[2013] Jaszczurowemu polactfu do pamiętniczka

PB: Dziś odkryłem przypadkiem w e-szpargałach poniższy tekst, dotąd nieopublikowany. Tak o nim zapomniałem, że dość niedawno wyprodukowałem 2 teksty na tenże temat:

……………………………………………

Jaszczurowemu polactfu do pamiętniczka

Piotr Bein 8.10.2013

Starawa dziś dyskusyja u zwolenników jaszurowej teorii dziejów podjęła nurtujące wtedy polactfo pytanie: nie kto stoi za próbą globalnego użycia bio-broni pn. scypionka na H1N1, tylko kto to Bein? Jakiś katol-fanatyk Bein zjawił się znikąd, próbował wepchać się panie nam tu szacownemu gronu ickowemu w paradę i ogłosić się bohaterm narodowym…

Dyskusyję zainicjował „Krzysztof Rogala“ (czort wie kto zacz), zakraszając wstępnie: Bein „barwny“, „krajowy“,”chrześcijański”. Moja cefałka stała jak byk na Grypie666, wszystko weryfikowalne… albo mógł przysłać mejla… Chciał zachęcić dyskutantów do rzucania błota. Stąd cudzysłowy – sygnał, że pozuję, udaję, próbuję oszukać naród podszywając się przeciwscypionkowo.

„Rogala“ zaczął ślectfo, ale stracił parę – do dziś nieodszczekał bredni. Przez te lata wódz jaszczurzy „Rogala“ miał szanse dojść, kto Bein i co zrobił. Ostatni koment „Rogali“ (19.1.2010) wisi na hańbę, ale nie moją:

xpio pisze:

Chyba masz jednak rację, a ja będę musiał trochę popracować nad swoimi detektorami :geek:

Wygląda na to że ten pan rozpaczliwie szuka nowej fali, ale nie za bardzo mu się to udaje.

Zgadza się brnie w dziwne klimaty, a miałby blog siłę przebicia gdyby zajął się promocją zdrowia i alternatywnych metod leczenia, zatajanych faktów o medycynie itp. Choć to miłe że dziś trafił tam nasz filmik. 😉

Tu lekcyja nr 1 dla polactfa: Bein wstawia materiały na podst. merytoryki i wartości edukacyjnej, a nie przez kumoterstwo i ad hominem. Nawet jeśli z davidicke.pl.

Lekcyja nr 2: wystarczy przejrzeć mój dorobek przed 2009 i blogi po: z powodzeniem obnażyłem sedno zła. Porównaj z blogami trefnymi, sekciarskimi, nawiedzonymi… z badaczami od 7 boleści, oszołomami, e-tfurcami ickowymi i klawiaturowymi działaczami na forach z trollami.

Lekcyja nr 3: zastosowałem się do „rady“ – mam stały dział Zdrowie na Grypa666 J Serio: takoż „poradzili“ Krzysztofowi Dzikowskiemu (KD), naczelnemu Info nurtu i Wiru w Kanadzie, które współredagowałem. Agentura storpedowała oba magazyny (broniły polskiej racji stanu, na poziomie wstępnym do mego dorobku anty-jot). Zniszczyli niedochodowy, ale rozkręcający się biznes KD, a jego zasraszyli. Więc przeszedł na niwę zdrowia i alternatywnych metod leczenia.

Nie szukałem nowej fali w grudniu 2009, porwała mnie lata wcześniej. Owoce były już szkicowo ok. 2007 w postaci przyczynków nt. kompleksu jot do międzynarodowego projektu badawczego. Zamówiony jedyny referat rozrósł się na 4 referaty, wszystkie w standardzie naukowym, przyjęte do publikacji, jeden wyróżniony do wolumenu ekskluzywnie dla wiodących badaczy ludobójstwa.

Mimo oporów właściciela Grypy666, Marka Podleckiego (rozumiem go, miał mośkowe podchody o „antysemityzm“), zacząłem pakować anty-jot na blog, gdy nic nie było już do dodania nt. H1N1. Marek nie wytrzymał nerwowo, w ostatnich dniach 2009 r. „przekazał“ mi blog bez pytania mnie o zgodę. I to po założeniu mi bloga PiotrBein, żebym nie czuł się ograniczony jego cenzurą na Grypa666. Nie wiedziałem nawet, czy podołam z tamtym, a tu słynna już wtedy Grypa na dodatek! Zrobiłem co mogłem dla sprawy: zaprzągłem się do roboty cięższej i o wiele szerszej niż świniok, i to solo! Sprawy osobiste i finansowe znów poszły na bok.

Rodzi się klasyczne w Pralni pytanie: Czy dyskusyja powstała z duractwa (Jacek Boki, który oszczerstwa wspaniałomyślnie później odwołał, podobnie jak Jerzy Ulicki-Rek), użytecznego idotyzmu (Michał Siemaszko, Tadek Kisiel…), czy może służbowo (Szewczyk Dratewka)?

Spróbuję odpowiedzieć, na podstawie analizy samej „dyskusji“, bo „Rogala“ z klakierami nie zasługują na głębsze śledztwo dziennikarskie.

 

„Rogala“ powołał się na ówczeny autorytet, Jane Bürgermeister:

Zdaje się że Jane Burgermaeister pisząc że ma lekką paranoję miała rację ?

Cytuj: Złożyłam to na karb jego błądzącego zachowania i “światopoglądu“. Zaiste musiałam odciąć się publicznie od niego, gdy przemawiał w Krakowie, bo jego poglądy były zbyt ekscentryczne i nie na temat.

