[dyskusja] Andrzej Duda pachołek żydłacki?

[komenty na dole]

Andrzej Duda pachołek żydłacki?

Piotr Bein 13.8.2015

Wśród najpopularniejszych na moim blogu są tekściki o rzekomym pochodzeniu Dudy… Wisi mi to, bo potomek nie musi kontynuować draństwa przodków. Natomiast niezawodna w demaskowaniu jest metoda “po czynach ich poznacie”. Duda jeszcze nic nie zrobił dobrego dla Polaków, np. wyjście z żydo-struktur, niezależny bank narodowy, sojusz z BRICS… ale można go ocenić po publicznych wypowiedziach. Wybrałem na to poniższy wideo-zbiorek entuzjastycznie rozprowadzany dla polactfa.

Do min. 18:00 Duda jedzie na Tuska i PO, jakby PiS nie był z tej samej popisdzielczej stajni, zarządzanej przez żydomasonerię pokazowymi “walkami” o demonkrację przez dwie dogłębnie skorumpowane “partie”.

Min. 18:00 Rosja niedemokratyczna. Duda recytuje hasbarę przeciw Rosji. Mówi o opozycji, tj. o sterowanej przez żydłactwo sorosowskiej V kolumnie. Putin ukrócił to, także pedalstfo itp. więc jest rejwach aj waj jaki brak demonkracji.

Niemcowa zamordowały suszpy ruskie? A gdzie dowód, panie prezydęcie? A może żydosuszpy, te same co robią pana prezydęta w bambuko, wykonały fałszywą flagę pod Kremlem? Putin byłby idiotą, gdyby z tutkiem 101, MH17 czy Niemcowem strzelił sobie w stopę. A idiotą Putin na pewno nie jest. Więc kto tu nim jest, panie Duda?

Min. 21:00 Rosja zbrojnie najechała na Ukrainę, zabrała integralną część suwerennego państwa — Krym.

Zgoda 🙂 suwerenne państwo oliparchów i żydłactwa światowego: https://piotrbein.net/2015/08/14/tajny-plan-izraela-drugi-izrael-na-ukrainie/

Wg umowy międzynarodowej, Rosja zatrzymała na Krymie parę baz wojskowych i tysiące “zielonych ludzików”, bo nie zrzekła się swego od dawna Krymu. I dobrze, bo inaczej srulo-prawosieki, neobanderowcy itp. bandyci, z poprzedników których wywodzi się Duda, zrobiliby z Rosjan na Krymie kaszankę jak w Donbasie, Odessie i Mariupolu.

Bezpośredni udział wojsk Rosji w wojnie donbaskiej. Na pewno nie bezpośredni, a wojna hybrydowa znana już była ponad 2 tys. lat temu (Sun Tzu). Czemu Duda nie oburzy się na wojny hybrydowe żydłactwa: b. Jugosławia, Afganistan, Irak, Pakistan, Libia, Syria, teraz Ukraina i Jemen…

Min. 21:50 Smoleńsk 10 IV. Przydupasa sruli po takiej retoryce poznasz. Moderator (parlamentu UE?) przerywa, bo wina jewrounii i żydoNATO w zaniedbaniu ślectfa jest oczywista. Jewropa i USrael ws. Ukradliny i MH17 ze skóry wychodzą, żeby ukryć swój fałsz, bo to nie Rosja napadła na Donbas i nie ona zestrzeliła boeinga. A o 10 IV milczą od 5 ponad lat! Czyżby szantaż wtedy jeszcze nie tak silnej Rosji, by się podłożyla pod żydłackie 10 IV?

Min. 23:20 O jakichś unych: Oni będą nas atakować dalej, ale my jesteśmy ludźmi twardego ducha. [oklaski] My wiemy, jakiej Polski chcemy dla nas wszystkich, dla polskiego  społeczeństwa, dla rodaków którzy przychodzą na spotkania ze mną […] Polskę można zmienić na lepsze, jesteśmy w stanie zrobić to razem. [huczny aplauz…] Chcę Polski bezpiecznej, gdzie ludzie mają spokój i pokój.

Dostatek, bezpieczeństwo, spokój i pokój obiecują wszystkie kandydziory na żydo-Zachodzie, podopieczni bilderbergów. A robią odwrotnie. Bo inaczej z żydłactwem nie da się.

Dalsze minuty: Popisdzielcza szopka skarg na PO i wonTuSSka, jakby to nie PiS dzielne Kalksztajny zagoniły Polaków do jewroraju, reanimowali Bani Brith oddzial Polin, przerwali śledztwo w Jedwabnem torując drogę do miliardowych roszczeń żydłackich i przysięgli Izraelowi miłość dozgonną w Polin.

Dalsze minuty: Puste obietnice jw. — tego co chce usłyszeć widownia, bez konkretów jak to osiągnąć na stanowisku prezydęta w baraku jewrounii żydobanksterskiej. Stanowisku pozbawionym zębów i jaj.

