[PAMIĘTAJ] Psychomanipulacje narodami

Jak żydłactwo manipuluje mentalnie całymi narodami i ludzkością

Pierwotnie na: https://piotrbein.net/2014/05/18/jak-zydlactwo-manipuluje-mentalnie-calymi-narodami-i-ludzkoscia/

Artykuł Wayna Madsena, b. agenta żydobanksterskiego CIA

przekład  Piotr Bein 16.5.2014, dokończony 17.8.2015

Partner agencji bezpieczeństwa narodowego USA (NSA) w grupie inwigilacji FIVE EYES (USA, W. Brytania, Kanada, Australia i N. Zelandia), brytyjska rządowa agencja GCHQ dołączyła do działań innego tworu wywiadu W. Brytanii,  Instytutu Tavistocka w Londynie, który od utworzenia (1921) pod egidą biura armii brytyjskiej ds. wojny psychologicznej jest w czołówce badań nad technikami kontroli umysłu i ich zastosowań. Instytut współpracuje z placówkami badawczymi takimi jak Stanford Research Institute (SRI) i Esalen Institute w USA, które wykonują działania psychologiczne dla CIA i Pentagonu.

Najnowsze slajdy ujawnione przez gwizdkowego NSA, Edwarda Snowdena, dotyczą komórki Human Science Operations Cell (HSOC) w pod-grupie  w GCHQ, zwanej  Joint Threat Research Intelligence Group (JTRIG). Nazwa komórki pochodzi  z praktyk Tavistocka, w tym zdolność służb USA i W. Brytanii, trzonu FIVE EYES, wykonywania działań pełnej przewagi nad przeciwnikiem

Wśród slajdów oznaczonych SECRET//SI//REL TO USA. FVEY [Wywiad specialny, do użytku USA i  FIVE EYES] oraz UK TOP SECRET STRAP niepokoi to, że wywiad elektroniczny FIVE EYES  wzbogaca repertuar o  działania psychologiczne (psyops) i opracowane przez Tavistocka działania kontroli umysłu. Połączenie wywiadowczych technik elektronicznych (SIGINT) z wywiadowczymi naukami o człowieku (HUMINT) w cyber-wojnie i wykorzystaniu sieci komputerowych (CNE), praktycznie bez nadzoru legislacyjnego, dobitnie świadczy, że NSA z partnerami wstąpili na ścieżkę do realki jak orwellowskie «1984», z internetem jako podstawową bronią.

Ww. slajdy wskazują na szereg programów zmyłkowych wcielonych na necie, np. kreowanie tożsamości i maskarada (w tym e-kukły już stosowane przez Pentagon do przeszkadzania i wpływania poprzez internet), masowe wysyłanie informacji (lub spamowanie) oraz “bombardowanie” telefoniczne, propagandyzowanie i wciskanie fabuł.

Techniki te usprawniono od czasu Wiosny Arabskiej, wykonanej przez grupy aktywistów opłacanych przez CIA i  Sorosa. Grupy te obaliły rządy w Egipcie, Tunezji, Libii i Jemenie, oraz stoją za krwawą wojną w Syrii. Na Ukrainie,  Janukowycz padł znacznie szybciej niż Mubarak w Egipcie czy Kadafi w Libii tylko dlatego, że merdia zachodnie kolaborowały we wciskaniu fabuł,  propagowanych przez e-kukły, a przygotowanych przez CIA i NSA w USA i bratnie służby w krajach FIVE EYES (brytyjskie GCHQ i MI-6, kanadyjska CSEC) we współpracy z przykrywkami wywiadu takimi jak: w USA sorosowski Instytut Społeczeństwa Otwartego, Freedom House, Hudson Institute, Center for Strategic and International Studies (CSIS), Heritage Foundation, oraz brytyjski Demos.

Służby zachodnie wciskały fabuły poprzez sieci społecznościowe i Youtube, integralne części działań komputerowych  GCHQ i wydziału działań na sieciach komputerowych w NSA (CNIO).

JTRIG przyznaje, że stosuje wiarygodną przewagę przeciw obcym agencjom prasowym. Odkryto, że  szpiedzy i prowokatorzy maskaradujący jako szpiedzy dostarczją fałszywych doniesień z Ukrainy i z Wenezueli, doznających jednocześnie rozruchów antyrządowych. Podobnie fałszywych dziennikarzy wyeksponowano w Egipcie, Tajlandii,  Chinach i Rosji.

