Jackowski w 2014 o 2015: “Zbliżamy się do czegoś b. złego”

Kto jeszcze nie wie,  może zamówić u mnie wysłanie informacji jak się ochronić przed możliwym rabunkiem kont a la Cypr (bailin).

To może nastąpić już we wrześniu – październiku:

Po wpłacie datku z dopiskiem bailin na moje konto, wyślij zamówienie na pakiet inormacyjny, np. na e-formularzu kontaktowym bloga: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/

— Piotr Bein

=================================

PB: Jackowski mówi bez detali. Po fakcie można wiele do tego dopasować. Przeczuwa, że rząd Polin zgadza się na ewentualność wojny z Rosją = to jest oczywiste co najmniej od czasu Majdanu. Jako oddany sługa, żont Polin musi się zgadzać ze wszystkimi wojennymi decyzjami kompleksu jot == od Bałkanów, poprzez Irak i Afganistan, po Ukrainę.

Mega-skandal =  a kiedy nie było takiego?
Po ujawnieniu “potężnej tajemnicy” bezprecendensowej od czasu II wś., nastąpi szok, wyniknie paraliż polityczny = mamy to od dawna.
Jackowski wymienia przy tym jakiś krach NBP i że celem ujawnienia ww. tajemnicy przez samych strzegących  będzie destabilizacja państwa = srule destabilizują nas od dziesiątków lat.
Ogromne długi = tajemnica poliszynela.
“Zbliżamy się do czegoś b. złego” = jak w każdym innym roku.
“Demokracja w jakiś sposób rogowacieje” = Jackowski budzi się dopiero? 🙂  Jeśli tak, to zaiste strach się bać.
Co do ewentualności wojny Jackowski mówi “Np. NATO ma wiedzę, że jakieś państwo ma uderzyć, np. Rosja, albo NATO ma w planie uderzyć na Rosję czy inny kraj” = Ma szczęście, że dodał “albo”, bo już chciałem wysłać mu Laskę666 w odwiedziny  🙂

Ale podobają mi się słowa na zakończenie jego wywiadu.

…………………………………

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=w2YtaDOSf1A?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/