Min. 31:00 Kontynuacja zgubnego kultu Wyklętych, zapoczątkowana przez kalksztajna celem zagnania młodzieży na fałszywe barykady.

Ok. min. 35:00 Duda wnioskuje o odrzucenie fasadowej uchwały dot. biurokracji. A wnioskował o odrzucenie ustaw dot. GMO, scypionek, emerytur, gender?

Min. 39:00 O rodzinie ciemiężonej  przez dintojrę. A kto olał sprawę Dra Kękusia? Duda oręduje ws. detalicznych z pktu widzenia społecznego, zamiast rozpędzić dintojrę. Zbiera punkty?

Ok. min. 41:00 Żydomasońska zasada zrównoważonego rozwoju.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZQFbQwV6-mE?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

…………………………………….

Andrzej Szubert: Maria Kogowska napisała do mnie indywidualnie – cytuję: Apage satanas !!!! Wyznaj swoje prawdziwe imię !!!

Odpisałem jej: Mnie nie oszukasz. Jeden z dyskutantów napisał do mnie przed chwilą: Pisze Pan jak do otumanionej Polki aby ją uświadomić a jest to kobieta mówiąca z głębokim akcentem Idish, która czyni wszystko aby uwiarygodnić się jako Polka. Szkoda czasu. Odpisałem mu: Na liście adresowej jest sporo innych katodebili. Pisałem do nich wszystkich. A co się tyczy tej kobiety – czy jest etniczną czy duchową żydówką – w sumie jest to obojętne. Skądinąd wiem, że wielu gorliwych katoli to żydowskie przechrzty. I to oni pchają Polaków do kultu żydowskich idoli. Mają radochę jak widzą, jak durni Polacy na kolanach żebrają u żydówki i żyda o miłosierdzie.
Ten wasz “szatan” to żydowski wymysł. Odmóżdżyliście kultem żydzizmu miliardy. Ale powoli ludzie budzą się z tego żydowskiego amoku.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/20/koszmarna-morda-katolicyzmu-2/
Paszła won! Nad Jordan!

Otylia Zigman: NIE MUSI MNIE PAN PROSIC,PONIEWAZ JA PARE LAT TEMU POZNALAM TO
SRODOWISKO TYCH TAK STRASZNIE OCIEMNIALYCH,JAK GDYBY ZAHIPNOTY-
ZOWANYCH LUDZI,KTORZY NIE MOGA ZROZUMIEC,DOSTRZEC RZECZYWISTOSCI
ICH OTACZAJACEJ.TEJ PERFIDII KLAMSTW,SPECJALNIE DLA NICH PREPARO-
WANYCH PRZEZ SPECJALISTOW OKUPANTA w CELU OPETANIA ICH UMYSLOW.
JA BARDZO PRZEZROCZYSCIE WIDZACA i ODCZUWAJACA CALE ZLO REALNE
A NIE w PRZEPOWIEDNIACH i NIE WIERZACA w TEORIE SPISKOWE,NIGDY
NIE JESTEM WSTANIE UWIERZYC w CUD DLA POLSKI PRZEZ INTRONIZACJE
J.CH,PONIEWAZ JEGO MOC JEST w NIEBIE A NIE NA TEJ PIEKIELNEJ ZIEMI.
TAK JEST, BIEDNI POLACY,KTORZY PRZEZ TA WIARE WLASNIE i NAIWNOSC
DALI SIE OSZUKAC BEZ LITOSCI PRZEZ CHAZARSKICH CWANIAKOW,DO TEGO
STOPNIA AZ ZOSTALI BEZ PRAW WE WLASNEJ OJCZYZNIE! A NAJGORSZE DLA
WSZYSTKICH NADCHODZI KROK PO KROKU.DODAM TYLKO,ZE ONI NIE MYSLA A
WIERZA, A TAM GDZIE JEST WIARA ROZUM MILCZY……..

W dniu 13 sierpnia 2015 17:59 użytkownik Andrzej Szubert napisał:
PS Przepraszam za ten wybuch i za wulgaryzmy, ale krew mnie zalewa jak czytam takie katodebilizmy.
Ludzie!!! Polska ginie!!! Zgnojona, zniewolona, rozszabrowana!!! Miliony głodnych, bezrobotnych, pół miliona bezdomnych, miliony szukające chleba za granicą.  60 % Polaków żyje z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, nie mają żadnych oszczędności. Prowadzona jest już planowa pełzająca depopulacja Polaków głodem i biedą, zatrutą żywnością, GMO, big pharmą, szczepionkami, chemtreilsem, stresem, wyścigiem szczurów. A wy macie to w dupie! Dla was jest ważne, aby jakiegoś galilejskiego żydka “intronizować” . Choć jego mamuśka gówno dla Polski zrobiła.

Paszli won nad Jordan z waszymi żydowskimi idolami.
Paszli won katodebile!

2015-08-13 23:46 GMT+02:00 Andrzej Szubert <[email protected]>:
Pani Otylio – na Swarożyca, niech się Pani nie daje nabierać na Obłudę Dudę.

