[Pralnia 2010, wciąż aktualne wybiurczo] I ty, Konradzie!?

I ty, Konradzie!?

Piotr Bein 7.7.2010, pierwotna publikacja w: https://grypa666.wordpress.com/2010/07/08/i-ty-konradzie/

W odpowiedzi na moją odmowę wykonania oszczerczego życzenia, piszesz: Obserwowalem wpisy na blogu grypa666 w czasie ostatnich m-cy. O ile w poczatkowych dniach widac bylo u Pana troske o Polske to potem ona znikla. 04.07.2010 nie bylo trzeciej drogi. Poza wyborami ekonomiczno-politycznymi byly tez wybory o pomoc lub nie sledztwu Smolenskiemu. Nie bylem i nie jestem zwolennikiem PiS ale uwazalem i uwazam, ze tylko wygrana J.Kaczynskiego mogla uratowac polske przed powrotem PRL-u. Dlatego wznioslem sie ponad podzialami.

Szanuje osobiste poglady kazdego, dlatego nie mam zamiaru wchodzic w spory ideologiczne. Rozpatruje sytuacje z punktu widzenia 10.04.2010 bo ona byla punktem zwrotnym i uwazam, ze kto dzialal na szkode J.Kaczynskiego w posredni sposob pomagal SB, KGB oraz bankierom czyli sprawcom 10.04.2010. Prosze policzyc ile wpisow na blogu bylo przeciwko J.Kaczynskiemu a ile przeciwko B.Komorowskiemu.Dlatego jeszcze raz prosze o usuniecie moich wpisow. Nie mam zamiaru wchodzic w spory i dyskusje ale licze na uszanowanie mojej woli. Z powazaniem — Konrad

Wpisów się nie usuwa, są dowodem działalności, także mojej na rzecz Polski. Nie wchodzisz w „spory ideologiczne”, tylko rzucasz oszczerstwa („dzialal Pan na szkode Polski nawolujac przeciwko J.Kaczynskiemu”, „przyczynil sie […] do tuszowania morderstwa smolenskiego”). To oznaka nieposzanowania. Równie dobrze ja mogę atakować tych, co nie poszli za moją radą. Przypisujesz niszowym blogom szeroki wpływ opiniotwórczy. Jeśli wierzysz w ten  absurd, to czemu nie najedziesz na Zenobiusza i Królową Pokoju, których przodujące na wordpressie blogi nie przekonały jednak wyborców do twego kandydata? Czemu nie zbesztasz milionów, że dały się ponieść mendialno-religijno-politycznej manipulacji, tak jak ty, Bronek i Tadek? Czemu nie zapytasz, czy nie sfałszowano wyników, tak jak zmanipulowanoby kaczorowe referendum ws. restytucji wrednych judeocentryków. Czemu nie masz pretensji do kahalu, który ci poustawiał „wybór” między dżumą a tyfusem.

Piszesz o „wzniesieniu się nad podziałami”. Nad niczym się nie wzniosłeś, dałeś się zrobić w konia kahalowi. Masz za to pretensje do mnie i do milionów Polaków (podobnie jak Królowa Pokoju): Wstydze sie, ze jestem polakiem. Wstydze sie tak jak nigdy sie nie wstydzilem. Wstydze sie ze pochodze z kraju, ktorego spoleczenstwo planuje kryc mordercow. […]

Jakby ci Polacy byli winni, że kahal ubiega polską inteligencję i ta nie jest w stanie przewodzić nieświadomemu Narodowi (z czym się w końcu zgadzasz). Frustracje z powodu manipulacji przez kahal wyładowujesz na mnie. Niedobrze z twym umysłem. Mam nadzieję, że nie popsujesz swego śledztwa 10 IV. Piekło roi się od ludzi z dobrymi intencjami.