Użyto prawdopodobnie 2 programów GCHQ do bombardowania agencji prasowych propagandą z opozycji ukraińskiej finansowanej przez Zachód: INFINITE CURVATURE i MOUNTAIN SLOPE. Media globalne bez weryfikowania publikowały SMSy, mejle, faksy i rozmowy telefoniczne przygotowane przez FIVE EYES jako “fakty” z Ukrainy, np. snajperzy ruskiego specnazu zabijali demonstrantów na Majdanie (podczas gdy neonaziole strzelali do ludu, by zwalono winę na rządowe siły Berkut), skarby Janukowycza — malowidła i rzeźby, porownywalne do majątku Kadafiego i Hussajna (Janukowycz woli kiczowate obrazy niż drogą ekstrawagancję), czy podpalanie demonstrantów przez policję (Associated Press opublikowało fotkę płonącego “demonstranta”, a ten był policjantem z naszywką na rękawie munduru).

[PATRZCIE UŻYTECZNI DURNIE, skąd dostajecie te “informacje” na pejsbókach i po co!!! Patrz Leszku Jaworski, jakie mondrości o Ukrainie i Rosji plakatowałeś!! – PB]

Slajdy pokazują też, skąd pochodzi zmyłkowa propaganda dla JTRIG i jego agentów szkolonych przez Tavistocka: baza danych SALAMANCA ze zczesywania internetu. Ponadto GHCQ i koledzy w NSA mogą namierzać poszczególne telefony komórkowe celem  rozpowszechniania propagandy poprzez system TGI. Tenże system “łączności” może ci zablokować komórkę poprzez CNIO.

Slajdy JTRIG wskazują, że działania sieciowe (infiltracja, pułapka, śmierdzący szczur, fałszywa flaga, fałszywy ratunek, przeszkadzanie, użądlenie…) wspierają wywiadowcze w terenie. Na Ukrainie, zachodni skryci i jawni agenci zinfiltrowali demonstrantów Majdanu. Czasami udają się działania kontr-CNIO: wideo z Majdanu pokazało aresztowanie przez Berkut mężczyzny, który miał nieważną (z 2012 r.) legitymację Międzynarodowego Związku Policji (IPA) oraz plakietkę oddziału IPA na Ukrainie. IPA jest oskarżone o fasadę dla służb zachodnich.

Snajprerzy neonaziole na Majdanie to śmierdący szczur i jednocześnie fałszywa flaga. Celem było obwinić w zachodnich mediach służby bezpieczeństwa Ukrainy o zabitych demonstrantów, co się udało.

Na Majdanie służby zachodnie zastosowały również kalkę Pomarańczowej Rewolucji , choć tragiczniejszą w skutkach. Identyczny schemat, opracowany pierwotnie przez OTPOR (finansowany przez CIA w b. Jugosławii przeciw Miloszewiciowi) i dopracowany przez Center for Applied Non-Violent Action and Strategies (CANVAS), zastosowany został w kolorowych rewolucjach w Gruzji, Iranie, Egipcie, Tunezji, Syrii, Wenezueli, Burmie, Tajlandii i w in. krajach, a ostatnio w przewrocie na Ukrainie.

We wczesnym stadium Ukrainy użyto działań dezorganizacyjnych, głównie ruchu FEMEN sfinansowanego przez Sorosa i syjonistów. Ta antychrześcijańska i antyislamska grupa wspólpracuje z Pussy Riot i Wojiną — dezorganizatorami społecznego porządku w Rosji. Ataki FEMEN na symbole chrześcijaństwa na Ukrainie pomogły w wybuchu spolecznefgo fermentu, który doprowadził do Majdanu. Ukraińscy neonaziści i skrajni nacjonaliści zareagowali na bezczeszczenie obiektów chrześcijaństwa, wskazując na poparcie FEMEN przez syjonistów w USA, takich jak Jed Sunden, który zainwestował w ukraińskie media.

Wg slajdu JTRIG, zatrudnia się agentów z frakcji neonazizmu, syjonizmu i nacjonalizmu, celem identyfikacji i eksploatacji punktów rozbijania w docelowym kraju, regionie itp. Zamiar: wytworzyć napięcie poprzez zastosowanie istniejących podziałów i konkurujących różnic ideologicznych wraz z tym, co jednoczy grupę, np. wspólny sprzeciw i wspólne przekonania. Czynniki te z powodzeniem wykorzystano agenturalnie na Ukrainie.

