Cipy łowi(e)ckie znów dostały rozwolnienia

Otylia Zigman: Nie mam czasu teraz pisac, ale musze choc pare slow, bo to co sie dowiedzialam, jak Panie rozrabiaja to juz zbyt za wiele. Takie ataki nieuzasadnione na bardzo dobrych, madrych ludzi broniacych spraw Polski i Polakow sa chorobliwe. Przypuszczalnie od przezyc i napiec nerwowych zachorowaly Panie na jakies schorzenie psychiczne.Polecam udac sie do lekarza i zrobic badania aby choroba sie nie poglebiala.
Pan Piotr Bein i Pan Andrzej SZubert sa wielkimi obroncami Polski i Polakow, reprezentuja bardzo wysoki poziom intelektualny, wspolpraca z nimi jest nieskazitelna!!! MAJA DUZO PRZYJACIOL i to bardzo serdecznych. Prosze aby ten atak byl ostatnim atakiem, jesli nie chca Panie zmasowanego ataku na nieobliczalne siostrzyczki z Lowicza.

Andrzej Szubert: Panie Andrzeju [Dziąba]. Dziękuję za zabranie głosu w naszej obronie. Tyle, że niepotrzebnie zwraca Pan uwagę na Łowiczanki. Ignorowanie ich wygłupów to najlepsza metoda. Mnie już parokrotnie na zmianę to atakowały, to przepraszały i wychwalały (z Piotrkiem Beinem było podobnie). A nawet “modliły się” za mnie, gdy miałem w tamtym roku zawał serca. Choć wcześniej mnie atakowały. Obie są mocno niezrównoważone, a przy pełni księżyca, wschodnich wiatrach czy spadku ciśnienia częściowo niepoczytalne. I dlatego nie należy zwracać na nie uwagi. Piotrek już im odpowiedział:

Cipy łowi(e)ckie znów dostały rozwolnienia


Ja nie zamierzam poświęcać im więcej uwagi. Panu też to zalecam.

Andrzej Dziąba: Drogie Panie, to klasyczne pomówienia. Takiej pomocy, jaką uzyskałem od Panów Andrzeja Szuberta i Piotra Beina, nie uzyskałem nawet w szczątkowej formie od tzw. Łowickiej Inicjatywy Obywatelskiej czy Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu. Merytoryczna współpraca, jaką udało mi się nawiązać z Panami Andrzejem Szubertem i Piotrem Beinem oraz Panią Otylią Zigman jest wzorcowa. Tego nie udało mi się uzyskać z nikim w Polsce. To przede wszystkim wspaniali ludzie, prawdziwi Polacy i porządni obywatele, gdziekolwiek by mieszkali.

Nie będę się wypowiadał n.t. Waszej Inicjatywy i Ruchu. Realizuję swój program Ruchu Społecznego “NOWA POLSKA” i staram się nie krytykować innych pomysłów, których celem jest dobro Polski. Są różne drogi zmierzające do tego celu. Jeśli z kimś nie udaje mi się nawiązać współpracy na tej drodze, nie przeszkadzam i oczekuję tego samego. Z wrogami Polski i Polaków nie wchodzę w żadne aliansy. Życzę Paniom powodzenia i sukcesów.

Bronię ludzi pokrzywdzonych i sponiewieranych przez system. Bronię ludzi szkalowanych i pomawianych. Bronię moich przyjaciół, których dobro jest narażane na szwank. Ale prawda i tak sama się obroni.

Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

………………………………………………………….

Cipy łowi(e)ckie znów dostały rozwolnienia

Piotr Bein 13.8.2015 do Bejdy i Wojdy, pieniackich Łowiczanek

Jeszcze majtasów nie wyczyściliśta z poprzednich wypadków, a tu nowy 🙂 Ale na plusa dodatniego pozytywnie policzę wam, żeśta napisały prawdopodobnie. Niemniej jednak tak wzorcowy tekst yntylyktualnych sierot wymaga należnej riposty. Po pierwsze, mata na liście rozsyłkowej patentowego agenciurę esbecji, Bohdana Szewczyka, ukaranego w Kanadzie za oszustwa jako agent nieruchomości: https://piotrbein.net/2010/01/05/przyszedl-kupiec-do-szewczyka/

Nie dziwota, że z takim ‘kablownicami’ Szewczyk zdołał ukraść dorobek (w tym mnóstwo mej pracy za frajer), kasę, listy prenumeratorów i prenumeraty, markę, numer katalogowy Info nurtu.