Co krok udowadniacie, że nie wiecie co potrzeba dla polskiej racji stanu, a napominacie na prawo i lewo. Nawet jeśli jestem w błędzie, co cię upoważnia do oszczerczych, ostentacyjnych  presji? Zainwestowaliście w zmyłkę, szukacie chłopca do bicia. Jeśli ktoś się ma spowiadać z draństwa i biczować na absurdalne zawołanie, to na pewno nie ja. Nadchodzą trudne czasy, każda siła patriotyczna będzie potrzebna, przy ciągłym braku zgody poglądów, nawet gdyby nie było manipulacji. A ona się nasili. Pogódźcie się ze swym błędem, posłuchajcie co bardziej doświadczony ws. wroga ma do powiedzenia. Nie musicie się z tym zgodzić, ale nie oczerniajcie jakbyście byli wyrocznią delfijską, kto zdrajca a kto nie.

Jeśli chcesz coś usuwać, nalegaj na kasacje nikczemnych oszczerstw u Królowej Pokoju i Zenobiusza. Umiecie wyobcowywać patriotów – skąd monopol na prawdę i patriotyzm? Stawiacie się na coraz dalszym marginesie. Nawet nie czytaliście, co ja znalazłem przez ponad 10 lat badań! Na podstawie swej opinii politycznej (z którą wielu niezgadza się) także ty popełniasz poważne oszczerstwo. Powinienem był pomysleć, czemu usunąłeś się z grypa666 podczas ohydnych ataków na mnie, co oszczercy wykorzystali jako „dowód” przeciw mnie, a ty nie sprostowałeś publicznie na moją prośbę.

Dałem ci poparcie i pod-stronę grypa666, nanosiłem edycje, broniłem twych praw autorskich przed plagiatorami, cieszyłem się, gdy utworzyłeś własny blog. Nie wszystkich kładę na listę  „sierocince666”, a twój blog tam jest. Oddałem ci do skopiowania wszystkie pod-strony 10 IV sporządzone dużym własnym wysiłkiem (wypadałoby napisać mi, co z nimi zrobiłeś), podczas gdy wielu spluwało w moją stronę. Powiedz mi, kto jeszcze cię tak potraktował? Zamiast podziękowania rzuciłeś „przyczynil sie […] do tuszowania morderstwa smolenskiego”. Durnota boli tym bardziej, że przychodzi od kogoś, komu się zawierzyło, tak jak Bronkowi, Elżbiecie i Tadeuszowi.

Nie siedzę w głowach Polaków, nie wiem, że zostali tak wyprani iż „04.07.2010 nie bylo trzeciej drogi”. To tragiczne, że tak dalece manipuluje wróg, a inteligencja polska jak ty, Zenobiusz, Królowa Pokoju i inni pomagacie im swą naiwnością. Żadne „wybory” ws. 10 IV nie odbyły się. Śledztwo manipulują ci sami, co wymanipulowali parę Kaczor-Komor na kandydatów. Szkodliwość Kaczorów dla polskiej racji stanu dokumentuje grypa666 –  dysputuj to, zamiast tworzyć następną nikczemność. Agenturalność Komora była tak oczywista i wyeksponowana na blogu od początku, że skupiłem się na bardziej manipulowanym przez mendia i was samych obrazie Kaczorów-aniołów i na przedstawianiu innych kandydatów. A jak „zliczałeś” statystyki, skoro brakuje artykułów, o dziwo w wątku wybiórów, co rzuca podejrzenia zhakowania mego bloga na oszczerców. Sabotaż wykonano spod e-adresu Asterixa, który się kumał z Zenobiuszem, gdy ten wbijał mi nóż  w plecy…

Czy zasugerowałeś się ideą „kto przeciw JK, ten wróg”? Krążyła po blogach od jakiegoś czasu, wyłączając głosy na niemendialnych kandydatów. Lansował ją Hjk. Twoją „prośbę” do mnie chwycili Bronek i Tadek i swym zwyczajem nurzają się w tym jak pies w znalezionym łajnie. Wstyd, bracia chrześcijanie…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/