Lex Nostra czyli polityczne przedszkole lub zbieranina użytecznych idiotów…

Andrzej Szubeet: Fudacja Lex Nostra czyli polityczne przedszkole lub zbieranina użytecznych idiotów… Od dawna maile od fundacji L N lądują u mnie w spamie. Ten też tam wylądował. Po namyśle postanowiłem jednak odpowiedzieć…

1. USrael to światowy bandyta i terrorysta nr 1!
Dlaczego mamy tego światowego bandytę naśladować?

2. USrael to folwark żydo-banksterów, w którym demokracja jest od dawna parodią! Pisałem o tym wielokrotnie – choćby tu:

“Najpierw o usraelskich naókofcach… Otóż kilku z nich z „renomowanego” óniwersytetu Princeton przeprowadziło badania i doszło do wniosku, że USrael nie jest już państwem demokratycznym.
.
„USA nie mogą już dłużej uważać się za ideał demokracji dla całego świata, ponieważ same nie są już państwem demokratycznym. Do takiego nieoczekiwanego wniosku doszli naukowcy z amerykańskiego uniwersytetu.
.
USA nie są już demokracją, ponieważ decyzje polityczne, podejmowane przez państwo, służą nie potrzebom obywateli, ale interesom niewielkiej grupy ludzi stanowiących tzw. elitę gospodarczą. Ten wniosek naukowców z Uniwersytetu Princeton niemiecka gazeta branżowa Deutsche Wirtschafts Nachrichten nazywa „szokującym”
http://pl.sputniknews.com/opinie/20150426/302248.html#ixzz3ZCw98G6P
.
Gdy przeczytałem tę „rewelację” o mało nie spadłem z krzesła! Ze śmiechu! „Amerykę odkryli” – krzyknąłem rechocząc na cały głos. Od wielu lat każdy jako tako rozgarnięty człowiek, choćby i półanalfabeta widzi, że USrael to folwark żydo-banksterów realizujący wytyczne płynące z gabinetów Rockefellera i Rothschilda, najczęściej via Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna czy Rada Stosunków Międzynarodowych (założona przez Rockefellera i Warburga już w 1921 roku). Po II wojnie jedynie JFK postawił się im i za to go ukatrupili.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozporz%C4%85dzenie_wykonawcze_11110
Ostatnie ćwierćwiecze, a zwłaszcza rozboje i bandyckie agresje USraela po zainscenizowanym przez CIA i Pentagon 11 września pokazały prawdziwą bandycką mordę tego narzędzia banksterów do podboju i zniewolenia świata (…).”
Durnota usraelskich naókofcuf i załganie zachodnich żydo-mediów

Posłuchajcie przedszkolaki, co o USraelu mówi mądry satyryk Carlin.

https://www.youtube.com/watch?v=CyrEOFossqU

JOW-y (Jewrejskie Oszustwo Wyborcze) to farsa i ślepa uliczka. Dzięki nim kongres USraela jest zabetonowany dwoma agenturalnymi partiami. Główna różnica pomiędzy nimi to cele ich ataków – demokraci bombardowali Serbię, Libię i knują atak na Syrię. Republikanie zainscenizowali ataki na WTC i Pentagon, aby mieć pretekst do agresji na Afganistan i Irak. I tylko idiota tego nie widzi.
Tak więc mimo celebrowanych “procedur demokrytycznych”, prawyborów i innych szopek do kongresu w USraelu trafiają w 99 % marionetki służące interesom żydo-banksterów i Izraela. I taka jest demokratura tego bandyckiego żydo-banksterskiego folwarku.
A wy idioci chcecie się na nim wzorować. Dość już “amerykanizacji” zgnojonej i rozszabrowanej Polski.

Jesienną farsę wyborczą wygra banda czworga. W sumie obojętne jest, który kibuc (PiS czy PO) będzie żondził. Wiadome jest, że każdy z nich będzie troszczył się o interesy Izraela.

https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

Jedyne co osiągniecie to nieco nabijecie okupantowi frekwencję w tej żałosnej farsie i hucpie.

Maile od Lex Nostra nadal lądować będą u mnie w spamie. Na nic innego nie zasługują.

as
……………………………………………..

2015-08-23 22:23 GMT+02:00 Fundacja LEX NOSTRA <[email protected]>:
Szanowni Państwo!

W USA, gdzie funkcjonują JOW-y, w 47 na 50 stanów istnieją normy nakazujące dokonywanie selekcji kandydatów na podstawie publicznych prawyborów.

Dlatego też Fundacja LEX NOSTRA udzieli wszelkiego wsparcia każdej ODDOLNEJ inicjatywie prawyborów kandydatów na listy ugrupowań politycznych!

Miejmy pewność, że Ci, którzy staną do rywalizacji w październikowych wyborach, mają szerokie poparcie środowisk, w których żyją i działają!

Pierwsze PRAWYBORY w najbliższy czwartek (27.08.2015r.) w Katowicach – więcej informacji na:

http://fundacja.lexnostra.pl/fundacja-lex-nostra-popiera-prawybory/

Z poważaniem,

Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA
Prosimy o wsparcie działalności Fundacji LEX NOSTRA. Wszystkie przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na realizację naszych statutowych celów, a więc pomoc prawną dzieciom obciążonym długami spadkowymi, oraz osobom i firmom pokrzywdzonym z powodu działalności urzędników.

Liczy się każda złotówka. Wspomóc naszą Fundację mogą Państwo między innymi wpłacając dowolną kwotę bezpośrednio na konto: Bank Zachodni WKB konto nr: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224 Fundacja “LEX NOSTRA”, ul. Sienna 45 lok. 5, 00-121 Warszawa Mogą Państwo również pomóc Fundacji na inne sposoby. Więcej informacji na ten temat: http://fundacja.lexnostra.pl/pomoz-fundacji-lex-nostra/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/