Czyżbym przeoczyl jakiś kontrakt z wami na publikację waszych niefaktycznych wypocin, szabas-gojne wiedźmy łowi(e)ckie, wspierające hucpę “antysemicką”? Nie będę szukał linku do waszego utforu, skoro nie ma go w mejlu. Mogłem jak wy wymyśleć fabułę bez przytoczenia nawet tytułu, który każdy może wygóglić. Wysyłam wam fakturę za darmową reklamę 🙂 pod warunkiem, że bez opluwania opublikujecie linki do moich przełomowych prac:

My research papers / Moje opracowania

Ponadto, kasować tasiemcowych list adresatów (propagowanie jest naruszeniem dóbr osobistych) w waszych pokićkanych tyradach, ani prostować bzdur tamże,  nie mam obowiązku, ochoty, czasu ani oczu.

Czemu pomineliśta historię wątku, obłudnice?  Wpływ sąsiedztwa straganów na rynku łowi(e)ckim? LOL Wklejam na dole pod +++.

🙂 Razwiedka666 dziękuje za potwierdzenie, że petycjeonline.com to portal dla durniów (czy hasbarski?)

www.petycjeonline.com/forum/post/2657487
agenturalne siły wrogie Narodowi Polskiemu celowo doprowadzają do odwracania uwagi od najważniejszego faktu obowiązywania Proklamamcji T.Cichockiego i skierowują uwagę na spory wokół kandydatów, których liczba wciąż rośnie a nowi są pożywką do słownych potyczek dla takich opluwaczy jak Bein i Szubert.
Kult Cichockiego!? Ilu skrzyczałyście mu już sekciarzy? Bez naszych krytyk odpadl w przedbiegach, bo większoć Polaków takiego oszołoma na 100 mil wyczuje. Skuteczną uwagę przyciągnął jedynie od kanadyjskiej policji federalnej RCMP w zw. z moją skargą na stalking i poważne naruszenie dóbr osobistych przez pojebów u Gnojowego Maruchy:

[dyskusja] Skowyt Gnojowego Maruchy

Dokumenty ws. Bejdy i Wojdy

Moje niepochlebne komenty oczekują na moderację Gojówki 🙂

Bein i Szubert skutecznie zdemaskowali kandydziorów agenturalnych jak Braun, Duda, Korab-Karpowicz, Ozjasz Goldberg (JKM), Kukiz, Dr Ciesielczyk… Dla szkalujących cip łowi(e)ckich  nie będę ponownie wyczesywał linków z mego bloga. A jednak,  Dezinformatorzy celowo nie zauważają, że z dniem 25.12.2012r. stary, niewolniczy, żydowski system przestał istnieć na mocy “Report Paradygmat”. :))) Przestał istnieć! = to czemu nadal działają (i to skutecznie!) ‘srule’ Bein i Szubert LOL

Dla odwrócenia uwagi prowadzą jałowe dysputy i niedopuszczalne, poniżające, talmudyczne ataki personalne na kolejne osoby, które próbują zaistnieć w dyskusji. — Nadal próbujeta, opierając się na ciężkiej pracy tych, których opluwata. I co? Szlaban w Kanadzie jest? Wyłączone z nurtu szanowanych publicystów Szubert i Bein?
Znata hebrajski? Bo wersje Talmudu dla gojów są zafałszowane, a nieliczne odkłamania są w jęz. obcych, którymi nie władata  LOL Krytyki przysparzające wam ataków są prawosławne (Bein) i słowianowiercze (Szubert), debilki łowi(e)ckie, mentalne nałożnice żydłactwa.