Inne taktyki, stosowane przez agentów/agentki GCHQ i NSA: wrabianie osób-celów w pułapki seksualne; podrabianie zdjęć na sieciach społecznościowych zaawansowanymi technikami fotoszopu; zakładanie blogów pozornie przez rzekome ofiary osoby-celu; mejle i SMSy z fałszywą, zniesławiającą informacją do przyjaciół, kolegów i sąsiadów osoby-celu. Taktyki te wprowadzają do internetu znane już z przeszłości brudne sztuczki, stosowane przez agentów polowych.

JTRIG i Tavistock stosują stadność i dynamikę grupową dla wytworzenia grupomyślenia [tj. bezmyślności – PB]. Świadczy o tym np. bezkrytyczne przyjmowanie przez publikę agenturalnych publikacji i transmisji o sytuacji na Ukrainie. Tylko media alternatywne podały bezstronne fakty, lecz agentura ma na to środek zaradczy: nazywa te raporty spiskowymi w próbie wpływu na myśli i zachowania społeczne, podczas gdy sama publikuje historyjki spiskowe, by zagmatwać obraz.

Dla celów psycho-manipulacji, JTRIG polega też na dorobku psychologa holenderskiego Geerta Hofstede o międzykulturowym kolektywizmie czy grupowym myśleniu. Łącznie z dążeniem do cyber-magii, JTRIG zatacza tu pełne koło w Tavistocka poleganiu na okulcie celem rozszerzenia swej zdolności kształtowania opinii i zachowań dużych segementów ludzkości. Taktyki Tavistocka idegrały decydującą rolę w wytworzeniu powszechnego poparcia dla II wś.. zimnej wojny, globalnej wojny z terrorem, wojen bałkańskich, konfliktow w Afryce Śr., obu wojen z Irakiem, a potem w Wiośnie Arabskiej i ostatnio na Ukrainie.

Połączenie praktyk  wywiadowczych SIGINT i HUMINT z technikami Tavistocka zniewalania umysłu  to niebezpieczny krok zachodnich służbm bo może wywołać potężną reakcję. Dezorganizacja społeczna tymi praktykami doprowadziła do wojen domowych w Libii i Syrii. Ukraina też może im ulec, gdy rywalizując nacje i grupy językowe zetrą się podobnie jak w Jugosławii.

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Odnośnie przerażającej podatności naszych patriotycznych autorytetów na hasbarne manipulacje, przytoczę parę przemyśleń z art. o JR Nowaku: Piotr Bein: Smutno mi Boże – prof. Jerzy Robert Nowak narzędziem masowej socjo-manipulacji i mind control.

masowa manipulacja umysłami Polaków (mind control) takimi metodami, jak dodatki do wody i jedzenia, a może nawet mikrofale nadawane podprogowo przez wieże telefonii komórkowej. […] Więcej na blogu PiotrBein […] wyszukaj mind control. Najlepszy zbiór artykułów na temat ma BibliotecaPleyades…Dużą rolę w masowym mind control odgrywają też media audiowizualne. Joe Vialls pisał o tym już w 2005 r., cytując obżydliwego insajdera NWO, Brzezinsky’ego:

W społeczeństwie technotronicznym, wydaje się trend zmierza ku agregacji indywidualnego wsparcia milionów nieskoordynowanych obywateli, w łatwym zasięgu magnetycznych, atrakcyjnych jednostek skutecznie wykorzystujących najnowsze techniki telekomunikacji celem manipulacji emocjami i panowania nad rozsądkiem.

Atrakcyjne jednostki to prezydenci (nagminne narzędzie socjo-manipulacji masowej na żydoZachodzie) ale i narodowe autorytety takie jak: profesorowie A. Nowak i JRN, gawędziarze Michalkiewicz i Braun…

W kontekście Majdanu  był autorytatywny artykuł (nie chce mi się szukać) o tym, co zaaplikowano Ukraińcom: lata prania mózgów na rusofobię, zróżnicowanie przekazów propagandy wg środowisk i klas społecznych, rozmaite techniki mind control, w tym klasyczne i podprogowe wykorzystanie filmu i telewizorni…

Widzę przerażające podobieństwa ze stanem umysłów Polaków. […]

