[dyskusja] Jak durnym można być! Niektórzy katolicy nadal wierzą w Jewrejskie Oszustwo Wyborcze (JOW)

Andrzej Szubert do Dziąby: Obawiam się, że to strata czasu. Kiedyś próbowałem z naszym imiennikiem pod jednym z jego felietonów filmowych dyskutować o żydo-kapitalizmie. Bezskutecznie. On wierzy w “wolny rynek”  i żydo-kapitalizm. Nie dostrzega, że “wolny rynek” to akwarium, w którym płotki konkurują z (żydowskimi) rekinami. I są skazane na pożarcie.
BoJOWników logiczne argumenty nie przekonają. A to dlatego, że oni nie myślą a wierzą. A tam, gdzie jest wiara rozum milczy. W USraelu JOWy zabetonowały kongres dwoma agenturalnymi partiami służącymi żydo-banksterom. Niezależni nie mają tam żadnych szans. Tzw. “senat” przy polskojęzycznym knessecie także dzięki JOWom zabetonował POPiS (prawie 100% miejsc). A idioci mimo to chcą JOWów.
Szkoda czasu na nich. Dostaną w dupę JOWami, może, powtarzam – może (choć pewności nie mam) zrozumieją, że Żydki wpuściły ich w kanał. Nie pierwszy zresztą raz.

Andrzej Dziąba do Szuberta: Czy byłby Pan łaskaw przesłać naszemu imiennikowi Andrzejowi Pochylskiemu opinię n.t. JOW?
———- Wiadomość przekazana dalej ———-
Od: Andrzej Dziąba
Data: 13 sierpnia 2015 11:08
Do: Polska Racja <[email protected]>

Witam, Nie zamierzam głosować ani na jednomandatowe okręgi wyborcze, ani na pozostałe postulaty referendum, co jest równoznaczne z nie wzięciem udziału w referendum, ani nie zamierzam nikogo do tego nakłaniać.

Jednomandatowe okręgi wyborcze nie rozwiązują problemu uczciwego wyłaniania reprezentacji społecznej do organów ustawodawczych. To dalszy ciąg manipulacji społeczeństwem.

Są już rozwiązania, które gwarantują wyłonienie reprezentatywnych przedstawicieli społecznych do władz ustawodawczych. Taki projekt jest opracowywany przez Konfederację Na Rzecz Reform Ustrojowych (KoRReUs). W załączniku przekazuje link do projektu https://dl.dropboxusercontent.com/u/75370509/Stanowisko%20Konfederacji%20na%20Rzecz%20Reform%20Ustrojowych%2020-2015JK.pdf.

Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

……………………………………

Polska Prawda <[email protected]>:

6 września głosuj tak dla Jednomandatowe Okręgi Wyborcze w Polsce >
http://gloria.tv/media/i4QNCKpkzF5

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/