Skoro Bein i Szubert mają czyste intencje wobec rodowitych Polaków, Narodu Polskiego to dlaczego sami nie złożyli skargi do Trybunału Karnego w Hadze, tym bardziej, że uważają się za znawców ludobójstwa i sytuacji w Polsce ? Wymienieni nie są prawnikami tylko publicystami/badaczami. A czemu przemilczacie ich antyżydłacki dorobek, cytując przy tym dowolnie z ich prac, gdy wam pasuje? Poza tym nie są frajerami jak wy: nie wierzą w żydłackie instytucje prawne.

Nie zareagowali na nasze prośby o przetłumaczenie naszej skargi do Prokuratora Generalnego Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze, który obecnie rozpatruje skargę Palestyńczyków na ludobójcze działania Izraela a nasza skarga została odrzucona ze względu na brak tłumaczenia w j. angielskim albo francuskim czy rosyjskim. A ofertę złożyłyście nam? 🙂 Szubert nie zna profesjonalnie wymienionych języków. Ja chętnie po anglijsku, opłata 200$ za otwarcie drzwi plus dolca od słowa, jako że temat znam przednio i publikuję na temat w obu językach na obu moich blogach od dawna, a moje tłumaczenia anglojęzyczni rozumiom 🙂

www.petycjeonline.com/forum/post/496807
Jak moja krytyka żydowojen z “terrorem” dyskredytuje mnie — chyba w oczach nenadertali łowi(e)ckich 🙂

www.petycjeonline.com/forum/104988
Bein oszukuje “was wszystkich” co do tego, gdzie przebywa Szubert? Suszpy i tak wiedzą, a po co wam wiedzieć? 🙂
I czy oszukuje? Jeśli chodziłoby o żart na moim blogu, że gjen. GRU/KGB Andriej Andriejewicz Szubertoff pospieszył na wojnę donbaską, to… widzita “talmudyzm” we wszystkim, co chceta poniżyć, a prostego żartu nie kapujeta.

Naznaczanie Żydów żółtą łatą to nie jest wymysł Teresy Wojda ale soboru luterańskiego! Cała haniebna historia wyznawców talmudu to nie wymysł Teresy Wojda! Soboru tak, ale Wojdy z Bejdami to propagują na ujmę dobremu imieniu Polaków, szkalowanych przez żydłactwo przed światową opinią publiczną za “antysemityzm” i “współpracę” z syjo-hitlerowcami.  Ponadto szantażują blogerów, by to ich gówno e-rozsmarowywać! Oto sławetne, zanotowane nawet przez RCMP słowa łowi(e)ckie z tegoż linku:

22 Maj 2014 o 9:30 Zadanie obrony koniecznej:
Polacy w dniu wyborów pełnią dyżury przed lokalami wyborczymi z kamerami w rękach. Nagrywają żydów idących na wybory i naznaczają ich żółtą łatą. Nadal obowiązuje nakaz noszenia przez żydów żółtych łat by Polacy wiedzieli kto jest kto i trzymali się od nich z daleka !

Pojeby przyklasnęły, np.: Gdyby Zydzi byli uczciwi to nie powinni ustawiać się w kolejkach po polskie paszporty w Izraelu ! Powinni zbojkować to haniebne prawo ustanowione przez żydowskie okupacyjne władze w Polsce na mocy którego każdy Zyd, nawet nie znający języka polskiego i nie wiedzący gdzie leży Polska ma prawo uzyskania polskiego obywatelstwa. Przecież w żadnym innym kraju na świecie nie ma takich udogodnień dla obcokrajowców ubiegajacych się o paszporty! Tak więc wszyscy Żydzi akceptuja i wykorzystywują prawo, które jest bezprawiem i dyskryminacją innych narodów a w tym przypadku Polaków!

Czyli wszyscy Żydzi ustawiają się po paszporty do Polin? Cholewka, ocipieli, żeby pchać się z lepszych krajów: cała jewrounia, USrael, Australia, Nowa Zelandia… Znam co najmniej 2 ‘żydów’ robiących dla Polaków (i to za frajer!) LOL

Czyli gdyby Szubert z Beinem zjawili się na wybiury w Polin, to dostaliby żółte łaty? Ciul wam w łowi(e)ckie zady, cipy popaprane!