Po pierwsze jest to marionetka, po drugie PiSdzielec, a kibuc PiS jest w knessejmie najbardziej antyrosyjski i najbardziej proizraelski i prousraelski. Po trzecie prezydęt w III Rzydopospolitej (żydowskiej atrapie Polski) jest figurantem, facetem od wręczania orderów i dyplomów. I od robienia chanuki w Belwederze.

Politykę (wypełnianie poleceń mocodawców z Telawiwu, Waszyngtonu i Brukseli) robi tzw. żont.
Jeśli miałoby dojść do wojny z Rosją, to bandyci z NATO polskojęzycznego prezydęta o zdanie pytać nie będą.
Pisanie do tej żydowskiej marionetki to strata czasu.

Panie Walerianie – a mnie wystarczy udział Dudy w obradach knessetu w Krakowie. https://www.youtube.com/watch?v=FUJ43-cj1Eo

Te obrady były ostentacyjnym pokazaniem światu, że żydostwo Polskę uważa za własny “rewir”. A uśmiechnięty Duda w tej żydowskiej prowokacji brał udział. Bo byli tam sami swoi…

Do autorki zdania: Prezydent Andrzej Duda – Pierwszy Polak na Facebook Mentions – można wpisywać prośby o Intronizację
Hehehe… Pierwszy Polak…
Taki sam on “Polak” jak poprzedni pisdzielski prezydęt Kalkstein. Który pobratymcom w Izraelu mówił, że obojętnie kto w III Rzydopospolitej wygra wybory – interesy Izraela na tym nie ucierpią.
https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE
Taki to patriotyczny jest ten żydo-PiS. Piszę to poważnie – patriotyczny PiS jest rzeczywiście – służy interesom żydowskim.
I co to za wygłupy z tą “intronizacją”. Jedną żydówkę już katolacfto przed wiekami “intronizowało”. I co za żydowska “królowa” zrobiła dla jej “królestwa”? Nic! Od czasu jej “intronizacji” Polska staczała się coraz bardziej.
Miriam/Maryja – „królowa” Polski?
Widać żydowska “królowa” ma Polskę w dupie. A wy chcecie jeszcze jej żydowskiego synalka “intronizować”.
A może tak łaskawie wyniesiecie się z waszymi żydowskimi idolami nad Jordan albo nad Synaj? Starczy już “królowania” tej żydówki. Starczy już zażydzania Polski nadjordańskimi idolami.
Polska jest słowiańska a nie żydowska.

Walerian Dąbrowski: Mnie wystarczyła współpraca A. Dudy z Geremkiem. To wszystko AMEN.

Otylia Zigman: JEZELI MAMY TAKA MOZLIWOSC,tj.WYRAZANIA SWOICH PROSB i PROPOZYCJI,
DO PREZYDENTA DUDY,TO NAJWAZNIEJSZA JEST PROSBA O UNIKNIECIE POL-
KI w ANGAZOWANIU SIE W WOJNE z ROSJA!!! TRZEBA WIEDZIEC,ZDAC SOBIE
SPRAWE,ZE KIEDY TO NASTAPI WTEDY WSZELKIE NADZIEJE i ZOBOWIAZANIA
OBIECANE NA POPRAWE ZYCIA POLAKOW-SLOWIAN NIE BEDA REALIZOWANE ANI
NIGDY ZREALIZOWANE.W DZISIEJSZEJ DOBIE WSZYSTKIE ZAPOCZATKOWANE
WOJNY NIGDY SIE NIE KONCZA, POZOSTAJE TAM TYLKO WIELKI CHAOS i DES-
TRUKCJA!!! NIE WOLNO NAM GODZIC SIE NA ZADNA WOJNE,PONIEWAZ TO NIE
SA w NASZYM INTERESIE WOJNY,MAMY w TYM JUZ OGROMNE DOSWIADCZENIE!!!
Otylia Zigman

Maria Kogowska: Bardzo ważne ! Z jednego z wpisów przeczytałam, że:
Jak chcecie “przemówić” do PAD [Duda] to idźcie do oryginału:
https://www.facebook.com/andrzejduda/videos/1164503356899903

W dniu 13 sierpnia 2015 18:25 użytkownik Maria Kogowska <[email protected]> napisał:

Prezydent Andrzej Duda – Pierwszy Polak na Facebook Mentions Opublikowany 06.08.2015

Najlepsze wypowiedzi Andrzeja Dudy (MOCNE!) Opublikowany 06.07.2015

Andrzej Duda ŚWIETNY WYWIAD! “Rozmowy niedokończone” Opublikowany 21.07.2015

Andrzej Duda, tego w TVN, Polsat, Info nie zobaczysz MOCNE Zobacz koniecznie! Opublikowany 28.03.2015

Telewizja Republika – Pierwszy telewizyjny wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą – 2015-08-07

[email protected]
Maria-Teresa Kogowska

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/