polski? Wydał ją w żydowskie łapska.

Na koniec Boguś proponuje wysłuchanie ministra “Beka”. Prawdopodobnie chodzi mu o Józefa Becka. Tego, który w sanacyjnym knessejmie pieprzył o “honorze”:
“My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor.”

A krótko później,  17 września 1939 roku spierd… do Rumunii. Naturalnie HONOROWO.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/