Itd. itp. — bzdety, insynuacje, wysysanie z palca, żeby gloryfikować łowi(e)ckie patry-jotki, poniżając słusznych krytków. Więc jak, kuźwa mać łowi(e)cka — Kto tu agenturyzuje!?
Wszystkie słuszne i godne poparcia inicjatywy patriotyczne są u Beina i Szuberta popierane, w tym wasze własne, zanim pokazałyście powiedzmy niestabilność umysłową. Publikujemy większość nadsyłanych materiałów, a gdzie trzeba krytykujemy oraz publikujemy komenty innych. Taka dola publicysty. Jeśli się krytyka niepodoba, to należy odeprzeć rzeczowo, a nie skurwycórecko.   
Powtarzam dawne pytanie: Ilu szabas-gojów, sruli poza “ożydzonymi” z waszą asystą Beinem i Szubertem, zdemaskowałyście i wywaliłyście z Polin, pokręcone pod sufitem patry-jotki, w majtasach pełnych szajsu?

pozdravP

……………………………………………………………………………………………..

On 13-Aug-15, at 1:56 PM, Łowicka Inicjatywa Obywatelska:

Szanowni Państwo !

Służby obce, wrogie Narodowi Polskiemu prawdopodobnie podszywają się pod blogerów: A.Szuberta i P.Beina a na przejętych od nich blogach prowadzą ciagłe opluwanie wszystkich autorów tekstów i ośmieszanie pisanych przez nich treści !
Żadna polska inicjatywa na blogach Beina i Szuberta nie znalazła poparcia! Wszystko co piszą Polacy jest najpierw publikowane a po pewnym czasie negowane i ośmieszane!
Autorzy wszystkich  tekstów na tych blogach są w talmudyczny sposób znieważani przez blogerów, którzy wzajemnie się popierają i uzupełniają w często wulgarnych, napastliwych komentarzach.

Siostry łowi(e)ckie kontynuują kult Cichockiego, pod płaszczykiem walki ze scypionkami i srulstwem, a zdołały ‘wytępić’ tylko “żyda” Beina


W powyższym linku, gdzie służby umieściły obraźliwe komentarze na nasz temat, celowo nie umieszczono naszego tekstu a jedynie napisano tytuł bez wskazania źródła, co jest typowe dla działań dezinformacyjnych, agenturalnych.
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/124836,alarm-obrona-konieczna-przed-holokaustem-polakow
https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/
Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków !

Wszystkie nasze artykuły na neon 24 cieszą się wielkim zainteresowaniem i uznaniem, co można sprawdzić w powyższym linku. Przyjmowane są z wielkim zrozumieniem i akceptacją.

Maria Bejda, Teresa Wojda
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
P.S.
Poniżej wykaz tekstów o atakach personalnych Beina i Szuberta z wyszukiwarki petycjeonline.com

http://www.petycjeonline.com/search.php?q=Ataki+P.+Beina+i+Szuberta&cx=016684359365531315885%3Ajpsb1vism-w&cof=FORID%3A9&ie=UTF-8&sa=Szukaj
Kandydowanie w wyborach okupanta uwłacza godności Polaka …
www.tcichocki.pl, … Ani Otylia Zigmann ani Szubert a tym bardziej Bein mieszkający w … Dla odwrócenia uwagi prowadzą jałowe dysputy i niedopuszczalne, poniżające, talmudyczneataki personalne na kolejne osoby, które …
www.petycjeonline.com/forum/post/2657487
Identyfikacja Żydów podstawą działań obronnych Narodu Polskiego …
24 Lip 2014 … Wielkim zaskoczeniem dla nas jest atak blogera A. Szuberta … i wspierającego go blogera P.Beina piotrbein.net/ na Teresę Wojda, …
www.petycjeonline.com/forum/post/2316004

92
8 Cze 2014 … Wielkim zaskoczeniem dla nas jest atak blogera A. Szuberta …. Zarówno A, Szubert jak i P.Bein okazali się fałszywymi naszymi obrońcami jak …
www.petycjeonline.com/forum/19081/start/2275
Komentarze
http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=59940″ ….. Skoro Bein i Szubert mają czyste intencje wobec rodowitych Polaków, Narodu Polskiego to …
www.petycjeonline.com/forum/123201