Piotr pokazał grubiaństwo, niedelikatność i paranoję podczas reszty mej wizyty…

Tę, jak i następne ‚antynazi“ wypowiedzi Jane w zw. z moją osobą, odfajkowałem już. Potem Jane chcąc nie chcąc musiała uznać mój światopogląd, choć z powodu kompleksu na punkcie sweo ojca-hitlerowca, nigdy nie wyjaśniła sobie (publicznie) różnicy między anty-judeocentryzmem a antysemityzmem, o który mnie posądziła. Ostatnio, Jane „zniknęła się“, po oczernieniu Alexa Jonesa, bez faktycznej podstawy, w czym niestety pomógł użytecznie  Marek Podlecki. Czy dlatego ten ostatni nie kwapi się wyjaśnić, co naprawdę stało się z Jane? Tylko on ma w ręku korespondencję, na podst. której możnaby ratować Jane. A co pan na udział w ratunku, panie „Rogala“ – może jakaś dyskusyja klawiaturnych działaczuf?

Do swego wyzwania „Rogala“ łaskaw był załączyć cały mój list do Całej. Może dlatego, że podobnie jak dla Jane, anty-judeocentryzm z Hitlerem-syjonistą to szok i „Rogala“ sam nie dojdzie czy Bein buja czy nie. W kupie raźniej smarować szambem. No i „fakty“ na delikwenta nazbiera się, do góglenia przez potomność. Fakty forumowe, odmiana geremkowskich faktów merdialnych? Zatem z tej samej stajni – poszlaka nr 1.

Poszlaka nr 2: „Rogali“ w sukurs przyszli klakierzy (mosiadziaki? sajanie?) od Szewczyka Dratewki. Agent70 (29.12.2009):

Hmm kiedyś dodałem osobny temat z filmik o konflikcie między Szewczykiemdratewka a Piotrem Beinem. Chciałem poznać opinie forumowiczów na temat pana Beina nie chodziło nawet o konflikt miedzy tymi dwoma Panami, tylko o samego autora blogu grypa666 (Wspomniałem tam również, że z strony davidicke.pl zniknął baner promujący wspomniany blog. Osobiście pan B stracił wiarygodność w moich oczach).

Bardzo zasmuciło mnie, kiedy chciałem teraz wyszukać wspomniany wątek, ale został skasowany. 👿 👿 👿

Sam diabeł666! Antysemita przejął blog, kasuje wątki… J J J W tym czasie Grypę redagował i cenzurował właściciel Marek Podlecki (wpisywał za treść artykułu odpowiedzialny jest autor, jakby św. Wincęty mógł być; usunął mój artykuł o wpływie Michała Siemaszko na Bürgermeister, która zareagowała równie gnojkowo…). Ja robiłem tłumaczenia, pisałem, moderowałem forum. Agenta70 do razwiedki bym nieprzyjął. Nieumi rozgryźć faktów. Na Grypie wtedy było już parę artykułów o dratewstwie (4.11, 20.11, 6.12, 16.12.2009), w tym dość podkładek do wniosku, że Szewczyk kłamie. Agent70 nieumi czy hasbarzy? Fora pozostają nienaruszone do dziś.

„Rogala“ potwierdza, że to atak agenciurski: Jeśli chodzi o ten konflikt [Bein-Dratewka], to wg mnie już nie ma o czym pisać. Wszytko jasne.

Jasne: agentura wyznaczyła zrobić ze mnie antysemitę, guru, świra… i stoi, mimo braku dowodu. Nie ma lepszego samowyznania. Takich głąbów Nietenjahuj najmuje?

„Rogala“ rzuca więcej błota: […] nazywanie Icka “Słynny brytyjski prorok i kaznodzieja” Jak pokazuje się w idiotycznym komentarzu do filmiku. Samokreowanie Beina na Zbawcę Narodu Polskiego, kosztem opluwania każdego świadczy wybitnie o głęboko niedowartościowanej osobowości. Umieszczanie miernych artykułów o satanizmie, na tak dennym poziomie świadczy o głębokiej niewiedzy na ten temat.

Komentarz do filmiku: nie moje słowa – użyłbym krótszego głosiciel lub pastor. Teksty do Grypy pisali też Podlecki i Pokora. Grypa była wtedy Podleckiego, on też ukuł nazwę od nazwy bloga Bürgermeister, a ja z końcem roku chcąc nie chcąc przejąłem istniejącą nazwę (moim zdaniem niezłą) wraz z blogiem.

“Matka Gromniczna”…nie rozwiąże problemów. Tworzą mieszankę na poziomie katolickiej papki dla stada owiec. Ich prawo, każdy się posługuje wiedzą jaką posiada, problem zaczyna się w tym, kiedy ten ktoś myśli że jego naprawdę słaby poziom jest najwyższy a inni nie są godni mu butów czyścić.

Bein zniszczy każdego kto nie jest po jego “katolickiej” stronie. Wszyscy wiemy czym jest religia. Wspieranie człowieka tak małostkowego jest błędem bez względu na słuszność sprawy. Artykuły na blogu robią się coraz idiotyczniejsze, świadczą o zaburzeniach na punkcie religii a to zawsze stanowi wysoce toksyczną mieszankę.(np nazwa grypa666) Nie chcę wspierać w czymkolwiek takiego człowieka.

 

Więc jak, panie „Rogala“ i klakierzy:

  • – Bein kret czy nie? Kto ma paranoję – Bein czy „Rogala“ szukając kreta pod każdą grudką ziemi?
  • – Kto się stoczył? Toważyho jaszczurowe na czele z Icke, który dla zachowania prymatu musiał w końcu przyznać plagę judeocentryczną wobec wzrostu świadomości publicznej, czy Bein, który wcześniej rozgryzł kompleks jot, nie bał się wystąpić w Polin wkrótce po ukończeniu zasadniczych badań, a od 2010 edukuje, na bieżąco na 2 blogach w 2 językach?

 

Czytaj także

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/