Od zarania, zanim opracowano współczesne zaawansowane metody masowej kontroli mózgów środkami technicznymi pozostającymi w tajemnicy i 15-20 lat naprzód w stos. do oficjalnej wiedzy, nauki i techniki, operacje informacyjne — wojskowe i srulo-suszp żydoZachodu — wykorzystują nauki behawioralne i media [Headquarters, Department of the Army Field Manual 100-6: Information Operations Washington: USGPO 27.8.1996]. Celują w obce narody, grupy i rządy. Działania Pentagonu przekazują i/lub zaprzeczają wybranym informacjom i wskaźnikom, by wpłynąć na emocje, motywy i obiektywne rozumowanie zagranicznej publiczności, systemów wywiadowczych i przywódców na wszystkich poziomach [Joint Chiefs of Staff JCS Publication 1, Glossary Department of Defense Military and Associated Terms, Departament Obrony 1987].

Zarządzanie percepcją łączy projekcję prawdy, bezpieczeństwo operacji, zatajanie i zmyłki oraz operacje psychologiczne – tzw. PsyOps, które NATO definiuje: planowane działania psychologiczne w czasie pokoju i wojny, kierowane do wrogiej, przyjaznej i neutralnej publiczności, celem wpływu na nastawienia i zachowania, które wpływają na osiągnięcie priorytetów politycznych i militarnych. Medialny wydział PsyOps dostarcza obiektywnych raportów bez intencji propagandyzowania poprzez rozpowszechnianie informacji drogą doniesień, konferencji i oświadczeń prasowych [Office of the Chairman of the Joint Chiefs of Staff Joint Publication 3-53, Joint Doctrine for Psychological Operations Washington DC: USGPO 10.7.1996].

W ramach tych działań, suszpy preparują i selektywnie dozują informacje decydentom (prezydenci państw, premierzy i rządy, parlamenty, papieże…) i agentom wpływu (Nowaki, Michalkiewicze, Brauny…). Stąd takie autentyczne przekonanie przekazujących i ślepy posłuch mas słowu od wyrobionych przedtem autorytetów.

Domena Kompleksu Władzy Judeocentrycznej, głęboka kontrola mediów globalnych w oparciu o projekcję prawd i wiarygodnych informacji [które służą obaleniu] propagandy przeciwnika lub dezinformacji przeciw operacjom USA i sił koalicji, krytycznym w podtrzymaniu przychylnej opinii publicznej nie wystarczyłaby ogłupić tęgogłowych rodzaju prof. JRN [cytat z ww. JCS Publication 1]. Np. dla potrzeb srulo-wojowania na Bałkanach, żydomedia wytworzyły serbofobię i islamofilię, gdzie indziej prowadząc w tym czasie wojnę propagandową z rzekomym terrorem muzułmańskim i siejąc odpowiednio pogardę i nienawiść do islamu. Na Ukrainie, przez lata żydłacka propaganda siała i pielęgnowała nienawiść do Rosjan. W Polsce po pierestrojce — podobnie: wszystkiemu złu była winna “ruska” komuna.

Takie akcje jak powalenie Rosji na łopatki, srulo-suszpy planują długie lata naprzód, jak wszystkie wojny, kolorowe rjewoljucje i wiosny arabskie. Mają zaawansowane programy symulacji komputerowej, oparte na naukach społecznych i teoriach matematycznych. Uny mogą z ich pomocą przewidywać zachowania całego narodu w danych warunkach propagandowo-politycznych…

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Czytaj także:

[1996 wciąż REWELACJA] Techniki kontroli mózgu przez NSA (USrael)

Podstawowy zestaw o mind control, broni psychotronicznej itp.

Jim Stone: Cell Phone Towers, HAARP, Weather Modification and Mind Control

[dyskusja] Szansa odbić srulom nasze zmanipulowane patriotyczne autorytety

Mamy III wojnę światową, pierwszą asymetryczną

LUC MICHEL: FROM THE SO-CALLED “ARAB SPRING” TO THE “RUSSIAN SPRING”: PRO-WESTERN COUP IN RUSSIA!

Do “Colour Revolutions” Happen Spontaneously?

COLOR REVOLUTIONS AND GEOPOLITICS

Wayne Madsen: Ukraine — NATO’s Eastern Prize

Wayne Madsen: The CIA’s Islamist Terrorist Network

Christianity around the World Is under Assault, not from Muslims

On Libya, Russia, “revolutions”, “anti-OTPOR” and Greater Europe

 

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/