Ogłoszenia – PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO …
(komentarz A. Szuberta) …. https://www.youtube.com/watch?v=mrQrYCmkSEU http://ukryteterapie.pl/ …. dla których ważne jest dobro dzieci sytuacja stanie się zrozumiała i ataki ustaną” ….. APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO | Piotr Bein’s blog = blog PiotraBeina.
www.petycjeonline.com/a/18709
…. – W obronie polskości – Petycjeonline.com
26 Lip 2014 … Pan Bein nie musi nas i wszystkich czytelników oszukiwać gdzie naprawdę przebywa i co robi Pan Szubert , bo nas to nie interesuje! Wystarczy że rodzina wie ! … http://m.neon24.pl/0a3b74ef7e9253c19267f922e3a46b14,13,0.jpg… Czy żydów w … Sztadlani 195. XLIII. Cel głównych ataków żydostwa 210.
www.petycjeonline.com/forum/post/2318157

91
25 Lut 2014 … www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/08/List-otwarty-do-Prezydenta- RP-Bronis% ….. W związku z powyższym jest to także atak na dorobek intelektualny Teresy Wojda i Marii Bejda, …… Andrzej Szubert. PiotrBein.
www.petycjeonline.com/forum/19081/start/2250
Komentarze – Petycjeonline.com
Poniżej kilka cytatów z książki „Common Sense”, p. … Pan Bein nie musi nas i wszystkich czytelników oszukiwać gdzie naprawdę przebywa i …
www.petycjeonline.com/forum/104988

http://www.petycjeonline.com/search.php?q=Ataki+P.+Beina&cx=016684359365531315885%3Ajpsb1vism-w&cof=FORID%3A9&ie=UTF-8&sa=Szukaj
Identyfikacja Żydów podstawą działań obronnych Narodu Polskiego …
24 Lip 2014 … Wielkim zaskoczeniem dla nas jest atak blogera A. Szuberta … i wspierającego go blogera P.Beina piotrbein.net/ na Teresę Wojda, …
www.petycjeonline.com/forum/post/2316004

92
8 Cze 2014 … Naród Polski faktycznej władzy w Polsce. www.tcichocki.pl …. The craton (plate) is being displaced due to pressure coming from the Northwest. … sesji jej protestu w sprawie ataku „na siedzibę” organizacji, w której działa.
www.petycjeonline.com/forum/19081/start/2275
Kandydowanie w wyborach okupanta uwłacza godności Polaka …
www.tcichocki.pl, … Ani Otylia Zigmann ani Szubert a tym bardziej Bein mieszkający w … Dla odwrócenia uwagi prowadzą jałowe dysputy i niedopuszczalne, poniżające, talmudyczneataki personalne na kolejne osoby, które …
www.petycjeonline.com/forum/post/2657487

Ogłoszenia – PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO …
https://www.youtube.com/watch?v=mrQrYCmkSEU http://ukryteterapie.pl/ Jerzy …. dla których ważne jest dobro dzieci sytuacja stanie się zrozumiała i atakiustaną” ….. W OBRONIE NARODU POLSKIEGO | Piotr Bein’s blog = blog PiotraBeina.
www.petycjeonline.com/a/18709
Facebook – Petycjeonline.com
Piotr Bein 3.1.2012 … jest głęboko wmieszany m.in. w terrorystyczną grupę Mujahadeen-e-Khalq (MEK); szkoli ich w Iraku do ataków na Iran.
www.petycjeonline.com/forum/post/496807
…. – W obronie polskości – Petycjeonline.com
26 Lip 2014 … Pan Bein nie musi nas i wszystkich czytelników oszukiwać gdzie … http://m. neon24.pl/0a3b74ef7e9253c19267f922e3a46b14,13,0.jpg.
www.petycjeonline.com/forum/post/2318157
Komentarze – Petycjeonline.com
Poniżej kilka cytatów z książki „Common Sense”, p. … Pan Bein nie musi nas i wszystkich czytelników oszukiwać gdzie naprawdę przebywa i …
www.petycjeonline.com/forum/104988
protest przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze
3 Sty 2012 … Czemu Polska nie korzysta z wód geotermalny, wodoru i,t,p,??? Czy tylko w …. Piotr Bein 3.1.2012 … Uczyniło to Ledeena czołowym kandydatem na jednego z głównych organizatorów operacji równoległego ataku 11.IX.
www.petycjeonline.com/forum/19081/start/1150+
Komentarze
http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=59940″ …. innych, porozumienie między Stwórcą a „Istotami Żywymi” (z ang. state of being) na Ziemi.
www.petycjeonline.com/forum/123201

