[pl, en, se, de] Koszmar multi-kulti i imigracji / Multi-kulti and immigration nightmare

PB: Słusznie zauważa Szubert poniżej, że autorzy nie diagnozują problemu adekwatnie do potrzebnego rozwiązania. Podobnie w Polin szykuje się wojna katolicko-muzułmańska multi-kulti, zamiast razem wziąć się do dupy żydłactwu, które to gówno gojom narzuca.

///////////

PB: Rightly states Andrzej Szubert below the Polish article, that authors don’t address the gist of the problem: multi-kulti and immigration are forced upon the goy societies by Judeocentric Power Complex’s policies on which we have no say.

  • Immigration invasion of Europe

Andrzej Szubert:

Andrzej Szubert: Maśliński pisze “o słusznych sprawach”, ale pcha ludzi na fałszywe barykady i jeszcze proponuje żydowskie “rozwiązania”: Natychmiast musimy wypowiedzieli układ z  Schengen, pójść drogą Izraelską stawiając mury z zabawkami. Naśladować zbrodniarzy to wg niego ratunek dla Polski i “patriotyzm”. Pisze niby mądrze – Europa dla Europejczyków. Ale co robią Europejczycy w obu Amerykach, Afryce, Azji, Australii, Oceanii? Jak białasy podbijały świat i niosły wszędzie swoje żydogenne multikulti niszcząc lokalne kultury to było dobrze.
Zresztą problem imigracji muzułmanów i Murzynów do Jewropy jest celowo fabrykowany przez żydo-banksterów. Chodzi o pchanie białasów na fałszywe barykady. Zamiast walczyć z multikulti należy rozwalić żydobanksteryzm. Skończą się wtedy okupacje, agresje i kolorowe rewolucje w Afryce i świecie islamu. I wtedy wszystko wróci do normy.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/