91
25 Lut 2014 … www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/08/List-otwarty-do-Prezydenta- RP-Bronis%C5%82awa- ….. W związku z powyższym jest to także atak na dorobek intelektualny Teresy Wojda i Marii Bejda, …… Piotr Bein.
www.petycjeonline.com/forum/19081/start/2250
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
From: Piotr Bein
Date: August 13, 2015 3:49:23 AM PDT (CA)
To: Teresa Wojda <[email protected]>, Maria Bejda <[email protected]>
Cc: Andrzej Szubert
Subject: Fwd: Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków !

no ale akurat za to szlabanu w Kanadzie RCMP nie nakłada :)))))))))

Siostry łowi(e)ckie kontynuują kult Cichockiego, pod płaszczykiem walki ze scypionkami i srulstwem, a zdołały ‘wytępić’ tylko “żyda” Beina


p

From: Andrzej Szubert
Date: August 12, 2015 11:12:24 PM PDT (CA)
To: Piotr Bein
Cc: Tadeusz Cichocki <[email protected]>
Subject: Re: Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków !

Polska jenzyk trudna jenzyk, interpónkcja tesz.

as

2015-08-13 2:20 GMT+02:00 Piotr Bein:

Siostry łowi(e)ckie kontynuują kult Cichockiego, pod płaszczykiem walki ze scypionkami i srulstwem, a zdołały ‘wytępić’ tylko “żyda” Beina

Te przyzwoitki w zafajdanych pantalonach wytykały mi “nieczystość” polszczyzny,

Dokumenty ws. Bejdy i Wojdy

a patrz jak same interpunkcję gwałcą!

p

On 12-Aug-15, at 3:23 PM, Andrzej Szubert:

No właśnie – zmyła z big pharmą, a także dalej forsowany kult Cichockiego, “niepodważalnego lidera”.
Przede wszystkim są niezrównoważone. Kilka razy na przemian mnie atakowały, potem przepraszały, potem znów atakowały. I tak w kółko Macieju. Dlatego je kompletnie ignoruję.

as

2015-08-13 0:02 GMT+02:00 Piotr Bein:
cytować można bez pytania autora, jeśli ze źródła publicznego
na liście mają też Bohdana Szewczyka, patentowego agenciurę, ktory ukradł Info nurt Krzysztofowi Dzikowskiemu w Toronto i kontynuował jako agenturalny magazyn pod nazwą Info nurt 2:

Przyszedł Kupiec do Szewczyka

tym bym się nie porzejmował, tylko czy znów jakiej bzdury nie palnęły, a oczu ani czasu już czytać nie mam
widzę jedną łowi(e)cką bzdetę na grafice: wielka farma rządzi światem = a nie srulobanksteria? takich narzędzi jak Big Pharma rotszyldziaki mają na pęczki, co nie znaczy, że im waadzę oddały

p

On 12-Aug-15, at 1:49 PM, Andrzej Szubert:

Do wglądu…

Patrz – łowiczanki bez pytania mnie o zgodę cytują moje wypowiedzi. Zastanawiam się, czy je opieprzyć. Choć stare przysłowie mówi, aby gówna nie ruszać.
A na tasiemcowej liście adresowej mają nawet nieboszczyka Świtonia.

as
———- Forwarded message ———-
From: Łowicka Inicjatywa Obywatelska <[email protected]>
Date: 2015-08-12 22:39 GMT+02:00
Subject: Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków !
To: […] ŁOWICKA INICJATYWA OBYWATELSKA MIESZKAŃCÓW DORZECZA BZURY I SŁUDWI Łowicka Inicjatywa Obywatelska <[email protected]>, Łowicka Inicjatywa Obywatelska <[email protected]>, Teresa Wojda <[email protected]>

Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków !

[…]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/